ورود اقایون ممنوع.

ورود اقایون ممنوع.

• همه مردها بد هستند

رای: 2 5.9%
  • مرد بد بیش از مرد خوب هست

رای: 8 23.5%
  • مرد خوب بیش از مرد بد هست

رای: 2 5.9%
  • مردها ضعفهای زیادی دارند

رای: 6 17.6%
  • خانمها از مردها بهتر هستند

رای: 6 17.6%
  • همه انسانیم و اصلا مرد و زن تفاوت ندارن.شبیه همدیگه هستیم

رای: 23 67.6%

• مجموع رای دهندگان
    34
  • نظرسنجی بسته .

*mahdi_joker*

عضو جدید
سلام.خوبین؟

با چرخیدن تو سایت چیز ی که بعضی جاها میشد دید و به چشم هم میاد اینه که خیلی بیش از حد لازم(حد لازم =0) حرف سر دختر و پسر بین برو بچه های باشگاه هست.منو ناراحت میکنه این موضوع. واقعا چرا؟

این یه مقدمه واسه تاپیک بود.حالا میخواد یه درخواستی بکنه این داداش کوچیکتون.بیاین بگین واقعا شما خانمها یا همون خواهرهای گل خودم مشکلتون با جنس مذکر چیه؟چرا اینجا بعضی ها با مردها و پسرها مشکل دارن؟میدونم که خیلی از پسرها هم از خیلی از دختر خانمها شاکی هستن.اما از اونجا که من یه پسرم خواستم ببینم میتونم یه نماینده منصف و گوش شنوا از جانب پسرها باشم و این مشکل که واقعا از دیدگاههای اشتباه نشات میگیره رو حل یا حداقل کمش کنیم.موضوع کل کل نیست.فقط قراره حرفها و اعقایدمونو بگیم تا شاید این معضل ترمیم بشه. انشا الله

به امید رشد :gol:

آخرین ویرایش:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
مجيد دلبندم نشات درسته نه نشعت:biggrin::gol:
نظر سنجيتون كمي اشكال داره چون به نظرم مرداي بد از خوبا بيشتر هستند و خانم ها از مردا بهترن.البته استثنا هم هست.
در مورد اولي كه جامعه رو ميبينم و در مورد دومي هم دنيا رو ميبينم!:biggrin:
نه بدون شوخي من مدتي از مردا عصباني بودم كه چرا نمي فهمن؟:mad: بعد فهميدم از قصد نيست واقعا مردا چيزهايي كه زنها مي فهمن رو درك نمي كنن.مثلا يك زنه كه به همسرش ميگه الان بايد كادو بخريم الان بايد زنگ بزني الان بايد گل بخريم الان بايد...
اينا رو اسمشو گذاشتم شعور زندگي.ولي اين معني نيست كه خداي نكرده مردا بي شعورن ها!نه فقط اين مسائل رو متوجه نيستند ولي توي خون ما خانوماست كه اينا رو مي فهميم وگفتم كه استثنا هم وجود داره.
از قديم مي گفتن زن بگيره آدم ميشه!زن بگيره سر به راه ميشه.اينم شاهد از قديم!;)

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
ما هیچ مشکلی با مردا نداریم فکر می کنم این مردا هستند که با ماها مشکل دارند.
مثلا همین امروز من ساعت 1_3 کلاس داشتم استاد یه حرفه خیلی ساده به دخترا زد,حرفی که خیلی وقتا پیش میاد که استادها به پسرا هم می زنند ولی پسرای بی جنبه ی کلاس ما حرفایی زدنند که ما هیچ وقت توی این مواقع این حرفا رو بهشون نمی زنیم.........باور کنید الان که چند ساعت از اون زمان گذشته هنوزم از دستشون عصبانیم:mad:

سحر جون

عضو جدید
مثلا همین امروز من ساعت 1_3 کلاس داشتم استاد یه حرفه خیلی ساده به دخترا زد,حرفی که خیلی وقتا پیش میاد که استادها به پسرا هم می زنند ولی پسرای بی جنبه ی کلاس ما حرفایی زدنند که ما هیچ وقت توی این مواقع این حرفا رو بهشون نمی زنیم.........باور کنید الان که چند ساعت از اون زمان گذشته هنوزم از دستشون عصبانیم:mad:

مگه چه حرفی زد

• Like
واکنش ها: @r@$

pishoo

عضو جدید
من به شما می گم دوست عزیز.آقا پسرا یا کلا آقایون، خود خواه. از خود متشکر. اعتماد به نفس الکی ولی بالا دارن. فقط خودشونن دیگه. دختر بیچاره اگه بهش سرویس کامل بده با حاش هست اگه سرویس نده مثلا بعد از چند ماه ببینه دختر پایی س ک... آقا نیست خیلی راحت دختر و میزاره کنار حال کاری نداره دختره دوستش داره.ولش می کنه میره.اگه دختره خوب بهش کادو بده اونم ای یه چیزی میگیره که گرفته باسه. اگه از تیپ دختر خوشش بیاد که اومده نیاد انقدر غر میزنه بیا هو ببین. حالا بهش بگی بابا از مدل موهات خوشم نمیاد برات هزار تا خالی میبنده که مدل موی فلانی و فلان هنرپیشس. اگه خیلی بگی تازه ناراحت میشه قهرم میکنه. هر جا می خوان برن چون پسره خوب به امید خدا ،میرن ولی کافیه دختره با دوستاش بخواد بره جای تا 1 ساعت دیگه خونه بودی بودی .نبودی نه من نه تو. بازم بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الحمدا... الانم که تا می گی سلام س ک.... میخوان. نمی دونم اینا چه طوری روشون میشه اصلا مطرحش کنن؟ اصلا نمی گن دخته،دختره یا..... براشون احساس و شخصیت دختر مهم نیست فقط خودشون و..... نمی گن این طرف خونواده داره آدمه درسته حالا دلیل نداره چون با تو دوستیه ساده داره حتما آره.خلاصه محور فکری98 درصدشون حول محور یه گردوه.حال خدا روزی و نیاره یه دونه ازین آپاچیا که یه روزی سرویس ده شون بوده بپیچونتشون که البته دستش درست، زار میزنن میگن:همه دخترا پولکین،همشون بدن. خرابن. آدمو برای موقعیتشون می خوان..........هزار داد و فقان. ولی بازم دنبال همون قشر دختران و بازم ضربشو دخترای سالم می خورن.بد بده دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

*mahdi_joker*

عضو جدید
مجيد دلبندم نشات درسته نه نشعت:biggrin::gol:
نظر سنجيتون كمي اشكال داره چون به نظرم مرداي بد از خوبا بيشتر هستند و خانم ها از مردا بهترن.البته استثنا هم هست.
در مورد اولي كه جامعه رو ميبينم و در مورد دومي هم دنيا رو ميبينم!:biggrin:
نه بدون شوخي من مدتي از مردا عصباني بودم كه چرا نمي فهمن؟:mad: بعد فهميدم از قصد نيست واقعا مردا چيزهايي كه زنها مي فهمن رو درك نمي كنن.مثلا يك زنه كه به همسرش ميگه الان بايد كادو بخريم الان بايد زنگ بزني الان بايد گل بخريم الان بايد...
اينا رو اسمشو گذاشتم شعور زندگي.ولي اين معني نيست كه خداي نكرده مردا بي شعورن ها!نه فقط اين مسائل رو متوجه نيستند ولي توي خون ما خانوماست كه اينا رو مي فهميم وگفتم كه استثنا هم وجود داره.
از قديم مي گفتن زن بگيره آدم ميشه!زن بگيره سر به راه ميشه.اينم شاهد از قديم!;)
از بابط قلت املایی معزرط میخام.صعی میکنم کمتر پیش بیاد;)
در نظر سنجی اگه دقت میکردین گزینه مورد نظر شما هم پیدا میشد و امکان انتخاب 2تا یا بیشتر از گزینه ها هم هست.
بعد اینکه هیچ بایدی وجود نداره و هیچ جا لازم نیست که باید بیاد.همش انتخاب و دید افراد به مسائل.شاید بشه به این درکی که شما خانمها دارین و اقایون کمتر دارن اسم دیگه ای داد مثلا ظرافت زنانه(که واقعا خوبه) چشم و هم چشمی قید و بند های دست و پا گیر حسادت کم نیوردن جلو زری جون:biggrin: و .... .خیلی چیزهای خوب و یا بد که خداییش اکثران مردها اصلا به فکرش نیستن مثل خانمها و شاید دلیلش اینه که به نظرشون واقعا مهم نیاد.من فکر کنم بیشتر به همون نکته بینی و ظرافت های زنانه بر میگرده که از اسمش معلومه تو مردها نیست یا کم پیش میاد که باشه.مثلا خود من این موردو دارم اما خیلی ها نه.
در مورد اون شاهد قدیمی هم اینکه طبق اخرین اخبار رسیده که موثق هم هست :این حرفهارو خاله زنکها میزدن تا دخترهای ترشیدشونو رد کنن:Dواقعا به نظرت اگه کسی ادم نباشه(که بعیده)اگه زنش بدن درست میشه؟به نظر من دختر مردم رو هم بد بخت میکنه هیچ ادم هم نمیشه.ذات باید خوب باشه

*mahdi_joker*

عضو جدید
راست میگه این آقایون هستن که مشکل دارن و اگه خانوم ها مشکلی با آقایون پیدا کنن تقصیر خود آقایونه
به به.معرفی میکنم:JONNY DEPPسر دسته COWGIRLهای باشگاه.خشنترین فرد ممکن:mad: در این زمینه.کسی که منو برد تو فکر زدن همچین تاپیکی.پیداش شد.خدا به دادم برسه.
خارج از شوخی:
چه جالب که شما بدون ذره ای شک و تامل و فکر کردن اینقدر قاطع و محکم میگین اگه مشکلی هست از اقایونه!!!! اخه مثلا چندتا از این مشکلها که اقایون دارنو میشه مثال بزنی؟چرا باید مشکل الکی داشته باشن؟مگه میشه بی دلیل باشه؟میشه لطفا چندتا مثال از مشکلات اقایون که باخانمها دارنو بگی؟ ممنون میشم.

*mahdi_joker*

عضو جدید
جبهه بندی نکنین لطفا.ما و شما نداره.دنبال جنگ نیستیم.
کاش کامل میگفتین تا قضاوت پیش نیاد تو ذهن بچه ها و همه داستان 1-3 امروز شما رو بدونن.
یه مشکل دیگه که فی ذات تو پسرها هست و خانمها اینو باور نمیکنن یا درک نمیدونم اما ایجاد مشکل میکنه اینه که:پسرها خیلی امار شوخی یا به قول خانمها لودگیشون بیشتره نه اینکه دلقک باشن.نههههههههههههههههههههه.به نظر من شادترن و دنیارو به اون سختی و جدیت که شما میگیری نمیگیرن.راحت هم میگذره اگه راحت بگیریم.
باور کن اگه بری از پسره که حرفی زده و شما ناراحت شدی رو بپرسن که چی گفته یادش نیست.گفته که خوش گذشته باشه.قبول دارم که شادی نباید به هر قیمتی مثل ناراحت کردن دیگران باشه و باید حرف رو سنجیده زد اما مطمئن باش اگه احتمال میداد که شما اینقدر ناراحت میشین اصلا نمیگفت.مرض که ندارن خودشونو به چشم دیگران مخصوصا جنس مخالف بد کنن.موافقی؟
کاش بیشتر توضیح داده بودین.ممنون از شرکت کردنتون تو تاپیک

*mahdi_joker*

عضو جدید
من به شما می گم دوست عزیز.1.آقل پسرا یا کلا آقایون، خود خواه. از خود متشکر. اعتماد به نفس الکی ولی بالا دارن. فقط خودشونن دیگه2. دختر بیچاره اگه بهش سرویس کامل بده با حاش هست اگه سرویس نده مثلا بعد از چند ماه ببینه دختر پایی س ک... آقا نیست خیلی راحت دختر و میزاره کنار 3.حال کاری نداره دختره دوستش داره.ولش می کنه میره4.اگه دختره خوب بهش کادو بده اونم ای یه چیزی میگیره که گرفته باسه. اگه از تیپ دختر خوشش بیاد که اومده نیاد انقدر غر میزنه بیا هو ببین.5. حالا بهش بگی بابا از مدل موهات خوشم نمیاد برات هزار تا خالی میبنده که مدل موی فلانی و فلان هنرپیشس6. اگه خیلی بگی تازه ناراحت میشه قهرم میکنه.7. هر جا می خوان برن چون پسره خوب به امید خدا ،میرن ولی کافیه دختره با دوستاش بخواد بره جای تا 1 ساعت دیگه خونه بودی بودی .نبودی نه من نه تو8. بازم بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟9.الحمدا... الانم که تا می گی سلام س ک.... میخوان.10. نمی دونم اینا چه طوری روشون میشه اصلا مطرحش کنن؟ اصلا نمی گن دخته،دختره یا..... براشون احساس و شخصیت دختر مهم نیست فقط خودشون و..... 11نمی گن ای طرف خونواده داره آدمه درسته حالا دلید نداره چون با تو دوستیه ساده داره حتما آره12.خلاصه محور فکری98 درصدشون حول محور یه گردوه.13.حال خدا روزی و نیاره یه دونه ازین آپاچیا که یه روزی سرویس ده شون بوده بپیچونتشون که البته دستش درست،همه دخترا پولکین،همشون بدن. خرابن. آدمو برای موقعیتشون می خوان..........هزار داد و فقان.14. ولی بازم دنبال همون قشر دختران و بازم ضربشو دخترای سالم می خورن15.بد بده دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
جواب دادن به حرفهای شما نیاز به فکر و تمرکز داشت.خوشحالم که بحث مستند و چالشی شد
از اول شروع میکنیم میایم پائین.
1.شمااز کلمه کلا استفاده کردین.یعنی همه.من شک دارم همه اینجور باشن.مشت نمومه خروار نیست!!!
2.مگه دخترها گارسونن که سرویس بدن؟کسی که دنبال س ک س همون بهتر که ادم از دستش راحت بشه.سر به تنش نباشه.GF یا BFبه نظر من فقط یه پله واسه رشد بعد شخصیتی و اجتماعی باید باشه.کسی که دنبال چیز دیگه است ادمشو بره پیدا کنه نه با احساس کسی بازی کنه
3.واقعا کسی که با اشنایی با تو یا گفتن 2تا کلمه عاشقانه(موزیانه بهتره.عشق حرمت داره)دنبال س ک س و نه وجود معنوی تو باشه بازم میتونی دوستش داشته باشی؟اگه بازم دوسش داری بیشتر فکر کن به افکارت!
4.من اگه دختر بودم و کسی بعد اشنایی در مورد قیافم باهام حرف میزد و غر میزد له میکردمش.مگه کور بود؟چشماشو باز میکرد.عمرا نمیزاشتم بازی دست کسی بشم.همه اعتبار یه دختر به ابهت و کلاس کاری خودشه.به هر کسی رو ندین که پسر خاله بشه.
5.مدل مو شخصیه .ببین مدلش شبیهه ادم حسابی هاست یا جلفه.
6.قهر میکنه؟!!!!محلش نده.قهر؟واقعا قهر میکنه؟مگه مرد هم قهر میکنه؟دل به کی بستی؟کسی که به جای حل مشکل قهر میکنه؟پسری که اینجوریه بمیره بهتره.ببینم موضوع تاپیک رو خوندی؟داری در مورد پسر حرف میزنی؟قهر؟بابا ایول به تو که محلش میزاری.تقصیره خودتونه خدایی.خاک به سرش.
7.چون میبینن ادم مزخرف زیاد شده.کسی به پسری تیکه نمیندازه اما به یه دختر چرا.نمیگم نباید برن بیرون خانمها اما هواس جمع میخواد.تقصیر خودتونه که رو دادین.
8.آره
9.همه رو با یه چشم نبین.اگه 10تا اینجوری هستن یه نگاه بنداز ببین چندتا نیستن.حداقل10000تا.
10.حرفی ندارم
11.اگه دوستیت ساده باشه پسره جرعت نمیکنه بهش فکر کنه.باور کن میترسن.رابطه مستقیم با طرز برخورد خودت داره.
12.این امارو از کجا میاری؟
13.همه مشکل همین جاست.اپاچی.کلمه جالبی بود.از ماست که بر ماست.پسری که اهل این حرفها باشه همه رو به چش اپاچی میبینه و میخواد و اونی هم که نباشه تحریک میشه.یه ضرب المثل که میگه:کرم از خود درخته.یعنی عیب از خودشه.میگیری؟اپاچی ها رو کله کنین و باهاشون کل کل راه بندازین که به قول خودت واسه شما ساده ها هم دردسر درست میکنن.
14.یه نکته.به ازای هر پسری که دنبال س ک سه و انجام میده یه دختر هم هست.مگه نه؟پس با هم برابرن.تازه از قدیم گفتن مردها دنبال این موضوع هستند و خانمها مقاومتر هستن.پس وای به روزی که بگندد نمک و دختری باشه که شروع کننده باشه و دنبال س ک س که البته تعداد کمی نیستن.
15.متاسفم که به نظرت مردها بدن و بد بده دیگه.البته بی دلیل نیست این زمینه ذهنی اما همه مردها ویا همه زنها مثل هم نیستن.همه گروهها خوب و بد دارن.
تا دختری پا نده پسر نمیتونه کاری کنه.یک طرفه به قاضی نریم.

یادت باشه به ازای هر پسر بد یه دختر بد هست.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید از کلیشه های ذهنی خودمون رو رها کنیم!

باید از کلیشه های ذهنی خودمون رو رها کنیم!

من تو این نظرسنجی نتونستم شرکت کنم چون گزینه ای که مناسب باشه پیدا نکردم!:w10:
نظرم اینه که همه ی ما به شناخت بیشتر احتیاج داریم و مشکل اینه که از دید خودمون به موضوعات نگاه می کنیم ، کافیه یه کم خودمون رو جای طرف مقابل بگذاریم و ببینیم که با وجود تفاوتهای زیادی که بین زن و مرد وجود داره ، درک و احساس و توانایی های بالایی هم توی هر دو گروه وجود داره که برای دیدنش باید از کلیشه های ذهنی خودمون رو رها کنیم!
کافیه به همدیگه برچسب نزنیم که مردها اینجور و زنها اینجور ... تا واقعیت خودش رو بهمون نشون بده!
هر انسانی منحصر به فرد خلق شده ! :w36:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به.معرفی میکنم:JONNY DEPPسر دسته COWGIRLهای باشگاه.خشنترین فرد ممکن:mad: در این زمینه.کسی که منو برد تو فکر زدن همچین تاپیکی.پیداش شد.خدا به دادم برسه.
.
خیلی ممنون از لطف تون . چقدر هیجانی من رو معرفی کردید.اونقدر هم که میگید خشن نیستم.
فکر می کنید که من از آقایون بدم میاد یا مشکلی باهاشون دارم؟ اگه مشکل داشتم که از جانی خوشم نمیومد و عکسش رو هم آواتارم نی ذاشتم به هر حال اون هم یه آقاست.
پس دیدید ما خانوم ها مشکل نداریم آقایون مشکل دارن:biggrin:.
چه جالب که شما بدون ذره ای شک و تامل و فکر کردن اینقدر قاطع و محکم میگین اگه مشکلی هست از اقایونه!!!! اخه مثلا چندتا از این مشکلها که اقایون دارنو میشه مثال بزنی؟چرا باید مشکل الکی داشته باشن؟مگه میشه بی دلیل باشه؟میشه لطفا چندتا مثال از مشکلات اقایون که باخانمها دارنو بگی؟ ممنون میشم
نیازی به شک و تامل نبود کاملا معلومه.
از قدیم این آقایون بودن که به خانوم ها زور گفتن و تو سرشون زدن پس معلومه که اونا مشکل دارن ما که این کارو نکردیم.
این آقایون هستن که برای خانوم ها تو خیابون مزاحمت ایجاد می کنند این دلیل دوم.
آقایون هستن که چشم ندارن ببینن خانوم ها به یه جایی برسند اگه خانوم ها رییس یه جایی بشن زیر دستاشون با کار شکنی مانع پیشرفتش میشن بقیه هم با متلک گفتناشون. :w06:نمونه ی بارزش در تاپیک فوتبال بانوان کشور های اسلامی.سهمیه بندی جنسیتی کنکور تا دیدن خانوم ها در درس دارن پیشرفت میکنند یه کاری کردن که مانعش بشن . این دلیل سوم.
آقایون هستن که مانع آزادی خانوم ها هستن خودشون هر کاری می کنن ولی نوبت به خانوم ها که میشه مانع میشن.:w00: چهارم.
الان خوابم میاد بقیش دیگه یادم نمیاد.
این مشکلات رو خود آقایون بوجود آوردن که در کشورهای اروپایی و آمریکا تقریبا حل شده و مرداشون اینجوری نیستن به همین دلایل من از مردای ایرانی و عرب خیلی بدم میاد:hate:.

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
از بابط قلت املایی معزرط میخام.صعی میکنم کمتر پیش بیاد;)
در نظر سنجی اگه دقت میکردین گزینه مورد نظر شما هم پیدا میشد و امکان انتخاب 2تا یا بیشتر از گزینه ها هم هست.
بعد اینکه هیچ بایدی وجود نداره و هیچ جا لازم نیست که باید بیاد.همش انتخاب و دید افراد به مسائل.شاید بشه به این درکی که شما خانمها دارین و اقایون کمتر دارن اسم دیگه ای داد مثلا ظرافت زنانه(که واقعا خوبه) چشم و هم چشمی قید و بند های دست و پا گیر حسادت کم نیوردن جلو زری جون:biggrin: و .... .خیلی چیزهای خوب و یا بد که خداییش اکثران مردها اصلا به فکرش نیستن مثل خانمها و شاید دلیلش اینه که به نظرشون واقعا مهم نیاد.من فکر کنم بیشتر به همون نکته بینی و ظرافت های زنانه بر میگرده که از اسمش معلومه تو مردها نیست یا کم پیش میاد که باشه.مثلا خود من این موردو دارم اما خیلی ها نه.
در مورد اون شاهد قدیمی هم اینکه طبق اخرین اخبار رسیده که موثق هم هست :این حرفهارو خاله زنکها میزدن تا دخترهای ترشیدشونو رد کنن:Dواقعا به نظرت اگه کسی ادم نباشه(که بعیده)اگه زنش بدن درست میشه؟به نظر من دختر مردم رو هم بد بخت میکنه هیچ ادم هم نمیشه.ذات باید خوب باشه
مهدي جان خيلي جاها بايد وجود داره و بايد هم باشه!!
ميبيني حتي شما هم كه دنبال رفع مشكلي!!يا فهميدن مشكلي ما زنا رو مسخره ميكني!!نگو شوخي بود چون اگه بود 1 بار 2 بار نه هميشه مردا اينا رو بگن.در مورد ظرافت زنانه مردا اين اسم رو بهش ميدن كه حرجي بهشون نباشه كه اگه ندونن اينارو!!وگرنه خيلي چيزاش واجب و ضروريه!!يك مثال ساده ش !مادرهايي كه فقط پسر دارن رو خيلي ديدم هميشه دارن از كار خونه مي نالن يا هيچ وقت تولد و روز مادر توي خونه براشون نمي گيرن!يا به فكرشون نيستن!اينا ديگه كم آوردن جلو زري خانوم نيست نفهميه يك سري چيزهاي واقعا مهمه!!از مادر عزيزتر مگه هست؟؟؟يا همه ميدونيم اكثر پسرا به محض اينكه عاشق مي شن ديگه پدر و مادر و خانوداه پشم ميشه!!كه البته تو خونشونه!!!!نه چيزايي كه به نظرتون مهم نيست چيزهايي است كه معناي زيباي زندگيه!!فكر كردن به ديگران!احساس داشتن!!شوخي بايد ظريف و بدون توهين باشه وگرنه همون دلقكيه به معناي مبتذل و آزاردهنده ش!قبول داريد؟
بله تحقيقات ثابت كرده آقايون شوخ تر هستند ولي دليل نمي شه بي قيد باشن!!با هم فرق مي كنه!خيلي!
در مورد شاهد نه عزيزم هميشه ما قرباني ميشيم براي تربيت افراد!شاهد درست و غم انگيزيه!حالا بعضي ها درست مي شن بعضيا نه و دختره پير ميشه!و براي اطلاعتون اين رو وقتي مي گفتن كه مي خواستن پسراي بي سروپا رو به زور داماد كنن و دختر بدبخت رو الكي دلخوش كنن به آينده اي كه شايد هرگز اتفاق نيوفته!

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم بايد آدم باشه. چه مرد باشه چه زن. يک کم زيباتر فکر کنيد.
آدمي اگه ايمان داشته باشه، اگه اعتقاد داشته باشه کاري نمي کنه که ديگران اذيت بشن. مثلا من برام غير قابل فهمه چجوري کسي مي تونه اصطلاحا پول کسي رو بخوره. يا وقتي يکي زن داره بره سر دختر ديگه اي رو کلاه بذاره. اينا همش به ايمان به خدا بر ميگرده که اونم از تو خانواده هاي محترم مياد که اونم نبايد دختر پسر داشته باشه. ولي متاسفانه بعضي خانواده هاي ما پسرهاشون رو جور ديگه اي تربيت مي کنن. دخترشون بايد 8 شب خونه باشه ولي پسرشون رو از کلانتري هم بيارن خونه ايرادي نداره. خوب اينم مشکلي هست که ماها تو زندگي خودمون با بچه هاي خودمون بايد حلش کنيم.
در عين حال به نظرم نمي شه يکطرفه به قاضي رفت. هميشه يکنفر مقصر نيست.

امیر Amir

عضو جدید
سلام.خوبین؟

با چرخیدن تو سایت چیز ی که بعضی جاها میشد دید و به چشم هم میاد اینه که خیلی بیش از حد لازم(حد لازم =0) حرف سر دختر و پسر بین برو بچه های باشگاه هست.منو ناراحت میکنه این موضوع. واقعا چرا؟

این یه مقدمه واسه تاپیک بود.حالا میخواد یه درخواستی بکنه این داداش کوچیکتون.بیاین بگین واقعا شما خانمها یا همون خواهرهای گل خودم مشکلتون با جنس مذکر چیه؟چرا اینجا بعضی ها با مردها و پسرها مشکل دارن؟میدونم که خیلی از پسرها هم از خیلی از دختر خانمها شاکی هستن.اما از اونجا که من یه پسرم خواستم ببینم میتونم یه نماینده منصف و گوش شنوا از جانب پسرها باشم و این مشکل که واقعا از دیدگاههای اشتباه نشات میگیره رو حل یا حداقل کمش کنیم.موضوع کل کل نیست.فقط قراره حرفها و اعقایدمونو بگیم تا شاید این معضل ترمیم بشه. انشا الله

به امید رشد :gol:

غیب تلاوت فرمودین؟!!!:biggrin:

من شخصا با کسی مشکل ندارم:) حالا نمیدونم شما کی توی ذهن خییییییییییییییلی از پسرا بودی که این رو متوجه شدی..دیگه فکر کنم ورژن جدید پیغمبرا باشی...;)

خب...بیخیال...شما هم در این موضوع حل میشی و وارد بحث که میشی دیگه حرفهای قشنگ میانجی گرانتون فراموشتت میشه:)

ببخشید تیز صحبت کردم...ولی دیگه همه منو اینجا میشناسند ...گفتم از اول اشنایی یک حالی بهتون بدم..که بعدا کلاهامون توی هم نره;);)

سبز باشی

امیر

Mehdi.A

عضو جدید
من به شما می گم دوست عزیز.آقا پسرا یا کلا آقایون، خود خواه. از خود متشکر. اعتماد به نفس الکی ولی بالا دارن. فقط خودشونن دیگه. دختر بیچاره اگه بهش سرویس کامل بده با حاش هست اگه سرویس نده مثلا بعد از چند ماه ببینه دختر پایی س ک... آقا نیست خیلی راحت دختر و میزاره کنار حال کاری نداره دختره دوستش داره.ولش می کنه میره.اگه دختره خوب بهش کادو بده اونم ای یه چیزی میگیره که گرفته باسه. اگه از تیپ دختر خوشش بیاد که اومده نیاد انقدر غر میزنه بیا هو ببین. حالا بهش بگی بابا از مدل موهات خوشم نمیاد برات هزار تا خالی میبنده که مدل موی فلانی و فلان هنرپیشس. اگه خیلی بگی تازه ناراحت میشه قهرم میکنه. هر جا می خوان برن چون پسره خوب به امید خدا ،میرن ولی کافیه دختره با دوستاش بخواد بره جای تا 1 ساعت دیگه خونه بودی بودی .نبودی نه من نه تو. بازم بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الحمدا... الانم که تا می گی سلام س ک.... میخوان. نمی دونم اینا چه طوری روشون میشه اصلا مطرحش کنن؟ اصلا نمی گن دخته،دختره یا..... براشون احساس و شخصیت دختر مهم نیست فقط خودشون و..... نمی گن این طرف خونواده داره آدمه درسته حالا دلیل نداره چون با تو دوستیه ساده داره حتما آره.خلاصه محور فکری98 درصدشون حول محور یه گردوه.حال خدا روزی و نیاره یه دونه ازین آپاچیا که یه روزی سرویس ده شون بوده بپیچونتشون که البته دستش درست، زار میزنن میگن:همه دخترا پولکین،همشون بدن. خرابن. آدمو برای موقعیتشون می خوان..........هزار داد و فقان. ولی بازم دنبال همون قشر دختران و بازم ضربشو دخترای سالم می خورن.بد بده دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اوه، اوه، اوه.
تو به وقتش خیلی خطرناک ظاهر میشی ها. فکر کنم خیلی دلت می خواهد که یک اپیدمی پسرکشون بیاد و خلاصه دخل همه ما رو بیاره نه؟

Mehdi.A

عضو جدید
خیلی ممنون از لطف تون . چقدر هیجانی من رو معرفی کردید.اونقدر هم که میگید خشن نیستم.
فکر می کنید که من از آقایون بدم میاد یا مشکلی باهاشون دارم؟ اگه مشکل داشتم که از جانی خوشم نمیومد و عکسش رو هم آواتارم نی ذاشتم به هر حال اون هم یه آقاست.
پس دیدید ما خانوم ها مشکل نداریم آقایون مشکل دارن:biggrin:.

نیازی به شک و تامل نبود کاملا معلومه.
از قدیم این آقایون بودن که به خانوم ها زور گفتن و تو سرشون زدن پس معلومه که اونا مشکل دارن ما که این کارو نکردیم.
این آقایون هستن که برای خانوم ها تو خیابون مزاحمت ایجاد می کنند این دلیل دوم.
آقایون هستن که چشم ندارن ببینن خانوم ها به یه جایی برسند اگه خانوم ها رییس یه جایی بشن زیر دستاشون با کار شکنی مانع پیشرفتش میشن بقیه هم با متلک گفتناشون. :w06:نمونه ی بارزش در تاپیک فوتبال بانوان کشور های اسلامی.سهمیه بندی جنسیتی کنکور تا دیدن خانوم ها در درس دارن پیشرفت میکنند یه کاری کردن که مانعش بشن . این دلیل سوم.
آقایون هستن که مانع آزادی خانوم ها هستن خودشون هر کاری می کنن ولی نوبت به خانوم ها که میشه مانع میشن.:w00: چهارم.
الان خوابم میاد بقیش دیگه یادم نمیاد.
این مشکلات رو خود آقایون بوجود آوردن که در کشورهای اروپایی و آمریکا تقریبا حل شده و مرداشون اینجوری نیستن به همین دلایل من از مردای ایرانی و عرب خیلی بدم میاد:hate:.

دیدم نوشته "ورود آقایون ممنوع"، فکر کردم منظورش فوضولی نکردنه آقایونه. نمی دونستم نظر خیر داشته بنده خدا. آره واقعا، خطرناک شده.

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به شخصه با آقایون مشکل ندارم و اونا هم تا جائیکه میدونم مشکلی ندارند. ولی نمیدونم چرا گاهی اوقات حس حسادتشون رو زیاد احساس می کنم. کلا با کار کردن در محیط مردانه راحت ترم، چون احساس می کنم هوامو دارن اما در محیطهای زنانه یه هو می بینی زیر پاتو خالی کردن . ولی اساسی کار نمی کنن. آقایون اگه بخوان حسابی از ریشه میزنن که نتونی بلند شی.
در مورد صحبت دوست عزیزم Pishoo ، بستگی به خود طرف داره و برخورداش. اگه جوری برخورد کنی که یک مرد احساس کنه که ......... خوب پیشنهاد خودشو میده. همه مثل هم نیستند.
من در محیط کاریم جوری برخورد می کنم که کسی به خودش اجازه نمیده فعل فرد بکار ببره. همیشه خیلی رسمی هستم.
همه میگن مردهای عرب زنان ایرونی رو خیلی دوست دارن . وقتی می خواستم برم مکه همه سفارش می کردن که اینجا نری و تو مغازه تنها نری و....... ولی هیچ کدوم از گفته هاشون برای من صحیح نبود(حتی یه دفعه). در صورتیکه برای یکی از همسفریهام که با دخترش اومده بود موارد زیادی پیش اومد و اینکه راننده تاکسی می خواست بدزدشون. بازم می گم ، برمی گرده به رفتار خودت و بس.
(در اینجا چادر برای سفر حج از طرف کاروانها اجباری هست، ولی من حتی موقع احرام هم چادر نداشتم. تو خیابان که بماند) این نکته رو گفتم که فکر نکنی افراطی یا خیلی حزب اللهی هستم.
موفق باشید:)

nminma

عضو جدید
سلام
بابا ما با همه ی مردا که مشکلی نداریم
با اون دستشون که به خاطر اینکه مردن( البته نامرد)هر کاری می کنن مشکل داریم.
آخه این انصافه که بعضی از شما به خاطر آزادی که جامعه بهتون داده با ما دخترا که دلامون اندازه ی گنجشک هر کاری میکنید.
تو عشق ما رو ضربه فنی می کنید حتی اگه عاشقمون باشید(شاید م ادای عاشقا رو در می ارید)با با یکم با جنبه باشید
قضیه کل کلم نیست:gol:
مرد باشید خواسته
ی زیادی نیست اینکه میخوایم خودتون باشید.

*mahdi_joker*

عضو جدید

غیب تلاوت فرمودین؟!!!:biggrin:

من شخصا با کسی مشکل ندارم:) حالا نمیدونم شما کی توی ذهن خییییییییییییییلی از پسرا بودی که این رو متوجه شدی..دیگه فکر کنم ورژن جدید پیغمبرا باشی...;)

خب...بیخیال...شما هم در این موضوع حل میشی و وارد بحث که میشی دیگه حرفهای قشنگ میانجی گرانتون فراموشتت میشه:)

ببخشید تیز صحبت کردم...ولی دیگه همه منو اینجا میشناسند ...گفتم از اول اشنایی یک حالی بهتون بدم..که بعدا کلاهامون توی هم نره;);)

سبز باشی

امیر

اول اینکه شما اگه اقا.مرد یا یه چیزی تو این مایه ها بودی اصلا به جایی که از ورود بهش منع شدی نمیمدی عزیز:surprised:. بعد اینکه اون که تلاوت میشه چیز دیگست.بعدش باید در مورداین حرف بزنیم که شما میگی شخصا مشکلی نداری.منم با شخص شما کاری نداشتم.منم با هیچ خانمی مشکل ندارم.به هیچ وجه .اما دیدم که عرض کردم.نسبت به خانمها کمتره اما هست.منظورم اقایونیه که با خانمها مشکل دارن یا تبعیض میذارن.فقط خواستم بفهمم چرا همچین دیدگاهی وجود داره؟کم کم چشم ادم به چیزایی باز میشه که نمیدونسته و شاید بشه بگم بزرگترین ترس من حماقت و نادانی باشه(اینم حرف قشنگ که طلبش بودین)
واقعا فکر میکنی اومدم میانجی گری کنم یا حرف قشنگ بزنم؟خدایی؟چه نیازی به این کار اونم جایی که سود واسم نداره دارم؟بقیه دوستان و نمیدونم اما واسه من خیلی مهمه که کی چی فکر میکنه در موردم.شاید از شما رک تر هم باشم.اما جوانبم میسنجم.خلاصه اینکه من کوچیکتم.شما گل.چیزی که نمیبینی و نمیتونی نفی کنی.شما یا من مشکلی با هیچ خانمی نداریم اما سنگ صبور خیییییلیها بودم.شاید بعضی ها داشته باشن.

*mahdi_joker*

عضو جدید
مهدي جان خيلي جاها بايد وجود داره و بايد هم باشه!!
ميبيني حتي شما هم كه دنبال رفع مشكلي!!يا فهميدن مشكلي ما زنا رو مسخره ميكني!!نگو شوخي بود چون اگه بود 1 بار 2 بار نه هميشه مردا اينا رو بگن.در مورد ظرافت زنانه مردا اين اسم رو بهش ميدن كه حرجي بهشون نباشه كه اگه ندونن اينارو!!وگرنه خيلي چيزاش واجب و ضروريه!!يك مثال ساده ش !مادرهايي كه فقط پسر دارن رو خيلي ديدم هميشه دارن از كار خونه مي نالن يا هيچ وقت تولد و روز مادر توي خونه براشون نمي گيرن!يا به فكرشون نيستن!اينا ديگه كم آوردن جلو زري خانوم نيست نفهميه يك سري چيزهاي واقعا مهمه!!از مادر عزيزتر مگه هست؟؟؟يا همه ميدونيم اكثر پسرا به محض اينكه عاشق مي شن ديگه پدر و مادر و خانوداه پشم ميشه!!كه البته تو خونشونه!!!!نه چيزايي كه به نظرتون مهم نيست چيزهايي است كه معناي زيباي زندگيه!!فكر كردن به ديگران!احساس داشتن!!شوخي بايد ظريف و بدون توهين باشه وگرنه همون دلقكيه به معناي مبتذل و آزاردهنده ش!قبول داريد؟
بله تحقيقات ثابت كرده آقايون شوخ تر هستند ولي دليل نمي شه بي قيد باشن!!با هم فرق مي كنه!خيلي!
در مورد شاهد نه عزيزم هميشه ما قرباني ميشيم براي تربيت افراد!شاهد درست و غم انگيزيه!حالا بعضي ها درست مي شن بعضيا نه و دختره پير ميشه!و براي اطلاعتون اين رو وقتي مي گفتن كه مي خواستن پسراي بي سروپا رو به زور داماد كنن و دختر بدبخت رو الكي دلخوش كنن به آينده اي كه شايد هرگز اتفاق نيوفته!
بازم جبهه بندی.بازم موضع گیری و بازم بد بینی.
من بازم معتقدم هیچ بایدی وجود نداره.هیچ وقت.همه چیز انتخاب خودمونه.البته منظورم چیزایی بود که خارج از قضا و قدر الهی باشه.که اونم راه تغییر داره البته.خود خدا میگه.
همینجا اعلام میکنم غلط کرد و ... خورده اونی که قصد مسخره کردن داشت.به خدا اینجوری نبود که شما میگین.حق با شماست.تو بحث جدی اونم بدون دیدن فرد مقابل شوخی نباید کرد.من معذرت می خوام.اما باور کنین اصلا همچین نیتی نداشتم.بازم شرمنده.
اما درمورد مادرهایی که فقط پسر دارن اطلاع دقیقی ندارم اما خود من از جارو و گردگیری بگیر تا پختن هر غذایی که اراده کنی رو بلدم و انجام میدم.فقط واسه کمک به مادرم.این در حالیه که خواهرم بلد نیست چای دم کنه!!!اینا حقیقته که میگم.هیچ وقت هم مشکلی نداشتم که چرا اون نمیکنه چون قصدم کمک به مامانم بوده.تولدی هم نبوده که فراموش کنم یا کادو نخرم.
اگه پسره رو زن میدن که ادم بشه تقصیر دخترس که بدون شناخت میگه بععععععععععله.اونم به کسی که به قول شما ادم نیست.چرا میگه بله؟بی خود میکنه به هر خری که با گل و شیرینی میاد در خونشون میگه باشه.نگه.مگه مجبوره؟هیچ اتفاقی کمتر از 2 مقصر نداره.بیشتر میشه اما کمتر غیر ممکنه.
در ضمن باید نداریم.بازم میگم نداریم.هر کاری میکنیم خودمون کردیم.دنبال چی هستیم؟مقصر؟تو آئینه نشسته.نگاش کن.ازش بترس که کم اذیتت نکرده.البته هر چی هم داری از تلاش اونه و لطف خدا.
کسی که عاشق و شیداشی مثل اشغال یه شبه میندازتت کنار.چرا؟چون دختره فهمیده که مامان بابات مخالفنو مثل موش ترسیده.کسی که ادعاش میشد شبش بی تو روز نمیشه.فقط بهونه جور واجور میاره.ناراحت این موضوعی و خراب و دل شکسته گوشه اتاقتی .میدونی مامانت از دختره خوشش نمیاد و همچی از همین موضوع شروع شده اما تا حالا هیچ حرمتی پایمال نکردی و هرچی مامان بابات میگن ساکت میشینی و چیزی نمیگی مبادا ناراحت بشن.تازه خجالت هم میکشی که حرف بزنی در این مورد جلوشون.داستان نمیگم.میشناسم همچین پسری رو.کم نیست این مدلش.چون پسره و غرور خودشو داره از حرفش هیچ وقت کوتاه نخواهد اومد نه واسه غرورش.واسه اینکه عاشق. اما کسی رو پشم نکرده و نمیکنه.هنوزم شب و روزش با فکر دختره میگذره.اینا مستنده.چیزی نگین که اتیش به جون ادم بزنه.
!!كه البته تو خونشونه!!!!
این حرفت اخر بی معرفتی بود.
دیگه حرفی ندارم.

*mahdi_joker*

عضو جدید
آدم بايد آدم باشه. چه مرد باشه چه زن. يک کم زيباتر فکر کنيد.
آدمي اگه ايمان داشته باشه، اگه اعتقاد داشته باشه کاري نمي کنه که ديگران اذيت بشن. مثلا من برام غير قابل فهمه چجوري کسي مي تونه اصطلاحا پول کسي رو بخوره. يا وقتي يکي زن داره بره سر دختر ديگه اي رو کلاه بذاره. اينا همش به ايمان به خدا بر ميگرده که اونم از تو خانواده هاي محترم مياد که اونم نبايد دختر پسر داشته باشه. ولي متاسفانه بعضي خانواده هاي ما پسرهاشون رو جور ديگه اي تربيت مي کنن. دخترشون بايد 8 شب خونه باشه ولي پسرشون رو از کلانتري هم بيارن خونه ايرادي نداره. خوب اينم مشکلي هست که ماها تو زندگي خودمون با بچه هاي خودمون بايد حلش کنيم.
در عين حال به نظرم نمي شه يکطرفه به قاضي رفت. هميشه يکنفر مقصر نيست.
سیما جان سلام.
با من بودین سطر اولو؟منم با شما موافقم که باید زیباتر فکر کرد.
من 20 سالمه اما باور کن از خواهر 17 سالم محدودترم.البته نسبی میگم هااااا.میتونی باور کنی میتونی نه.خانواده معمولی و هنوز معتقدبه مذهب هستیم.نمیشکافم اما من از خواهرم محدودترم.
از همه دوستان همینجا خواهش میکنم وقتی امار چیزی از 40%بالا زد اصل و معیار قرار بدن.

*mahdi_joker*

عضو جدید
اقایان.لطفا هیسسسسسسسسسسسسسسسسسس

اقایان.لطفا هیسسسسسسسسسسسسسسسسسس

نظردادن اقایون ممنوع.لطا کل راه نندازین.فقط بخونین اقایون عزیز یا شخصی به خودم پیام خصوصی بدین تا بازتاب بدم.اقایون عزیز خواهش میکنم دوستان.
ممنون از همکاریتون:gol:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
مهدي جان من هنوزم مي گم بايدها وجود داره.هرچي هم بگي نه.
در مورد شما خوش به حال مامانتون.ولي من حرف شما رو قبول كنم يا چندين و چندين و در حقيقت تمام مادراي پسردار اطرافم رو؟؟از طرف خودم از شما تشكر ميكنم ولي من تمام تمام تمام پسراي اطرافم تكرار مي كنم تمام پسراي اطرافم جوري بودند كه گفتم پس من نظرم را براي احترام به گفته تون و نظرخواهي تون گفتم. من از اون آدماش نيستم كه هرجا بشينم بگم پسرا فلان پسرا بهمان.البته اشتباه نشه اين نظرم هست! ولي عقده اي نيستم كه هر جا نشستم بگم .چون شما خواستي بدونم و مشكلي رو براي خودت حلاجي كني گفتم.تمام نظراتم بر اساس تجربيات يك زندگي پر دغدغه از پسراست.كاملا هم مستنده!!از رو هوا حرف نزدم.مردا تو خونشونه!اينجوري مي تونم با مردا زندگي كنم!!تقصير خودتون نيست!اين تنها ماست مالي است كه تونستم به هم ببافم وگرنه كاملا ازشون نااميد ميشدم!!
باور كنيد هيچ توهيني نكردم فقط صادقانه هرچي فكر كردم رو بي كم و كاست گفتم.نامردي هم نخواستم بكنم.فقط نظرم بود.
;)

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما درمورد مادرهایی که فقط پسر دارن اطلاع دقیقی ندارم اما خود من از جارو و گردگیری بگیر تا پختن هر غذایی که اراده کنی رو بلدم و انجام میدم.فقط واسه کمک به مادرم.این در حالیه که خواهرم بلد نیست چای دم کنه!!!اینا حقیقته که میگم.هیچ وقت هم مشکلی نداشتم که چرا اون نمیکنه چون قصدم کمک به مامانم بوده.تولدی هم نبوده که فراموش کنم یا کادو نخرم
این چیزا از پسرای ایرانی بعیده. راست میگی یا غلو می کنی؟(ببخشید از ضمیر تو استفاده کردم)

pishoo

عضو جدید
جواب دادن به حرفهای شما نیاز به فکر و تمرکز داشت.خوشحالم که بحث مستند و چالشی شد
از اول شروع میکنیم میایم پائین.
1.شمااز کلمه کلا استفاده کردین.یعنی همه.من شک دارم همه اینجور باشن.مشت نمومه خروار نیست!!!
2.مگه دخترها گارسونن که سرویس بدن؟کسی که دنبال س ک س همون بهتر که ادم از دستش راحت بشه.سر به تنش نباشه.GF یا BFبه نظر من فقط یه پله واسه رشد بعد شخصیتی و اجتماعی باید باشه.کسی که دنبال چیز دیگه است ادمشو بره پیدا کنه نه با احساس کسی بازی کنه
3.واقعا کسی که با اشنایی با تو یا گفتن 2تا کلمه عاشقانه(موزیانه بهتره.عشق حرمت داره)دنبال س ک س و نه وجود معنوی تو باشه بازم میتونی دوستش داشته باشی؟اگه بازم دوسش داری بیشتر فکر کن به افکارت!
4.من اگه دختر بودم و کسی بعد اشنایی در مورد قیافم باهام حرف میزد و غر میزد له میکردمش.مگه کور بود؟چشماشو باز میکرد.عمرا نمیزاشتم بازی دست کسی بشم.همه اعتبار یه دختر به ابهت و کلاس کاری خودشه.به هر کسی رو ندین که پسر خاله بشه.
5.مدل مو شخصیه .ببین مدلش شبیهه ادم حسابی هاست یا جلفه.
6.قهر میکنه؟!!!!محلش نده.قهر؟واقعا قهر میکنه؟مگه مرد هم قهر میکنه؟دل به کی بستی؟کسی که به جای حل مشکل قهر میکنه؟پسری که اینجوریه بمیره بهتره.ببینم موضوع تاپیک رو خوندی؟داری در مورد پسر حرف میزنی؟قهر؟بابا ایول به تو که محلش میزاری.تقصیره خودتونه خدایی.خاک به سرش.
7.چون میبینن ادم مزخرف زیاد شده.کسی به پسری تیکه نمیندازه اما به یه دختر چرا.نمیگم نباید برن بیرون خانمها اما هواس جمع میخواد.تقصیر خودتونه که رو دادین.
8.آره
9.همه رو با یه چشم نبین.اگه 10تا اینجوری هستن یه نگاه بنداز ببین چندتا نیستن.حداقل10000تا.
10.حرفی ندارم
11.اگه دوستیت ساده باشه پسره جرعت نمیکنه بهش فکر کنه.باور کن میترسن.رابطه مستقیم با طرز برخورد خودت داره.
12.این امارو از کجا میاری؟
13.همه مشکل همین جاست.اپاچی.کلمه جالبی بود.از ماست که بر ماست.پسری که اهل این حرفها باشه همه رو به چش اپاچی میبینه و میخواد و اونی هم که نباشه تحریک میشه.یه ضرب المثل که میگه:کرم از خود درخته.یعنی عیب از خودشه.میگیری؟اپاچی ها رو کله کنین و باهاشون کل کل راه بندازین که به قول خودت واسه شما ساده ها هم دردسر درست میکنن.
14.یه نکته.به ازای هر پسری که دنبال س ک سه و انجام میده یه دختر هم هست.مگه نه؟پس با هم برابرن.تازه از قدیم گفتن مردها دنبال این موضوع هستند و خانمها مقاومتر هستن.پس وای به روزی که بگندد نمک و دختری باشه که شروع کننده باشه و دنبال س ک س که البته تعداد کمی نیستن.
15.متاسفم که به نظرت مردها بدن و بد بده دیگه.البته بی دلیل نیست این زمینه ذهنی اما همه مردها ویا همه زنها مثل هم نیستن.همه گروهها خوب و بد دارن.
تا دختری پا نده پسر نمیتونه کاری کنه.یک طرفه به قاضی نریم.

یادت باشه به ازای هر پسر بد یه دختر بد هست.

دوست عزیزم،آرمانی صحبت می کنی. منم دوست داشتم از هر 10تا مرد بد 1000 تاشون خوب باشه ولی من دارم تو این جامع زندگی می کنم . بیرون گودم نیستم. با دکترای مطرح مرد برخورد دارم،خراب . با پسرای مولتی میلیونر و تحصیل کرده و بی پول و متوسط برخورد داشتم ولی همشون مشکل داشتن. یا سیگاری یا مشروبی ویا همه با هم.ببین،الان 99 درصد پسا این طورین ،اگه یکی و پیدا کردی که اینطوری نبود به من خبر بده.......من خودم کسی و که دوست داشتم سر این موضوع کنار کشید. ازم مثل چی حساب می برد ولی خوب دید نه بابا هیچ جوره نمیزارم کسی پاشو از گلیمش دراز کنه. براش می مردم ولی رفت.بعدشم با خیلیای بهتر از اون برخورد داشتم ولی به آدم به چشم خریدار نگاه می کنن. من یه دختر سبکی نیستم که به احدی رو بدم در عین حال که بروز می گردم و... ولی جارچوب محکمی دارم. خیلیا که با هاشون برخورد داشتم اول می گفتن خوب قشنگه،خوش هیک.... و خوش برخورده خوب حتما بله دیگه ولی بعد 2 تا برخورد می فهمیدن که یه مرز مذهبی محکم و چارچوب اخلاقی محکمی دارم منم که می فهمیدم طرفّ بله کاتش می کردم. با سن کمم به این نتیجه رسیدم که همه چیز باید تو چارچوب باشه. من چارچوبم و دارم ولی 99 درصد پسرا ندارن .فقط می خوان زمان بگذره حال طرف باهاشون بله خوب براشون عالیه. ونظرشون اینه که چرا با یه دختری که پا نمی ده بپرم و هی بخوام ناز بخرم؟ میرم با اونی که بله. دوست خودم من و با یه خراب دهاتی به تمام معنا عوض کرد. من و تمام دوستاش و خانوادش با دیدن و برخورد با هام بهش ایول می گفتن. دوستاش چراغ چشمک زنم بودن.و................. این تجربه شخصیم نیست خیلیای دیگه هم اینطوری بودن

pishoo

عضو جدید
سیما جان سلام.
من 20 سالمه اما باور کن از خواهر 17 سالم محدودترم.البته نسبی میگم هااااا.میتونی باور کنی میتونی نه.خانواده معمولی و هنوز معتقدبه مذهب هستیم.نمیشکافم اما من از خواهرم محدودترم.
از همه دوستان همینجا خواهش میکنم وقتی امار چیزی از 40%بالا زد اصل و معیار قرار بدن.

خوب مهدی عزیز شما اولین پسری بودی که می گی محدودی. دخترا 3-4 سال از پسرا زودتر بزرگتر میشن.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیما جان سلام.
نه با شما نبودم. شما كه خودت تاپيك زدي پس با شما نبودم. (تازه ديدم هيچكي اينجا منو دوست نداشت داشتم مي رفتم ديگه نيام.) با اونايي هستم كه راي دادن: "همه مردها بد هستند" غير منطقي تر از اين حرف چيزاي ديگه اي هم شنيدم تا حالا!!!!!!!
در هر حال من ميگم ما رفتارهاي دور و بري هامون رو به خودمون جذب مي كنيم. پس اگه من بد فكر كنم بدي ها برام اتفاق مي افتند. پس بهتر فكر كنيد تا خوبي ها براتون پيش بياد.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي دقت كردين ما آدما خود تضاديم؟ امضاهاي بعضي ها رو با پست هاشون مقايسه كنيد. متوجه مي شيد چي مي گم. (منظورم آدماي اينجا نيست كتكم نزنيد يهو!!!)

pishoo

عضو جدید
اوه، اوه، اوه.
تو به وقتش خیلی خطرناک ظاهر میشی ها. فکر کنم خیلی دلت می خواهد که یک اپیدمی پسرکشون بیاد و خلاصه دخل همه ما رو بیاره نه؟

مهدی جان اپیدمی چیه. خودم دارم تو آزمایشگاه رو یه ویروس خطر ناکتر ازHIV کار می کنم برای راحتیه بیشتر خانومها. حالا گذشته از شوخی ای کاش میشد یه چیزی درست کنیم که آقایون بخورن و واقعا آقا به تمام معنا شن. به امید آن روز زیبا