وقتي به خدا رسيدي چي بهش ميگي

زيگورات

عضو جدید
خدايا تو را شكر ميكنم براي تمام اون چيزهايي كه به من دادي وتو را شكر ميكنم براي اون چيزهايي كه بمن ندادي و تو را شكر ميكنم براي اون چيزهايي كه به من دادي و از من گرفتي
خدايا يك عمر به دنبال تو بودم در حاليكه تو به من نزديك بود
خدا جون تو را قسم ميدم به بندگان عاشقت و به بزرگي و كرمت كه منو ببخشي و آني مرا به خود وا نگذاري
خدايا من كسي غير از تو ندارم ليكن فقط وقتي مشكل دارم ياد تو مي افتم
خدايا تو مهربان تر از پدر ، مادر ، خواهر ، برادر ، و فرزندي چون اونها اگر ناراحت شوند مرا ترك ميكنند ولي تو نه .
منزه و پاك است خداي يكتا

Mehrdad-254

عضو جدید
میگم :
با سلام خدمت شما و فرشتگان و مسئولینه محترم و همچنین درود بر مقام معظم ره... و خانواده های شهدا
خداوندا چرا نگذاشتی ارمانهای امام راحل به خوبی در جامعه طنین انداز شود و جامه عمل بپوشد؟

راستی اصلا خدایی در این نزدیکی هست؟؟؟؟؟

mrkp

عضو جدید
میگم خوب منو مضحکه کردی و خندیدی دمت گرم

sade_messi

عضو جدید
ميگم: انصافا هميشه واسم مرام گذاشتي اينقد بامرامي كه حتي بعضي چيزاي خوبي كه خودمم دنبالشون نبودم بهم دادي,نوكرتم خدا...................

sade_messi

عضو جدید
ميگم: انصافا هميشه واسم مرام گذاشتي اينقد بامرامي كه حتي بعضي چيزاي خوبي كه خودمم دنبالشون نبودم بهم دادي,نوكرتم خدا....................

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهش لبخند میزنمو یه نفــــس عمیق میکشم

...دیگه هیچی نمیتونه اذیتم کنه:smile:

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط گریه می کنم .......یکی دو تا هم خورده حساب باهم داریم که خصوصیه

m.sabri

عضو جدید
خدایا فقط ی بار دیگ بهم فرصت بده... قول میدم هیچوقت باهاش بدرفتاری نکنم...

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از خوشحالی گریه م میگیره! :cry:
میگم سلام عشــــــــ:heart:ـــــــــق مهربــــــــــــــــــونم... منو بغل کن!!!
... دیگه بسمه این همه دوری... این همه به حسرت تو این طرف و اون طرف دویدن...

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
به قول ریچارد داوکینز:من اگه خدا رو ببیینم ازش می پرسم تو کدوم خدا هستی؟مرض داشتی خودت را مخفی کردی؟

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول بهروز وثوقی (سوته دلان )
دروغگو دشمن خداست ، خدایا دشمن زیاد داری ، دوستاتم که ماهاییم یه مشت بد بخت بیچاره و عقب افتاده ...

bbaran

عضو جدید
نمی دونم واقعا می تونم اون موقع باهاش حرف بزنم یا انقدر شک شدم که زبونم کار نمی کنه ولی اگه بتونم اول بخاطر همه چی خوب و بد ازش تشکر می کنم به خاطر نعمت همه چیزایی که بم داد و حکمت همه چیزایی که بهم نداد بعدم به خاطر تموم مواقعی که خدا را تو زنگیم از یاد بردما نا شکری کردم گناه کردم ظلم کردم و یه عالمه گناه دیگه ازش معذرت می خوام و ازش می خوام منو ببخشه و هوای تموم اونایی که دوستشون دارما داشته باشه.

رضواان

عضو جدید
میگم خدایا دمت گرم که با تمام گناهام بازم بهم لطف کردیو بهترینارو دادی میگم دمت گرم که خواستم گناه کنم یه جورایی بهم فهموندی دمت گرم که هوامو داشتی...

ashkan 56789

اخراجی موقت
بهش میگم

خداااااا جووونم عاشقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتم
.