همین الان چکار میکنید ؟!

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امشب حالم خیلی خوبه ..
هر چند لحظه ها و شبانه روز های بدی گذروندم .. من میگم
اگه هر کسی بدی کنه بخودش برمیگرده ! امیدوارم همینطور باشه ؟ اذیت های بخاطر خوشخان دیگران شدم ! نمیدونم ته پیاز بودم یا سر پیاز ؟!
الانم میگم بدرک !
خدا بالاتره ‌‌ از همس !

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
خونه ی بابا و مامانم هستم، منتظرم پسرم صبحانه ش تموم بشه تا با مامانم بریم خرید.

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
داشتم یه آدم با 20 کاربر مشابه رو بن می کردم

واقعا چه لذتی داره ساختن این همه یوزر تکراری؟ احتمالا خیلی بیکارن!!!

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این مرکز رویان رو اگه بشان معرفی می‌کردن الان قلبم سالم‌تر بود :| همینطور ...

eterno

کاربر ممتاز
موبایل به دست روی مبل دراز کشیدم

eterno

کاربر ممتاز
امروز پسرم بعدازظهر خوابیده و برای همین شب خوابش نبرده و داره دیر میخوابه، توی تختش نشستم تا بخوابه، اونم که هی داره حرف میزنه و این پهلو اون پهلو میشه و دریغ از یه ذره خواب🤦‍♀️

eterno

کاربر ممتاز
امروز از صبح کارهای عقب افتاده ی خونه رو انجام دادم، لباس گرم ها رو جمع کردم و لباس های خنک تر رو گذاشتم توی کمد، الانم دارم استراحت میکنم و هر چند ساعت هم به مامانم زنگ میزنم و خبر مادربزرگم رو میگیرم.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
امروز از صبح کارهای عقب افتاده ی خونه رو انجام دادم، لباس گرم ها رو جمع کردم و لباس های خنک تر رو گذاشتم توی کمد، الانم دارم استراحت میکنم و هر چند ساعت هم به مامانم زنگ میزنم و خبر مادربزرگم رو میگیرم.
یاد مادر بزرگ خودم افتادم آخراش طفلک خیلی عذاب کشید:crying2:اونم زن سختی کشیده ای بود البته بغیر از ۱ هفته آخر به نظرم خوب مرد و راحت شد سکته خیلی خوبه حداقل از سرطان بهتره

در حال خریدم ببینم چی لازم دارم تا خیلی گرونتر نشده بخرم:huh:

eterno

کاربر ممتاز
یاد مادر بزرگ خودم افتادم آخراش طفلک خیلی عذاب کشید:crying2:اونم زن سختی کشیده ای بود البته بغیر از ۱ هفته آخر به نظرم خوب مرد و راحت شد سکته خیلی خوبه حداقل از سرطان بهتره

در حال خریدم ببینم چی لازم دارم تا خیلی گرونتر نشده بخرم:huh:
خدا مادربزرگت رو رحمت کنه.
مادربزرگ من دیابت داشت، دو سال پیش قندش رفت بالا و همین باعث شد که سکته بکنه و زمین بخوره و لگنش بکشنه، لگنش رو عمل کردن و خوب شد ولی دیگه نتونست راه بره.
دیشب قندش رفته بود روی هزار ولی الان اومده پنجاه، یعنی قندش هی نوسان های زیادی داره.
.
.
با پسرم و همسرم اومدیم پارک کنار خونه.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از بس بهم سختی وارد شده اصلا نمیتونم کاری انجام بدم ، می‌خوامم انجام بدم حالم بد میشه دوست ندارم .

eterno

کاربر ممتاز
ظرف های صبحانه رو شستم و اومدم یکم روی مبل نشستم، ولی میخوام برم خونه رو دستمال کشی کنم و جاروبرقی بکشم.