همین الان داری به چی فکر میکنی؟

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی معلمها خودشون جشن بگیرن! زیبا بود! تا بوده بقیه جشن میگیرن تا معلمها خوشحال بشن،سلطان شما تالار بگیرین بی زحمت کباب گوشت بدین!
به اینکه سلطان که ۳۰ میلیارد ماشین داره چرا باید منتظر دعوت بقیه باشه ! معلومه که دست به خیر نیست!

من میخاستم شما جشن بگیرین تا ببینم که دست و دلبازین ، بعد سر اون جشن بعنوان کادوی روز معلم یه کارت هدیه با یه میلیارد موجودی بهتون میدادم

به اینکه چرا این معلم خوش قلب و مهربون قبول نکرد جشن بگیره و کادوشو از دست داد

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه @آیدا.. جون خوش اومدی

به اینکه @eterno عزیزم دعا می کنم مامان بزرگت شفا پیدا کنن

به اینکه چرا اینقدر خسته م!

به اینکه با این خستگی بهتره قرار استخر رو بهم بزنم

به اینکه وسایل شنایی که خریدم خیلی خوشگله

به اینکه مرسی عزیزان که روال تاپیک رو رعایت می کنید

به اینکه دوستتون دارم عزیزان

به اینکه عرضی نیست فعلا
عزیزم لطف داری مهربونم💖💖💖💖

به اینکه باید برم دندونپزشکی ولی حسش نیس🙄

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همش حس میکنم باید شماره و گوشی عوض کنم . خاموش ک میکنم باز حس میکنم باید روشن کنم ..
یعنی چکار کنم ؟!
نمیدونم ؟
اله ... !
حالم بده ..
سر در نمیارم ! احمق

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با حرف یاسی، یاد یکی از خواستگارهای سمج خودم افتادم🙄😐🤦‍♀️
والا خب دوست داشتن باید دو طرفه باشه
من خودم به عنوان ی خانم دوست داشتم کسیو ، خیلیم شدیا ولی حس کردم منو نخواسته . خب بالاخره زوری ک نیست اون خوشایندش کسی دیگه بوده و هست .

خب دلیل نمیشه بهش حمله کنم !

آخرین ویرایش:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرفاشون تمومی نداره .. با همین روند کلی از عمر نازنینم رو بیخود و بی‌جهت گرفتن ! اینجوری بشه اونجوری نشه ، اه ک چرا ول کنم نیستن
کاش ی کسی ک صمیمی و قابل اعتمادی داشتم ک بودنش حالمو خوب میکنه میرفتم پیشش . خلاص میشدم !

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
برنامه اسکار و میدیدم ،مقایسه قیمت ها با سال ۸۲ ،اصحاب کهف باید جلو ما لنگ بندازن .انگار چند قرن گذشته واقعا باید خون گریه کرد
به اینکه چرا سال 82 رو بگیم، ما خونه مون رو فروردین 97 خریدیم متری 1.5 میلیون تومن، الان دقیقا بعد از 6 سال شده متری 42 میلیون تومن.
برای اینکه حس کنیم اصحاب کهف هستیم، نیاز به مقایسه با 20 سال گذشته نداریم، همین سه چهار سال گذشته رو نگاه کنیم هم کاملا قابل حس شدنه😤😤😤

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
حرفاشون تمومی نداره .. با همین روند کلی از عمر نازنینم رو بیخود و بی‌جهت گرفتن ! اینجوری بشه اونجوری نشه ، اه ک چرا ول کنم نیستن
کاش ی کسی ک صمیمی و قابل اعتمادی داشتم ک بودنش حالمو خوب میکنه میرفتم پیشش . خلاص میشدم !
به اینکه منکه خواهر ندارم، همیشه جای خالی خواهر رو احساس میکنم و از نداشتنش واقعا ناراحتم و احساس تنهایی میکنم، تو که خواهر داری دیگه چرا احساس تنهایی میکنی؟

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه چرا سال 82 رو بگیم، ما خونه مون رو فروردین 97 خریدیم متری 1.5 میلیون تومن، الان دقیقا بعد از 6 سال شده متری 42 میلیون تومن.
برای اینکه حس کنیم اصحاب کهف هستیم، نیاز به مقایسه با 20 سال گذشته نداریم، همین سه چهار سال گذشته رو نگاه کنیم هم کاملا قابل حس شدنه😤😤😤
دقیقا همینه من همیشه حرص میخورم طفلی جوونها .خیلی زندگی براشون سخت شده

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به مامانم،که بهم زنگ زدن گفتن که یه بخشی از ناهار رو من درست کردم بقیه رو درست کن تا بیام ،اومدم خونه می بینم مامانم فقط پیاز سرخ کرده😁حالا مامانم چی دستور فرمودن قیمه بادمجون😁از وقتی اومدم پای گاز دارم بادمجون سرخ می کنم و برنج درست می کنم😁امان از مامانم❤😁

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه منکه خواهر ندارم، همیشه جای خالی خواهر رو احساس میکنم و از نداشتنش واقعا ناراحتم و احساس تنهایی میکنم، تو که خواهر داری دیگه چرا احساس تنهایی میکنی؟
هر کسی جای خودشو داره ، هیچکی نمیتونه جای کسی ک به انسان آرامش بده بگیره .. تا ی زمانی خوبه از اون ب بعد دیگه آدم باید بره سی خودش !

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
که امسال بهار کی میخواد دست از دلبری برداره!!!!!!!
تا حالا امسال بهار خیلی قشنگی داشتیم.
اوه !عجب جمله ای .. خوشبحالتون زیبایی رو حس میکنین
برا من ک زندگی یکنواخت و عذاب اوره

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه دوستمون وقت نمیکنه بره آیا من بجاش برم؟
مگه شما ايرانيد؟! فكر كردم باز سفر خارجه رفتين!

به اينكه امشب خيلي خوش گذشت ،خداروشكر كه امشب شاد بوديم و كادو هم گرفتم❤️

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه شما ايرانيد؟! فكر كردم باز سفر خارجه رفتين!

به اينكه امشب خيلي خوش گذشت ،خداروشكر كه امشب شاد بوديم و كادو هم گرفتم❤️

اره ، دیروز برگشتم ، گفتم اگه شما نرفتی من برم

به اینکه اگه من رفته بودم الان کادو داشتم