وفادارترین زن دنیا

wall_E

عضو جدید
افتخار برای جامعه زنها ...واقعا بعد از دیدن عکسا ...فشردگی قلبمو احساس کردم ....

Taghdir

عضو جدید
آخرش یکی پیدا شد....
دیدی داشته باشه که باعث تمجید قرار بگیره.....به کجا رسیده خوش به حالش..دید زیبایی داره...

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
عجب زنی عجی عشقی ادم میره تو شوک میمونه چی بگه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عضو جدید
وای دمش گرم!‌ :crying: ایشالا خوشبخت شن!‌ واقعا از اینجور آدما کم پیدا میشه (یا اصلا بهتره بگیم پیدا نمیشه)....البته باید دید که تا آخرش می مونه؟...
واقعا این عشق واقیه!!!!‌:crying2:

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا عشقو به دیده چشم نمیبینن به دیده دل میبینن ........................

کیمیا جونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من بعد از یه مدتی می ره با یکی دیگه.اینم داره و بهش محبت می کنه ولی زندگی باهاش نمی کنه

عضو جدید
به نظر من بعد از یه مدتی می ره با یکی دیگه.اینم داره و بهش محبت می کنه ولی زندگی باهاش نمی کنه

تازه شایدم واسه "شهرت"‌ این کار رو کرده....ولی....نمیدونم....شایدم واقعا عشققه که چند سالم منتظر مونده....اما....فقط گذشت زمان می تونه ثابت کنه.

عضو جدید
چقدبد فکر میکنی....

مگه دروغ میگم؟‌ این همه آدم واسه شهرت حاضرن هرکاری کنن.... در ضمن باقی جملم رو هم بخون. (.شایدم واقعا عشققه که چند سالم منتظر مونده....اما....فقط گذشت زمان می تونه ثابت کنه.)
Right? :smile:

زيگورات

عضو جدید
دل های بزرگ و احساس های بلند، عشق های زیبا و پرشکوه می آفرینند
( دکتر علی شریعتی )

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانما باشگاه یاد بگیرن !!! باسه ایندتون خوبه ...

آیدا معمار

عضو جدید
حالا یه سوال دارم :
اگه اون آقا از جنگ برمیگشتو میدید همچین اتفاقی واسه خانمه افتاده حاضر بود بازم باهاش ازدواج کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من که عمرا این کارو نمیکرد!!!!!!!!!!!

تجربه ثابت کرده زنا وفادار تر از مردان.

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا یه سوال دارم :
اگه اون آقا از جنگ برمیگشتو میدید همچین اتفاقی واسه خانمه افتاده حاضر بود بازم باهاش ازدواج کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من که عمرا این کارو نمیکرد!!!!!!!!!!!

تجربه ثابت کرده زنا وفادار تر از مردان.
منم کاملا قبول دارم اما این جملهتجربه ثابت کرده زنا وفادار تر از مردان رو قبول ندارم

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنابراين و براساس بحث داغ شما به اين نتيجه مي رسيم كه:
تجربه به درد كوزه و آب ميخوره

alborz_2000

اخراجی موقت
دیگه دوره زنهای وفادار گذشته، همونجور که دیگه 1مرد نمیتونه سامورایی بشه

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید تجربه به درد کوزه و آب بخ.ره اما یه نمونه از وفاداری مردا تو این موارد مثال بزنین.خدایی همینطوریش دوتا دوتا زن میگیرن چه برسه به اینکه زنش یه چیزیش بشه
یکیشم بدید من....هه هه هه
دوتا نخواستیم...