پردرآمد ترین شغل

sahar.tt

عضو جدید
بنظر من در حال حاضر این مهمه که شغل پیدا کنیم، با درامدش یه جور کنار میایم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حرف شغل رو زدین داغ دلم تازه شد!!! متاسفانه خانمها نمیتونن هر شغلی رو انتخاب کنن. تو همین تابستون 2تا کار پیدا کردم که گفتن محیطش واسه خانما خوب نیست! کارش سخته! ای بابا...............

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شرکت خودت رو بزن و یا ارایشگر شو.........

شرکتی که الان باهاش همکاری می کنم شناخته شده است ، همکارام که شرکت خودشون رو زدن با اینکه کارمندان ارگان ها می شناسنشون ولی به خاطر اسم شرکت بهشون کار نمیدن .
خلاصه به خاطر اسم شرکت و رتبه اش ، اگه بخوام به برنامه نویسی ادامه بدم همینجا می مونم ...

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرکتی که الان باهاش همکاری می کنم شناخته شده است ، همکارام که شرکت خودشون رو زدن با اینکه کارمندان ارگان ها می شناسنشون ولی به خاطر اسم شرکت بهشون کار نمیدن .
خلاصه به خاطر اسم شرکت و رتبه اش ، اگه بخوام به برنامه نویسی ادامه بدم همینجا می مونم ...

خوب پس میمونه گزینه ی اریشگری که خود من به خاطر محیطش اونقدرا دوست ندارم ولی پردرامده.......

چون دختری انتخابات محدود میشه........:w05: مثلا زدن سوپرمارکت سود داره ولی تو جامعه ی ما برای دختر به علت مسائلی مشکلات افرینه!

هوم......... مهدکودک هم بد نیست اگه با چند تا از دوستا ادم جمع شه.......... درامد خیلی خوبی داره.........

سام zealot

اخراجی موقت
به نظر من کارایی که به شکم مردم مربوطه تو ایران خیلی جواب میده!!!
البته بیشتر بالاها

دقیقا اون سالی که من اومدم دانشگاه{85} رفیقم 1 فست فود تو پاساژ گاندی برا خودش اختیار کرد

حالا اون خونه{آپارتمان} و ماشین پرادو و از همه مهمتر دوست دختر داره ولی من چی؟

تازه اگه همه درسای این ترمم پاس شه یه مدرک ذپرتی دانشگاه آزاد تهران جنوب

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من کارایی که به شکم مردم مربوطه تو ایران خیلی جواب میده!!!
البته بیشتر بالاها

دقیقا اون سالی که من اومدم دانشگاه{85} رفیقم 1 فست فود تو پاساژ گاندی برا خودش اختیار کرد

حالا اون خونه{آپارتمان} و ماشین پرادو و از همه مهمتر دوست دختر داره ولی من چی؟

تازه اگه همه درسای این ترمم پاس شه یه مدرک ذپرتی دانشگاه آزاد تهران جنوب

امضات قشنگه و تلخ.........

اره رستورانا خیلی پول پارو میکنن.............:w05:

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب پس میمونه گزینه ی اریشگری که خود من به خاطر محیطش اونقدرا دوست ندارم ولی پردرامده.......

چون دختری انتخابات محدود میشه........:w05: مثلا زدن سوپرمارکت سود داره ولی تو جامعه ی ما برای دختر به علت مسائلی مشکلات افرینه!

هوم......... مهدکودک هم بد نیست اگه با چند تا از دوستا ادم جمع شه.......... درامد خیلی خوبی داره.........

تاکسی هم خوبه ! :eek:
یه مسیر فسقلی خلوت طرف خونه ما هست ، کرایش بالاست ، مسافر هم زیاد داره ... جواب میده :w11:

f.mohebbi

عضو جدید
تعریف شغل : کاری که یک فرد در سن فعالیت خود ، برای تحصیل درآمد و گذران زندگی بر عهده گیرد و انجام دهد. این کار بنابر ماهیت خود می تواند یدی یا فکری (مثل کار خودم) باشد!
مثلا شغل های :

سیاستمدار: كسی است كه می تواند به شما بگوید به جهنم بروید منتها به نحوی كه شما برای این سفر لحظه شماری كنید

مشاور: كسی است كه ساعت شما را از دستتان باز می كند و بعد به شما می گوید ساعت چند است.

حسابدار: كسی است كه قیمت هر چیز را می داند ولی ارزش هیچ چیز را نمی داند.

بانكدار: كسی است هنگامی كه هوا آفتابی است چترش را به شما قرض می دهد و درست تا باران شروع می شود آن را می خواهد.

اقتصاددان: كسی است كه فردا خواهد فهمید چرا چیزهایی كه دیروز پیش بینی كرده بود امروز اتفاق نیفتاد.

روزنامه نگار: كسی است كه p از وقتش به نگفتن چیزهایی كه می داند می گذرد و p بقیه وقتش به صحبت كردن در مورد چیزهایی كه نمی داند.

ریاضیدان: مرد كوری است كه در یك اتاق تاریك بدنبال گربه سیاهیه می گردد كه آنجا نیست.

هنرمند مدرن: كسی است كه رنگ را بر روی بوم می پاشد و با پارچه ای آن را بهم می زند و سپس پارچه را می فروشد.

فیلسوف: كسی است كه برای عده ای كه خوابند حرف می زند.

روانشناس: كسی است كه از شما پول می گیرد تا سوالاتی را بپرسد كه همسرتان مجانی از شما می پرسد.

جامعه شناس: كسی است كه وقتی ماشین خوشگلی از خیابان رد می شود و همه مردم به آن نگاه می كنند، او به مردم نگاه می كند.

برنامه نویس: كسی است كه مشكلی كه از وجودش بی خبر بودید را به روشی كه نمی فهمید حل می كند.

برنامه نویسی البته شغلیه که درآمد جالبی حداقل توی شیراز نداره ولی شاید بهترین کاریه که از یک مهندس نرم افزار بربیاد !

الان روشن روشن شدم
دستت درد نکنه;)

Ariyaee_0098

کاربر فعال
پر درآمدترین و راحت ترین شغل توی ایران اینه که بری نماینده مجلس بشی:D
فقط کافیه که یه عده رو پیدا کنی که بت رأی بدن بعدش میری اونجا فقط چرت میزنی و کلی پول در میاری

lexxi

عضو جدید
به این میگن جواب دندون شکن
دندونم شکست:cry:
من موضع قبلیم مبنی بر این که دندون پزشکی پردرآمده عقب نشینی می کنم!
امروز از یک منبع موثق شنیدم قنادی سر خیابون ماهی 30 میلیون درآمد داره:w09: