>>> واقعا ادم چقد بی وجود.. بیایین عکسو ببینین؟./.... . سیاه نمایی یا فریب یا واقعیت؟؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی فک کردین در مورد ملتمون ؟؟ ما نابودییممم . دیگه از اون فرهنگ و تمدن اریایی چیزی برامون نمونده دیگه دینی به اسم اسلام رو قبول نداریم .. خیلی ها میگن خدایی هم مگه هست ... به نظر با این شرایط چیکار باید بکنیم./
سربازهای امریکایی بی شرفی که میان تجاوز جنسی دسته جمعی میکنن به افغان ها و عراقی ها کدوم تیکه پارچه منفوری رو سینشونه؟؟؟ ناوی که هواپیمای مسافری ما رو تو خلیج فارس زد چی رو دکلش خودنمایی می کرد./. نماد کدوم هویت .. مگه چند درصد مردم امریکا شیطان پرست یا ماسون هستن./
ببینید شما الان دارید مسائلو با هم قاطی میکنین../... که اصلا کار خوبی نیست./
اون زمان خود شخص امام علی (ع) فرمان حمله رو دادن .... خیلی هم تاکید کردن که من علی دارم میگم حمله کنین./..... ببینید این بحثش خیلی با اشیا متبرک فرق داره .... امام علی (ع) خودش قران ناطق بود ولی مسلمین بود جانشین پیغمبر بود . اصلا بدیهیه که اونجا داستان چی بوده و کاری به این موضوع نداره
شیطان پرست ؟ ماسون ؟ ناو آمریکایی ؟ اینها چه ارتباطی به مردم آمریکا داره ؟ هرکاری دولت ما میکنه مگه از طرف ماست ؟ بازم میگم پرچم نماد یک کشوره نه یک دولت ، همونطور که آتیش زدن پرچم ایران قطعا به خاطر سیاست های نظام بوده اما این حرکت توهین به مردم ایران هم هست و غیر قابل تحمل .
اون داستان فقط یه مصداق برای اون چیزی که بهش اعتقاد داری ، اونجا نقش حضرت علی این بود که این رو به مسلمونا یادآوری کنه که حتی مقدس بودن قرآن هم به اون کاغذهایی که روش نوشته شده نیست .

شیطان پرست ؟ ماسون ؟ ناو آمریکایی ؟ اینها چه ارتباطی به مردم آمریکا داره ؟ هرکاری دولت ما میکنه مگه از طرف ماست ؟ بازم میگم پرچم نماد یک کشوره نه یک دولت ، همونطور که آتیش زدن پرچم ایران قطعا به خاطر سیاست های نظام بوده اما این حرکت توهین به مردم ایران هم هست و غیر قابل تحمل .
اون داستان فقط یه مصداق برای اون چیزی که بهش اعتقاد داری ، اونجا نقش حضرت علی این بود که این رو به مسلمونا یادآوری کنه که حتی مقدس بودن قرآن هم به اون کاغذهایی که روش نوشته شده نیست .

چی دارین میگین اولا که اینا از همون ملتن دوما دولت تو دنیا هر کاری کنه نماینده ملتشه./ نه پس از طرف عراقی هاست ./. هیچم این شکلی نیست مث اینکه شما اصلا نفهمیدن داستان این عکس چیه؟؟ نکنه فک کردین این عمل ننگین تو یه راهپیمایی انجام شده؟؟
بازم میگم اون اصلا ارتباطی به این نداره و حرفای منم اصلا یه چیز دیگست؟؟؟ یعنی به نظر شما هیچ مشکلی نداره اسم الله رو اتیش بزنن؟؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی دارین میگین اولا که اینا از همون ملتن دوما دولت تو دنیا هر کاری کنه نماینده ملتشه./ نه پس از طرف عراقی هاست ./. هیچم این شکلی نیست مث اینکه شما اصلا نفهمیدن داستان این عکس چیه؟؟ نکنه فک کردین این عمل ننگین تو یه راهپیمایی انجام شده؟؟
بازم میگم اون اصلا ارتباطی به این نداره و حرفای منم اصلا یه چیز دیگست؟؟؟ یعنی به نظر شما هیچ مشکلی نداره اسم الله رو اتیش بزنن؟؟
عجب ، والا ما تو همین کشور خودمون ، دولت خودمونم این حرف رو قبول نداریم !
اونا دارن پرچم ایران رو آتیش میزنن و به خاطر عبارت وسطش اون رو مقدس نمیدونن . حالا چه اسم خدا اومده باشه چه نه این کارشون کینه جویی نسبت به ایرانه درست مثل کاری که ما در مقابل کشورهای مخالفمون میکنیم ، ذات این کار اشتباهه ، حالا از هرکس و نسبت به هر کشوری که باشه .

عجب ، والا ما تو همین کشور خودمون ، دولت خودمونم این حرف رو قبول نداریم !
اونا دارن پرچم ایران رو آتیش میزنن و به خاطر عبارت وسطش اون رو مقدس نمیدونن . حالا چه اسم خدا اومده باشه چه نه این کارشون کینه جویی نسبت به ایرانه درست مثل کاری که ما در مقابل کشورهای مخالفمون میکنیم ، ذات این کار اشتباهه ، حالا از هرکس و نسبت به هر کشوری که باشه .

چه بخوای چه نخوای باید قبول کنی..رای اکثریته دیگه./
نمی دونم چرا شما حرفای منو نصف و نیمه متوجه میشین .. من گفتم علاوه بر پرچم ایران بودنش اون عبارت الله هم وسط هست.
نمی دونم چرا مردم ایران خیلی راحت در برابر این حییله ها فریب میخورن.. بابا اینا همش برنامه اوناست.. ایران چه منافاتی با کشورای عربی یا هر کشوری غیر اون 3 تا داره؟؟(اونم فقط دولتاشون)
بعدش ببینید اینا خیلی دارن رو جنگ نرم مانور میدن و پول خرج میکنن .. شبکه های مذهبی رو دیدین اخیرا بابا شدن؟؟
به اصطلاح شیعه و سنی هستن ولی شک نکنید همه شون وهابی ان . و قصدشون فقط نابودیه اسلامه./.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه بخوای چه نخوای باید قبول کنی..رای اکثریته دیگه./
نمی دونم چرا شما حرفای منو نصف و نیمه متوجه میشین .. من گفتم علاوه بر پرچم ایران بودنش اون عبارت الله هم وسط هست.
نمی دونم چرا مردم ایران خیلی راحت در برابر این حییله ها فریب میخورن.. بابا اینا همش برنامه اوناست.. ایران چه منافاتی با کشورای عربی یا هر کشوری غیر اون 3 تا داره؟؟(اونم فقط دولتاشون)
بعدش ببینید اینا خیلی دارن رو جنگ نرم مانور میدن و پول خرج میکنن .. شبکه های مذهبی رو دیدین اخیرا بابا شدن؟؟
به اصطلاح شیعه و سنی هستن ولی شک نکنید همه شون وهابی ان . و قصدشون فقط نابودیه اسلامه./.
من علاقه ای ندارم بحث رو به جاهای دیگه بکشونم من حرف رو درمورد پرچم و آتیش زدنش گفتم .. ذات این عمل از پایه ایراد داره

من علاقه ای ندارم بحث رو به جاهای دیگه بکشونم من حرف رو درمورد پرچم و آتیش زدنش گفتم .. ذات این عمل از پایه ایراد داره

منم دقیقا خیلی بدم میاد و فقط مثال بود ..
عزیزم داری از اسرائیلی دفاع میکنی که غده سرطانی برا اسلامه یا امریکایی که شیطان بزرگه و یا انگلیسی که همین چند روز ذات کثیفشو نشون داد./
پرچم اتیش زدنم یعنی نهایت نهایت انزجار از یک کشور . چرا متوجه نمیشین؟؟
مگه فقط ماییم که پرچم این 3 کشورو اتیش میزنیم؟؟/ دنیا قبولشون ندارن .تمام////

jared

عضو جدید
منم دقیقا خیلی بدم میاد و فقط مثال بود ..
عزیزم داری از اسرائیلی دفاع میکنی که غده سرطانی برا اسلامه یا امریکایی که شیطان بزرگه و یا انگلیسی که همین چند روز ذات کثیفشو نشون داد./
پرچم اتیش زدنم یعنی نهایت نهایت انزجار از یک کشور . چرا متوجه نمیشین؟؟
مگه فقط ماییم که پرچم این 3 کشورو اتیش میزنیم؟؟/ دنیا قبولشون ندارن .تمام////

فلسطینیا مهره هستن برای سران ایرانی... دلایلش هم بدیهی است .

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا من نمی دونم واقعا چرا بعضی ها جبهه الکی میگیرن/.
اقا پرچم ایران سرخیش برا خون شهدا و سبزیش برا مهدویت و سفیدیش نشانه صلحه . 22 تا الله اکبر داریم برا 22 بهمن و یه الله بزرگ اون وسط که حجت رو تموم میکنه./
پرچم های اسرائیل و امیریکا و انگلیس چی میگن.. غیر اینه که بیشترشون نمادهای فراماسونری رو نمایان میکنن..

دوستان از غربی ها به هر قیمتی دفاع نکنید ... ما کجا پرچم همه کشورهای دنیا رو اتش زدیم؟؟ به جز این سه تا ....

بعضی ها متاسفانه مادرزادی شدن مسلمان و ما چوب اونا رو می خوریم......... اههااییی عمو لامصبب اسم مقدس الله . که بدون وضو هم نباید روش دست بکشی دارن اتیش میزنن... چرا نمی فهمین داستان چیه؟؟
چرا اصل ماجرا رو نمی فهمین./ .. چرا وقتی یه فیلم ایرانی میره اسکار جایزه میگیره باز نمی فهمین داستان چیه؟؟ ....... واقعا ما داریم به کجا میریم؟؟؟؟؟؟؟

یا واقعا تب داری یا همون داستان از کوزه همان تراوت ک دروست
اسم الله مقدسه یا ساخته دست خدا
این همه نعمت از خورشید بگیر تا اون باکتری ک شیرو پنیر می کنه
خود انسان ها
این همه شگفتی
ک همه و همه تنها ب دست بشر حیف میشه
حیونی حیونی رو میکشه واسه خوردنه و تنها یکی میکشه
هیچ وقت دوتا همنوع همدیگرو فتل عام نگردن
یعنی خرسای کل دنیا جمع نشدن بریزن تو قطب خرس قطبی بکشن
اما این بشر دو پا نتونسته همنوعشه نکشه از اولین ک هابیل و ... تا اخرین
بشر ب دست بشر تنها بخاطر اعتقادات کشته شده تنها بخاطر اعتقادات
بشین یکم فکر کن فرق تو و من با ی حیون چه اگر نتونیم اعتقادات دیگران رو تحمل کنیم
خدا ما رو از جهالت نجات بده
قداست این ادم هایین ک دارن حیف میشن
فداست اون جنگل هایی ک دارن خشک میشن
قداست اون جونیه ک از بیکاری با 30 سال سن نون پدرشو می خوره
قداست اون پدر مادرایین ک قرض می کنن تا بجه هاشون اول مهر وسیله نو داشته باشن
قداست هر چیزی بجز اون پرچم
اون پرچم هیچی نیست جز ی پارچه ک اگه نسوزه خود بخود می پوسه

فلسطینیا مهره هستن برای سران ایرانی... دلایلش هم بدیهی است .

حماس . حزب الله . مچ و بازوی ایرانند.. اینو اون وری ها میگن./.
ولی در واقع نمی خوان قبول کنن که این ها همشون یک هدف دارن . اخرزمان مشترک اعتقادشونه . باور و اعتقادشون یکیه./

چجوریه اونا برا خودشون ناتو راه انداختن بعد ما نمیتونیم با اینا و سوریه متحد باشیم ... .و.و بازهم استدلالهای مزخرف امریکایی..

یا واقعا تب داری یا همون داستان از کوزه همان تراوت ک دروست
اسم الله مقدسه یا ساخته دست خدا
این همه نعمت از خورشید بگیر تا اون باکتری ک شیرو پنیر می کنه
خود انسان ها
این همه شگفتی
ک همه و همه تنها ب دست بشر حیف میشه
حیونی حیونی رو میکشه واسه خوردنه و تنها یکی میکشه
هیچ وقت دوتا همنوع همدیگرو فتل عام نگردن
یعنی خرسای کل دنیا جمع نشدن بریزن تو قطب خرس قطبی بکشن
اما این بشر دو پا نتونسته همنوعشه نکشه از اولین ک هابیل و ... تا اخرین
بشر ب دست بشر تنها بخاطر اعتقادات کشته شده تنها بخاطر اعتقادات
بشین یکم فکر کن فرق تو و من با ی حیون چه اگر نتونیم اعتقادات دیگران رو تحمل کنیم
خدا ما رو از جهالت نجات بده
قداست این ادم هایین ک دارن حیف میشن
فداست اون جنگل هایی ک دارن خشک میشن
قداست اون جونیه ک از بیکاری با 30 سال سن نون پدرشو می خوره
قداست اون پدر مادرایین ک قرض می کنن تا بجه هاشون اول مهر وسیله نو داشته باشن
قداست هر چیزی بجز اون پرچم
اون پرچم هیچی نیست جز ی پارچه ک اگه نسوزه خود بخود می پوسه

اگه ما تبشو گرفتیم شما خود ویروسشو تولید میکنین./

شما دقیقا یه چیزایی از همه جا شنیدین و همه رو با هم قاطی کردین و به هیچ چیزی هم نرسیدین./
ساخته دست خدا برا اینه که به عظمت و قدرت و یگانگیش پی ببری و از دستورش اطاعت کنی .. (( مگه من از تو جیبم در اوردم که سوزاندن اسم الله حرام یقینی است ))
مث اینکه شما راز بقا رو اصلا نگاه نمی کنیین..حیونا هم خیلی راحت هم نوعاشونو میکشن حالا یا برا غذا یا برا تصاحب جنس مخالف یا تصاحب قلمرو یا قدرت نمایی ..
ببین اون چیزی که ادم ها رو به جون هم انداخته اعتقاد نیست >> ما تو همین کشور شیعه و سونی و مسیحی و یهودی و ... و همچنین کرد و لر و بلوچ و ترک و فارس و عرب و شمالی و بندری و ترکمن و بختیاری و ... و هیچ مشکلی هم با اعتقادات همدیگه نداریم ..<< ..... بلکه طمع و قدرت طلبی و بی دینیه که باعث این جنگ ها میشه ..

ادم و جنگل و جوون و ... رو مگه من دارم نابود میکنم .. فک کردی الان میای از اتیش زدن الله دفاع میکنی فرداشم خدا میگه به افتخارت یک هفته بارندگی و روزی بی پایان......././

شما تازه هنوز نفهمیدین پرچم یعنی چی./
ادمی که تو قبر میپوسه خیلی بهتر از موقعیه که تو اتیش میسوزه ./

jared

عضو جدید

لامشکل

jared

عضو جدید
حماس . حزب الله . مچ و بازوی ایرانند.. اینو اون وری ها میگن./.
ولی در واقع نمی خوان قبول کنن که این ها همشون یک هدف دارن . اخرزمان مشترک اعتقادشونه . باور و اعتقادشون یکیه./

چجوریه اونا برا خودشون ناتو راه انداختن بعد ما نمیتونیم با اینا و سوریه متحد باشیم ... .و.و بازهم استدلالهای مزخرف امریکایی..

بیشتر توضیح بده

jared

عضو جدید
اگه ما تبشو گرفتیم شما خود ویروسشو تولید میکنین./

شما دقیقا یه چیزایی از همه جا شنیدین و همه رو با هم قاطی کردین و به هیچ چیزی هم نرسیدین./
ساخته دست خدا برا اینه که به عظمت و قدرت و یگانگیش پی ببری و از دستورش اطاعت کنی .. (( مگه من از تو جیبم در اوردم که سوزاندن اسم الله حرام یقینی است ))
مث اینکه شما راز بقا رو اصلا نگاه نمی کنیین..حیونا هم خیلی راحت هم نوعاشونو میکشن حالا یا برا غذا یا برا تصاحب جنس مخالف یا تصاحب قلمرو یا قدرت نمایی ..
ببین اون چیزی که ادم ها رو به جون هم انداخته اعتقاد نیست >> ما تو همین کشور شیعه و سونی و مسیحی و یهودی و ... و همچنین کرد و لر و بلوچ و ترک و فارس و عرب و شمالی و بندری و ترکمن و بختیاری و ... و هیچ مشکلی هم با اعتقادات همدیگه نداریم ..<< ..... بلکه طمع و قدرت طلبی و بی دینیه که باعث این جنگ ها میشه ..

ادم و جنگل و جوون و ... رو مگه من دارم نابود میکنم .. فک کردی الان میای از اتیش زدن الله دفاع میکنی فرداشم خدا میگه به افتخارت یک هفته بارندگی و روزی بی پایان......././

شما تازه هنوز نفهمیدین پرچم یعنی چی./
ادمی که تو قبر میپوسه خیلی بهتر از موقعیه که تو اتیش میسوزه ./

برعکس گفتی دادا... از زمانی که ادیان بوجود آمدند خونریزی ها شروع شدند

نگار88

کاربر بیش فعال
برعکس گفتی دادا... از زمانی که ادیان بوجود آمدند خونریزی ها شروع شدند
سلام میشه بپرسم در نهایت دوست عزیز از این بحث به کجا میخواین برسین ؟؟ میخواین بگین دین اسلام دین جنگ طلبه و برای اینکه بخوایم جنگا رو بخوابونیم باید فاتحه ی دینو بخونیم.....

jared

عضو جدید
سلام میشه بپرسم در نهایت دوست عزیز از این بحث به کجا میخواین برسین ؟؟ میخواین بگین دین اسلام دین جنگ طلبه و برای اینکه بخوایم جنگا رو بخوابونیم باید فاتحه ی دینو بخونیم.....

نوشتم از زمانی که ادیان بوجود اومده ...نه فقط اسلام ... همه ی ادیان ...

jared

عضو جدید
یعنی شما میگین اگه ما مجبور به اطاعت از دینی نباشیم همه چی حله؟

بله ... اجبار به اطاعت در دین بوده و هست ...

دین رو آوردن که اخلاقیات رو ترویج بدن ...اما الان دارن با اجبار اخلاقیات رو میگیرن حتی !
چرا ؟
چون رنگ دین باشی ... جیبات پر تره !
قدرتت بیشتره !
ازت میترسن !

نگار88

کاربر بیش فعال
بله ... اجبار به اطاعت در دین بوده و هست ...

دین رو آوردن که اخلاقیات رو ترویج بدن ...اما الان دارن با اجبار اخلاقیات رو میگیرن حتی !
چرا ؟
چون رنگ دین باشی ... جیبات پر تره !
قدرتت بیشتره !
ازت میترسن !

سلام ممنون از اینکه جواب دادین ولی اگه نظر منو بخواین دینی که ما داریم بهتر از اونیه که الان داره تو جامعه ی ما معرفی میشه دین اسلام ما انقدر پتانسیل داره که نزاره توش به کسی کوچکترین لطمه ای وارد بشه متاسفانه ما دارین راه غلطی رو انتخاب میکنیم و خودمون با دست خودمون داریم دین رو به بیراهه میکشونیم دین اسلام هیچ وقت نخواسته برای کسی خفقان ایجاد کنه :gol: امیدوارم یه روز چهره ی واقعی دینمون برای همه روشن بشه و کسی تاسف نخوره از اینکه این دینو برگزیده:smile:

jared

عضو جدید
سلام ممنون از اینکه جواب دادین ولی اگه نظر منو بخواین دینی که ما داریم بهتر از اونیه که الان داره تو جامعه ی ما معرفی میشه دین اسلام ما انقدر پتانسیل داره که نزاره توش به کسی کوچکترین لطمه ای وارد بشه متاسفانه ما دارین راه غلطی رو انتخاب میکنیم و خودمون با دست خودمون داریم دین رو به بیراهه میکشونیم دین اسلام هیچ وقت نخواسته برای کسی خفقان ایجاد کنه :gol: امیدوارم یه روز چهره ی واقعی دینمون برای همه روشن بشه و کسی تاسف نخوره از اینکه این دینو برگزیده:smile:

در این مورد تحقیقی هم داشتید ؟
دستورات همین پتانسیل رو مطالعه کردین ؟
به نظرم خیر . اگر اطلاعاتتون جامع بود .با شما وارد بحث میشدم

نگار88

کاربر بیش فعال
شما نباید بگین همه چی رو قطعا میدونین نمیتونین به راحتی به هرکسی انگ ندونستن بزنین هیچ کس کامل نیست حتی خودتون!!تمایل بحث داشتین در خدمتم نمیگم علامه دهرم ولی برای خودم اطلاعاتی دارم

شما نباید بگین همه چی رو قطعا میدونین نمیتونین به راحتی به هرکسی انگ ندونستن بزنین هیچ کس کامل نیست حتی خودتون!!تمایل بحث داشتین در خدمتم نمیگم علامه دهرم ولی برای خودم اطلاعاتی دارم

نگار خانوم از شما بعید که با همچین ادمی بحث کنید.
خود باخته ی بی دینی که کلا شستشو مغزی خورده./

اقای جرارد خان نه اینکه از حرفای شما کلا بار علمی و منطق و تحقیق میچکه ما توانای یارای با تو رو نداریم.....

نگار88

کاربر بیش فعال

اقای جرارد خان نه اینکه از حرفای شما کلا بار علمی و منطق و تحقیق میچکه ما توانای یارای با تو رو نداریم.....

درسته شما قبل با ایشون بحث کردین و یک سری حرف رد و بدل شده قبول دارم ولی به عقیده ی من خیلی نباید تند رفت باید با همدیگه به صورت منطقی بحث کنیم و دلایل و مستنداتمونو برای هم رو کنیم اگه ایشون به هردلیلی به من توهین کرد یا من به ایشون و بحث از طرف هردومون بی فایده بود من اون موقع بحثو ادامه نمیدم به عقیده ی من باید به هم فرصت بدیم تا بتونیم حرفامونو برای هم بزنیم

jared

عضو جدید

جیرد هستم داداش .

احترام خودتو نگه دار والا خوب بلدم بی منطقیتو نشون بقیه بدم متعبد متحجر

jared

عضو جدید
افتخار به این پرچم ؟
به این خاک ؟

و این اخبار و این مشکلات ... گویای بی غیرتی امثال من نیست ... مظلومیت امثال من است ...

مراجعه به لینک آتش سوزی در مدرسه ابتدایی و مخارج واجب دولت

بدم نمیاد نظرتو بدونم ؟
ببینم بازم از بی وجودی و بی غیرتی و نامسلمونی حرفی میزنی ؟

نگار88

کاربر بیش فعال
افتخار به این پرچم ؟
به این خاک ؟

و این اخبار و این مشکلات ... گویای بی غیرتی امثال من نیست ... مظلومیت امثال من است ...

مراجعه به لینک آتش سوزی در مدرسه ابتدایی و مخارج واجب دولت

بدم نمیاد نظرتو بدونم ؟
ببینم بازم از بی وجودی و بی غیرتی و نامسلمونی حرفی میزنی ؟
دوست عزیز خیلی منفی بافین کلا نیمه ی خالی رو میبینین اصلا گوش میدین به حرف من یا دوست دارین هی ساز خودتونو بزنین ؟؟؟؟ بابام جان من میگم یه غلطی رو یه عده انجام دادن گند زدن قبول ولی شما نمیتونی (شرمنده این جوری میگم ولی حقم نداری)اسلام و مسلمونی رو ببری زیر سوال چون اسلام واقعی کشت و کشتار و بی غیرتی و بی توجهی نداره در ضمن گویا تحقیقات شما از من در مورد اسلام کمتره میخوای اول برو یکم ببین اصلا اوضاع چیه بعد بیا بحث میکنیم!!!

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه امریکاییها هم برای هر پرچمی که از کشورشون اتیش میزنیم میخواستن تایپیک بزنن،چی میشد؟:question:

موضوع خود پرچم نیست...موضوع اینکه این عرب هایی که خدا رو قبول دارن ...میان پرچمی رو اتیش میزنن که وسطش نوشته الله و الله اکبر داره...

jared

عضو جدید
دوست عزیز خیلی منفی بافین کلا نیمه ی خالی رو میبینین اصلا گوش میدین به حرف من یا دوست دارین هی ساز خودتونو بزنین ؟؟؟؟ بابام جان من میگم یه غلطی رو یه عده انجام دادن گند زدن قبول ولی شما نمیتونی (شرمنده این جوری میگم ولی حقم نداری)اسلام و مسلمونی رو ببری زیر سوال چون اسلام واقعی کشت و کشتار و بی غیرتی و بی توجهی نداره در ضمن گویا تحقیقات شما از من در مورد اسلام کمتره میخوای اول برو یکم ببین اصلا اوضاع چیه بعد بیا بحث میکنیم!!!

خانومی ...اوضاع دیگه چطور میخواست باشه ؟
شما یه مملکت
نه یه قبیله
نه یه جمعیت
نه یه فرقه
نام ببر که ما بفهمیم این اسلام اونجوری و اسلام اینجوری دقیقا " چجوریه ؟

باور کن طبق اخبار و شواهد و قراعن فعلا این حقیقت وجود داره
که مسلمین از خود برتر و بهتر نمیبینن و حاضرن برای اثبات این برتری پرچم که چه عرض کنم
یا کشوری رو با خاک یکی کنن

دست از تهدید هم بر نمیدارن
این همه رعب و وحشت ... جز دستورات نوشته شده در کتب آسمانی است ... اسنادشم در اختیار خودتون هست ... توجیهاتش هم تراشیده شده
ما که باور نمیکنیم ...شما ظاهرا" خوش باورید .