پرند

SA_HEART_LA

عضو جدید
دو روز نبودم ببينيد چه گندي زديد.
به علي رضا گفته بودم هواي تاپيك رو داشته باش!من نيستم بچه ها از هم نپاشند!!!!:D
خوب اين آقا فرشيد راست مي گه نبايد بهم بي احترامي كنيم:)....بدبخت يه حرف زده n نفري ريختيد سرش.خوب اونم عصبي شده ديگه....
شماها هم رعايت ادب رو بكنيد.مثلا اسم دانشجو رومونه.سر خيابون نيستيم كه بخوايم توي كل كل كم نياريم:mad:

تو مگه خودت زبون نداری؟
وقتی داریم شوخی و کل کل میکنیم خودت باید جواب بدی
این بی خود میکنه فوضولی کنه
حرف من اینه که فوضولی نکنه کسی

minerva

عضو جدید
تو مگه خودت زبون نداری؟
وقتی داریم شوخی و کل کل میکنیم خودت باید جواب بدی
این بی خود میکنه فوضولی کنه
حرف من اینه که فوضولی نکنه کسی
نه!من زبون ندارم.اه....بسه ديگه.آدم به هر قيمتي كل كل نمي كنه.

minerva

عضو جدید
اين بحث و يا به قول مهدي شوخي!!!رو خواهشا تموم كنيد.شماها حق نداريد توي زندگي شخصي كسي دخالت كنيد.من تاپيكش رو ديدم.حق نداشتيد بياين اينجا و از حرفي كه توي قسمت روان شناسي زده استفاده كنيد.اون درخواست كمك كرده بود,نه توهين به شخصيتش!!!!!

SA_HEART_LA

عضو جدید
اين بحث و يا به قول مهدي شوخي!!!رو خواهشا تموم كنيد.شماها حق نداريد توي زندگي شخصي كسي دخالت كنيد.من تاپيكش رو ديدم.حق نداشتيد بياين اينجا و از حرفي كه توي قسمت روان شناسي زده استفاده كنيد.اون درخواست كمك كرده بود,نه توهين به شخصيتش!!!!!

وقتی کسی این قدر فوضوله ما هم عین خودش رفتار میکنیم.

SA_HEART_LA

عضو جدید
اوكي.ديگه نميام به اين تاپيك.باي

هرجور راحتی
کسانی که جنبه ندارند کل کل نکنند
منم که بهت گفتم.نمیخواد پیش دستی کنی.
تو بمون چون باید بمونی.این یارو این همه تلاش کرده تا بیاد روی مخ تو! کجا میخوای بزاری بری؟
ما نباید باشیم تا به کارتون برسید

hosseinn-p

عضو جدید
بچه ها دست همتون درد نکنه
اگر برا کافر هم من اینقدر روضه میخوندم مسلمون میشد
ادامه بدید......

hosseinn-p

عضو جدید
اوكي.ديگه نميام به اين تاپيك.باي

خودتو ناراحت نکن
من نیام اوضاع خوب میشه.همه چی حل میشه
جو تاپیک را من ریختم بهم
شما ها راحت باشید
اگر قراره کسی خدافظی کنه و دیگه نیاد باید بگم منم بعدش دیگه نمیام
به جون مادرم قسم نمیام
مهدی دیگه تو که من رو میشناسی قسم بخورم عمرا قسمم رو نمیشکونم
همین

max_wise2001

عضو جدید
واقعا برا خودم شرمنده شدم وقتی کل ماجرا را فهمیدم.
منم با تاپیک کات میکنم هفته پیش میخواستم کلا نام کاربریم را هم حذف کنند گفتند نمیشه ولی عیب نداره بای .

sonic

عضو جدید
bache ha shoma chera intori mikonin?ye na2un ye sangi ro mindaze tu chah ke sad ta aghel nemitunan daresh biyaran.man emruz posta ro khundam.yeki ke malum nashod az koja peyda shod hamatun ro be june ham andakht.ta un jaee ke man daidam in ghaele ro minerva shoru kard bad bazi 2stan kal kal ro edame dadan ke in agha yeho umad bad minerva ham ke benzin rikht ru atishi ke khodesh be pa karde bud badam ye juri vanemud kard ke engar az hichi khabar nadare o un kari nakarde.
nazarin tapik az beyn bere

aftab

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم باید چی بگم.....
فقط همین رو می دونم که اغلب بچه ها روی هم یه شناخت نسبی داشتن که با هم کل کل و شوخی می کردن.حالا یکی اومد یه نظر کارشناسی داد و همه رو بهم ریخت..... کاش رفتن به همین راحتی بود و می شد توی دنیای واقعی هم به راحتی رفت......

آخرین ویرایش:

farzadddd

عضو جدید
دوستان واقعآ ناراحتم این اتفاقات افتاده همتون رو دوست داشتم و به پیرمرد دانشجو ها دوست دارم بازم اینجا صلح و صفا بشه.
فقط استرس شدید دارم چون دو ترم مشروطی دارم و معدل 9.75 حالا نمی دونم ناپیوسته ها با این شرایط اخراج میشن یا نه؟کسی اگه می دونه کمک کنه.خداییش کار کردن و درس خوندن اصلآ با هم جور نمیشه هم استادا از آدم ناراضی میشن هم کارفرما هم اینکه آخرش همچین معدلی رو دست آدم می زاره.دوستانی که دقیق می دونن راهنامییم کنن

aftab

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان واقعآ ناراحتم این اتفاقات افتاده همتون رو دوست داشتم و به پیرمرد دانشجو ها دوست دارم بازم اینجا صلح و صفا بشه.
فقط استرس شدید دارم چون دو ترم مشروطی دارم و معدل 9.75 حالا نمی دونم ناپیوسته ها با این شرایط اخراج میشن یا نه؟کسی اگه می دونه کمک کنه.خداییش کار کردن و درس خوندن اصلآ با هم جور نمیشه هم استادا از آدم ناراضی میشن هم کارفرما هم اینکه آخرش همچین معدلی رو دست آدم می زاره.دوستانی که دقیق می دونن راهنامییم کنن
نگران نباشین تا جایی که من شنیدم دانشگاه آزاد اخراج نمی کنه.در مورد پیوسته ها بار چهارم تعهدنامه می گیرن ولی ناپیوسته رو نمی دونم.

morteza_mousavi

عضو جدید

فرزاد من دیدمت تو دانشگاه؟
اصلا نگران نباش و بیشتر تلاش کن

این بچه بازیا چیه؟ من دیگه نمیا یعنی چی؟
یه مقدار طرز برخورد و اخلاقتونو درست کنید
و اینم درنظر بگیرید با تایپ کردن نمیشه احساساتو به طور کامل بیان کرد که همین باعث سوء تعبیر و کدورت میشه
پس قهر نکنید و برگردید که مساله تموم شدس

dimah_azer

عضو جدید
تو همونی نیستی که هفته پیش می خواستی اعتراض بزنی

ما هم با محمدی درگیر بودیم؟

نه خودتی؟

آخرین ویرایش:

farzadddd

عضو جدید
ممنون از همه دوستای گلم.والا نمی دونم دیدمتون یا نه.من ناپیوسته 88ام.شاید دیده باشیم همدیگرو.dimah_azer عزیزم نه من تا حالا اعتراض نزدم تو عمرم چون کمتر استادی دیدم رسیدگی کنه.من از سال 83 دانشجو ام.اراک می خوندم.راستشو بخواید سطح علمی دانشگاه پرند واقعآ بالاست به خصوص تو رشته خودمون.اگه اراک بود راحت می گفتم کسی رو اخراج نمی کنن اما پرند خیلی جدی داره آیین نامه های آموزشی رو اجرا می کنه.طبق قانون دو ترم مشروطی متوالی کاردانی و ناپیوسته با معدل زیر 10 اخراجه.

dimah_azer

عضو جدید
اخه هفته پیش یکی از بچه ها منتظر بود که نمره بگیره از افتادگی خلاص شه،
فکز کردم شمایی،

ولی رشته ما خیلی ناجوره وگرنه بقیه رشته ها که هلوئه، بودن کسایی که چند ترم متوالی مروط شده باشن
ته تهش ازتون پول میگیرن کل ترمتونو حذف می کنن
در هر صورت امید وارم که اخراج نشید

ramin_k

عضو جدید
بچه ها درباره فارسی عمومی کاکاوند یادمه اینجا یه چیزایی نوشته بودید.سرچ کردم چیزی پیدا نکردم.چه جور استادیه حذفش کنم یا نه؟!!قبلا مریم جلالی بود شده کاکاوند!!!

M.o.h.a.m.m.a.d

عضو جدید
سلام دوستان
من ترم دو هستم بین استاتیک و معادلات موندم کدومو بردارم ...
برنامم یه جوریه که فقط یکیشو میتونم بردارم
استاتیک دهقان و معادلات اعظم هادیفر
بچه های مکانیک لطفا کمک کنید ممنون...

dimah_azer

عضو جدید
صد در صد استاتیک

البته به وضع درسیت هم مربوطه، اگه می دونی که می تونی به راحتی پاس کنی سع کن جفتشو برداری،

ولی اگه می لنگی ، معادلات رو بردار
فقط حواست باشه که این ترم هیچی نمونه (استاتیک و ریاضی 2 و معادلات) چون ترمای بعد یکمی ممکنه اذیت شی

ولی حالا دیگه معادلات این جوری شده ، بی خیال ولی اون دو تا رو سفت بچسب مخصوصا استاتیک

ramtinmec

عضو جدید
صد در صد استاتیک

البته به وضع درسیت هم مربوطه، اگه می دونی که می تونی به راحتی پاس کنی سع کن جفتشو برداری،

ولی اگه می لنگی ، معادلات رو بردار
فقط حواست باشه که این ترم هیچی نمونه (استاتیک و ریاضی 2 و معادلات) چون ترمای بعد یکمی ممکنه اذیت شی

ولی حالا دیگه معادلات این جوری شده ، بی خیال ولی اون دو تا رو سفت بچسب مخصوصا استاتیک

من هم با این دوستمون موافقم
چون این ترم کوتاهه و بیشتر بچه ها میفتن
این ترم هم خود دهقان ارائه داده که خوب درس میده و بد نمره نمیده ممکنه ترم بعد یه استاد عین شهرامیار یا دلیله گیرت بیفته
ضمنا اعظم همیشه هست چه ترم بعد چه ده ترم دیگه....

ramin_k

عضو جدید
من هم با این دوستمون موافقم
چون این ترم کوتاهه و بیشتر بچه ها میفتن
این ترم هم خود دهقان ارائه داده که خوب درس میده و بد نمره نمیده ممکنه ترم بعد یه استاد عین شهرامیار یا دلیله گیرت بیفته
ضمنا اعظم همیشه هست چه ترم بعد چه ده ترم دیگه....
:biggrin::biggrin::biggrin:
شهرامیار باید بمیره که بیاد استاتیک درس بده.پسر خوب اصلا تو میدونی شهرامیار کیه؟!!!برو تو ویکی پدیا سرچ کن مجتبی شهرامیار تا ببینی کیه!!!شهرامیار فقط یکشنبه سه شنبه بعد نهار هست!استاتیک رو هم هیچ وقت یک شنبه سه شنبه ارائه نمیکنن چون جزو درسای پایه است.
در ضمن فکر کنم دهقان تصمیم گرفته پوستی ازتون بکنه که تا آخر عمر یادتون بمونه!!!مطمئن باش آمار افتاده های این ترم فاجعس.;)

dimah_azer

عضو جدید
اصلا وضعی شده رامین

ناپیوست ها رو تا جایی که تونستن از پیوشته ها جدا کردن ،
تا مادر بگرید ،

پیش به سوی مشروطی

ramtinmec

عضو جدید
:biggrin::biggrin::biggrin:
شهرامیار باید بمیره که بیاد استاتیک درس بده.پسر خوب اصلا تو میدونی شهرامیار کیه؟!!!برو تو ویکی پدیا سرچ کن مجتبی شهرامیار تا ببینی کیه!!!شهرامیار فقط یکشنبه سه شنبه بعد نهار هست!استاتیک رو هم هیچ وقت یک شنبه سه شنبه ارائه نمیکنن چون جزو درسای پایه است.
در ضمن فکر کنم دهقان تصمیم گرفته پوستی ازتون بکنه که تا آخر عمر یادتون بمونه!!!مطمئن باش آمار افتاده های این ترم فاجعس.;)

تو اینکه شهرامیار خیلی شاخه شکی نیست

این ترم خیلی کوتاهه و فقط خدا باید به خیر بگذرونه

آخرین ویرایش:

morteza_mousavi

عضو جدید
توجه توجه

فروش کامپیوتر جیبی اچ تی سی وایلدفایرHTC wildfire

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ی-وایلدفایرHTC-wildfire?p=3268059#post3268059

فروش سونی اریکس اکسپریا Xperia X10 mini
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...اکسپریا-Xperia-X10-mini?p=3268792#post3268792

آخرین ویرایش:

chilichili

عضو جدید
رفقا این ترم برنامه نویسی بچه های مکانیک با کی ارائه شده؟ترم پیش با بهرام نطقی بود که ظاهرآ دیگه رفته