پایان نامه

AM_mech

عضو جدید
سلام
پایان نامه من درمورد اعمال تغییرات روی پایان نامه یکی از دانشجویان دانشگاه شریف هست که سال 79 برای کارشناسی ارشد با موضوع طراحی چیلرهای جذبی در دما و فشار پایین ارائه شده استاد راهنما گفتن باید روی تغییر اون پروژه در فشار و دمای بالا کار کنم
این پروژه شامل هزار سطر برنامه است به زبان رایج ان زمان که پاسکال بوده و تغییراتی میخاد اما من اصلا درمورد این زمان و چگونگی تغییرات چیزی نمیدونم شما کسی رو میشناسین که بتونن راهنماییم کنن؟ممنون میشم معرفی کنین
من واقعا دچار مشکل شدم
متشکرم

tj88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
پایان نامه من درمورد اعمال تغییرات روی پایان نامه یکی از دانشجویان دانشگاه شریف هست که سال 79 برای کارشناسی ارشد با موضوع طراحی چیلرهای جذبی در دما و فشار پایین ارائه شده استاد راهنما گفتن باید روی تغییر اون پروژه در فشار و دمای بالا کار کنم
این پروژه شامل هزار سطر برنامه است به زبان رایج ان زمان که پاسکال بوده و تغییراتی میخاد اما من اصلا درمورد این زمان و چگونگی تغییرات چیزی نمیدونم شما کسی رو میشناسین که بتونن راهنماییم کنن؟ممنون میشم معرفی کنین
من واقعا دچار مشکل شدم
متشکرم

دوست عزیز من با پاسکال کار نمیکنم ولی با برنامه دیگه میتونم کمکتون کنم
پروژه ارشد من هم در مورد چیلر جذبی بوده البته نه فقط طراحیش ، بخش های زیادی داشت و موضوعات مختلف !
منظورتون از دما و فشار پایین چی هست ؟ منظورتون سیستم های لیتیمی است ؟ یا بحث تک اثره بودن هست ؟ کلا سیستم های لیتیمی چه تک اثره چه دو اثره و چه سه اثره که تنها چند شرکت ژاپنی تولید می کنند و مصرفی در کشور هم نداره نسبت به سیستم های آمونیاکی بسیار در فشار پایین تری کار میکند مثلا ژنراتور تک اثره فوقش 10 کیلو پاسکال باشه یا اواپراتورش 1 کیلو پاسکال و این سیستم ها دمای آب رو حداقل تا کمی بشتر از 0 می تونند خنک کنند که اونم نمیشه و طبق استاندارد تا 6.9 سانتیگراد خنک میشه (44 فارنهایت) اما در عوض سیستم های آمونیاکی چون آمونیاک مبرد است نه آب دمای منفی هم تو اواپراتور میدهد .
ولی در کل فکر کنم منظورش آمونیاکی کردن اون سیستم بوده (سیستم لیتیمی)

استاد راهنمای اون پروژه سعیدی یا نوری نبوده ؟

آخرین ویرایش: