همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

S.AVISA

عضو جدید
با اجازه ..سلام دوستان منم اگه بشه میخوام بخونم ولی خیلی درگیرم امیدوارم بتونم باهاتون باشم.
اینطور که بررسی کردم ازاد منبع خاصی نداره ولی تو چندتا از منابعی که دوستان گذاشتن دیدم ...مثلا از زمان و معماری منوچهر مزینی و بانی مسعودو یا عناصر و جزییات کزازی و اقلیم کسمایی تو همشون بوده

به نظرتون اگه بیام از مزینی شروع کنم و با زبان 504 و رستگارپور با توجه به این فرصت میشه؟اسکیسم بد نیست شکر خدا البته بستگی به موضوع داره دیگه.
ممنون میشم راهنمایی کنین

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
با اجازه ..سلام دوستان منم اگه بشه میخوام بخونم ولی خیلی درگیرم امیدوارم بتونم باهاتون باشم.
اینطور که بررسی کردم ازاد منبع خاصی نداره ولی تو چندتا از منابعی که دوستان گذاشتن دیدم ...مثلا از زمان و معماری منوچهر مزینی و بانی مسعودو یا عناصر و جزییات کزازی و اقلیم کسمایی تو همشون بوده

به نظرتون اگه بیام از مزینی شروع کنم و با زبان 504 و رستگارپور با توجه به این فرصت میشه؟اسکیسم بد نیست شکر خدا البته بستگی به موضوع داره دیگه.
ممنون میشم راهنمایی کنین

به نظرم به جای از زمان از بانی مسعود شروع کنین.. و زبانم رستگارپورو بخونین.. 504 عمومیه دیگه

S.AVISA

عضو جدید
به نظرم به جای از زمان از بانی مسعود شروع کنین.. و زبانم رستگارپورو بخونین.. 504 عمومیه دیگه
ممنون...بانی مسعود چاپ جدیدشو ندارم ولی شنیدم اضافه شده جدیدن...اون قبلیو تا حدودی میدونم ..حس میکنم ازاد از مزینی میدن!!!!!

یه سوال کتابای گلابچی رو نباید خوند؟اون همه منبع که تو سراسری هست یعنی اینجانیازی نیست؟

holooooooo

کاربر ممتاز
ممنون...بانی مسعود چاپ جدیدشو ندارم ولی شنیدم اضافه شده جدیدن...اون قبلیو تا حدودی میدونم ..حس میکنم ازاد از مزینی میدن!!!!!

یه سوال کتابای گلابچی رو نباید خوند؟اون همه منبع که تو سراسری هست یعنی اینجانیازی نیست؟

نه گلابچیو نمیخواد لازم نیس..
بانی مسعودم قسمتای جدیدشو دیدم تو تایپیک جزوه بچه ها گداشته بودن..
نمیدونم برا 93 که معلوم نبود تاریخا از کجا اومده بود!!

Mahdis & Hamid

عضو جدید
بچه ها من بالاخره کتاب عصر کنکاش (سال های گذشته) رو خووندم.
از سال 81 تا 84 که روند سوالات خیلی بد بود، یعنی سوالا اصلا معلوم نبود بر چه اساسیه
85 تا 89 به نظرم بهتر بودن، چون روند سوالات این چند سال شبیه هم بودن و میشد حدس زد سوالا چطور میان
کنکور 90 دگرگون شده بود!!! دو دفترچه، که سوالات زبان دفترچه ب واقعا نسبت به الف آسونتر بود، اما سوالات تخصصیش سخت تر بود... کلا به نظرم سالی بود که نحوه سوالا رو یهویی تغییر دادن
91 ، 92 هم به همون شیوه 90.... کنکور 91 که به نظرم واقعا ناعادلانه بود
کنکور 93 که زبان بسیااار راحتی داشت، اما تخصصی ها از زور بیخودی گیج کننده بود. (عناصر و نقشه کشی که مثل کنکور کاردانی بود!) و اینکه تاریخش نسبت به قبل متفاوت تر و سخت تر بود به نظر من.

veritaaa

عضو جدید
همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

سلام خوبین ؟ پس واسه فن چیارو بخونیم ؟

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
من منظورم اینه که کلاً با 5تا جلسه 7ساعته کار آدم راه میفته؟ من که فک نمیکنم. میخوام بدونم واسه شماها چجوریه.

بستگی به استاد داره، آخه آزاد مثل سراسری نیست .. من نمیدونم چه موضوعات در 5جلسه باهاتون کار میشه .. برخی موسسه ها فقط چند تا ورکشاب میذارن..

اینکه میگم مثل سراسری نیست به معنای غیرمهم بودنش نیست ،به هرحال شما باید تمرین کرده باشی تا بتونی در3ساعت شیت کامل ارائه بدی .

فکر کردم ثبت نام کردی ، اگر ثبت نام نکردی باید بیشتر تحقیق کنی.. کلاس بهتر اسکیس برو ، این استاد اسمشون چی بوده؟

استاد منصورپور و ميشناسيد.؟
چجور استادي هستن.؟؟

نه عزیزم شناختی ندارم .

b_arch_5

کاربر بیش فعال
عجب تایپیک فعالی.....:biggrin:
همه دارن بکوب درس میخونناااااااا
فقط من موندم تک و تنها...:w45::w29:

erfan4877

عضو جدید
دوستان جزوه مصالح سعیدی پور و
جزوه تنظیم شرایط محیطی- دکتر مفیدی رو از کجا گیر بیارم ؟ . زنگ زدم آکادمی به من گفتن درسنامه آکادمی تخصصی معماری
250 تومان
. خدایی اگه کسی جزوه ای یا درس ناممه ایی داره اسکن کنه تا ما که شهرستان هستیم استفاده کنیم
:(:(:(

holooooooo

کاربر ممتاز
عجب تایپیک فعالی.....:biggrin:
همه دارن بکوب درس میخونناااااااا
فقط من موندم تک و تنها...:w45::w29:

نه بابا درس کجا بوود من که خودمم نمیدونم دارم چیکار میکنم.. پروژه های دانشگامم که انجام نمیدم کلا به بطالت دارم میگذروونم

b_arch_5

کاربر بیش فعال
نه بابا درس کجا بوود من که خودمم نمیدونم دارم چیکار میکنم.. پروژه های دانشگامم که انجام نمیدم کلا به بطالت دارم میگذروونم

نمیدونم چرا حسه درس خوندن نمیاد...:biggrin:
یکی نیس بگه کم پارسال واسه چندتا اختلاف تراز در به در تکمیل ظرفیت بودی:D
من که طراحی هم میخوام شرکت کنم خدا به خیر بگذرونه با این پشتکار....:w04::w37:

holooooooo

کاربر ممتاز
نمیدونم چرا حسه درس خوندن نمیاد...:biggrin:
یکی نیس بگه کم پارسال واسه چندتا اختلاف تراز در به در تکمیل ظرفیت بودی:D
من که طراحی هم میخوام شرکت کنم خدا به خیر بگذرونه با این پشتکار....:w04::w37:

منم طراحی تحویل پروژه کنکور :(((

*green*

عضو جدید
سلام بچه ها. خوبین؟ اومدم سریع یه چیزو بگم و برم.
یه نفر از بچه ها (فک کنم b_arch_5) راجب منصورپور پرسیده بود. من تازگیا دارم کلاسشو میرم. وااااااااااااااقعاً استاده. واقعاً کااااار میکنه. واقعاً هم با وجدانه. حتی تو 4 ساعت کلاس گاهی فقط 5دقیقه آنتراک میده. تا ده و نیم شب هم می مونه آکادمی تمرینا بچه ها رو چک میکنه. واسه هرکی هم مشکل داشته باشه کلی وقت میذاره بعد کلاس از تایم خودش دوباره مبحثو واسش باز میکنه. من استاد به این با وجدانی ندیده بودم.
کادر آکادمی واقعاً خوب بود. من یکی دو سال پیش یه جا گفتم آکادمی خوب نیست. اما الان واقعاً نظرم عوض شده. کلاساشم از همه جا ارزون تره. حتی اسیست هاشونم عالی هستن. واسه خودشون استادن. یکیشون خانم کرد بچه. من واقعاً تا الان راضیم.
راستی واسه هزینه و اینا هم آقای ایرانشاهی خیلی راه میان با بچه ها. کلی تخفیف میدن. ایشون هم بسیار باوجدان هستن.
من از یکی ازین موسسات معروف خیلی شاکی بودم. نمیگم کدوم. اما واقعاً کارشون درست نبود. اول تبلیغ کردن تا ما ثبت نام کنیم. بعد که پولو دادیم یادشون رفت چیا وعده داده بودن... :mad:واسه همین ازونجا اومدم بیرونو کلاس منصورپورو ثبت نام کردم. خیلی هم راضیم.

Mahdis & Hamid

عضو جدید
سلام بچه ها. خوبین؟ اومدم سریع یه چیزو بگم و برم.
یه نفر از بچه ها (فک کنم b_arch_5) راجب منصورپور پرسیده بود. من تازگیا دارم کلاسشو میرم. وااااااااااااااقعاً استاده. واقعاً کااااار میکنه. واقعاً هم با وجدانه. حتی تو 4 ساعت کلاس گاهی فقط 5دقیقه آنتراک میده. تا ده و نیم شب هم می مونه آکادمی تمرینا بچه ها رو چک میکنه. واسه هرکی هم مشکل داشته باشه کلی وقت میذاره بعد کلاس از تایم خودش دوباره مبحثو واسش باز میکنه. من استاد به این با وجدانی ندیده بودم.
کادر آکادمی واقعاً خوب بود. من یکی دو سال پیش یه جا گفتم آکادمی خوب نیست. اما الان واقعاً نظرم عوض شده. کلاساشم از همه جا ارزون تره. حتی اسیست هاشونم عالی هستن. واسه خودشون استادن. یکیشون خانم کرد بچه. من واقعاً تا الان راضیم.
راستی واسه هزینه و اینا هم آقای ایرانشاهی خیلی راه میان با بچه ها. کلی تخفیف میدن. ایشون هم بسیار باوجدان هستن.
من از یکی ازین موسسات معروف خیلی شاکی بودم. نمیگم کدوم. اما واقعاً کارشون درست نبود. اول تبلیغ کردن تا ما ثبت نام کنیم. بعد که پولو دادیم یادشون رفت چیا وعده داده بودن... :mad:واسه همین ازونجا اومدم بیرونو کلاس منصورپورو ثبت نام کردم. خیلی هم راضیم.
با کدوم کد میای شما؟ ^__^

b_arch_5

کاربر بیش فعال
بسته آموزشی کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد عصر کنکاش

دوشنبه ، 18 اسفند 1393 ، 09:21 | نوشته شده توسط مدیر سایت | | |
دانشجویان عزیز توجه داشته باشند بر اساس آخرین تغییرات آزمون دانشگاه آزاد از مجموعه کتابهای معماری کارشناسی ارشد کتابهای زیر بر کنکور دانشگاه آزاد منطبقند.
1-مجموعه سوالات 13 سال کنکور دانشگاه آزاد تا سال 1393
2-زبان عمومی و تخصصی(درس و تست)
3-ایستایی به زبان ساده(درس و تست)
4-تنظیم شرایط محیطی و تاسیسات ساختمان(درس و تست)
5-درک عمومی معماری(درس و تست)
6-تاریخ معماری جهان(درس و تست)
7-معماری معاصر(درس و تست)
8-عناصر وجزئیات اجرای ساختمان(کتاب درس) و طراحی فنی و اجزا ساختمان(کتاب تست)
9-مصالح ساختمانی (سنتی و مدرن)(درس و تست)
تذکر : کتاب عناصر و جزئیات اجرای ساختمان را از قسمت کتابهای دانشگاهی و کتاب 15 سال اسکیس معماری را جداگانه انتخاب کنید.

holooooooo

کاربر ممتاز
بسته آموزشی کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد عصر کنکاش

دوشنبه ، 18 اسفند 1393 ، 09:21 | نوشته شده توسط مدیر سایت | | |
دانشجویان عزیز توجه داشته باشند بر اساس آخرین تغییرات آزمون دانشگاه آزاد از مجموعه کتابهای معماری کارشناسی ارشد کتابهای زیر بر کنکور دانشگاه آزاد منطبقند.
1-مجموعه سوالات 13 سال کنکور دانشگاه آزاد تا سال 1393
2-زبان عمومی و تخصصی(درس و تست)
3-ایستایی به زبان ساده(درس و تست)
4-تنظیم شرایط محیطی و تاسیسات ساختمان(درس و تست)
5-درک عمومی معماری(درس و تست)
6-تاریخ معماری جهان(درس و تست)
7-معماری معاصر(درس و تست)
8-عناصر وجزئیات اجرای ساختمان(کتاب درس) و طراحی فنی و اجزا ساختمان(کتاب تست)
9-مصالح ساختمانی (سنتی و مدرن)(درس و تست)
تذکر : کتاب عناصر و جزئیات اجرای ساختمان را از قسمت کتابهای دانشگاهی و کتاب 15 سال اسکیس معماری را جداگانه انتخاب کنید.

قیمتاشو نزده؟

baris25akarsu

عضو جدید
قیمتاشو نزده؟

http://www.asrekankash.ir/category/14/مجموعه-معماری/offset-0/
اینم قیمتاشون هستن
من که خودم می خوام ایستایی و تنظیم شرایطشو بخرم از ایستایی که اصلا چیزیی سرم نمیشه همیشه هم حداقل 2 تا سوال می دن تو سایه اون اگه خوب توضیح داده باشه باز می فهمیم چی به چیه

Mahdis & Hamid

عضو جدید
بچه ها به کجا رسیدین؟
من کتاب معاصر غرب قبادیانو میخوونم رسیدم بخش های تک، دست گرمی بد نیست خووندنش. برای اطلاعات پایه به درد میخوره.
شماها چیکار میکنین؟ من که با شروع شدن اسکیس حتی وقت نمیکنم به پایان نامه و طرحم برسم... تازه در کنارش سرکار هم به کارام اضافه شده. :confused:
چند روز کتاب قبادیان تموم میشه میشینم سر جزوه های کامل تاریخ و عناصر.
تاسیسات و ایستایی کلا نمیخوام بخوونم... ایستایی 2 تا تست بیشتر نیست ارزش وقت گذاشتن نداره. تاسیساتم به نظرم ارزش نداره آدم براش وقت بذاره، همون اطلاعات کلی قبلی کافیه، فوقش از رو تست تالیفی بعدا بشه چیزی یاد گرفت.

holooooooo

کاربر ممتاز
http://www.asrekankash.ir/category/14/%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C/offset-0/
اینم قیمتاشون هستن
من که خودم می خوام ایستایی و تنظیم شرایطشو بخرم از ایستایی که اصلا چیزیی سرم نمیشه همیشه هم حداقل 2 تا سوال می دن تو سایه اون اگه خوب توضیح داده باشه باز می فهمیم چی به چیه

چه گرووون!!!

baris25akarsu

عضو جدید
آره تقریبا قیمت ها دوبرابر شدن من سال پیش کتاب معماری معاصرشو 9 تومن خریده بودم که الان 18 تومن شده ولی چاره ای دیگه نداریم

Mahdis & Hamid

عضو جدید
برای اولین بار اومدم داخل این تایپیک و متعجب شدم :eek:
برعکس همه دوستان که از اول خوندن تا آخر بنده از آخر به اول خوندم و دیدم حداقل 5 صفحه از این تایپیک ربطی به اسم تایپیک نداره و در رابطه با اسکیس هست ،فکر کنم اگه به خودتون زحمت بدید و داخل تایپیک اسکیس اینا رو بنویسید حداقل دوستان دیگه هم میتونن از حرفهای شما استفاده کنن!!!
:confused::confused::confused::confused::confused:
و اما در رابطه با اسم تایپیک اینجا خواستم به دوستانی که علاقمند به شرکت در کنکور آزاد! هستن اعتماد به نفسی بدم و اینقدر سخت نگیرین قرار نیست که دانشگاه تهران قبول بشید با یه تراز متوسط هم راحت میتونید قبول شید..نگرانی نداره;)
یه نفر رو بنده میشناسم که کلی کلاسهای مختلف برای کنکور سراسری رفت(4 تومن خرج کرد برای رتبه 4500 :wallbash::wallbash::wallbash:) ، اگر بهش بگن یه پلان بکش نمیتونه ولی موندم چطور تونسته از اسکیس دانشگاه آزاد 45 درصد بگیره و هم اکنون دانشگاه آزاد شهر خودمون در حال خوند ارشد هست !
یعنی اگه با اون همه کلاس و هزینه ای که اون خرج کرد برای دانشگاه سراسری بجاش یه تیکه آجر سر اون کلاسها میذاشتن و اون آجر رو روی برگه امتحانی پرت میکردن تعداد لکه های درستی که کنار سوالات کنکور سراسری میزد بیشتر از اون بود ،آخرش هم رفت دانشگاه آزاد ،البته نه اینکه با دانش رفته باشه، از بند پ استفاده کرد(مدیر گروه ) ....:confused:
اصلا استرس نگیرید و به خودتون اعتماد به نفس داشته باشید،شما میتونید راحت هر جایی که دوست دارید قبول شید ...
موفق باشید :w30:
قبولی علوم تحقیقات تهران تراز بالای 7000 میخواد، کار اونقدر ساده ای نیست.

e.69a_h

عضو جدید
قبولی علوم تحقیقات تهران تراز بالای 7000 میخواد، کار اونقدر ساده ای نیست.

من هم میدونم حداقل تراز بالای 6500 برای دانشگاه های آزاد تهران نیاز هست ولی خب توجه داشته باشید که آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با دانشگاه سراسری قابل مقایسه نیست;) برای دست یافتن به این تراز در آزمون سراسری باید خوب که نه عالی خوند شاید 6 ماه و در مواردی هم مشاهده شده 2 سال ولی برای دست یافتن به این تراز برای دانشگاه آزاد نیاز به صرف همچین وقتی نیست چون خیلی راحتر و با مطالعه منابع خیلی کمترو ساده تر به نسبت دانشگاه های سراسری بدست میاد:)...
از این لحاظ گفتم;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا