همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

AzZin

عضو
نمیدونم چرا هی نمیشه......!!!!!:D :eek:

خیلی چیزا و هیچ چی در اصل !
معماری معاصر رو تقریبن خووبم در حالِ حاضر :D
اسکیسم هیچی ! یه خطم نکشیدم . منتظرم جوابِ سراسری بیاد ! اگه مجاز شده بودم یه هو اون موقع شوروع به تمرین میکنم ;) :D
تویِ این مدتِ کم ، به نظرم تا میتونبی زبان بخون ، کلمه حفظ کُن . چون تنها چیزیه که ثابته و نمیتونن تغییرش بدن ..

AzZin

عضو
من اصلن نمیدونم سیستم آزاد چه جوریه .
گرایشاش چه جوریه ؟ مثله سراسریه ؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
خیلی چیزا و هیچ چی در اصل !
معماری معاصر رو تقریبن خووبم در حالِ حاضر :D
اسکیسم هیچی ! یه خطم نکشیدم . منتظرم جوابِ سراسری بیاد ! اگه مجاز شده بودم یه هو اون موقع شوروع به تمرین میکنم ;) :D
تویِ این مدتِ کم ، به نظرم تا میتونبی زبان بخون ، کلمه حفظ کُن . چون تنها چیزیه که ثابته و نمیتونن تغییرش بدن ..
موفق باشی دوستم ;)

archiman

کاربر فعال
سلام به همگی.من دوباره دقیقه نود اومدم.5شنبه رفتم پرهام کتاب 13 سال کنکور دانشگاه آزاد عصر کنکاش و معماری معاصر سپهری مقدم رو خریدم. رو هم شد شصت هزار تومن ناقابل!!!تو این وقت کم باقی مونده میخوام فقط همینارو بخونم .پایه اطلاعات عمومیم بد نیست همینا رو هم باهاش قاطی میکنیم ایشالا... یه چیزی از توش دراد.خداییش یه حسی از درون قلقلکم میده میگه بیخیال تو که این همه وقت نخوندی این 20 روزم روش. ولی هی دارم باهاش مبارزه میکنم و میگم از شنبه یعنی فردا میخوام بخونم.شما هم بگید ایشاا....به امید موفقیت همه دوستای گلم.

*green*

عضو جدید
سلام. بچه ها کنکور ما 8 خرداده؟ این کارگاهای 3روزه رو میخوام ببینم میتونم برم یا نه. چون باید برگردم شهرمون.

فاطیما8

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه دانشگاه ازاد ساری رتبه چند میخاد؟
من شهرهای اولمو تهران زدم شهر 6 ساری..حالا پشیمون شدم شهر 6 میخوام برم ویرایش اطلاعات هم نداره امسال پرسیدم چیکار کنم به نظرتون؟

آخرین ویرایش:

baris25akarsu

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه دانشگاه ازاد ساری رتبه چند میخاد؟
من شهرهای اولمو تهران زدم شهر 6 ساری..حالا پشیمون شدم شهر 6 میخوام برم ویرایش اطلاعات هم نداره امسال پرسیدم چیکار کنم به نظرتون؟

ربطی نداره که اگه رتبه شما به دانشگاه های تهران برسه اونجا قبول می شین اگه نه رتبه شما به ساری برسه به ساری قبول می شین و ... یعنی اون ماده ای که اولویت قبولی مربوط به انتخاب اوله چند سال پیش برداشتن خیالتون راحت باشه بر اساس ترازتون معلوم میشه که به کدوم دانشگاه قبول شدین

Ar Mina

عضو جدید
سلام میشه خواهش کنم هر کی جزوههای آکادمی رو داره به خصوص فنی رو برام بذاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*green*

عضو جدید
ربطی نداره که اگه رتبه شما به دانشگاه های تهران برسه اونجا قبول می شین اگه نه رتبه شما به ساری برسه به ساری قبول می شین و ... یعنی اون ماده ای که اولویت قبولی مربوط به انتخاب اوله چند سال پیش برداشتن خیالتون راحت باشه بر اساس ترازتون معلوم میشه که به کدوم دانشگاه قبول شدین
دقیقاً این مساله واسه من سواله. من اولویت های اولم تهرانه. بعد قزوین و شیراز. الان ترجیح میدم تهران قبول نشم. قزوین میخوام. اگه ترازم به همه ی اینا بخوره تکلیف چیه؟

archiman

کاربر فعال
دوستان کسی نمونه وال سکشنی رو که باید تو آزمون اسکیس بکشیم داره؟؟ اگه داری لطفا اینجا خودش یا لینکشو قرار بدید. ممنون.

archiman

کاربر فعال
راستی همین امروز با آکادمی معماری تماس گرفتم بابت کلاس آقای عسگری پور گفتند برای بچه هایی که از بیرون میان(یعنی کسانی که هنرجوی ایشون نبودند) شهریه سه روز کارگاه صبح و بعد از ظهر 120000 تومان است.ظرفیتش هم داره تکمیل میشه.هر کی خواست باید زودتر اقدام کنه.حالا نمیدونم برای من که هیچی اسکیس کار نکردم هم مفیده یا نه؟ شاید آره شایدم نه...

archiman

کاربر فعال
و یه سوال دیگه اینکه وقتی کل فضایی که داریم واسه اسکیس فقط 2 تا کاغذ a3 هست و طراح سوال هم هرچی به نظرش رسیده رو از دانشجو خواسته :

1-تدوین مفهوم طرح
2-ارائه دیاگرامهای تحلیلی و مفهومی
3-ارائه برنامه فیذیکی
4-ارائه کلیت حجمی
5-ارائه نقشه های سطوح طرح
6-ارائه نقشه های برش و نما
7-ارائه دیدهای اصلی مجموعه
8-ارائه جزئیات اجرایی معماری - وال سکشن

توجهات
1-انتخاب مقیاس به گونه ای باشد که طرحها گویا باشد
2-استفاده از سه رنگ جهت ارائه کفایت می کند و............................................................. حالا خداییش دیگه شیت بندی چیه این وسط .اصلا مگه امکانش هست.؟؟؟؟:surprised:

Rozita9197

عضو جدید
سلام
بچه ها ممکنه یه نفر پاسخنامه آزاد 91 رو بذاره
ممنون میشم

baris25akarsu

عضو جدید
دقیقاً این مساله واسه من سواله. من اولویت های اولم تهرانه. بعد قزوین و شیراز. الان ترجیح میدم تهران قبول نشم. قزوین میخوام. اگه ترازم به همه ی اینا بخوره تکلیف چیه؟

خب اگه ترازت به همه اینا برسه اولیت اولت هر چی باشه تو اون قبول میشی که تقریبا باید ترازت بالای 6300 باشه تا شانسی برای قبولی دانشگاه های تهران رو داشته باشی

*green*

عضو جدید
خب پس اولویت مهمه دیگه. قبلاً هم همینجوری بود. اصلاً اولویت یعنی همین دیگه. اگه ترازت به انتخاب اول برسه همونجا فبولی. نرسه دومو چک میکنن ، نرسه سوم ....

mahsa noori a

عضو جدید
سلام دوستان موضوعات چند سال اخیر اسکیس ارشد آزاد چی بوده؟
میشه حدس زد که امسال چی میتونه باشه؟

baris25akarsu

عضو جدید
خب پس اولویت مهمه دیگه. قبلاً هم همینجوری بود. اصلاً اولویت یعنی همین دیگه. اگه ترازت به انتخاب اول برسه همونجا فبولی. نرسه دومو چک میکنن ، نرسه سوم ....

نه قبلا اینجوری بر اساس تراز نبود یعنی مثلا شما اولویت اولتون تهران مرکزی اولویت دومتون مثلا تبریز و دوستتون اولویت اولش تبریز اولویت دوم یه شهر دیگه شما که ترازتون به تهران نمیرسه همینجوری تو هوا معلق می موندین تا اولویت اول همه شرکت کنندگان بررسی شه خوب تو این میان دوستتون که از شما ترازش کمتر چون اولویت اولش تبریز 123 از تبریز قبول می شد و وقتی اولویت دوم برسی می شد به احتمال زیاد ظرفیت دانشگاه تبریز تموم می شد باز شما همچنان تو هوا معلقین اگه دو اولیت رو انتخاب می کردین چون ترازتون به دانشگاه تهران مرکزی نمی رسید و از این طرف هم ظرفیت دانشگاه تبریز هم پر شده بود حتی ترازتون هم بالا 6000 بود مردود می شدین و یا اگه اولویت های دیگه ای هم داشتین اونارو برسی می کردن به همون خاطر 4-5 سال پیش انتخاب اولویت ها خیلی خیلی مهم بود یعنی حتی می گفتن کسی که نمی تونه دانشگاه های تهران قبول شه نه تنها انتخاب نکنه بلکه بیاد دانشگاه های شهرستانی رو انتخاب کنه ولی الان فرق کرده الان شما که ترازتون بالاست اول همه اولویت های شمارو بررسی می کنن و وقتی که نتیجه شما معلوم شد که از کدوم دانشگاه قبول شدین میرن تراز های پایین تر از شما رو بررسی می کنن

baris25akarsu

عضو جدید
سلام دوستان موضوعات چند سال اخیر اسکیس ارشد آزاد چی بوده؟
میشه حدس زد که امسال چی میتونه باشه؟
یا نمایشگاه یا موزه حالا دیگه چجور باشه خدا می دونه 93 که فقط گفته بودن نمایشگاه معلوم نبود چه نمایشگاهی سال 92 هم موزه چنگ بود 91 هم فکر کنم نمایشگاه دفاع مقدس بود

erfan4877

عضو جدید
بچه ها ب دنبال جزوه اکادمی نگردید . من خریدم ده تا کتاب 295 تومن . سه تا از کتابا برای ازاد نمیاد. اشتباه کردم خریدم. درکش به درد نمیخوره . معماری معاصر ایران که دو سه صفحه بیشتر توضیح نداده. تست های دانشگاه ازاد هم که اصلا داخلش نیست. به درد آزاد نمیخوره. برید سراغ کتاب های عصر کنکاش. یا خلاصه جزوه ها .

b_arch_5

کاربر بیش فعال
بچه هايي كه پارسال امتحان دادن
كسايي كه ورقه خالي اسكيس و دادن چند درصد گرفتن.؟
ميشه هر كي بگه اسكيس و چي كار كرده با درصد هاشو.؟؟

baris25akarsu

عضو جدید

خوب اونایی که ورق خالی داده بودن 0 و اونایی که مثل من فقط پر کرده بودن 5 و مابقی رو نمی دونم ...

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

من یه پرسپکتیو زدم الکی پلانم یه چیزه چرت 25 درصد دوستم میگفت شیتاش کامل راندو هم در حد فقط سایه زده بود یکم 40 درصذ

veritaaa

عضو جدید
همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

سلام بچه ها خوبین ؟ بچه ها دکتر سعیدی پور قرار بود یه کتاب مجموعه سوالات کنکور آزاد مثل سراسری که پارسال چاپ کرد بده .. نیومده تو بازار ؟ اگه نه واسه عصر کنکاش خوبه بگیرم ؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها خوبین ؟ بچه ها دکتر سعیدی پور قرار بود یه کتاب مجموعه سوالات کنکور آزاد مثل سراسری که پارسال چاپ کرد بده .. نیومده تو بازار ؟ اگه نه واسه عصر کنکاش خوبه بگیرم ؟
کتاب حل تشریحی آزمون های کارشناسی ارشد معماری     
عنوان کتاب: حل تشریحی آزمونهای کارشناسی ارشد معماری

مولف:دکتر سعید سعیدی پور

ناشر:آکادمی تخصصی معماری

ارسال رایگان

کتاب حاضر کامل‌ترین مرجع سوالات کارشناسی ارشد معماری است.در این کتاب تمامی سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد معماری سراسری  (1385-1393)به همراه پاسخ های کاملا تشریحی و نکات برگزیده دروس که در پاسخ سوالات آمده است و همچنین منابع دقیق سوالات (با ذکر شماره صفحه منبع) ارایه شده است.

از ویژگی های خاصی که میتوان برای این کتاب بر شمرد، یکی وفاداری به اصل سوالات ارایه شده در آزمونها (بدون هیچ تغییری است)  و دیگری اینکه با توجه به سوابق حرفه ای نگارنده، در تدریس دروس مختلف معماری در دانشگاه ها و مراکز علمی کشور و تالیف کتب متعدد .سعی وافری به عمل آمده است تا علاوه بر ارایه پاسخ های تشریحی ، توضیحات جامع و اطلاعات کاملی با نثری سلیس و روان ارایه شود.

ویژگی یاد شده به علاوه ارایه بیش از هزار تصویر، نمودار و جدول این کتاب را از هر نمونه مشابهی برتر نموده است. بر این اساس مطالعه کتاب حاضر برای تمامی دانشجویان دوره کارشناسی معماری و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد معماری لازم به نظر میرسد.

سایت مولف :

http://www.saeidipour.com

سایت ناشر:

http://www.memarico.com

سایت فروش اینترنتی:

http://www.yektaketab.ir/product/book/3211

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا