وصیت جوان 30 ساله: غریبه ای را شاد کنید

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی آرون کولینز در بستر بیماری بود، تنها یک آرزو داشت: اینکه بتواند غریبه ای را خوشحال کند. این مرد 30 ساله در وصیت خود از بازماندگان خواسته بود که همه بدهی هایی که به والدینش داشت پرداخت شود، و انعامی بزرگ از طرف او به یک خدمتکار داده شود.

او در وصیت نامه خود می نویسد "... و سوم اینکه، انعامی خوب (منظورم 25 درصد نیست. منظورم 500 دلار برای یک پیتزا است) به خدمتکار داده شود."

وقتی آرون در روز 7 جولای از دنیا رفت، برادر او وب سایتی را ایجاد کرد و شروع به جمع آوری پول کرد. در 11 جولای پول کافی برای عمل به وصیت آرون جمع آوری شده بود. در ویدئوی جالبی که در یوتیوب قرار داده شده است، خدمتکار جوانی با دیدن یک بسته اسکناس که به عنوان انعام به او داده می شود، متحیر می شود و می پرسد "دارید شوخی می کنید؟ باور نمی کنم. تا آخر عمر این ماجرا را برای همه تعریف می کنم"

برادر آرون می گوید "برادر من در زمان مرگ پول کافی نداشت. بنابراین من از افراد خیر خواهش کردم به ما کمک کنند تا بتوانیم به وصیت او عمل کنیم. او وصیت کرده بود که به رستوران برویم، پیتزا بخوریم و با دادن انهام 500 دلاری خدمتکار را شاد کنیم."

mycobacter

عضو جدید
هنوز توی گوشه هایی از دنیا انسان وجود داره...کاش من هم انسان بودم........مثل این پسر.