يه مهندس متالوژي صنعتي كجا مي تونه استخدام بشه ؟

يه مهندس متالوژي صنعتي كجا مي تونه استخدام بشه ؟

• خيلي عالي

رای: 8 38.1%
  • عالي

رای: 1 4.8%
  • خيلي خوب

رای: 2 9.5%
  • خوب

رای: 4 19.0%
  • متوسط

رای: 2 9.5%
  • بد

رای: 1 4.8%
  • خيلي بد

رای: 3 14.3%

• مجموع رای دهندگان
    21

clipbaran

عضو جدید
سلام من ميخواستم ببينم در حال حاضر كدوم شرکت يا سازمان مهندس متالوژي استخدام مي كنه . ممنوم ميشم كمكم كنيد :cry:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من ميخواستم ببينم در حال حاضر كدوم شرکت يا سازمان مهندس متالوژي استخدام مي كنه . ممنوم ميشم كمكم كنيد :cry:
متالورژی صنعتی یه چیز کلی هست
اما گرایشات و تخصص هست که محل فعالیت شما رو مشخص میکنه
تخصص داشتند مساوی عخیلی عالی و تنها مدرک داشتند مساوی بسیار بسیار ضعیفه
به نظر من نظر سنجی کلی و اشتباهه!

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

بستگی داره:
- در کارگاه ها و کارخانجات ریخته گری
- کارخانجات یا کارگاه هایی که روش ساخت سازه ها جوشکاریه
- مراکز پتروشیمی که در مورد خوردگی فعالیت می کنن

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

بستگی داره:
- در کارگاه ها و کارخانجات ریخته گری
- کارخانجات یا کارگاه هایی که روش ساخت سازه ها جوشکاریه
- مراکز پتروشیمی که در مورد خوردگی فعالیت می کنن
همچنین کنترل کیفیت قطعات
واحد فنی و مهندسی و فرآیند تولید.

ALAVI -ALI

عضو جدید
:gol:اول : ببین در چه گرایشی از متالورژی علاقه داری ! ( ریخته گری - فورج - جوشکاری - متالورژی پودر - عملیات حرارتی - خوردگی و ........... ).

:gol:دوم : بهتره اگه وقتش و سرمایه اش را داری ادامه تحصیل بدی تا عرقت سرد نشده به این دلیل که در شرایط فعلی لیسانس فایده ای نداره .

:gol:سوم : جوینده یابنده بود !

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:gol:اول : ببین در چه گرایشی از متالورژی علاقه داری ! ( ریخته گری - فورج - جوشکاری - متالورژی پودر - عملیات حرارتی - خوردگی و ........... ).

:gol:دوم : بهتره اگه وقتش و سرمایه اش را داری ادامه تحصیل بدی تا عرقت سرد نشده به این دلیل که در شرایط فعلی لیسانس فایده ای نداره .

:gol:سوم : جوینده یابنده بود !
کاملا" موافقم

Hamid1000

عضو جدید
منم با بچه ها موافقم.
زحمت کشیده باشی، درس خونده باشی و عرق جبین! ریخته باشی مطمئن باش بی نصیب نمی مونی. :) اگه از این جنبه ببینی متوجه می شی که برای فارغ التحصیلای این رشته هم کار فراوونه ولی نه اگه بشینی به امید اینکه کار خودش بیاد سراغت باید بگم که آدم زیاد هست که رشته تاپ اونم دانشگاه معتبر خونده ولی الان داره درجا می زنه.

باز کردن همچین تاپیکی هم فکر نمی کنم زیاد جالب بوده باشه. کلاس این بخش رو یکم میاره پایین:biggrin:;)

mari joon

عضو جدید
من میخوام یه سوال دیگه بپرسم .....یه خانم مهندس متالورژی کجا می تونه کار کنه ؟ :دی

mari joon

عضو جدید
چه جالب.....نظرتون راجع به کارخونه های خونه های خودرو سازی چیه !؟
اونجا هم واسه خانوما کار هست !؟
اگه هست ...چه کاری ؟!

pishih

عضو جدید
اگه استخدام باشه به ما هم خبر بدین
همه جا نیاز به مهندسی مواد و متالورژی داره

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که آموزش پرورش استخدام شدیم
البته تو گزینش صنایع دفاع هم هستم که اگه جور بشه احتمالا آموزش پرورش رو ول کنم
هیچ وقت فکر نمیکردم معلم بشم:)

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ارشدم تموم نشده/فقط پایان نامه مونده و درس تست غیر مخرب پیشرفته که اونم تازه در حد نوشتن پوروپوزال هستم یعنی اگه خیلی زود باشه تابستون 90 تموم میکنم
تازه یه چی بگم بخندید/گفتن سال اول باید بری ابتدایی درس بدی و از سال دیگه بیاریمت قزوین هنرستان درس بدی
الان هم افتادم ابتدایی شهرستان بویین زهرا/چی فکر میکردم و چی شد
البته آموزش پرورش درسته که حقوقش زیاد نیست ولی امنیت شغلی داره در ضمن اگه دنبال کار میگشتی اونوقت بود که با ارشد به کودکستان هم راضی میشدی

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ارشدم تموم نشده/فقط پایان نامه مونده و درس تست غیر مخرب پیشرفته که اونم تازه در حد نوشتن پوروپوزال هستم یعنی اگه خیلی زود باشه تابستون 90 تموم میکنم
تازه یه چی بگم بخندید/گفتن سال اول باید بری ابتدایی درس بدی و از سال دیگه بیاریمت قزوین هنرستان درس بدی
الان هم افتادم ابتدایی شهرستان بویین زهرا/چی فکر میکردم و چی شد
البته آموزش پرورش درسته که حقوقش زیاد نیست ولی امنیت شغلی داره در ضمن اگه دنبال کار میگشتی اونوقت بود که با ارشد به کودکستان هم راضی میشدی
شوخی نکننننن... :(
چشم خسته بسته می شود... قلب خسته می ایستد:(ه

بالا