هندزفری بلوتوث

m.s.c

عضو جدید
سلام
من یک هندزفری بلوتوث برای گوشی c2-03 می خوام
مشخصات:
عمر باتری بالا (برای دو سیم کارت)
مقاومتش خوب
عرق بدن(ناحیه گوش) رو صداش تاثیر نذاره
آهنگم بتونی باهاش گوش بدی (زیاد مهم نیست)
رنج قیمتشم حدود صد تومان باشه ولی اگر یک نمونه عالی بود که قیمتش بیشتر بود مشکلی نیست
قیمت زیاد مهم نیست فقط کیفیت آن مهم می باشد
تشکر از راهنماییتان

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
من نظرم روی جبرا استون 2 هستش . هدست فوق العاده ایه ! باتریش به خودی خود دوامش زیاد نیست ولی یه شارژر کوچولوی همراه داره که با اون مدت زمان ماندگاریش فوق العادس . یه قابلیت جالب که داره اینه که وقتی کسی بهتون زنگ میزنه اسمش رو واستون میخونه . البته من روی گوشی خودم که تست کردم جواب داد روی C2-03 نمیدونم ...
کم و زیاد کردن صداش به صورت لمسیه . فوق العاده شیک و راحته . وزنشم خیلی کمه ! در کل میشه گفت هدست فوق العاده ایه !
اینم عکساش !
http://www.jabra.com/Products/Bluetooth/JABRA_STONE2/Jabra_STONE2

m.s.c

عضو جدید
من نظرم روی جبرا استون 2 هستش . هدست فوق العاده ایه ! باتریش به خودی خود دوامش زیاد نیست ولی یه شارژر کوچولوی همراه داره که با اون مدت زمان ماندگاریش فوق العادس . یه قابلیت جالب که داره اینه که وقتی کسی بهتون زنگ میزنه اسمش رو واستون میخونه . البته من روی گوشی خودم که تست کردم جواب داد روی C2-03 نمیدونم ...
کم و زیاد کردن صداش به صورت لمسیه . فوق العاده شیک و راحته . وزنشم خیلی کمه ! در کل میشه گفت هدست فوق العاده ایه !
اینم عکساش !
http://www.jabra.com/Products/Bluetooth/JABRA_STONE2/Jabra_STONE2

من امروز این هنز فری را رفتم دیدم قیمتش 175 هست ولی به نظرم ظرافتی که توش کار رفته باعث میشه مقاومتش کم باشه .نظر شما چیه ؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
من امروز این هنز فری را رفتم دیدم قیمتش 175 هست ولی به نظرم ظرافتی که توش کار رفته باعث میشه مقاومتش کم باشه .نظر شما چیه ؟
یا پیغمبر ... :eek:
175 !!؟!؟!؟!
نه بابا من قبل از عید که اوج گرونی بود این هدست رو با گارانتی تعویض نامداران از نمایندگی اصلیش توی بازار موبایل 130 تومن خریدم . گلکسی نکسوس الان 710 هستش در صورتی که اون موقع من خریدمش 1050 ! اینو گفتم که بدونین اون موقع چقدر گرون بود ...
ببینید شما وقتی کاری با هدست ندارین باید اونو توی شارژرش قرار بدین . در این صورت هیچ مشکلی واسش پیش نمیاد و اگه چیزی هم روش بره چیزیش نمیشه . ولی اگه به تنهایی گوشه ای بیفته مسلما زود خراب میشه !

m.s.c

عضو جدید
ممنون از راهنمایت پس من میرم این هندزفری را تهیه میکنم.
بالا