همه از خداییم و به سوی او باز میگردیم ... تصادف سرویس دانشگاه

M☼HAMMAD

عضو جدید
بچه ها 1 خواهش :
من امروز توی بیمارستان هم گفتم به دوستان، لطفا" آدرس ایجا رو به همه بدید تا اینجا 1 تریبون باشه برای بیان اطلاعیه ها و ...
تابتونیم همه رو راحت دور هم جمع کنیم

irainian

عضو جدید
حسینی اومده نمازی، میگه دانشگاه خرج مراسم رو میده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گفت میخواییم عصر گل بگیریم بریم خونه خونواده های داغدار !
آخه 1کی نیست بهش بگه وظیفشونه خرج مراسم رو بدن !
خداییش میخواستم خفش کنم
باید همون جا یه تف مینداختن تو صورتش بعد بهش مگفتن مگه دانشجوهای مردم با پول بر میگردن باید خانوادها بهش بگن کسی پول نمی خواد تا عمر داری باید زیر دین خوانوادهای داغدار باشی و از عذاب وجدان بمیری البته اگه وجدان داشته باشه

mohamadali.b

عضو جدید
سلام
در اینکه اتوبوس ها باید به کل تغیر کنند شکی نیست
اما موضوع دیگر هم سر فوت شدگان و مصدومان فعلی است
12 سال درس خواندند و این همه سختی و زحمت کشیدند و پدر و مادر با هزار امید و آرزو این ها روانه دانشگاه کرده اند معلوم نیست با چه سختی هزینه دانشگاه را جور کردند

حالا فوت شده اند تمام شد و رفت؟

irainian

عضو جدید
سلام
در اینکه اتوبوس ها باید به کل تغیر کنند شکی نیست
اما موضوع دیگر هم سر فوت شدگان و مصدومان فعلی است
12 سال درس خواندند و این همه سختی و زحمت کشیدند و پدر و مادر با هزار امید و آرزو این ها روانه دانشگاه کرده اند معلوم نیست با چه سختی هزینه دانشگاه را جور کردند

حالا فوت شده اند تمام شد و رفت؟
عزیز با این جملت همرو به گریه انداختی

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط می تونم بگم حادثه متاثر کننده ای بود. و در گذشت دوستان عزیزیمون را تسلیت می گم و برای خانواده هاشون طلب صبر می کنم. امیدوارم عزیزانی هم که دچار جراحت شدند نیز خیلی زود حالشون خوب بشه و به جمع خانواده و دوستانشون بر گردند.

عزیزان من الان یکی از مهمترین کارها این هست که برای مجروحان این سانحه دعا کنیم که زودتر به بتونند سلامتی خودشون رو بدست بیارند. در صورت امکان عیادت هم فراموش نشه!

irainian

عضو جدید
عزیزان برای بازیافتن سلامتی عزیزان ودوستانمان دعا بخوانیم و همچنین برای شادی روح عزیزان از دست رفته من یقرا الفاتحة مع اصلوات

mohamadali.b

عضو جدید
از سوي دانشگاه آزاد، كميته بررسي علل وقوع سانحه تصادف محور شيراز و برخورد با متخلفين تشكيل شد.

به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در پي حادثه تاسف آميز برخورد يك دستگاه اتوبوس در محور اصفهان به شيراز با يك دستگاه اتوبوس حامل دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات شيراز، رييس دانشگاه آزاد اسلامي ضمن ابراز تاسف عميق و همدردي با خانواده‌ سه دانشجوي از دست رفته و شفاي عاجل آسيب ديدگان، كميته‌اي را به رياست رييس منطقه يك دانشگاه آزاد اسلامي براي بررسي موضوع، پيگيري و برخورد قاطعانه با مقصران حادثه تشكيل داد.
اين كميته وظيفه دارد بر روند معالجه، ابراز همدردي با خانواده‌ آسيب ديدگان، ضمن همكاري با نيروي انتظامي و پليس، با مقصران اين حادثه برخورد كند.
گفتني است، اتوبوس حامل دانشجويان واحد علوم و تحقيقات فارس متعلق به بخش خصوصي بوده است و علت حادثه انحراف به چپ اتوبوس ديگر و برخورد به اتوبوس دانشجويان بوده است.
سلام
آیا دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات فارس هنگام عقد قرار داد با بخش خصوصی. بخش خصوصی را موظف به تهیه سرویس های مدل بالا کرده است؟ اگر خیر چرا؟ اگر آری پس چرا نظارت بر نوع سرویس ها نداشته است؟

M☼HAMMAD

عضو جدید
بچه ها برای اطلاع رسانی صحیح توی فیس بوک، نیاز یه آنتیفیلی دارم، یا از این آی پی ها که فیس بوک باز کنه، کسی چیزی داره، پی ام کنه لطفا" ( فری گیت و اولترا9.5 رو دارم که کار نمیکنن )

babak_deghat

عضو جدید
جواب این سوال مشخصه .خرج تبلیغات انتخاباتی اقای موسوی
واقعا برات متاسفم. . .تو دیگه مال چه حزب و گروهی هستی که از این جو داری به نفع خودت استفاده میکنی. . . .
بچه ها عاجزانه تقاضا دارم نگذارید خون انها پایمال شود باید اسدی و معاون به درد نخور او حسینی جواب پس دهند خواهش می کنم و یک زمان مشخص برای اعتصاب و اشوب و بیرون کردن اسدی از دانشگاه اعلام کنید یا حداقل برای اوردن اتوبوس های خوب
راست میگید شما.ممکنه بگن که خطای انسانی بوده.اما باید گفت که حتی اگه خطای انسانی هم بوده اگه اتوبوسها اینقدر قراضه و قدیمی نبودند و سالم بودند تلفات نمیداشت.مثلا همین اتوبوس مقصر(ولوو که از کرج میومده)رو در نظر بگیرید: کمتر صدمه دیده و فکر نکنم کشته داشته باشه،با اینکه مقصر بوده. . . .
تازه مشکل ما فقط اتوبوس ها نیست. . .دانشگاه ما خیلی مشکلات دیگه ای هم داره که قابل حل است ولی . . . .
این اسدی زمانی که تو دانشگاه آزاد استهبان هم بود یه اختلاس گنده ی میلیاردی کرد. . .یادمون نره. . . .​

آخرین ویرایش:

M☼HAMMAD

عضو جدید
واقعا برات متاسفم. . .تو دیگه مال چه حزب و گروهی هستی که از این جو داری به نفع خودت استفاده میکنی. . . .

راست میگید شما.ممکنه بگن که خطای انسانی بوده.اما باید گفت که حتی اگه خطای انسانی هم بوده اگه اتوبوسها اینقدر قراضه و قدیمی نبودند و سالم بودند تلفات نمیداشت.مثلا همین اتوبوس مقصر(ولوو که از کرج میومده)رو در نظر بگیرید:خیلی کم صدمه دیده و کشته نداشته.با اینکه مقصر بوده. . . .
تازه مشکل ما فقط اتوبوس ها نیست. . .دانشگاه ما خیلی مشکلات دیگه ای هم داره که قابل حل است ولی . . . .
این اسدی زمانی که تو دانشگاه آزاد استهبان هم بود یه اختلاس گنده ی میلیاردی کرد. . .یادمون نره. . . .
ظاهرا" اون هم 3 تا کشته داشته، راننده، کمک و 1 پیرزن
100 البته که اون کمتر خسارت دیده

irainian

عضو جدید

راست میگید شما.ممکنه بگن که خطای انسانی بوده.اما باید گفت که حتی اگه خطای انسانی هم بوده اگه اتوبوسها اینقدر قراضه و قدیمی نبودند و سالم بودند تلفات نمیداشت.مثلا همین اتوبوس مقصر(ولوو که از کرج میومده)رو در نظر بگیرید:خیلی کم صدمه دیده و کشته نداشته.با اینکه مقصر بوده. . . .
این اسدی زمانی که تو دانشگاه آزاد استهبان هم بود یه اختلاس گنده ی میلیاردی کرد. . .یادمون نره. . . .
نمیشه که هرچقدر این رئیس دانشگاه غلط کاری بکنند هیچ بهشون نگیم اولا ما دیگه دانشجو هستیم بچه که نیستیم بترسیم که بهشون چی بگیم در ضمن دانشگاهشم که صنعتی شریف نیست بعدشم منت که سرمون ندارن دارن از پول امثال من وشما اختلاس می کنند

M☼HAMMAD

عضو جدید
مطمئن نیستم ولی احتمالا نمازی بوده
من که بیمارستان بودم، خیلی داغون بودم، اما 90% مطمئن هستم که همچین اسمی نداشتیم توی لیست نمازی
به هر حال خدا بیامرزتش
راستی اگر شما هم بیمارستان بودین امروز، بهم پی ام بدین لطفا"

pnzn

عضو جدید
افشین عظیمی
رضا زارع

بچه ها بی خیال شید لطفا... انقدر بد و بیراه به در و دیوار نگید... هیچ کدوم دوای درد خانواده هاشون نمیشه..

nima-pepsi

عضو جدید
توی سایت دانشگاه چنین چیزی نوشته شده!!
با نهایت تاسف به دلیل صانحه رانندگی صبح دوشنبه به اطلاع می رسد کلاسهای روز سه شنبه مورخ 28/07/88 برگزار خواهد شد ولیکن حضور و غیاب توسط اساتید انجام نمی گیرد تا در صورتی که دانشجویان قصد ملاقات با دوستان خود را داشته باشند بتوانند به بیمارستان مراجعه نمایند.
ضمناً مجلس یادبودی از طرف دانشگاه برای عزیزان از دست رفته برگزار خواهد شد که متعاقباً زمان و مکان آن به اطلاع خواهد رسید.

nazanin_elec

عضو جدید
من که بیمارستان بودم، خیلی داغون بودم، اما 90% مطمئن هستم که همچین اسمی نداشتیم توی لیست نمازی
به هر حال خدا بیامرزتش
راستی اگر شما هم بیمارستان بودین امروز، بهم پی ام بدین لطفا"

من خودم بیمارستان نبودم.این اسم رو هم یکی از پسرای ترم یکی بهم گفت.ظاهرا از دوستاش بوده
خودش هم دقیقا نمیدونست کدوم بیمارستان

nazanin_elec

عضو جدید
بچه ها فردا میخواید برید دانشگاه؟
الان بهم خبر دادن که قراره فردا ساعت ده و نیم جلوی آموزش تحصن بشه
صحت داره؟

irainian

عضو جدید
بچه ها فردا میخواید برید دانشگاه؟
الان بهم خبر دادن که قراره فردا ساعت ده و نیم جلوی آموزش تحصن بشه
صحت داره؟
مطمئن هستید اگر هست دوستان همگی شرکت کنید شاید ولی بهتر است با اتوبوس دانشگاه نباشه

FarnazT

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاثر و درد رو با هیچ جمله ای نمیشه نوشت و تسکین داد.
با وجود این همدردی بنده حقیر رو در این مصیبت پذیرا باشین.

mohamadali.b

عضو جدید
افشین عظیمی
رضا زارع

بچه ها بی خیال شید لطفا... انقدر بد و بیراه به در و دیوار نگید... هیچ کدوم دوای درد خانواده هاشون نمیشه..

سلام
دردی دوا نمی شود اما متخلفین شناسایی و از حوادث بعدی جلوگیری خواهد شد

maral_7133

عضو جدید
بچه ها برای اطلاع رسانی صحیح توی فیس بوک، نیاز یه آنتیفیلی دارم، یا از این آی پی ها که فیس بوک باز کنه، کسی چیزی داره، پی ام کنه لطفا" ( فری گیت و اولترا9.5 رو دارم که کار نمیکنن )

سلام به همه
من هم واقعا از شنیدن این خبر متاثر شدم و به همه مخصوصا خانواده هاشون تسلیت می گم ، خدا واقعا بهشون صبر بده، خداییش خیلی سخته :crying2::crying2::crying2:
http://wiiproxy.info/ این تا حالا نشده که به من جواب نده ،یه چک کن .

http://momgirl.info/

http://kitgirl.info/

nazanin_elec

عضو جدید
مطمئن هستید اگر هست دوستان همگی شرکت کنید شاید ولی بهتر است با اتوبوس دانشگاه نباشه

به من اس ام اس زدن:در پی فاجعه دل خراش امروز; فردا همگی ساعت 10:30 در مقابل امور دانشجویی تجمع می کنیم که اکنون سکوت نشانه حماقت است

اگه اینو برای همه دوستاتون بفرستید مطمئنا خیلی ها شرکت میکنن

M☼HAMMAD

عضو جدید
بچه ها 1 منطق :
با همین سرویس ها باز میرین دانشگاه !؟!؟!؟!!

منم میخوام شرکت کنم توی تحصن !
اما ببینین، دوستامون فوت شدن، فردا شاید مراسمی چیزی باشه و ...
الان همه گیجیم ، متحد نیستیم، هر کی 1 کاری میکنه

مبهوت

عضو جدید
درود :cry:

همه از خداییم و به سوی او باز میگردیم

امروز صبح متاسفانه 1 کی از سرویس های دانشگاه که از 4راه ادبیات به سمت دانشگاه در حال حرکت بوده، تصادفی کرده که منجر به فوت تعدادی از عزیزان هم دانشگاهی ما ( حدودا" 6 نفر ) ، راننده سرویس و جرح شدید سایرین شده
ظاهرا" در برخورد با 1 اتوبوس مسافری این حادثه تاسف بار رخ داده، اتوبوس مقصر، از سمت کرج به سمت شیراز در حال حرکت بوده که سر پیچ باجگاه یا به علت خواب آلودگی یا سرعت غیر مجاز کنترل خودرو رو از دست میده و با انحراف چپ ، چند عدد از ستونهای برق و گاردیل وسط رو از جا میکنه و به سرویس دانشگاه ما برخورد میکنه.

هنوز اطلاعات بیشتری در این مورد ندارم
دوستان اگر چیزی فهمیدین همینجا بگین لطفا"

در آخر برای عزیزان از دست رفته طلب آمرزش، برای خانواده و دوستانشون طلب صبر و شکیبایی و برای دوستانی که آسیب دیدن شفای عاجل از درگاه خداوند بزرگ درخواست میکنم

آپدیت 1 : راننده سرویس : آقای نوروزی بودن
آپدیت 2 : در تماسی که با اورژانس داشتم، مصدومین رو به بیمارستان های نمازی، رجائی انتقال دادند

آپدیت 3 :
درود
من از آخرین پستی که در اینجا زدم، از خونه زدم بیرون و الان رسیدم !
بیمارستان های رجایی و نمازی رفتم شخصا
خانوم مخترع گفتن که دانشگاه احتمال خیلی زیاد فردا و پس فردا تعطیل هست و اینکه آمار کشته ها بیشتر از چیزی هست که اعلام شده
چرا ؟!
لیست دو بیمارستان رو جمع بزنید، تعدادی هستند که اسمشون توی لیست نیست !
چی شدن !؟
ما هم نمیدونستیم تا خبر رسید که 1 نفر دارالرحمه هست، اونجا بود که فهمیدیم بله، افرادی که در دم رفتند رو اصلا بیمارستان نیاوردند و مستقیم رفتند سردخانه !
تا زمانی که من رجایی بودم، 1 نفر اونجا فوتی داشتیم ( که بعدا به 2 نفر رسید ) بعدش هم توی نمازی 2 فر فوتی بود، که متاسفانه 1 نفرشون رو هیشکی نمیشناخت ( عکسش رو دیدیم )
1 کی از دوستان هم بد جور بود حالش نمازی ( کما )
خلاصه اینکه اوضاع افتضاح

قرار هست پس از مراسم یادبود عزیزان از دست رفته، تجمع و تحصن انجام بشه که از همین سایت اعلام میکنم خودم
( این پست در آپدیت جدید پست اول قرار گرفت ... )

هر خبر جدیدی اومد، این پست رو آپدیت میکنم
این پست 3 بار آپدیت شده
مبهوت:من که ساعت 10:30 رسیدم نمازی دیدم تا قبل ظهر 3نفر خانواده هاشون جنازه جووناشون رو گرفتنفکر نمیکنم تلویزیون ایران هیچ وقت آمار دقیق وراستی داده باشه.....امیدوارم بیشتر نشن...هرچند از دوستام کسی نبود تو سرویس اما دلم آتیش گرفت وقتی خونواده های بیچاره رو میدیدم که جوون تازه دانشگاه اومده شون رو باید اینجور تحویل بگیرن..مرگ حقه اما اگه سرویس ها اینقدر فرسوده نبودن اگه اسدی-رییس دانشگاه-یه کم از اون میلیارد پول شهریه ما رو صرف خودمون کرده بود ...اگه همه غیرت بیشتری به خرج داده بودیم...اگه متحدتر بودیم...شاید امروز این حکمت خدا تلفات کمتری داشت...اگه حداقل یه بیمه نامه داشتیم که اسامی کشته شده ها رو میفهمیدیم...اگه این خون پس از سوگواری واسه بچه ها سرد نشه.همه اش اگه...خدایا کمکم ...کمکمون کن صبور ومنطقی باشیم
دوستان من روحتان قرین رحمت حق!

nazanin_elec

عضو جدید
بچه ها 1 منطق :
با همین سرویس ها باز میرین دانشگاه !؟!؟!؟!!

منم میخوام شرکت کنم توی تحصن !
اما ببینین، دوستامون فوت شدن، فردا شاید مراسمی چیزی باشه و ...
الان همه گیجیم ، متحد نیستیم، هر کی 1 کاری میکنه

تا تکلیف سرویسا روشن بشه به نظر شما باید با همینا بریم؟

مهم نیست فردا کجا باشیم
دانشگاه یا مراسم ختم یا بیمارستان یا....
مهم اینه که هر جا هستیم با هم باشیم.
لطفا مشخص کنید که تکلیفمون رو برای فردا بدونیم

irainian

عضو جدید
دوستان ما اخر نغهمیدیم چند نفر از فوت شدگان از عزیزان علوم و تحقیقات بوده اند

doost4

عضو جدید
من الان از بیمارستان میام .
فوت شدگان : افشین عظیمی - رضا زارع و محمد صدیقی . روحشان شاد

هر سوالی بود بپرسید

آخرین ویرایش: