وقتی زن سر کار میرود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pasargadparisa

عضو جدید
اونوقت با این گفته شما ، مرد بیچاره چقدر باید کار کنه تا خرج خانواده اش رو در بیاره؟ با این اوضاع اقتصادی ، احتمالا باید اونقدر کار کنه تا *** اش پاره شه.!
به نظر من ، خانم ها هم باید مثل آقایون شاغل باشن و استقلال مالی داشته باشن.
این ها همش دنبال حذف خانوم ها از فعالیت های اجتماعی هستن.مگه نمیبینین که هر روز یه روش تازه طرح می کنن. مثل طرح(( اشتغال کارمندان در منزل!!!)).کم کم داریم به سمت طالبان پیش می ریم. اگه 3-2 سال دیگه بگن که خانوم ها به دلیل صرفه جویی در مصرف برق!،حق ادامه تحصیل ندارن، نباید تعجب کنیم!!!
اونوقت من میکشمشون

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا ببین گیر کی افتادیم !!!!!!!!!!!!

عضو كمیسیون حقوقی مجلس: وقتی زن سر كار می‌رود، خرج اضافی به وجود می‌آید

شهرزادنیوز: موسی قربانی، عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس، با ارائه‌ی یک راه حل بدیع برای مشکل بیکاری خواهان وضع قانونی شد که اشتغال دو نفر از یک خانواده را ممنوع کند. به گفته ی وی در برخی از خانواده‌ها زن، مرد و فرزندان کار می کنند و در خانواده های دیگر همه بیکارند و اگر از هر خانواده تنها یک نفر سر کار برود، مشکل بیکاری در ایران حل می شود.

قربانی در پاسخ این پرسش خبرنگار ایلنا که: اگر فقط یكی سر كار برود چرخ زندگی نمی‌چرخد، گفت: “اتفاقا خیلی خوب چرخ زندگی می‌چرخد، این تصور شما اشتباه است. اتفاقا وقتی زن سر كار می‌رود، خرج اضافی به وجود می‌آید. وقتی زن سر كار می‌رود، آن وقت باید كلی پول كودكستان بدهند برای بچه خانواده. باید غذای آماده بخورند، كه این خودش كلی خرج دارد.”

وی سپس به الگوی عربستان سعودی اشاره کرد و افزود: “من چند وقت پیش رفته بودم مكه. وقتی به عربستان می‌روید یك كارمند زن نمی‌بینید. اگر فقط همین مساله را در ایران عملیاتی كنیم، بسیاری از مشكلات حل می‌شود.”
پس ما چرا اینقدر درس میخونیم چرا اینقدر سختی میکشیم

یهو میگفت اینا رو مدرسه نمیفرستادید راحت دیگه

هر روز که میگزره بیشتر میفهمم جهان سومی بودن یعنی چی:razz:

known

عضو جدید
من موافقم نظر خوبی به شرطی که حقوق خانمی که سر کار نمیره رو بدن به همسرش;)

mina_p

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عجب!!! :eek::eek:
اينا كارو زندگي ندارن هر روز يه تز جديد ميدن واسه خانما
يه روز به حجابمون گير ميدن ....حالا ديگه به سركار رفتنمون گير ميدن .........حتما فردا پس فردا به درس خوندنمونم گير ميدن ......اخر سرهم ميگن دختراتونو زنده به گور كنين :mad::mad:

pasargadparisa

عضو جدید
يه روز به حجابمون گير ميدن ....حالا ديگه به سركار رفتنمون گير ميدن .........حتما فردا پس فردا به درس خوندنمونم گير ميدن ......اخر سرهم ميگن دختراتونو زنده به گور كنين :mad::mad:
بهش فکر نکن سیب بخور عزیزم. برای پوستت خوبه؟شاداب میشی. بفرمایید

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودتو ناراحت نکن عزیزم. حقشونه که.....................
:(
میگم مینا اینا گفتن دور همی یه چی بگیم دیگه:biggrin:خاستن بیکار نباشن:redface:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید اعتراف کنم این جنابان نابغن! گفتن همچین اراجیفی از هرکسی بر نمیاد!
یه لحظه بشینین فکر کنین ببینین گفتن این حرفا چه قدر سخته! واقعا نمیفهمم این فکرا به ذهنشون میرسه

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا كه متاسفم واسه اين ملت البته خلايق هر چي لايق وقتي كسي صداش در نمياد هر بلايي سرمون بياد حقمونه

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت با این گفته شما ، مرد بیچاره چقدر باید کار کنه تا خرج خانواده اش رو در بیاره؟ با این اوضاع اقتصادی ، احتمالا باید اونقدر کار کنه تا *** اش پاره شه.!
به نظر من ، خانم ها هم باید مثل آقایون شاغل باشن و استقلال مالی داشته باشن.
این ها همش دنبال حذف خانوم ها از فعالیت های اجتماعی هستن.مگه نمیبینین که هر روز یه روش تازه طرح می کنن. مثل طرح(( اشتغال کارمندان در منزل!!!)).کم کم داریم به سمت طالبان پیش می ریم. اگه 3-2 سال دیگه بگن که خانوم ها به دلیل صرفه جویی در مصرف برق!،حق ادامه تحصیل ندارن، نباید تعجب کنیم!!!

البته حق با شماست, اینا دلشون به حال مردم نمیسوزه پشت هر قانون و طرح و لایحه ی اینا یه سیاست کثیف طالبانی هست.

اما صرف نظر از این نظام: یه سری شغلها هستن که مختص زنهاست و مردها از انجام آن عاجزند که خب این شغلها رو باید زنها به عهده بگیرند اما در کل باید اولویت کارگرفتن با مردها باشه چون جامعه و عرف اونا رو مسول خرج خونه میدونه.

pasargadparisa

عضو جدید
واقعا كه متاسفم واسه اين ملت البته خلايق هر چي لايق وقتي كسي صداش در نمياد هر بلايي سرمون بياد حقمونه
بابا منم به زبون بي زبوني همينو ميگم ديگه. سرمون رو انداختيم پايين مثل ادماي بي اراده اختيارمون رو داديم دست يه مشت.........لا اله الا الله. استغفرالله

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه ناامیدانه حرف میزنی. به نظر تو همه ی زنا در این حیطه کار میکنند. پس این همه مهندس و استاد دانشگاه و یک عالمه کار دیگه که خانمای گل مشغولند چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه بابا من قصد توهین نداشتم میدونم خانمها در تمامی بخشها کار میکنند ولی اگه اونارو مثال زدم به خاطر این بود که در اصل خبر بود و خواستم چرخه اقتصادی رو با اونا نشون بدم وگرنه فرقی نداره اگه زنها کار نکنند درسته دانشگاه - مدرسه - شرکتها - کارخونه ها و .... هم میخوابه

minerva

عضو جدید
الهه ی ناز

الهه ی ناز

سلام.
بچه ها یه سر به این جا بزنید.می دونم نباید توی این قسمت این پست رو بگذارم.اما دیگه داره خیلی دیر می شه.
به هر کسی هم که میشناسید بگید این تاپیک رو بخونه.
یک انسان به کمک همه تون احتیاج داره:cry:
هر كه در اين بزم مقرب تر است.....

pasargadparisa

عضو جدید
نه بابا من قصد توهین نداشتم میدونم خانمها در تمامی بخشها کار میکنند ولی اگه اونارو مثال زدم به خاطر این بود که در اصل خبر بود و خواستم چرخه اقتصادی رو با اونا نشون بدم وگرنه فرقی نداره اگه زنها کار نکنند درسته دانشگاه - مدرسه - شرکتها - کارخونه ها و .... هم میخوابه
به عبارتي شما فمنيسم خوبي هستيد؟ok

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته حق با شماست, اینا دلشون به حال مردم نمیسوزه پشت هر قانون و طرح و لایحه ی اینا یه سیاست کثیف طالبانی هست.

اما صرف نظر از این نظام: یه سری شغلها هستن که مختص زنهاست و مردها از انجام آن عاجزند که خب این شغلها رو باید زنها به عهده بگیرند اما در کل باید اولویت کارگرفتن با مردها باشه چون جامعه و عرف اونا رو مسول خرج خونه میدونه.
پس یه دفه بگو کل مملکت بخابه دیگه !!
خانومها سر کار نرن پس یک سوم حقوق قانون کار رو به کی بدن ؟
اگه خانوما نرن سر کار ، پس کی رو وقتی بیرون میندازن از کار ، بهش پایان کار و بیکاری و . . . ندن !!؟
.
.
.
حالا میخای بر ضد جمهوری . . . .ایران اغتشاش به پا کنی ؟ ها ؟:w12:
میخای اغتشاش اقتصادی کنی ؟ ها ؟ :w06:

pasargadparisa

عضو جدید
پس یه دفه بگو کل مملکت بخابه دیگه !!
خانومها سر کار نرن پس یک سوم حقوق قانون کار رو به کی بدن ؟
اگه خانوما نرن سر کار ، پس کی رو وقتی بیرون میندازن از کار ، بهش پایان کار و بیکاری و . . . ندن !!؟
.
.
.
حالا میخای بر ضد جمهوری . . . .ایران اغتشاش به پا کنی ؟ ها ؟:w12:
میخای اغتشاش اقتصادی کنی ؟ ها ؟ :w06:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه لحظه بشینین فکر کنین ببینین گفتن این حرفا چه قدر سخته! واقعا نمیفهمم این فکرا به ذهنشون میرسه
زیادم سخت نیست شب ماکارونی چرب بخور اونوقت که رو معدت سنگینی کرد از این حرفا می زنی:D

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه موقع شایعه شده بود بعد انقلاب خر کم شده از قبرس وارد میکنن..:biggrin::biggrin:

خوشحالیم که تو این امر خود کفا شدیم و دیگه با وجود امثال اینها نیازی به واردات نیست :biggrin::biggrin:

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا ببین گیر کی افتادیم !!!!!!!!!!!!

عضو كمیسیون حقوقی مجلس: وقتی زن سر كار می‌رود، خرج اضافی به وجود می‌آید

شهرزادنیوز: موسی قربانی، عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس، با ارائه‌ی یک راه حل بدیع برای مشکل بیکاری خواهان وضع قانونی شد که اشتغال دو نفر از یک خانواده را ممنوع کند. به گفته ی وی در برخی از خانواده‌ها زن، مرد و فرزندان کار می کنند و در خانواده های دیگر همه بیکارند و اگر از هر خانواده تنها یک نفر سر کار برود، مشکل بیکاری در ایران حل می شود.

قربانی در پاسخ این پرسش خبرنگار ایلنا که: اگر فقط یكی سر كار برود چرخ زندگی نمی‌چرخد، گفت: “اتفاقا خیلی خوب چرخ زندگی می‌چرخد، این تصور شما اشتباه است. اتفاقا وقتی زن سر كار می‌رود، خرج اضافی به وجود می‌آید. وقتی زن سر كار می‌رود، آن وقت باید كلی پول كودكستان بدهند برای بچه خانواده. باید غذای آماده بخورند، كه این خودش كلی خرج دارد.”
وی سپس به الگوی عربستان سعودی اشاره کرد و افزود: “من چند وقت پیش رفته بودم مكه. وقتی به عربستان می‌روید یك كارمند زن نمی‌بینید. اگر فقط همین مساله را در ایران عملیاتی كنیم، بسیاری از مشكلات حل می‌شود.”

إإإإإإ این حرفا چیه پشت ایشون میزنید یعنی میخواید بگید این آقا نمیفهمه همین جوری الکی شده نماینده مجلس و رفته تو کمسیون حقوقی.. اون آقا کارمند دولت دیگه با حقوق بخور نمیر کارمندای دولت مخصوصا مجلسیا که ضعیفترین قشر کارمندای دولتن.. بندگان خدا با چندر غاز حقوق کارمندی زندگیشونو میکنند زناشونم سر کار نمیرند .. فکرم نکنید خدایی نکرده اینکه ایشون مکه مشرف شدند از صدقه سری مجلس بوده ها نه ایشونم مثل بقیه 10 سال تو نوبت بوده....:cool::cool:

مگه نمیدونی این قوانین درمورد خانواده های خودشون صدق نمیکنه؟!!!:razz:

خوداشون 7 پشتشون که میره سر کار که هیچی ...2تا پست 3تا پستم دارن واسه مردم نسخه هم میپیچن...

نه عزیزم اینا نیتشون اینه که مردمو بذارن سر کار:biggrin::biggrin::biggrin:

من خودم خوشم نمیاد زن کار کنه. اما این یارو دیگه آخر احمقه. ما رو با عربستان مقایسه میکنه؟ کجای وضعیت اقتصادیه ما با عربستان یکیه آخه؟؟؟ :surprised::surprised::surprised:
مهندس با حقوق ۵۰۰ هزار تومن چهجوری یه خانواده رو بگردونه؟ آخر گاگوله یارو. بعدشم چی شده که تا دیروز از این دم میزدن که زن ها باید بپرن وسط جامعه. اما یه دفعه یادشون افتاده که زن کار نکنه بهتره؟ :mad:

نه آقا این حرفا چیه شما رفتی تو منطقه ای داری زندگی میکنی که نمیشه با 500 هزار تومن زندگی کرد ناراحتی محل زندگیتو عوض کن برو تو همین محلی که این آقا زندگی میکنه اونجا کلی از حقوقتم میتونی پس انداز کنی .. تو مگه نمیدونی محله هایی که مسئولان حکومتی ما توش زندگی میکنند هزینه های زندگی خیلی پایینه :cool:

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
پر بیراه هم نیمگه ها, تو جامعه ای که مرد مسئول خرج خونه هست خوب فقطم باید مرد حق کار داشته باشه

اما این قضیه که یه خانمی برا خودش یه کار و کاسبی راه بندازه بحثش جداس, اما به نظرم تا وقتی که مرد مسئول خرج زندگی فقط هم مرد باید جایی استخدام بشه حتی شده منشی ها هم باید مرد باشن پول تلفن هم کمتر میاد.

ایشونم فکر کنم تو همون محله زندگی میکنند که هزینه هاش پایینه :biggrin::biggrin:

اخه یکی نیس بگه این زنها مگه کجا کار میکنند؟؟؟
خب اگه زن نره سر کار کودکستان ها هم بیکار میشن :biggrin: اگه زنها کار نکنند نصف فست فودها و رستوران ها از کجا کارگر بیارن؟؟؟ :biggrin: اگه زنها کار نکنند کارخونه ها عوضش چی بذارن پشت دستگاه؟؟؟؟
خب این یه چرخه است زن میره تو فست فود سر کار بچه اش رو میذاره کودکستانی که یه زن دیگه اونجا کار میکنه و این زنی که تو کودکستان کار میکنه با پولی که از اونجا میگیره از فست فود غذا میخره و اینطوری اقتصاد میچرخه
اگه طوریکه اقایون میگن باشه اینهمه مهد کدوک و کودکستان و خشکشویی و رستوران و فست فود و .... باید تعطیل بشه اونوقت معلوم نیست چی از این اقتصاد باقی می مونه :biggrin:

ماشا الله این شهروزم واسه خودش کلی کارشناس اقتصادیه ها ... جات تو کابینه بود خدایی حقتو خوردن ...:biggrin::biggrin:

مشکلت کاره. بیا پیش خودم. سه سوت حلش میکنم داااااااااااااش;)چیزی که فراوونه تو این خراب شده. کاااااااااااااااااررررررررر

ایووول پریسا .. دمت گرم کار سراغ داری دست منم بند کن:eek:

عزیزم کارو زندگیشون همینه دیگه اگه میخواستن سرشون تو کار خودشون باشه که نمیرفتن مجلس یه بقالی میزد ..:razz:

به اختیار داری یک کارایی از دستشون بر میاد که خود خدا هم مونده تو کاراشون ... تزایی میدن کل اروپاییا و آمریکایی میرن سر کار که اینا چی میگن :biggrin::biggrin::biggrin: