همه چی آرومه.....؟؟؟

YuMi

اخراجی موقت
این آهنگ این یارو رو حتما شنیدید.
90 درصد کسایی که از ماهواره استفاده میکنن و از اینترنت استفاده میکنن و تو این جاهایی که آهنگ میزارن رفتند و اهل آهنگ و موسیق هستند این آهنگ رو شنیدند .

بعد 80 درصد اینها هم به نوعی مخالف کارهای ج.ا.ایران هستند و از وضعیت فعلی ناراحتند.(جستجو خبر تو ماهواره ها و شنیدن موسیقی غیر از تی وی و استفاده از اینترنت برای خبر و چیزای دیگه و ...)

شما جای مسئولین بودید دوس نداشتید که به جامعه تلقین کنید که همه چی آرومه و مشکلی نیست؟:smile:
ساخت این اهنگ و پخش اون تو جاهایی که این گروه مخالف فعالیت دارند بهترین راهه.

فکر کنم فهمیدید چی میخوام بگم
کسایی که درباره ضمیر ناخود آگاه و روانشناسی و اینا خوندند بهتر میفهمند

شاید فکر کنید من روانیم و چرت و پرت میگم:smile:
ولی کمی فکر کنید

دنیا و سیاست خیلی پیچیدست.

تمام.:cool:

همه چی آرومه تو به من دل بستی

این چقد خوبه که تو کنارم هستی

همه چی آرومه غصه ها خوابیدن

شک نداری دیگه ،تو به احساس من

همه چی آرومه من چقد خوشحالم

پیشم هستی حالا به خودم می بالم

تو به من دل بستی از چشات معلومه

من چقد خوشبختم همه چی آرومه

تشته ی چشماتم منو سیرابم کن

منو با لالایی دوباره خوابم کن

بگو این آرامش تا ابد پابرجاست

حالا که برق عشق تو نگاهت پیداست

همه چی آرومه من چقدر خوشحالم

من چقدر خوشبختم همه چی آرومه

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
برو بابا!!یه نفر آهنگ خوب خوانده توی دنیای به این پر استرسی گیر میدین!!اونهمه اینجا ایرانه یه گربه ی هفت هزارساله خواندن کسی چیزی گفت؟!خب بابا یکی هم دلش خواسته بگه همه چی آرومه!!چیکار دارین آخه؟!؟ایششششش

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو بابا!!یه نفر آهنگ خوب خوانده توی دنیای به این پر استرسی گیر میدین!!اونهمه اینجا ایرانه یه گربه ی هفت هزارساله خواندن کسی چیزی گفت؟!خب بابا یکی هم دلش خواسته بگه همه چی آرومه!!چیکار دارین آخه؟!؟ایششششش

کاملا موافقم. این طالب زاده اصلا به ظاهرش میاد اهل سیاست باشه؟؟؟ فکرشو بکنید خودش این متنو بخونه چقدر تعجب کنه

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر فکر ما ایرانیها مسمومه!
پناه بر خدا! فکر نمیکردم از این آهنگ جفنگ که خوانندش انگار از مریخ اومده که اینقدر خوشه برداشت سیاسی بشه
در بند تئوری توطئه هستیم و با ساده اندیشی همه چیزو توطئه میبینیم

*mobina*

عضو جدید
دوست عزیز واقعا این آهنگ میتونه به سیاست ربط داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised::surprised::surprised:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
والا من از این چیزاش خبر ندارم ولی این آهنگه بد رقم می ره روی اعصابم(شکلک اعصاب خوردی )
الانم که دیدم اسم یه تاپیک هم اینه می خواستم بیام قفل کنم که دیدم پیرجو دست و بال مرا بسته (شوخی ):D

YuMi

اخراجی موقت
:smile:
خب خدا رو شکر کسی تا اینجا فحش نداده
بقیه هم از اینا یاد بگیرید مثل آدم صحبت کنید بهتره;)

