و باز هم آشکارا چهره یزیدیان هویدا گردید و دوباره غزه در آتش و خون ، به کدامین گناه ؟؟؟...

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز

.
.
.
.

الحمدالله این بار هم پوزه دشمن صهیونیست به خاک ذلت مالیده شد اما خوشحالی از این پیروزی نباید چشمها را به روی واقعیت مکر و حیله این قوم ملعون ببندد و صلاح بیداری و همدلی نباید زمین گذاشته شود ، تکرار این حرف برای خیلی شاید زیاد جالب نباشد اما اگر به تاریخ برگردیم و آنچه را در دوران امام حسین ( ع ) و علی الخصوص اتفاقات قبل و بعد از واقعه عاشورا را مرور کنیم میبینیم که دشمن آن روز در رفتار و مکر و خباثت چه شباهت عجیبی به دشمن امروز دارد که اگر غفلت مردم نبود شاید همه چیز عاقبت بهتری داشت و خدا میداند که ما به کجا میرویم و عاقبت کارمان چه خواهد شد ...
الْلَّهُم إِنِّی أعُوذُ بِکَ مِنْ جَهْدِ الْبَلَاءِ، وَدَرَکِ الشَّقَاءِ، وَسُوءِ الْقَضَاءِ، وَشَمَاتَةِ الْأَعْدَا

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته شدیم از این همه سال درگیری

...بیایید یک جنگ درست و حسابی بکنید .اخر یک طرف نابود بشه کلا خیالمون را حت بشه دیگه

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا توجه کردین که دیگه نامی از "فلسطین" نیست ؟

فقط غزه ...غزه ... غزه ...
بله متاسفانه روح مقاومت به نظر میرسه که در کرانه غربی خاموش شده و به زندگی در کنار اشغالگران راضی هستند .
بنابر نص صریح قرآن( خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نخواهد داد جز به خواست جمعی آنان)اگر همه دنیا هم به فلسطینیان کمک کنند
اما خود آنها برای مبارزه قیام نکنند سرنوشت آنها تغییر نخواهد کرد.
فلسطینیان هم جز مردم غزه مقاومت مشهودی دربرابر اشغالگران ندارند.

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
یه نفر نیست ازین کسایی که هی دم از این میزنن که چرا ایران به فلسطین کمک میکنه و به فقیرای جامعه خودش نمیرسه ، بیاد بگه چرا آمریکا داره به جای کمک به کشورای دیگه ، بمب روی سرشون میریزه؟

آها فهمیدم! حتما چون همه آمریکاییها در نازو نعمت هستند و حتی یک فقیر، حتی یک فقیر هم نداره داره به کشورای دیگه لطف میکنه!

آخخخخ اصلا این امریکا که نیست داره این کارو میکنه با فلسطین! اسراییله! بیچاره امریکا هی به این نتانیاهو میگه نکن اینکارارو اون ملعون گوش نمیده.

بیچاره آمریکا که هی حرف پشت سرش در میارن!

آخرین ویرایش:

vatanparast

عضو جدید
حسن نصرالله کی قراره از سوراخ موش بیاد بیرون ، ترسوی بزدل
251568-2008-5-28-11-26-41.gif.jpg4.jpg

آخرین ویرایش:

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
جان هر آدمی ارزش داره ... ولی
20000 نفر کجا 200 نفر کجا
دوستانی که حنجره پاره میکنن برای غزه ... برای قاتلی که تو روز 200 نفر از مردم کشورش رو کشته و با هواپیما های جنگنده و تانک و توپ به شهرهای کشورش حمله میکنه دعای خیر کنند که در راهش همچنان استوار و ثابت قدم باشه تا به فضل الله همه مردم کشورش رو بکشه و فلسطینیها بیان تو کشورش !
البته همین غزه و حماس که سنگشون رو به سینه میزنید هم مقاوت سوریه رو به رسمیت شناختن ...

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
حسن نصرالله کی قراره از سوراخ موش بیاد بیرون ، ترسوی بزدل
ترسو اونایی هستن که این همه جنایت و بی عدالتی رو میبینند
اما خفه میشن و حرفی نمیزنن تا مبادا از چشم اربابشون نیافتن, نه کسی که در مقابل این صهیونیست های وحشی مقاومت میکنه و حرف حق رو میزنه.

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما خفه میشن و حرفی نمیزنن تا مبادا از چشم اربابشون نیافتن, نه کسی که در مقابل این صهیونیست های وحشی مقاومت میکنه و حرف حق رو میزنه.

من قبول دارم صهیونیست ها وحشی هستن ولی آیا بشار اسد اهلی هست ؟ سید حسن هم که خدا با اونه پس چرا میترسه ؟
به نظر من ترسو اونهایی هستن که سرنوشت یک ملت رو بازیچه دوام حکومتشون قرار دادن و عده ای گمراه یا مزدور هم اون هارو همراهی میکنند

vatanparast

عضو جدید

ترسو اونیه که معلوم نیس کدوم سوراخ موشی قایم شده ، پشت مانیتور احساس شجاعت می کنه، هر ترسوی بزدلی اگه تو پستو قایم شده باشه احساس شجاعت خواهد کرد

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترسو اونیه که معلوم نیس کدوم سوراخ موشی قایم شده ، پشت مانیتور احساس شجاعت می کنه، هر ترسوی بزدلی اگه تو پستو قایم شده باشه احساس شجاعت خواهد کرد
بنده طرفدار هیچ طرفی نیستم!
شجاعت رو با حماقت اشتباه نگیر!
هیچ رئیس جمهوری هیچ فرد بلند مرتبه ای حاضر نیس بدون تدابیر امنیتی جایی بره
مخصوصا اینا که خوب ترور میشن!

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جالب تو این تاپیک همه حرفشونو میزنن ولی من تا پست میدم به صورت خودجوش حذف میشه و اخطار میگیرم.
مختصر و مفید باید گفت یزید زیاده منتها به چشم بعضیا نمیاد.یا اینکه به نفع بعضیا نیست که یزیدیا چهرشون اشکار بشه.

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
حفظ جان در مقابل رژیمی که در ترور ید طولایی داره ترس نیست, حکمه عقله
مبارزه که همیشه رو در رو نیست, همین که خون این جماعت گرگ صفت رو توی شیشه کرده,عرضه میخواد

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
حفظ جان در مقابل رژیمی که در ترور ید طولایی داره ترس نیست, حکمه عقله
مبارزه که همیشه رو در رو نیست, همین که خون این جماعت گرگ صفت رو توی شیشه کرده,عرضه میخواد

دقیقا معلومه خون کی توی شیشه شده کافیه شمال و جنوب لبنان رو نگاه کنید ...

vatanparast

عضو جدید
بریتانیا 40 سال پیش که فهمید دیگه قدرت نظامی حکومت پهلوی به دردش نمیخوره و نمیشه روی اتحاد نظامی ایران و اسرائیل در مقابل اعراب حساب باز کرد با تغییر حکومت ایران از یه قدرت نظامی به یک قدرت مذهبی معادلات سیاسی منطقه رو 180 درجه تغییر داد
زمان پهلوی ایران و اسرائیل متحد هم بودند و در مقابل اعراب ایستاده بودند و اسرائیل اون زمان بزرگترین دشمن اعراب بود و ایران هم به سبب بازیچه بودن در دست بریتانیا پشتیبان اسرائیل در منطقه !
بعد تغییر حکومت از پهلوی به جمهوری اسلامی "شیعه" ، ایران تبدیل شد به بزرگترین دشمن اعراب "سنی"
الان اعراب با اسرائیل دوست جون جونی هستند و ایران خطرناکترین دشمن اعراب هست
البته به سبب تبلیغات غرب و نه دشمن واقعی !!!!

الان بریتانیا و امریکا دیگه نیازی به سرمایه گذاریهای کلان نظامی روی ایران ندارند تا بتونند اسرائیل رو از گزند اعراب حفظ کنند
چون جنگ ایدئولوژیکی بسیار تاثیرگذارتر از جنگ نظامی ست

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا معلومه خون کی توی شیشه شده کافیه شمال و جنوب لبنان رو نگاه کنید ...
همین آقا اگه نبود دیگه شمال و جنوبی در لبنان باقی نمیموند,سال 2006 به عنوان استانی جدید به اراضی اشغالی ملحق میشد

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین آقا اگه نبود دیگه شمال و جنوبی در لبنان باقی نمیموند,سال 2006 به عنوان استانی جدید به اراضی اشغالی ملحق میشد

فکر میکنم اگر حذب الله سربازهای اسرائیلی رو تو خاک اسرائیل نمی کشت و اسیر نمیکرد جنگ 33 روزه شکل میگرفت

?Why

عضو جدید
بله متاسفانه روح مقاومت به نظر میرسه که در کرانه غربی خاموش شده و به زندگی در کنار اشغالگران راضی هستند .
فلسطینیان هم جز مردم غزه مقاومت مشهودی دربرابر اشغالگران ندارند.
این نتیجه مقاومت و پیروزیِ حماس در غزه :

14588-54821.jpg

این هم نتیجه سازش کاری و شکستِ! فتح :

unvote.jpg

vatanparast

عضو جدید
این نتیجه مقاومت و پیروزیِ حماس در غزه :

مشاهده پیوست 125318

این هم نتیجه سازش کاری و شکستِ! فتح :

مشاهده پیوست 125319

گروه ها و نهضت هایی که از سیاست هایی جمهوری اسلامی فاصله گرفتن در عرصه بین المللی موفقیت های چشم گیری داشتن ، با این شرایط جمهوری اسلامی هر روز بیشتر دچار انزوا میشه

شهریاری 2

کاربر ممتاز
گروه ها و نهضت هایی که از سیاست هایی جمهوری اسلامی فاصله گرفتن در عرصه بین المللی موفقیت های چشم گیری داشتن ، با این شرایط جمهوری اسلامی هر روز بیشتر دچار انزوا میشه

انگلیس که با آمریکا در ارتباطه پس چرا اقتصادش اینقدر ریخته بهم که مردم به شورش کردن افتادن؟
ایتالیا چی؟ فرانسه چی؟ اسپانیا چی؟
اصلا آمریکا که با خودش رابطه داره چی!
خواهشا یه کم واقع بین باشید

شهریاری 2

کاربر ممتاز
فکر میکنم اگر حذب الله سربازهای اسرائیلی رو تو خاک اسرائیل نمی کشت و اسیر نمیکرد جنگ 33 روزه شکل میگرفت

اره شست ساله که دارن تیکه تیکه میکنن مردم غزه رو بعد حالا به مردم غزه گیر بدید که چرا چهارتا متجاوز رو گرفتید.
از متجاوز منظورم این هست که ، مردم اسراییل متجاوزن. یه وقت عیب نگیرید که سربازا توی خاک به اصطلاح خودشون کشته شدن!
آخ ببخشید . مردم اسراییل که متجاوز نیستن! دارن بازبون خوش به مردم فلسطین میگن :"لطفا آبرو مند از خونه تون برید بیرون که ما بیام جا خشک کنیم تو خونه شما"
ولی مردم خونخوار و متجاوزو تروریست پرور فلسطین هستن که میگن ما از خونمون نمیریم.
عجب مملکتی داریم که داره ازین مردم فاسد و جنگ طلب حمایت میکنه.

شهریاری 2

کاربر ممتاز
چه جالب تو این تاپیک همه حرفشونو میزنن ولی من تا پست میدم به صورت خودجوش حذف میشه و اخطار میگیرم.
مختصر و مفید باید گفت یزید زیاده منتها به چشم بعضیا نمیاد.یا اینکه به نفع بعضیا نیست که یزیدیا چهرشون اشکار بشه.

نگران نباش عزیزم!
من خودم یه تاپیکایی ازم حذف شده که اگه بهت بگم عنوانشون چیه، شاخ در میاری! سیاسی میاسی هم نبود.یعنی به همه چیز شباهت داشت الا سیاست!

vatanparast

عضو جدید
انگلیس که با آمریکا در ارتباطه پس چرا اقتصادش اینقدر ریخته بهم که مردم به شورش کردن افتادن؟

