وزير ارتباطات دلايل كندي اينترنت را اعلام كرد ! باز هم پاره شدن كابل در دريا بخاطر گير كردن لنگر كشتي !!!

heshmat khan

عضو جدید
وزير ارتباطات درباره علت قطعي و يا كم شدن سرعت اينترنت در روزهاي اخير در كشور گفت: ما مشكلات مقطعي در اين زمينه داشته‌ايم از جمله اين كه مثلا در خليج فارس كابل به خاطر برخورد كشتي‌ها قطع شده بود. :eek: :surprised:

به گزارش ايسنا رضا تقي‌پور - وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات - اظهار كرد: ما تلاش كرده‌ايم اين مشكل را در نصف روز برطرف كنيم چراكه بر اساس اين برخورد، كابل‌ها پاره شده است.

او با بيان اين كه ما حتي عكس‌هاي پاره ‌شده كابل‌ها را نيز در راستاي قانع كردن در اختيار رسانه‌ها‌ قرار داده‌ايم، تصريح كرد: يكي ديگر از مشكلاتي كه با آن روبه‌رو بوده‌ايم، در مسير شمال ورودي اينترنت به كشور از مسير روسيه بود كه يكي از ايستگاه‌ها به آتش‌سوزي دچار شده بود كه در طي يك روز تلاش كرديم كه اين مشكل برطرف شود.

وي با بيان اين كه ما بيش از 13 درگاه ورودي پهناي باند به كشور داريم و هر جا دچار مشكل مي‌شويم سعي مي‌كنيم از درگاه‌هاي ديگر اين مشكل را برطرف كنيم گفت: من به‌طور صريح عرض مي‌كنم كه ما در مورد زيرساخت‌ها مشكلي نداريم.

او كه در حاشيه‌ جلسه‌ هيات دولت سخن مي‌گفت، تصريح كرد: درباره پهناي باندهاي واگذار شده بعضا شكايت‌هايي دريافت كرديم كه اپراتورها بايد پاسخگوي شكايت‌هاي مشتريان باشند و همانطور كه گفتم ما از نظر زيرساخت مشكلي نداريم.

.com/fa/news/195821/وزير-ارتباطات-دلایل-كندي-اينترنت-را-اعلام-كرد

mhmdrzkbr

عضو جدید
si sale hey langar miofte ru kabla vagarna internet moshkeli nadare

si sale hey langar miofte ru kabla vagarna internet moshkeli nadare

kash langar mioftad ru khodesh

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اره.تو سیم وایرلس ها هم اب رفته کار نمی کنن...!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
واقعا خیلی برای من جالبه که سیم های اینترنت ما همینجوری ولو هستن توی دریا و ...
هرکس هم که میاد حوصلش سر میره یه لگد بهشون میزنه و اینترنت کل مملکت قطع میشه !!!

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
این وزیر ارتباطات هم مثل اینکه مردم رو ...... گیر اورده که از این دروغها تحویلشون میده !:confused:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ولایی لطف کنن و بیان بگن با خوندن این جوز خبر ها،دقیقا چه حسی بهشون دست میده؟؟؟؟
من که حس خر فرض شدن!!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا شکرت شبی دلمون شاد شد از جک وزیرمون!!!!!!
الان حس اسکل بودن بهم دست داد:D

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه تاپیکی بود تو تالار عکس فکر کنم که نوشته بود یک پیرزن باعث قطعیع اینترنت یه کشور شده بود...یاد اون افتادم

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره یه مدتیه که اینترنت واقعا کند شده.

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگما حالا خداییش دلیلش چیه؟!(نخند خو نمیدونم!)

heshmat khan

عضو جدید
حكايت اينا حكايت اون چوپان دروغگو شده كه از بس به مردم دروغ و چاخان تحويل دادند كه اگر يه روز استثنائا يه حرف راست هم بزنند ديگه كسي باور نميكنه !

[FONT=&quot]دختر کوچولو و گرگ[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]
[/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot]یک روز عصر گرگ گنده ای[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]توی جنگل تاریکی به انتظار دختر کوچولویی ایستاد که سبد[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]غذا برای مادربزرگش می برد.سرانجام دختر کوچولو از راه[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]رسید.سبد غذا را هم در دست داشت.گرگ پرسید:سبد را برای[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]مادربزرگت می بری؟دختر کوچولو گفت:بله.گرگ پرسید:مادربزرگت[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]کجا خانه دارد؟دختر کوچولو به او گفت و گرگ ناپدید شد[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT][FONT=&quot]وقتی دختر کوچولو در خانه ی مادربزرگ را باز کرد،دید یکی[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]توی رختخواب شبکلاه و لباس خواب دارد.به بیست و پنج قدمی[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]تخت که رسید متوجه شد مادربزرگش نیست و گرگ به جای او دراز[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]کشیده.برای اینکه گرگ حتی با شبکلاه و لباس خواب هم نمی[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]تواند شبیه مادربزرگ آدم شود.دختر کوچولو دست کرد توی سبد[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]و کلتی درآورد و گرگ را در جا کشت[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT][FONT=&quot]این روزها نمی شود مثل قدیم ها سر دختربچه ها کلاه[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]بگذارید[/FONT][FONT=&quot]!!![/FONT]​
[FONT=&quot]نویسنده:جیمز تربر[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
:biggrin::biggrin:

[FONT=&quot]
[/FONT]​
[FONT=&quot]بهلول هر وقت دلش می گرفت به[/FONT][FONT=&quot] کنار رودخانه می آمد[/FONT][FONT=&quot].
در ساحل می نشست و به آب نگاه می کرد.
پاکی و طراوت آب، غصه هایش را می شست.
اگر بیکار بود همانجا می نشست و مثل بچه ها گِل بازی می کرد.

آن روز هم داشت با گِل های کنار رودخانه، خانه می ساخت.
جلوی خانه باغچه ایی درست کرد و توی باغچه چند ساقه علف و گُل صحرایی گذاشت.

ناگهان صدای پایی شنید برگشت و نگاه کرد.
زبیده خاتون (همسر خلیفه) با یکی از خدمتکارانش به طرف او آمد.
به کارش ادامه داد. همسر خلیفه بالای سرش ایستاد و گفت:
- بهلول، چه می سازی؟
بهلول با لحنی جدی گفت:
- بهشت می سازم.

همسر هارون که می دانست بهلول شوخی می کند، گفت:
- آن را می فروشی؟!
بهلول گفت:
- می فروشم.
- قیمت آن چند دینار است؟
- صد دینار.
زبیده خاتون گفت:
- من آن را می خرم.

بهلول صد دینار را گرفت و گفت:
- این بهشت مال تو، قباله آن را بعد می نویسم و به تو می دهم.
زبیده خاتون لبخندی زد و رفت.

بهلول، سکه ها را گرفت و به طرف شهر رفت.
بین راه به هر فقیری رسید یک سکه به او داد.
وقتی تمام دینارها را صدقه داد، با خیال راحت به خانه برگشت.

زبیده خاتون همان شب، در خواب، وارد باغ بزرگ و زیبایی شد.
در میان باغ، قصرهایی دید که با جواهرات هفت رنگ تزئین شده بود.
گلهای باغ، عطر عجیبی داشتند.
زیر هر درخت چند کنیز زیبا، آماده به خدمت ایستاده بودند.
یکی از کنیزها، ورقی طلایی رنگ به زبیده خاتون داد و گفت:
- این قباله همان بهشتی است که از بهلول خریده ای.
وقتی زبیده از خواب بیدار شد از خوشحالی ماجرای بهشت خریدن و خوابی را که دیده بود برای هارون تعریف کرد.

صبح زود، هارون یکی از خدمتکارانش را به دنبال بهلول فرستاد.
وقتی بهلول به قصر آمد، هارون به او خوش آمد گفت و با مهربانی و گرمی از او استقبال کرد.

بعد صد دینار به بهلول داد و گفت:
- یکی از همان بهشت هایی را که به زبیده فروختی به من هم بفروش.
بهلول، سکه ها را به هارون پس داد و گفت:
- به تو نمی فروشم.
هارون گفت:
- اگر مبلغ بیشتری می خواهی، حاضرم بدهم.
بهلول گفت:
- اگر هزار دینار هم بدهی، نمی فروشم.
هارون ناراحت شد و پرسید:
- چرا؟
بهلول گفت:
- زبیده خاتون، آن بهشت را ندیده خرید، اما تو می دانی و می خواهی بخری، من به تو نمی فروشم.[/FONT]:gol::gol::gol:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز

یعنی چی پس مشکل چیه؟!! مشکل کندی اینترنت رو میگید؟

سیروس پیروندی
واقعا لذت بردم از پست هاتون.....بسیار عالی بودن....ماجرای دوم رو حتمی استفاده خواهم کرد...اگر امکانش هست،منبعی چیزی بدین که بیشتر بخونم در این مورد!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی پس مشکل چیه؟!! مشکل کندی اینترنت رو میگید؟

واقعا لذت بردم از پست هاتون.....بسیار عالی بودن....ماجرای دوم رو حتمی استفاده خواهم کرد...اگر امکانش هست،منبعی چیزی بدین که بیشتر بخونم در این مورد!

پ ن پ مشکل بنده خوب اره دیگه؟

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
پ ن پ مشکل بنده خوب اره دیگه؟

اهان!! اخه من گفته بودم که حالا دیگران بگن چه حسی دارن؟! شما گفتی به نظرت مشکل چیه!! گفتم منظورتون کدوم مشکله!!! پـ نه پـ رو خوب اومدی ولی!!!
به نظر من،بعضی ها می ترسن این روزا ملت اینترنت درست حسابی داشته باشن،کندش کردن تا بعد از نوروز!!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهان!! اخه من گفته بودم که حالا دیگران بگن چه حسی دارن؟! شما گفتی به نظرت مشکل چیه!! گفتم منظورتون کدوم مشکله!!! پـ نه پـ رو خوب اومدی ولی!!!
به نظر من،بعضی ها می ترسن این روزا ملت اینترنت درست حسابی داشته باشن،کندش کردن تا بعد از نوروز!!

اها ممنون سر بسته خوب گفتی.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوستان ولایی لطف کنن و بیان بگن با خوندن این جوز خبر ها،دقیقا چه حسی بهشون دست میده؟؟؟؟
من که حس خر فرض شدن!!
برادر من ربطی به ولایی و ... نداره . وقتی مشکل وجود داره که دیگه نمیشه گفت مشکلی نیست ! اون متن " ای صاحبان علم و ابزار و *****ینگ و پارازیت " رو یادتونه ؟! همون که به خاطرش اخطار گرفتم !
اون متن رو یکی از همین افراد نوشته !!! ( ایشون پزشک هستن )

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه میدونی،اقایون ولایی همیشه میگن همه چی عالیه،همه چی ارومه....هیچ چیزی نیست..... 4-5 نفر دست نشانده دارن اعلام مخالفت میکنن!!

ولی وقتی اینترنت رو کند و محدود و گران میدن دست مردم،بعد همون رو هم اینجور مواقع کندترش میکنن،مشخصه که دارن چرت میگن!! این ولایی ها که دیگه باید یه خورده اون مغزرو کار بندازن تا بفهمن،ولی به کار نمی اندازن!!

چطور ممکنه کشوری که ماهواره می فرسته فضا،نتونه به مردمش اینترنت پرسرعت و نامحدود بده،ولی رفیق بنده تو سلیمانیه ی عراق سرویس ارزان و داغون اینترنت داشته باشه با سرعت 1 مگ و ماهی 14 هزار تومن ما؟؟؟؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
اخه میدونی،اقایون ولایی همیشه میگن همه چی عالیه،همه چی ارومه....هیچ چیزی نیست..... 4-5 نفر دست نشانده دارن اعلام مخالفت میکنن!!

ولی وقتی اینترنت رو کند و محدود و گران میدن دست مردم،بعد همون رو هم اینجور مواقع کندترش میکنن،مشخصه که دارن چرت میگن!! این ولایی ها که دیگه باید یه خورده اون مغزرو کار بندازن تا بفهمن،ولی به کار نمی اندازن!!

چطور ممکنه کشوری که ماهواره می فرسته فضا،نتونه به مردمش اینترنت پرسرعت و نامحدود بده،ولی رفیق بنده تو سلیمانیه ی عراق سرویس ارزان و داغون اینترنت داشته باشه با سرعت 1 مگ و ماهی 14 هزار تومن ما؟؟؟؟
داداش گلم اونایی که شما میگی صد در صد مشکل دارن !
ببین شاید این چیزی که میخوام بگم ربطی نداشته باشه . ولی منم تا حدودی جزء همون ولایی ها هستم با این تفاوت که همیشه اون چیزی که به نظرم حق باشه رو میگم !
قرار نیست که اگه ولایی باشی چشمت رو روی همه چیز ببندی !
به قول شما کشوری که ماهواره میفرسته فضا نمیتونه یه اینترنت درست و درمون به مردمش بده !؟

حالا اگه مایل باشی فعلا اینترنت رو بکوبیم ! :biggrin:
انشالله بعدا میریم سراغ خودرو سازی و ... :D

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرار نیست که اگه ولایی باشی چشمت رو روی همه چیز ببندی !

مشکل اینه که ولایی ها،بدون استثنا چشمون روی هیچ چیزی باز نیست!! هیچ وقت هیچ اعتراضی ازشون دیده نشده!! همیشه ی زندگیشون،هر چی اقا گفت همون بوده....

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوایل کوسه ها گاز می زدن .... آخه خوشمزه ست .! حالا کشتی ها از روش رد می شن ... چه عیبی داره مگه ...

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرعت به این خوبی دیگه چی میخواین....:D

فکر مردمان کره شمالی هم باشید واللا:biggrin:

بالا