همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها . میشه محبت کنین راهنمایی کنین ؟ سوالات اسکیس آزاد این چند سال اخیر رو از کجا میشه پیدا کرد ؟ آیا در باشگاه موجوده ؟ خیلی ممنونم

پارسال نمايشگاه بود صفحه اوله همين تايپيك هست ميتوني ببيني.

!طلوع!

عضو جدید
سلام بچه ها
من اصلا واسه ازاد هنوزززززز هیچی نخوندم فقط برای ملی خوندم که روزانه مجاز نشدم
الان بخوام بخونم اگه سوالات سراسری بخونم خوبه؟؟؟ یا نه حتما باید ازاد بخونم؟؟؟
میتونم هم رو جزوه هایی که واسه سراسری خوندم مروری داشته باشم بنظرتون مرور کنم درسته؟؟؟
ممنون از راهنماییتون

سلام اگه سوالات ازاد و سراسری رو ببینی و مقایسه کنی میبینی که نحوه سوالات و منابعشون یه فرقایی با هم داره. به نظر من سوالات ازاد رو ببین تا نحوه سوالاتش دستت بیاد این مابع ازاده که اکادمی معرفی کرده

زبان:
زبان تخصصی پیشرفته برآی دآنشجویان معماری - مهدوی نژاد- فصل دوم
لغات کتاب ربان تخصصی معماری - رستگارپور
لغات کتاب زبان تخصصی معماری - فرهادی
تاریخ و مبانی نظری :
سیری در مبانی نظری معماری - دکتر معماریان
مبانی نظری معماری - دکتر یاران ) انتشارات دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات
معماری ایرانی- دکتر معماریان
سبک شناسی معماری ایرانی- پیرنیا
معماری آسلامی- پیرنیا
کتابهای بانی مسعود
زیبای ی شناسی در معماری - یورگ گروتر
معماری جهان- زارعی
هنر در گذر زمان- قسمت های مربوط به معماری
از زمان و معماری - مزینی
معماری معاصر غرب- قبادیان
تاریخ معماری - سپهری مقدم
سیر آندیشه های معماری - مهدوی نژاد
دروس فنی:
جزوه تنظیم شرایط محیطی- دکتر مفیدی
طراحی اقلیمی- قبادیان
بررسی اقلیمی ابنیه سنتی- قبادیان
طبقه بندی سیستم ها - سلطاندوست
مباحث پنجم/ چهاردهم/ پانزدهم/ شانزدهم/ نوزدهم مقررآت ملی
مصالح شناسی- احمد حامی
استاتیک و مقاومت مصالح
عناصر و جزئیات

• جزوات زبان ، تاریخ معماری ، ایستایی ، عناصر و جزئیات ، تاسیسات ، تنظیم شرایط محیطی ، مصالح ساختمانی ، ( ویژه آزاد) آکادمی تخصصی معماری
  • مشاهده پیوست منابع مرکز معماری.pdf

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
پاسخنامه تشریحی ازاد 93و 92کسی نداره؟؟ کجا میتونم پیدا کنم؟؟ اینایی که تو سایت دیدم دانلود نمیشدن

آخرین ویرایش:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من امسال سراسری شرکت کردم 426 شدم ولی نمیشه اعتماد کرد میخوام ازادم امتحان بدم....سوالاش مث سراسریه؟؟؟؟؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من امسال سراسری شرکت کردم 426 شدم ولی نمیشه اعتماد کرد میخوام ازادم امتحان بدم....سوالاش مث سراسریه؟؟؟؟؟

تبریک میگم...
مثل سراسری :biggrin: نه بابا...... آزاد مثل هیچ چیز نیست..آزاد از همه چیز و همه کس منفک است.... آزاد ورای تصورات یک انسان فانی است...
کلا یه سری سوال چرتو پرتو مزخرف درنظر بگیرین که تا حالا مفهومی از استاندارد براشون تعریف نشده... مثلا سوالایی که هر کس یه گزینه رو به عنوان جواب انتخاب میکنه :D
از اینا گذشته درکو فنو خوب بزنین قبولین و اسکیس.. فن که از مباحث قدیمی میاد همیشه عناصزو مصالحو این چیزا یعنی مثل سراسری نیس که از کتابای گلابچی بیاد و اینکه ایسستایی شم در حد یه دونه سوال تیر هستش... زبانش تخصصیه..تاریخشم از پارسال معلوم نیست از کجا سوال میاد مثل اینکه از کتاب سپهری مقدم!
تو این 10 روز به نظر من تستای سالای قبل آزادو بزنین چون تکراری داره آزاد همیشه..

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام واقعا کسی پاسخنامه سال 90 به بعد نداره هرچی پیدا نمیکنم:( الان جایی هم نیستم که برم تهیه کنم!!!!

erfan4877

عضو جدید
بهترین کار تو این روزهای آخر تشکیل یک گروه توی فضای مجازیه که با گوشی نکات مهم و کلیدی کنکور رو به هم بدیم......کسی موافق نیست.......:(

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام واقعا کسی پاسخنامه سال 90 به بعد نداره هرچی پیدا نمیکنم:( الان جایی هم نیستم که برم تهیه کنم!!!!

به نظرم خریدن کتاب عصر کنکاش ارزشش رو داره، تا بخوای از رو گوشی یالبتاب بخونی...

ولی به هرحال اگر به هردلیلی کتاب رو نمیخوای بخری،من میتونم واست عکس بندازم،ولی کفیتشم هم مهمه، شاید نتونم با کفیت برات اپلود کنم، ممکنه یکم طول بکشه ،یعنی تا جمعه بتونم بفرستم
.

S.AVISA

عضو جدید
بهترین کار تو این روزهای آخر تشکیل یک گروه توی فضای مجازیه که با گوشی نکات مهم و کلیدی کنکور رو به هم بدیم......کسی موافق نیست.......:(

فکر بدی نیست ولی زیادم جالب نیست بعد اونجوری هی عادت میکنه ادم هوس میکنه با گوش بره سر جلسه!!!!همینجوری چپ چپ نگاه میکنن ادمو یه مین گوشی داری دستت وای به حال اون که بخوای تو این یه هفته صبح تا شب دستت باشه حالا تا بخوای ثابت کنی رستگار شدی رفت!!!!!:(

nafise111

عضو جدید
واسه ازاد هم باید میز و زیرانداز و وسایل ببریم یا میزاشون میز نقشه کشیه؟ وسیله چیا لازمه؟:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا