ورود افراد ترسو به این بحث ممنوع میباشد..(به خاطر خودتون میگم)

فاطمه صداقت

عضو جدید
وامیستم خیره میشم تو چشتش تا از شرم خجالت بکشه و اجازه نمیدم پلکاشو رو هم بذاره تا اعتراف بگیرم ازش

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اونقدر قلقلکش میدم که تا دم مرگ بره.........ولش میکنم اگه حرف زد که زد اگه نزد دوباره همینکارو میکنم............اونفد ادامه میدم تا اعتراف کنه............
:دی

12*12

عضو جدید
اينقدر كتكش مي زنم كه نگو...تا خودش بپرسه واسه چي مي زنمش بعد بهش مي گم..... اونم اونقدر شعور داره كه با من كنار بياد....

Touch of Pink

عضو جدید
اينقدر كتكش مي زنم كه نگو...تا خودش بپرسه واسه چي مي زنمش بعد بهش مي گم..... اونم اونقدر شعور داره كه با من كنار بياد....
خيلي خيلي ملايم خشونت به خرج ميدمو گردنشو با یه ضربه از 12جاخوبه كه از 32جا خورد ميكنم:D

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
روغن داغ تو حلقش میریزم.
سیخ داغ میکنم تو چشش
- چسب قطره ای میریزم تو حلقش.

از اونجایی که هر کسی حق انتخاب داره ...بهش میگم یکی از اینا رو انتخاب کن

اگر به خودم باشه اولین راهو انتخاب میکنم

ali.fatemi4

عضو جدید
روغن داغ تو حلقش میریزم.
سیخ داغ میکنم تو چشش
- چسب قطره ای میریزم تو حلقش.

از اونجایی که هر کسی حق انتخاب داره ...بهش میگم یکی از اینا رو انتخاب کن

اگر به خودم باشه اولین راهو انتخاب میکنم
گردنبندشو سفت و محکم میبندم!!!!!!!

kianyict

عضو جدید
گزینه های پیشنهادی ناقصه بنابراین به روش خودم عمل می کنم گزینه ها به ترتیب اولویت بیان می شوند: 1.چند روز توی یه قفس تنگ نگهش می دارم طوری که ایستاده بخوابه2. بین دیوار نگهش می دارم که حسابی بهش فشار بیاد ولی نمی کشم چون قراره اعتراف کنه3.با نگه داشتن زیر آب سرد نمی ذارم چند روزی بخوابه4.هرکسی رو که دوست داره جلوی چشماش شکنجه میدم. اگه هیچ کدوم از این متدهای پیشرفته جواب نداد خب سعی می کنم اطلاعاتی رو که داره از جای دیگه ای به دست بیارم چون با این همه فشار معلومه که آبی ازش گرم نمیشه.

reza2011

عضو جدید
بتن ميريزم توي حلقش يا ميلگرد ميكنم توي ماتحش البته آرماتور آجدار نمره 5 كه زود به حرف بياد .... ببخشيد بايد چيزي ميگفتم كه به رشته ام بياد ...:biggrin::D

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیکه تیکش میکنم بعد روش نمک میریزم عفونت نکنه..آخه دوسش دارم.

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یه پارچ آبسرد صب زود میریزم توصورتش تا از خواب بپره همچیو اعتراف کنه:دی....چون خواب آلویی اینو گفتم!

گیلاس خانومی

عضو جدید
با اره برقی قطعه قطعه کرده مقداری نمک روی محل قطعه قطعه شدگی ریخته بعد قیر داغ را درون حلقش ریخته ولی چون قطعه قطعس دیه فایده نداره!!

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیخواستم اذیتت کنم ولی وقتی دیدم نفر قبلی رو چیکار کردی نظرم عوض شد.
برق 2009ولت بهت وصل میکردم خشکت میکردم میذاشتمت تو ویترین هر روز بهت نگاه میکردم و میخندیدم.دی