يه تست جالب. . . نظر يادتون نره

كندو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالی رو که در پایین مشاهده می کنید، یک تست است. متن را با دقت بخوانید. تک تک کلمات در جواب نهایی تاثیر دارند.

یک زن در مراسم ختم مادر خود ، مردی را می بیند که قبلا او را نمی شناخت. او با خود اندیشید که این مرد بسیار جذاب است. او با خود گفت او همان مرد رویایی من است
و در همان جا عاشق او می شود .اما هیچگاه از او تقاضای شماره نمی کند و دیگر آن مرد را نمی بیند. چند روز بعد او خواهر خود را می کشد .

به نظر شما انگیزه ی او از قتل خواهر خود چه بوده است ؟

چند دقیقه با خود فکر کنید و جواب های خود را یادداشت کنید. بعد برای یافتن پاسخ صحیح به پایین صفحه مراجعه کنید.
.
.
.
.
.
.
.
.
و اما
پاسخ

این زن امید داشت که در مراسم ختم خواهرش شاید ان مرد را دوباره ببنید.
اگر توانستید به این سوال پاسخ صحیح بدهید احتمالا شما یک بیمار روانی هستید.

یکی از بزگترین روانشناسان امریکایی این تست را بر روی افراد زیادی انجام داد تا به این نتیجه برسد که چه کسانی پاسخ صحیح می دهند
نکته ی جالب این كه اکثر قاتل های سریالی به راحتی و سرعت توانستند جواب صحیح بدهند
.

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فکر کردم ... خواهرش، زن اون آقاهس که قبلا نمیدونستن خواهرن ... مثه فیلم هندیا ....
.
.
.
حالا من قاتل تک قسمتی ام؟

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فکر کردم ... خواهرش، زن اون آقاهس که قبلا نمیدونستن خواهرن ... مثه فیلم هندیا ....
.
.
.
حالا من قاتل تک قسمتی ام؟

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هر چی فک کردم نتونستم جواب بدم
با عقلم جور در نمیومد

ad_kh66

عضو جدید
تکراریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.................................

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دنبال این سوال بودم که اون چه جوری تونست تو یه لحظه عاشق بشه اونم وقتی که مادرش مرده:surprised:

SaEeD_13

کاربر بیش فعال
چه جالب قدرت دادن شماره نداشت ولی مثل آب خوردن خواهرش رو کشت...
اینجاست میگن دشمن عاقل به از رفیق نادان....
راستی خیلیم باحال بود دمت گرم.

yasihood

عضو جدید
من با ابن که خیلی وقت پیشا خونده بودم این متنو (البته ی سایت دیگه) بازم نتونستم جواب بدم:D

Papari20

عضو جدید
خب خداا رو شکر که جواب من غلط بود!! این اولین جواب غلط امیدوار کننده زندگیم بود :victory:

H S M 313

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من فکر کردم اون مرده با خواهرش رابطه داشته. یعنی فکر کردم که مرده میخواد با خواهرش ازدواج کنه.
من فکر کنم منحرفم ، روانی نیستم