منبع و مرجعت برای وضعیت اقتصادی آمریکا و اروپا شبکه دروغ پردازی صدا سیماست حتما ، پسر خوب اگه دوستانی ساکن اونجا داری از اونها اطلاعات بگیر ، در ضمن بنده به عنوان کسی که هم در بخش خصوصی صنعت و هم در بخش مدیریت دولت فعال هستم وضعیت ما به مراتب اسفناک تره ، آمار تعطیلی واحد های تولیدی فاجعه باره ، آمار بیکاری بیداد میکنه ، عمده اشکال بچه های اینجا اینه که اکثرا دانشجو هستن و هنوز در عوالم دانشجویی به سر میبرن یا سر سفره پدر محترم هستن و خبر ندارن تو جامعه چی میگذره ، متاسفانه فضای این سایت شباهت زیادی با خود جمهوری اسلامی داره و مفهومی به نام آزادی بیان تعریف نشده است ، بنده آماری در زمینه فساد اداری و همچنین وضعیت تولید و صنعت گذاشته بودم که حذف شد ، فضای فکری جناب شماهارو سال ها تجربه کردم ، و کاملا آشنا هستم که از کجا آب میخوره ، سال ها مسئول بسیج دانشگاه بودم با همین افکار ، ولی فرق من با شما اینه وفتی انحراف رو دیدم به لطایف الحیل به قصد توجیه اون برنیومدم ، این بحث سر داراز داره نه من میتونم شمارو قانع کنم نه شما من رو ولی مطمئنا جامعه پیش روی شما ، شمارو قانع خواهد کرد ، فقط امیدوارم به چشم ببینید که کسانی که نان انقلاب رو میخورن و سنگ انقلاب رو میزنن و اون کسایی که بت عده قلیلی شدن چه مفاسدی رو مرتکب میشن ، دوست عزیز به قول معروف کله شما و امثال شما هنوز داغه ما هم این دوره رو تجربه کردیم ، ما هم جنش عدالت خواه دانشجویی رو از سال 84 تجربه کردیم و وقتی دیدم کسانی که سنگ عدالت رو به سینه میزن و عدالت رو زیر پای خودشون له میکنن و از من و امثال من فقط بازیچه ای برای رسیدن به قدرت طلبی های روز افزونشون ساختن تامل رو جایز ندیدم نه در مقام توجیه براومدم و نه به این مسیر احمقانه ادامه دادم ، و در پایان وقتی نظر یک فرد به نظر فرد دیگری که از سر تا ذیل مفسدین رو اطراف خودش جمع کرده نزدیک باشه خود اون فرد ام فساده .

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز

10 درصد مالیات بیشتر .... یا
ارزش پول کشوری در یک سال 3 برابر کم بشه
این کجا و آن کجا !
اگر مردم ایران اینقدر بی تفاوت نشده بودن باید کوچکترین اعتراضی میکردن به این بی سامانی ....

vatanparast

عضو جدید
10 درصد مالیات بیشتر .... یا
ارزش پول کشوری در یک سال 3 برابر کم بشه
این کجا و آن کجا !
اگر مردم ایران اینقدر بی تفاوت نشده بودن باید کوچکترین اعتراضی میکردن به این بی سامانی ....

متاسفانه دوستان به این باور نرسیدن که سکوت مردم ما ناشی از رضایت نیست ، و اینکه ملت های غربی بخاطر کوچکترین مشکلی فریاد اعتراضشون بلند میشه نه تنها نشانه ضعف حکومت های اونها نیست بلکه نشان قوت دولت های غربیه

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره شست ساله که دارن تیکه تیکه میکنن مردم غزه رو بعد حالا به مردم غزه گیر بدید که چرا چهارتا متجاوز رو گرفتید.
از متجاوز منظورم این هست که ، مردم اسراییل متجاوزن. یه وقت عیب نگیرید که سربازا توی خاک به اصطلاح خودشون کشته شدن!
آخ ببخشید . مردم اسراییل که متجاوز نیستن! دارن بازبون خوش به مردم فلسطین میگن :"لطفا آبرو مند از خونه تون برید بیرون که ما بیام جا خشک کنیم تو خونه شما"
ولی مردم خونخوار و متجاوزو تروریست پرور فلسطین هستن که میگن ما از خونمون نمیریم.
عجب مملکتی داریم که داره ازین مردم فاسد و جنگ طلب حمایت میکنه.

منظور من حمله و اسارت سرباز های حزب الله لبنان تو خاک اسرائیل بود که دلیل جنگ هم همین بود
اسرائیلم که خاک نداره ! پس آذربایجان و بحرین هم مال ایرانه و غصبش کردن بریم بمب ببندیم به خودمون همشون رو بکشیم

mohamad-hk68

عضو جدید
بریتانیا 40 سال پیش که فهمید دیگه قدرت نظامی حکومت پهلوی به دردش نمیخوره و نمیشه روی اتحاد نظامی ایران و اسرائیل در مقابل اعراب حساب باز کرد با تغییر حکومت ایران از یه قدرت نظامی به یک قدرت مذهبی معادلات سیاسی منطقه رو 180 درجه تغییر داد
زمان پهلوی ایران و اسرائیل متحد هم بودند و در مقابل اعراب ایستاده بودند و اسرائیل اون زمان بزرگترین دشمن اعراب بود و ایران هم به سبب بازیچه بودن در دست بریتانیا پشتیبان اسرائیل در منطقه !
بعد تغییر حکومت از پهلوی به جمهوری اسلامی "شیعه" ، ایران تبدیل شد به بزرگترین دشمن اعراب "سنی"
الان اعراب با اسرائیل دوست جون جونی هستند و ایران خطرناکترین دشمن اعراب هست
البته به سبب تبلیغات غرب و نه دشمن واقعی !!!!

الان بریتانیا و امریکا دیگه نیازی به سرمایه گذاریهای کلان نظامی روی ایران ندارند تا بتونند اسرائیل رو از گزند اعراب حفظ کنند
چون جنگ ایدئولوژیکی بسیار تاثیرگذارتر از جنگ نظامی ست
.
.
اگر هرچه گفته بودی اشتباه بود
این حرفت خداییش درست بود

شهریاری 2

کاربر ممتاز
منبع و مرجعت برای وضعیت اقتصادی آمریکا و اروپا شبکه دروغ پردازی صدا سیماست حتما ، پسر خوب اگه دوستانی ساکن اونجا داری از اونها اطلاعات بگیر ، در ضمن بنده به عنوان کسی که هم در بخش خصوصی صنعت و هم در بخش مدیریت دولت فعال هستم وضعیت ما به مراتب اسفناک تره ، آمار تعطیلی واحد های تولیدی فاجعه باره ، آمار بیکاری بیداد میکنه ، عمده اشکال بچه های اینجا اینه که اکثرا دانشجو هستن و هنوز در عوالم دانشجویی به سر میبرن یا سر سفره پدر محترم هستن و خبر ندارن تو جامعه چی میگذره ، متاسفانه فضای این سایت شباهت زیادی با خود جمهوری اسلامی داره و مفهومی به نام آزادی بیان تعریف نشده است ، بنده آماری در زمینه فساد اداری و همچنین وضعیت تولید و صنعت گذاشته بودم که حذف شد ، فضای فکری جناب شماهارو سال ها تجربه کردم ، و کاملا آشنا هستم که از کجا آب میخوره ، سال ها مسئول بسیج دانشگاه بودم با همین افکار ، ولی فرق من با شما اینه وفتی انحراف رو دیدم به لطایف الحیل به قصد توجیه اون برنیومدم ، این بحث سر داراز داره نه من میتونم شمارو قانع کنم نه شما من رو ولی مطمئنا جامعه پیش روی شما ، شمارو قانع خواهد کرد ، فقط امیدوارم به چشم ببینید که کسانی که نان انقلاب رو میخورن و سنگ انقلاب رو میزنن و اون کسایی که بت عده قلیلی شدن چه مفاسدی رو مرتکب میشن ، دوست عزیز به قول معروف کله شما و امثال شما هنوز داغه ما هم این دوره رو تجربه کردیم ، ما هم جنش عدالت خواه دانشجویی رو از سال 84 تجربه کردیم و وقتی دیدم کسانی که سنگ عدالت رو به سینه میزن و عدالت رو زیر پای خودشون له میکنن و از من و امثال من فقط بازیچه ای برای رسیدن به قدرت طلبی های روز افزونشون ساختن تامل رو جایز ندیدم نه در مقام توجیه براومدم و نه به این مسیر احمقانه ادامه دادم ، و در پایان وقتی نظر یک فرد به نظر فرد دیگری که از سر تا ذیل مفسدین رو اطراف خودش جمع کرده نزدیک باشه خود اون فرد ام فساده .

اینم مدرکی که میگه بدهی های الان آمریکا چقدره!(احتمالا اینم ایران زده برا رد گم کنی)
http://usdebtclock.org/

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم مدرکی که میگه بدهی های الان آمریکا چقدره!(احتمالا اینم ایران زده برا رد گم کنی)

الان با این بدهی که دارن وضع زندگیشون خیلی خرابه .نه ؟
یعنی هرچی پول داشتن یک شبه شد یک سوم نه ؟
به هیچ وجه نمیتونی وضع کشور خودمون رو با کشوری که ابرقدرت اقتصادی و ..... هست مقایسه کنی

vatanparast

عضو جدید

گفتم دوست من شما به احتمال زیاد دانشجو هستی و با دید یک دانشجو به موضوعات نگاه میکنی ، انشالله عهده دار زندگی بشی و کمی وضعیت جامعه دستت بیاد متوجه منظور بنده خواهی شد

بالا