همه چیز آنجا بود

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
میخام نظرتونو در مورد فیلم همه چیز آنجاست بگید
به نظر خود من فوق العاده بود
از اون فیلمایی که باعث میشد خیابونا خلوت بشه :دی
من به شخصه خیلی چیزا ازش یاد گرفتم

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خیلی دوس داشتمششششششششششششششششششش
میدونی شخصیته مهدی و زنشو خیلی دوست داشتم کاش همچین ادمایی با این قلبه بزرگشون زیاد بشه . یه الگو بودن واقعا :smile:

فقط دلم واسه سحر سوخت :cry: طفلی یالانان مرد خخخخخخخخخخ

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فیلم نشون داد نویسنده خیلی ذهن خلاقی داره
تک و توک میشه این همه اتفاقو یه نویسنده بتونه به هم ربط بده
همه چیز تمام بود
معتاد داشت
ورشکسته داشت
طلاق گرفته داشت
آدم بد داشت
آدم خوب داشت
فتح اللهی که هنوزم به اون حرفی که به پلیس زد خندم میگیره که گفت قیافش غلط اندازه خخخخخ
آدم شکاک داشت
و همه و همه چیز داشت
حتی یه گل پسر داشت به اسم مهدی
منم خیلی دوس داشتمششششششششششششششششششش
میدونی شخصیته مهدی و زنشو خیلی دوست داشتم کاش همچین ادمایی با این قلبه بزرگشون زیاد بشه . یه الگو بودن واقعا :smile:

فقط دلم واسه سحر سوخت :cry: طفلی یالانان مرد خخخخخخخخخخ

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیلم نشون داد نویسنده خیلی ذهن خلاقی داره
تک و توک میشه این همه اتفاقو یه نویسنده بتونه به هم ربط بده
همه چیز تمام بود
معتاد داشت
ورشکسته داشت
طلاق گرفته داشت
آدم بد داشت
آدم خوب داشت
فتح اللهی که هنوزم به اون حرفی که به پلیس زد خندم میگیره که گفت قیافش غلط اندازه خخخخخ
آدم شکاک داشت
و همه و همه چیز داشت
حتی یه گل پسر داشت به اسم مهدی

بی گناه داشت
گناهکار داشت
یه گل دخترم داشت به اسمه پرستو :razz::D

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با این فیلما هرچی رو می خان میچپونن تو ذهن ملت
تهاجم فرهنگی اینه :cool:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه دایی دارم کپی مهدی
همه مشکلاته فامیلو حل وفصل میکنه اصلا خیلی ماهه
خوب همین دیگه مطمئن باش تاثیرشو گذاشته فیلمه که اینجوری میگی و به نظر من خیلی آموزنده بودنه تنها مهدی و زنش بلکه همه افرادی که توی فیلم بودن :دی
واقعا همینطوره خداییش ماه بودن دیدی چطوری به هم احترام میزاشتن ادم کیف میکرد کاش یاد بگیرن جوونا خخ

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چون کنکور داشتم نتونستم همه ی قسمتا و خیلی کامل ببینمش
سریال خوبی بود، بعضی جاهاش آموزنده بود ،کلا خیلی مثبت بود و خیلی جاهاش برای جامعه ی الان ما غیر قابل باور بود ، زیادی خوب بودن بعضی شخصیتاش، اصلا اینجوری داریم؟؟!!
من اون قسمتشو که خواهر مهدی (اسمش تو فیلم یادم نمیاد) به خاطر سوء تفاهمی که در مورد رییسش براش پیش اومده بود و دعواش با داداشش، رفت خونه ی مامان بزرگش و باباش اومد باهاش حرف زد رو خیلی دوست داشتم
به نظرم خوبه که وقتی فرزندی اشتباهی می کنه به جای دعوای الکی و سرزنش کردنش بشینین باهاش حرف بزنن و حرفاشو بشنون و دلیلشو بفهمن، متاسفانه این جور برخورد تو خونواده های ما خیلی کمه و به جای اینکه خونواده ها این چیزارو بین خودشون حل کنن، این قدر جار و جنجال به راه میندازن که کل محل و فامیل قضیه رو می فهمن و آبروی بچشون میره
کلا سریالی بود که بعد مدتها تونست یه کاری کنه که به جای سریالای ماهواره بزنیم کانال ایران

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظر شما هم محترمه
نمیدونم اما من فک میکنم یه فیلمی بود که همه این اتفاقات تو جامعه امروزی ما هست و داشت به تصویر میکشید همه چیزو
من 3-4 قسمتشو دیدم
خیلی مصنوعی و کلیشه ای بود:| بیش از حد م رو بود
اینجور فیلما توهین ب سطح تفکر و شعور مخاطبه بنظر من

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چون کنکور داشتم نتونستم همه ی قسمتا و خیلی کامل ببینمش
سریال خوبی بود، بعضی جاهاش آموزنده بود ،کلا خیلی مثبت بود و خیلی جاهاش برای جامعه ی الان ما غیر قابل باور بود ، زیادی خوب بودن بعضی شخصیتاش، اصلا اینجوری داریم؟؟!!
من اون قسمتشو که خواهر مهدی (اسمش تو فیلم یادم نمیاد) به خاطر سوء تفاهمی که در مورد رییسش براش پیش اومده بود و دعواش با داداشش، رفت خونه ی مامان بزرگش و باباش اومد باهاش حرف زد رو خیلی دوست داشتم
به نظرم خوبه که وقتی فرزندی اشتباهی می کنه به جای دعوای الکی و سرزنش کردنش بشینین باهاش حرف بزنن و حرفاشو بشنون و دلیلشو بفهمن، متاسفانه این جور برخورد تو خونواده های ما خیلی کمه و به جای اینکه خونواده ها این چیزارو بین خودشون حل کنن، این قدر جار و جنجال به راه میندازن که کل محل و فامیل قضیه رو می فهمن و آبروی بچشون میره
کلا سریالی بود که بعد مدتها تونست یه کاری کنه که به جای سریالای ماهواره بزنیم کانال ایران

منم اون قسمتو پا به پایه دختره گریه کردم:cry: باباییه منم همینطوریه همیشه منطقی با مسئله برخورد میکنه عاشقه این کارشم وقتی باباش اونطوری گریه کرد و دخترشو بغل کرد منم باهاشون گریه کردم :cry:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اون قسمتو پا به پایه دختره گریه کردم:cry: باباییه منم همینطوریه همیشه منطقی با مسئله برخورد میکنه عاشقه این کارشم وقتی باباش اونطوری گریه کرد و دخترشو بغل کرد منم باهاشون گریه کردم :cry:
خداروشکر من نگاه نکردم واگرنه دق میکردم:(

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
با این فیلما هرچی رو می خان میچپونن تو ذهن ملت
تهاجم فرهنگی اینه :cool:

خانواده آقای محمودی رو دیدی؟؟
اونم یجورشه اما ازون ور
باز حداقل فیلمش فیلمه.آبکی نیس مث این:|

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

باباهه دخترش رو بغل کرد؟ خخخخخخخخ نه بابا مگه داریم؟ تو فیلمای ایرانی طرف بعد 30 سال که به مادرش میرسه به جای بغل فقط همو نیگا میکنند :surprised:

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز

خخخ حقیقت بود

بالا