پردیس کیش شریف

mrt1364

عضو جدید
کسی در مورد اساتید این دانشگاه اطلاعی داره
اینکه ایرانی اند یا اون وری
اگه ایرونی هستند از شریف میان؟

nesvaaa

عضو جدید
سلام
درمورد این دانشگاه که ا مسال درتهران دیگر تدریس میشه اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا ارائه نماید .ایا درسهابه زبان انگلیسی داده میشود یاانکه فقط زبان تخصصی ان خیلی سخت است؟متوسط هزینه هرترم ان چقدر میشود؟
قبلا ازپاسحگویی دوستان تشکر میکنم

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
درمورد این دانشگاه که ا مسال درتهران دیگر تدریس میشه اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا ارائه نماید .ایا درسهابه زبان انگلیسی داده میشود یاانکه فقط زبان تخصصی ان خیلی سخت است؟متوسط هزینه هرترم ان چقدر میشود؟
سلام
برای چی به زبان انگلیسی؟!

shadowwalker

عضو جدید
کسی در مورد اساتید این دانشگاه اطلاعی داره
اینکه ایرانی اند یا اون وری
اگه ایرونی هستند از شریف میان؟

بهترین اساتید شریف اونجا هستند و هرهفته پروازی میان.ایرانی و فقط تحصیل کرده ی بهترین دانشگاههای آمریکا.

shadowwalker

عضو جدید
سلام

کاملا به زبان انگلیسیه.منظورت چیه تهرانه؟متوسط4میلیونه.بستگی به رشته داره.ثابتش 3100000تومانه.ومتغیرش واحدی220.به کسانی که از طریق کنکور سراسری قبول شن 50درصد شهریه ی متغیر تخفیف داده میشه.

shadowwalker

عضو جدید
البته 4تا6میلیونه.واسه کسی که از طریق کنکور قبول شه ماکسیمم4میلیون میشه

nesvaaa

عضو جدید
کاملا به زبان انگلیسیه.منظورت چیه تهرانه؟متوسط4میلیونه.بستگی به رشته داره.ثابتش 3100000تومانه.ومتغیرش واحدی220.به کسانی که از طریق کنکور سراسری قبول شن 50درصد شهریه ی متغیر تخفیف داده میشه.
شاید اطلاع ندارید اخیر اعلام شده است که برای ترم جاری این دانشگاه درتهران درس میدهد ومن سئوالات فوق رابرای این دوره ای که درتهران است پرسیدم . متاسفانه رتبه های خوب رارد کرده ام ولی برای انتخاب دانشگاه خوب به پردیس شریف دررشته عمران دل بسته ام . شنیده ام که دراین دوره جدید که درتهران برگزار میشود دیگر به زبان اصلی تدریس انجام نمیشه .
شنیده ام که خیلی سخت گیری میکنندومرتب ادم رامیاندازند وحتی چون پولی هست وافتادن دانشجویان برای انها درامد دارد سعی میکنند الکی دانشچویان رابیاندازند خلاصه نمیدانم اگر اطلاعات دارید درمورد تحصیل در این دانشگاه وپردیس ان لطفا اعلام بفرمایید