اون گربه 7 هزار ساله چیه دیگه؟من نشنیدم:D
خیلی ها دیگه هم نشنیدند:cool:
ولی اینو خیلی معروف کردند به طوری که حتی منم شنیدمش:surprised:

کاملا موافقم. این طالب زاده اصلا به ظاهرش میاد اهل سیاست باشه؟؟؟ فکرشو بکنید خودش این متنو بخونه چقدر تعجب کنه

احمدی نژاد به ظاهرش میاد اهل سیاست باشه؟؟؟ (جوونیاش رو میگم،عکسشو دید حتما)

چقدر فکر ما ایرانیها مسمومه!
پناه بر خدا! فکر نمیکردم از این آهنگ جفنگ که خوانندش انگار از مریخ اومده که اینقدر خوشه برداشت سیاسی بشه
در بند تئوری توطئه هستیم و با ساده اندیشی همه چیزو توطئه میبینیم
اونا هم از همین سادگی شما استفاده میکنند.

دوست عزیز واقعا این آهنگ میتونه به سیاست ربط داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised::surprised::surprised:
نه اصلا نمیتونه به سیاست ربط داشته باشه منم مریضم که اینا رو گفتم:surprised:
خوب وقتی به فکر منو چند نفر دیگه رسیده حتما احتمالش هم هست دیگه،هر چند کم

والا من از این چیزاش خبر ندارم ولی این آهنگه بد رقم می ره روی اعصابم(شکلک اعصاب خوردی )
الانم که دیدم اسم یه تاپیک هم اینه می خواستم بیام قفل کنم که دیدم پیرجو دست و بال مرا بسته (شوخی ):D
تو جرات داری تاپیک منو قفل کنی؟:mad:

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون گربه 7 هزار ساله چیه دیگه؟من نشنیدم
خیلی ها دیگه هم نشنیدند
ولی اینو خیلی معروف کردند به طوری که حتی منم شنیدمش

اهنگ فوقالعاده بهرام. مگه میشه نشنیده باشی.

YuMi

اخراجی موقت

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل شد دو تا
بهرام کیه دیگه؟:surprised:

جدی نمیشناسم علاقه ای هم ندارم بشناسم، ولی میگید قشنگه آهنگش حتما قشنگه دیگه،دان میکنم بعدا
گربه ای که چند هزار سالشه! خیلی خطرناکه. حتما دستهایی تو کاره! اونا میخان بهت بقبولونن که قانون بقای گربه ای داریم. یعنی هیچ گربه ای از بین نمیرود و بوجو هم نمی آید! به نظرم میخوان اینطوری قانون پایستگی انرژی رو خراب کنن نامردا. اما تو مواظب باش و گولشون رو نخور

YuMi

اخراجی موقت
گربه ای که چند هزار سالشه! خیلی خطرناکه. حتما دستهایی تو کاره! اونا میخان بهت بقبولونن که قانون بقای گربه ای داریم. یعنی هیچ گربه ای از بین نمیرود و بوجو هم نمی آید! به نظرم میخوان اینطوری قانون پایستگی انرژی رو خراب کنن نامردا. اما تو مواظب باش و گولشون رو نخور
من که نفهمیدم چی گفتی و منظورت چی بود
برات دعا میکنم زودتر خوب شی
به هر حال:
در ضمن ظاهرا یکم آتیشی تشریف داری

EterNaL_BoY

عضو جدید
مرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی & MeRSiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

MamNoon Az TopiCet

Judass

عضو جدید
برنامه ی پارازیت هم یه بار به همین منظور از این آهنگ استفاده کرد :huh:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز

:eek::warn:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
این آهنگ این یارو رو حتما شنیدید.
90 درصد کسایی که از ماهواره استفاده میکنن و از اینترنت استفاده میکنن و تو این جاهایی که آهنگ میزارن رفتند و اهل آهنگ و موسیق هستند این آهنگ رو شنیدند .

بعد 80 درصد اینها هم به نوعی مخالف کارهای ج.ا.ایران هستند و از وضعیت فعلی ناراحتند.(جستجو خبر تو ماهواره ها و شنیدن موسیقی غیر از تی وی و استفاده از اینترنت برای خبر و چیزای دیگه و ...)

شما جای مسئولین بودید دوس نداشتید که به جامعه تلقین کنید که همه چی آرومه و مشکلی نیست؟:smile:
ساخت این اهنگ و پخش اون تو جاهایی که این گروه مخالف فعالیت دارند بهترین راهه.

فکر کنم فهمیدید چی میخوام بگم
کسایی که درباره ضمیر ناخود آگاه و روانشناسی و اینا خوندند بهتر میفهمند

شاید فکر کنید من روانیم و چرت و پرت میگم:smile:
ولی کمی فکر کنید

دنیا و سیاست خیلی پیچیدست.

تمام.
:cool:

همه چی آرومه تو به من دل بستی

این چقد خوبه که تو کنارم هستی

همه چی آرومه غصه ها خوابیدن

شک نداری دیگه ،تو به احساس من

همه چی آرومه من چقد خوشحالم

من چقد خوشبختم همه چی آرومه

تشته ی چشماتم منو سیرابم کن

منو با لالایی دوباره خوابم کن

بگو این آرامش تا ابد پابرجاست

حالا که برق عشق تو نگاهت پیداست

همه چی آرومه من چقدر خوشحالم

من چقدر خوشبختم همه چی آرومه

دقيقا ...
تاثيرش چيزي تو مايه هاي اهنگ خس و خاشاك شهرام ناظري !!!..

phalagh

مدیر بازنشسته
من كه آهنگ رو گوش كردم. خيليم خوشم اومد. همون موقع ها هم تقديمش كردم به يكي از دوستام كه تازه نامزد كرده بود، گفتم واسه سورپرايز بزاره واسه نامزدش.
اما با اين همه كه آهنگ رو گوش دادم هيچ تاثير سياسي روم ندذاشت. شبا آهنگ رو گوش ميدادم، صبح ياد غصه هاي مملكت ميفتادم.

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همه ی آثار به جا مونده از این آهنگه رو در لب تاپو فلش و سی دی از بین بردم :razz::razz:

با اعصاب من داشت بازی می کرد منم گیم اورش کردم :razz::razz::D

آذرتاش

عضو جدید
من نمیتونم این خط شما را ببینم. لطفآ پررنگ بنویسید. اگر قبول نکنید معلوم میشه که به ما ارزش قائل نیستی. البته من اینجوری فکر میکنم. اگر هم نخواستید عوض کنید اشکالی نداره من به حرف های شما و خواندنش بیخیال میشم. با عرض معذرت .

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه بار مونس هم داشت اين آهنگو ميخوند !! :d
ج.ا كه ميگه فارسي 1 رو اسرائيليا علم كردن تا به صداو سيما ضربه بزنن...پس چرا اونا اين آهنگو پخش كردن؟!! :w20:

در كل بيخيال اين آهنگ شيد ....آزادي رو از امضام دانلود كنيد حالشو ببريد!!! :w12:

hannah

عضو جدید
والا این آهنگ رو اعصاب منم راه میره:exclaim::exclaim: ..... جدای از سیاست خدایش این آهنگ مال سرخوشاستا....:D......ولی تلاش این آقا رو باید تحسین کرد که سعی می کنه مثبت فکر کنه و این نگرش رو به همه تلقین کنه:surprised:........خب تفلی خواست یه چیز بخونه تکراری نباشه:w05:....من میگم ببینید وضع موسیقی ما به چه روزی افتاده:w07:.....اینم یکی از اون هزارتاست:smile:....فرهنگ و هنری که این قدر ازش دم میزنیم کجاست ..... کجاست.... نیست!:huh: