پراید ۵.۵ و پژو پارس ۸ میلیون تومانی راهی عراق می شوند

irpersian20

عضو جدید
بازرگانی - در مهر ماه بالغ بر 1754 دستگاه خودرو از کشور صادر شد که بازهم بیشترین حجم صادرات مربوط به پراید به مقصد عراق بود.

نگاهی به آمارهای گمرک در هفت ماهه نخست سال جاری نشان می دهد که با صدور 1754 دستگاه خودرو از کشور در مهر ماه سر جمع صادرات خودرو از کشور به 8816 دستگاه به ارزشی معادل 46 میلیون دلار رسیده است.
بر اساس گزارش گمرک ایران در مهر ماه نیز مانند ماههای قبل از ان همچنان بیشترین خودروی صادر شده از کشور پراید بوده که تقریبا فقط به مقصد عراق از کشور خارج شده است. البته در مهرماه 361 دستگاه انواع سمند و 147 دستگاه پژو پارس نیز از کشور صادر شده است که البته در مقایسه با ماههای قبل نشان از رشد صادرات این دو نوع خودر داشته است.
متوسط قیمت صادرات هر دستگاه پراید صادراتی در مهرماه حدود 5.2 میلیون تومان ثبت شده، پژو پارس معادل 8.1 میلیون تومان و سمند در حدود 8.8 میلون تومان اعلام شده است.

masoud145

اخراجی موقت
ای خاک تو سرشون کنم ...........زورشون به ملت بچاره میرسه...........

???zendegi

عضو جدید
خوش به حال عراقی ها.احترامش واجب تر از ماست.ما 10 میلیون بخریم اونا:mad:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش لینک کنبعم میزاشتین
من نمیگم با این قیمت صادر نمیکنن یا نمیکنن ولی من میتونم 60 تا از اینارو خودم مطلبشو بنویسم و جدولشو درست کنم

irpersian20

عضو جدید

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادمون رفته که همین عراق جوونای ما رو چیکار کرد
حالا..............

شبح سرگردان

عضو جدید
کاش لینک کنبعم میزاشتین
من نمیگم با این قیمت صادر نمیکنن یا نمیکنن ولی من میتونم 60 تا از اینارو خودم مطلبشو بنویسم و جدولشو درست کنم

منبع نمی خواد من هر دو ماه یکبار میرم کردستان عراق تازه با این قیمتها هم خجالت میکشن سوارشون بشن

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبیش اینجاست که وقتی خبرنگار از اون احمقی که به عنوان نمابنده فروش شرکت سایپا اومده بود پاسخگو باشه که چرا قیمت تمام شده پراید 5/3 میلیونه و بعد میشه 9 میلیون برگشته میگه اینا جزء اسرار شرکت سایپا هستن آره دیگه گوش های ما دور از جون مخملیه هیچی حالیمون نیست احمق خودتی که همه رو به بازی گرفتید هی ما میخوایم دهنمون رو باز نکنیم چیزی نگیم نمیزارن.............

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبیش اینجاست که وقتی خبرنگار از اون احمقی که به عنوان نمابنده فروش شرکت سایپا اومده بود پاسخگو باشه که چرا قیمت تمام شده پراید 5/3 میلیونه و بعد میشه 9 میلیون برگشته میگه اینا جزء اسرار شرکت سایپا هستن آره دیگه گوش های ما دور از جون مخملیه هیچی حالیمون نیست احمق خودتی که همه رو به بازی گرفتید هی ما میخوایم دهنمون رو باز نکنیم چیزی نگیم نمیزارن.............

خونسردیتو حفظ کن کامران جان

اینجا ایران است

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز

خونسردیتو حفظ کن کامران جان

اینجا ایران است
داداش شهرام سلام خیلی مخلصیم
آخه حرصم میگیره اومده با اعتماد به نفس جلو دوربین میگه از من نخواید بگم بهتونم نمیگم چرا 5/3 میلیون میشه 9 میلیون ما که میدونیم چطوری میشه 9 میلیون آدم این روزها چیزایی میشنوه که دلش به درد میاد واقعا

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش شهرام سلام خیلی مخلصیم
آخه حرصم میگیره اومده با اعتماد به نفس جلو دوربین میگه از من نخواید بگم بهتونم نمیگم چرا 5/3 میلیون میشه 9 میلیون ما که میدونیم چطوری میشه 9 میلیون آدم این روزها چیزایی میشنوه که دلش به درد میاد واقعا

از این فریب ها زیاد داده میشه. نمونه هاش فراوانه توی روی مردم وایمیسن نرخ بیکاری تورم ............. دروغ

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن خود کرده و بر ماست که بر ماست ما که کاری نکردیم آخه ............................................