همسر دوم(هوو)

همسر دوم(هوو)

• مجموع رای دهندگان
    57

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من کلاً مخالفم ولی حالا شما خانوما بگید اگر دختری یا زنی در سن جوونی به هر دلیلی خدای ناکرده بیوه شد و خواستگار مجرد نداشت باید تا آخر عمر بیوه بمونه ؟ یا اگر یک مرد متاهل بیاد خواستگاریش قبول میکنه ؟

m.k

عضو جدید
خوب اگه قبول کنه زندگی یه زن دیگه رو خراب کرده .خوش بختی به چه قیمتی؟

Matrix

عضو جدید
من کلاً مخالفم ولی حالا شما خانوما بگید اگر دختری یا زنی در سن جوونی به هر دلیلی خدای ناکرده بیوه شد و خواستگار مجرد نداشت باید تا آخر عمر بیوه بمونه ؟ یا اگر یک مرد متاهل بیاد خواستگاریش قبول میکنه ؟

اينم هستا !! بهش فكر نكرده بودم !

ولي اون مرده چي ؟ دلش واسه دختره سوخته يا واقعا" دوسش داشته!؟

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب اگه قبول کنه زندگی یه زن دیگه رو خراب کرده .خوش بختی به چه قیمتی؟

خوب چرا خراب ؟ :) راستش از خدا که پنهون نیست از شمام پنهون نباشه .. بابای ما یه فامیل داشت خدا رحمتش کنه عمرشو 2-3 سال پیشا داد به شما . این آقا 2 تا زن داشت . از هر زن هم 7 تا بچه داشت ، هر هفته هم خونه یکی از خانوماش بود .. ماشا... هر 14 تا بچشم دکتر مهندس و زندگی عالی و پولدار و اینا .. اگه اینطوری بشه که 2 تاش که هیچی من بودم 4 تاشو میگرفتم :)

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
واقعا فکر میکنی یا دوسش داشته یا دلش سوخته؟؟؟

من نمیدونم شما یک بچه خوشگل غریب میبینید 1000 قلم قربون صدقش میرید .. خوب این برای چیه ؟ خوشگلیشه ؟ وقتی همون بچه یه ذره آب از دماغش راه میوفته زمین و زمون رو به هم میدوزید که ای وای قربونش برم چرا بچه آب دماغش آویزونه ! اگر خدای نکرده هم اتفاقی براش بیافته دیگه بدتر .. خودتون و میکشید که الهی چه بچه خوشگلی بود !!

حالا این شیون و زاری برای دوست داشتن یا خوشگلی یا دلسوزی ؟؟؟؟؟

بعضی وقتا سوال کردن ها برای فرار از واقعیت هایه که پررنگ تره !

Matrix

عضو جدید
خوب چرا خراب ؟ :) راستش از خدا که پنهون نیست از شمام پنهون نباشه .. بابای ما یه فامیل داشت خدا رحمتش کنه عمرشو 2-3 سال پیشا داد به شما . این آقا 2 تا زن داشت . از هر زن هم 7 تا بچه داشت ، هر هفته هم خونه یکی از خانوماش بود .. ماشا... هر 14 تا بچشم دکتر مهندس و زندگی عالی و پولدار و اینا .. اگه اینطوری بشه که 2 تاش که هیچی من بودم 4 تاشو میگرفتم :)

احساسات رو هم ميشه تقسيم كرد !؟

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جز اين باشه كه ديگه جواب معلومه !

حالا جز اینم باشه میمونه موردهای مختلفی ! شهوت یکیشه ، تامین مالی یکیشه ، هر چیز دیگه ای میتونه باشه ! همش هم برای زندگی لازمه ! شما نمیتونید به دلیل اینکه یک نفر نیاز و غریزه جنسی داره سرکوبش کنید ! حالا چه برسه به اینکه از راه حلال باشه

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
احساسات رو هم ميشه تقسيم كرد !؟

نمیدونم وا... ! حالا یا اون قدیمیا میفهمیدن احساسات چیه و ما نمیفهمیم :) یا ما میفهمیم و اونا نمیفهمیدن ! به هر حال یا اونا درست بودن به مدت چندین هزار سال یا ما درستیم به مدت چند سال :)

Matrix

عضو جدید
حالا جز اینم باشه میمونه موردهای مختلفی ! شهوت یکیشه ، تامین مالی یکیشه ، هر چیز دیگه ای میتونه باشه ! همش هم برای زندگی لازمه ! شما نمیتونید به دلیل اینکه یک نفر نیاز و غریزه جنسی داره سرکوبش کنید ! حالا چه برسه به اینکه از راه حلال باشه

ما كسي رو محكوم نميكنيم! فقط ميگيم خودمون چطوري فكر ميكنيم!

رفيق گفتي مخالفي در حالت كلي ولي از هر دري وارد شديم ... موافق بودي !:دي

نمیدونم وا... ! حالا یا اون قدیمیا میفهمیدن احساسات چیه و ما نمیفهمیم :) یا ما میفهمیم و اونا نمیفهمیدن ! به هر حال یا اونا درست بودن به مدت چندین هزار سال یا ما درستیم به مدت چند سال :)

نميدونم!

بنظر من کار بسیار خوب و پسندیده ایست . بخصوص برای مردانی که شدیدا به خانومشون احترام می ذارن . تا کی خانوما باید مردا رو .. کنند ؟!

آرتميس.artmiss

عضو جدید
بچه ها چرا الكي بحث مي كنيد
شما حالا يكيشو بگيريد دوميش پيشكشتون
جوان ها ي اين دوره و زمونه چه بلند پروازند!:surprised:

phalagh

مدیر بازنشسته
از ماست كه بر ماست. وا.. تقصير خود خانوماست كه كه مردا ميرن سرشون هوو مي يارن. خانومه خودش رفته هوي يكي ديگه شده اونوقت واي به حال مرده كه بره سراغ سومي ،همين خانوم بلايي سرش مياره كه بيا و ببين
هيچ اشكالي نداره اگه كسي بيوه ( طلاق يا مرگ همسر) باشه بره دوباره ازدواج كنه. به هر حال خدا يه چيزي مي دونسته كه گفت شما را جفت آفريدم. اما اينكه يه خانم بره همسر دوم يه مرد متاهل بشه غير قابل تحمله. حالا مرده هيچ خود زنه چطور ميتونه تحمل كنه!!!!!!!!!!!!!!

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ما كسي رو محكوم نميكنيم! فقط ميگيم خودمون چطوري فكر ميكنيم!

رفيق گفتي مخالفي در حالت كلي ولي از هر دري وارد شديم ... موافق بودي !:دي

نميدونم!

آره مخالفم هنوزم میگم ولی خوب به هر حال توی هر جمع اگر موافقی نباشه * بحث لوث میشه ... باید همه شرایط و سنجید و در موردش بحث کرد .. اینکه بگیم من مخالفم چون نمیخوام عشقم دوتا شه خیلی کلیشه ای و نازیبا میشه .. در صورتی که بگی من مخالفم ولی به این دلیل ها میشه کسی هم موافق باشه اون وقت بحث قشنگ میشه :)

*-پ.ن. درستش اینه که اگر تو جمعی مخالفی نباشه ولی خوب شرایط حاکم تو بحث صدق میکرد ...

reza556182

عضو جدید
ازدواج دوم خيلي شرايط داره. همينقدر مي فهمم كه براي امثال ماها كار بسيار اشتباهي است.

mehrzadmo

عضو جدید
آقاي عزيزي كه مي ري زن دوم بگيري . دوست داري خانومت با يكي ديگه رابطه داشته باشه ؟ خوب حالا خودتو بزار جاي اون . چه فرقي مي كنه هان ؟ گردن كلفتي ؟ حلاله ؟ مگه هر چي حلاله رو تو انجام دادي ؟ مگه از تو گردن كلفت تر نيست ؟
هر وقت خواستين زن دوم بگيرين به اين فكر كنين اگه زنتون بخواد شوهر دوم بگيره چيكار مي كنين ؟
--------
دوستان عزيز منو به طرفداري از زنا متهم نكنيد كه به شدت مرد سالارم . راه هم نداره . اصلا طرفاي فمنيسم هم نگشتم در ضمن زن هم ندارم كه از ترسم نوشته باشم !

eng-rafiei

عضو جدید
کلا دختر جماعت ارزش تک پری نداره ، چون هیچ وقت نمیتونی به یک دختر اعتماد کنی ... بعد ازدواج با داشتن رابطه جدید مخالفم ولی قبل ازدواج محدود هیچ دختری نشین حتی اگه بهترین باشه برات.

ولی اگه روزی کسی رو پیدا کردی که فکر کردی ارزش همسری با تو رو داره یا ازدواج نکن یا اگه ازدواج کردی هیچ وقت خیانت نکن ...

امیر Amir

عضو جدید
کلا دختر جماعت ارزش تک پری نداره ، چون هیچ وقت نمیتونی به یک دختر اعتماد کنی ... بعد ازدواج با داشتن رابطه جدید مخالفم ولی قبل ازدواج محدود هیچ دختری نشین حتی اگه بهترین باشه برات.

ولی اگه روزی کسی رو پیدا کردی که فکر کردی ارزش همسری با تو رو داره یا ازدواج نکن یا اگه ازدواج کردی هیچ وقت خیانت نکن ...

YES:gol: