ویولن

kopoll

عضو جدید
من نت هاي خيلي ساده مي خواستم هر كسي تو اينترنت سراغ داره بگه براي تمرين ميخوام
-------------------------------------------------------------
زندگی همچون 4 فصل است . پس پر توقعی است که بخواهیم همیشه بهار باشد و شکوفه ها هم شکوفا!!!:w37:

the best girl

عضو جدید
هيچ سازي مثل ويلون سوزناك نيست!!همه ي غم هامو مي توني باهاش فرياد بزني!

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من نت هاي خيلي ساده مي خواستم هر كسي تو اينترنت سراغ داره بگه براي تمرين ميخوام
-------------------------------------------------------------
زندگی همچون 4 فصل است . پس پر توقعی است که بخواهیم همیشه بهار باشد و شکوفه ها هم شکوفا!!!:w37:

به این جا مراجعه کن.امیدوارم مفید باشه.;)
www.noteahang.ir

kopoll

عضو جدید
به این جا مراجعه کن.امیدوارم مفید باشه.;)
www.noteahang.ir
دستت درد نكونه

اگر وبلاگ يا سايت ديگه سراغ داري دريغ نكن:surprised:
--------------------------------------------------------------------------------------
خيلي ها مترسک رو دوست ندارن چون پرنده ها رو مي ترسونن.ولي من دوستش دارم چون تنهايي رو درک ميکنه

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام از بچه های اصفهان..یکی یه استاد خوب معرفی کنه برم پیشش کلاس

hasti_nisti

عضو جدید
من هم یک ماهی میشه یادگیری ویلن را شروع کردم البته با کلاس رفتن.
با سی دی هم میشه ویولن یاد گرفت بدون این که کلاس برم؟!

سلام
یه دوستی تو دومین پاسخ توضیحاته ساز مادر داده بود و اخر به این نتیجه رسیده بود که گیتار ساز مادره!
و در مقابل یک گیتار در یک ارکستر صدتا ویولن هست!!
میبخشید ولی اون ارکستری که شما میگین که صدتا ویولنیست داره ، اصلا ممکن نیست گیتاریستی توش باشه
اگر هم گروههای پاپ رو میگین یه نگاهی به همین گروه آریان خودمون بکنین خب!
راستی پیانو هم بدلیل ابعادش اصلا ممکن نیست بیشتر از یکی باشه و اگه 2تا هم باشن ساز دیگه ای نمیتونه همراهشون باشه
پس بهتره به جای اینکه به aliktric بگید این سازه دله اونه یه صحبتی با یه کی که وارده بکنین

راستی هستی بهتره کلاس بری
خب خیلیا خودشون یاد میگیرن
ولی پشتکاره 2 برابری میحواد
لااقل یه سال اولو بهتره بری

سلام.میشه بگید استاد شما کیه؟اخه منم خیلی دوست دارم یاد بگیرم.ولی استاد خوبی پیدا نکردم
سلام
من پیش اشکان موسوی رفتم
عالیه
آموزشگاه آفاق تو ایران زمین
البته انگار تازگیا خیلی گرون کردن
سیاوش زندگانیم اینجا بود ، خدا بیامرزتش

farzad594

عضو جدید
سلام

سلام

سلام.میشه بگید استاد شما کیه؟اخه منم خیلی دوست دارم یاد بگیرم.ولی استاد خوبی پیدا نکردم

سلام مائده خانم
خوب هستین؟ فرزاد هستم پسر عمه سینا
با زحمتهای ما
خیلی زحمت دادیم- واقعا ممنونم
. به سلامتی میخواید ویولن یاد بگیرید؟

mahshad_modiri

عضو جدید
ببین دوست عزیز
این که تو کمانچه رو بیشتر دوست داری به این بر می گرده که کلا با ساز های سنتی بیشتر حال می کنی!با این که این دو تا به هیچ وجه قابل مقایسه نیستند!!!
هستند؟!:redface:

MFN

عضو جدید
سلام به نوازنده های عزیز...........و هنرمندای عزیز..........قبول دارید که بین یک نوازنده و یک هنرمند فرق وجود داره............امیدوارم همه هنرمند باشید..........منم ویالن میزنم......سازه بسیار تکنیکی و جالبیه..................به من که آرامش میده;)

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بله دوست عزیز.این ساز ارامش عجیبی میده.

aliktric

عضو جدید
صفحه اول این تاپیک گفتن ویولن اگه ازسن 3یا4سالگی شروع بشه بهتره
بنظرمن ربطی نداره ازهرجاکه میخای شروع کن.
نگوسخته اصلا اینطورنیست.
بایدعاشقش باشی تابتونی رامش کنی.
هنوزاول راهشم.فقط 2سال ولی عاشقشم:gol:

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نظر من هم باید علاقه داشته باشی.
اگر علاقه باشه زود یاد میگیری.

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نقش این ساز چه در ارکستر بزرگ چه به طور جمعی و انفرادی آنقدر پر اهمیت است که آن را شاه سازها گفته‌اند. وجهه جهانی ویولن را می‌توان در سازگاری آن با فرهنگهای مختلف دید.
این ساز هیچ محل ثابت و ساکنی به عنوان تکیه گاه ندارد و خود نوازنده نیز چنین وضعی دارد جز در آن نقاطی که پایش زمین را لمس می‌کند. دستهای نوازنده باید تا حد زیادی انعطاف‌پذیر و قوی و دارای حالت فنری باشد و همیشه در سطح شانه یا در حدود آن سطح به کار گرفته شوند.
برای دستیابی به نوازندگی بهداشت هم خیلی مهم است: پاکیزگی- برانگیختن جریان خون به کمک اختلاف دما- مالش پوست با دستکش زبر- حرکتهای ورزشی خاص- استراحت متناوب

"hasta"

عضو جدید
سازی سخت ولی شیرین

سازی سخت ولی شیرین

ویولن سخت ترین ساز و نوازنده اون با پشتکار ترین نوازندگانه.باید عاشق باشی نه تنها عاشق ویولن که عاشق اصوات باشی اون وقت می تونی هر صدایی که اطرافت میشنوی رو با سازت بنوازی.من بیش از 10 ساله که دارم ویولن می زنم اما تازگی ها دارم می فهمم چیه دارم درک می کنم ساز یعنی چی!دوسش دارم و ازش لذت می برم:)

yurri

عضو جدید
من ویولون روخیلی دوست دارم و بدون کلاس می تونم کمی کار کنم.

نازی معمار

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
من چندسال ویولن میزنم. تمام سازها رو دوست دارم چون عاشق موسیقی هستم.
ویولن یه ساز آسمونی که نواش ممنو پیش خدا میبره. و پیانو منو میبره پیش فرشته ها و به من امید میده. گیتار هم منو میبره پیش عشقم و بهترینهام. سازهای سنتی هم هر کدوم یه حسی به من میدن که همه دوست داشتنی و ارزشمندند.:gol:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
به دلیل شباهت با تاپیک قدیمی تر ویولن ادغام شد;)

violon only

عضو جدید
سازویولن

سازویولن

با سلام خدمت تمامی هنرمندان عزیز.من درحدود17سال پیاپی است که بااین سازکارمیکنم
وآنرا عزیزترازجانم وهرآنچه که دراین دنیا دارم دوست میدارم.درارکستهای بنام ومشهوری هم کار کردم وبرای سازهای دیگرهم جایگاهی قائل هستم اما ازحق نباید گذشت که ساز ویولن چیزدیگری است.
هرصدایی که ازاین ساز می آید دلنشین به قریحه ذات آدمیست.
جمعه13بهمن1385.نواختن سمفونی مرگ (پرویزیاحقی)همیشه به یاد اوخواهیم بود.

sutak

عضو جدید
منم خيلي دوست دارم اين سازو الانم يه مدته خيلي كوتاه(_حتي به دو ساعتم فكر كنم نرسيده هنوز!) شروع كردم ولي هر كيو مي بينم مي گه سخته..به هر كي مي رسم مي گه وسط كار كه هيجچ همين اول كار ول مي كني..خود استاده هم جلسه اول هي داشت مي گفت اين ساز خيلي سختيه ها خيلي ها بودن اومدن و زود رفتن و اينا..واقعن يعني اين قدر استعداد مي خواد؟ ميب شه ادامه ش داد؟!!

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
واییییییییییییی
چقد ویالونیست
ببینم شماها رو تو خونه راه میدن؟
اصلا چطور گذاشتن برین این کلاس و
اولاش که میخوای یاد بگیری صداش واقعا وحشتناکه
اینهو سوهان روح میمونه
البته وقتی که یاد گرفتی صداش واقعا روح پروره
امیدوارم همتون موفق باشین زیاد کتک نخورین زودم یاد بگیرین که مجبور نباشین زیاد بیرون از خونه موندن رو تحمل کنین

hobut

عضو جدید
من 1سال کلاسیک کار میکنم و 3ماه ایرانی بیشتر موزیکایvivaldiهم گوش کردم درباره تک نوازی هم ویلون زیبا ترین است به نظر من تمام احساس نوازنده به مخاطب منتقل میشه