ولنتاین بهانه ای برای عاشقا تاپیک برای روز عشق( عاشقاش بیا)

ولنتاین بهانه ای برای عاشقا تاپیک برای روز عشق( عاشقاش بیا)

• مجموع رای دهندگان
    31

satelo

عضو جدید
خوب خوب خوب نوبتیم باشه نوبته عشقه دیگه چیزی نمونده تا ولنتیاین روزه عشق روزه صفا
روزه حال و واسه بعضیا روزه غم و غصه و یاده خاطراته شیرینه گذشته

این تاپیک و نزدم که کلیشه ای بشه مثل ساهای قبل که اقایون خانوم ها ولنتیاین چی هدیه
میدین نه این فرق فوکوله؟​

تو این تاپیک میریم تو بطن داستان که اقا اصلا کلا با ولنتاین حال میکنی اصلا عشق و قبول
داری؟؟​

لطفا هرکی میاد تو این تاپیک کلیشه ای حرف نزن حرفه خودش و بزنه بگه که اصلا بی اف یا
جی اف داره؟ چند وقته که باهاشه چقد دوسش داره؟؟؟؟​

بیاد بگه که عشق چیه بهترین کادو و هدیه برای روزه عشق چیه؟؟؟ حتی اونایی که شکست عشقیم خوردن بیان اینجا حرف بزنن نظرشون و در باره ی عشق بگن خاطراته خوبشون و
تعریف کنن خاطراته بده عشقشون و تعریف کنن​

و یه چیزه مهم تر و قشنگتر اینه که هر کی میاد اگه قبلا ولنتاینی رو با عشقش تجربه کرده بیاد خاطرش و تعریف کنه اولین ولنتاینش و بگه که چه حال و هوایی داشت چیکارا میکرد همه نحوه ی اشنایی با عشقشون و بگن اونایی که جدا شدن و فعلا عقی ندارن دلیل جدایی رو بگن میخوایم کلا تا روزه ولنتاین این چه بشه پاتوق عاشقا میخوام حرفه دله همه بچه هارو در باره ی عشق بدونیم اوناییم که به کل اصلا عشق و قبول ندارن بیان دلیلشون و بگن میخوایم
یه صحبت قشنگی بشه

بعضیا بر این باورن که : عشق چیه بابا این حرفارو ولش / عشق و دیدی برسون سلامه مارو
بهش​

و بعضی هم بر این باورن که : تا وقتی پیشمون بود نفهمیدم کی پیشمونه ولی وقتی رفت هر
روز خودم و لعنت میکنم که چرا گذاشتم بره​

و بعضی ها هم که خیلی عاشقن این و میگن : بدونه عشق زندگی کردن یعنی مرگ ادمی
که عاشق نباشه اصلا ادم نی​

همه یه جورایی باید اینجا حرفه دلشون و بگن قشنگ در بارهی عشق بحرفن درباره ی جی اف یا بی افشون بحرفن خصوصیاته عشقشون و بگن بگن چی شد که عاشقش شدن همه
چی همه چی و بگین چون عشق و عشقه​

البته اول میخواستم یه سری وسال بزارم شما بر طبق سوال جواب بدین ولی گفتم نه میخوام جو این تاپیک فوق العاده صمیمی باشه و همه حرف دلشون و بزنن همه بگن که چی دیدن تو عشق حتی اونایی که تو عشق شکست خوردن

منتظرتونم همه بیاین​

لطفا کسی از این تاپیک بدونه نظر دادن خارج نشه چون امکان نداره کسی نظری درباره ی عشق نداشته باشه حالا که ولنتاین نزدیکه​

راستی نظر سنجی یادتون نره ببنیم چند نفر پایه ی عشقن چند نفرم نه؟​

و در کل حتی اگه عشق 1 بارم تو زندگیتون اومده اون 1 بارو برای ما بگین خاطراته عشقتون و تعریف کنین. هرچی که دربارهی عشق فکر میکنین بگین مرسی

elhamiiii

عضو جدید
kheyli kae jalebi kardi doste aziz ;)
man khodam sal ghabl bade vale ashna shodam va 3 mah bad rabetam cut shod.vali alaghamo ehsasam kheyli ziad bood say kardam baz be dastesh biaram .bahse zir pa gozashtan ghororam baram mohem nabod pay delam vast bod. va khodaro shokr hame chi ali pish raft va ma dobare az hafte ghabl ba hamim ba inke kheyli gozashte bood. omidvaram vale khobio emsal tajrobe konam:heart::heart::gol::gol::heart::heart::w14::w14::w14:bacheh hesse khobie tajrobash koniddddd

siahkamar

عضو جدید
من عاشق نبودم تا حالا
ولی دوست دارم تجربه کنم عشق دو طرفه رو
با جنس مخالف در حد حرف زدن دوس بودم اما عاشق نشدم ولی اونا شدن(2نفر)

sahar29

عضو جدید
من راستشو بگم سنم کمه کسی رو هم که دوس دارم 8.5 سال ازم بزرگتره ولی دیوانه وار دوسش دارم و میدونم اون بیشتر از من دوس داره
کسی که من عاشقشم دوستم بود اول بعد کم کم عاشقش شدم
دوست اینترنتیمه خیلی ها میگن کارت اشتباهه ولی من یه حس خودم و خودش ایمان دارم و اگه مخالفتی از سمت خانواده ها نباشه بهش میرسم حتی اگه باشه هم ردش میکنم...
من آدمی بودم خیلی شروشیطون که اصن نیگا پسرا هم نمیکرد حتی قصد ازدواجم نداشتم تا اینکه حمیدو شناختم
خیلی مهربونه دلی داره که هیشکی نداره جدیدن فهمیدم اون منو4-5 ماه زودتر دوس داشته و من نمیدونستم
وقتی بهم گفت دوس داره منم عزممو جزم کردم که بهش بگم و گفتم و الان خیلی خوشحالم که گفتم و مطمئنم که میتونه منو خوشبخت کنه
نیرویی که عشق داره هیچی نداره تو دنیا
من همیشه دلم میخواست کسی همسرم باشه که خیلی خوشکل و خوشتیپ و پولدار باشه و بهترین زندگیو واسه من درست کنه ولی الان خدا کسیو در کنار من قرار داده شاید به خوشکلی و پولداری اونی که میخواستم نیست ولی حاظر نیستم با دنیا عوضش کنم چه برسه به پول و زیبایی
بی نهایت دوسش دارم اینو خودشم میدونه و امیدوارم هرچه زودتر بهم برسیم
عشق زیباترین حس تو دنیاست :)

jujushow

عضو جدید
من راستشو بگم سنم کمه کسی رو هم که دوس دارم 8.5 سال ازم بزرگتره ولی دیوانه وار دوسش دارم و میدونم اون بیشتر از من دوس داره
کسی که من عاشقشم دوستم بود اول بعد کم کم عاشقش شدم
دوست اینترنتیمه خیلی ها میگن کارت اشتباهه ولی من یه حس خودم و خودش ایمان دارم و اگه مخالفتی از سمت خانواده ها نباشه بهش میرسم حتی اگه باشه هم ردش میکنم...
من آدمی بودم خیلی شروشیطون که اصن نیگا پسرا هم نمیکرد حتی قصد ازدواجم نداشتم تا اینکه حمیدو شناختم
خیلی مهربونه دلی داره که هیشکی نداره جدیدن فهمیدم اون منو4-5 ماه زودتر دوس داشته و من نمیدونستم
وقتی بهم گفت دوس داره منم عزممو جزم کردم که بهش بگم و گفتم و الان خیلی خوشحالم که گفتم و مطمئنم که میتونه منو خوشبخت کنه
نیرویی که عشق داره هیچی نداره تو دنیا
من همیشه دلم میخواست کسی همسرم باشه که خیلی خوشکل و خوشتیپ و پولدار باشه و بهترین زندگیو واسه من درست کنه ولی الان خدا کسیو در کنار من قرار داده شاید به خوشکلی و پولداری اونی که میخواستم نیست ولی حاظر نیستم با دنیا عوضش کنم چه برسه به پول و زیبایی
بی نهایت دوسش دارم اینو خودشم میدونه و امیدوارم هرچه زودتر بهم برسیم
عشق زیباترین حس تو دنیاست :)
اونی که دنبال خوشتیپ و پولدار بودی که واقعا رویا بوده ولی یه نکته بت بگم به عنوان یه پسر .... عشق چشمتو کور نکنه .

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
شاید باورش براتون سخت باشه ولی عاشق بودن ولی منم چون نتونستم خودمو قانع کنم که حرفشون راسته ول کردم
شرمنده رک میگم ولی به شدت از این مدل پسرا متنفرم :smile:

بچه ها...ی کادو پیشنهاد بدید بگیرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عروسک

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی پاسخگو نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من چی بخررررررررررررررررررررررم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولنتاین و عشق و عاشقی چی هس؟ توو جیب جا میشه؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
یه سوال!
اگه 7 روز قبل از ولنتاین تولد خودت باشه و 10 روز بعد از ولنتاین هم تولد عاقات باشه، بازم باید هدیه ولنتاین بخری؟