همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سلام بچه امیدوارم که خوب و سلامتید
این روزا به جای این که این تاپیک جز شلوغ ترین تاپیک ها این باشگاه باشه که نهایتش سه ماه وقت برای کنکور مونده متاسفانه جزء خلوت ترین تاپیک ها شده من یه پیشنهادی دارم بجای اینکه بیایم اینجا و فقط به همدیگه آرزوی قبولی و انرژی بدیم که البته اینم یکی از آیتم های خیلی مهمه موفقیته ولی برای موفقیت این آیتم به تنهایی کار ساز نیست به همین خاطر پیشنهاد من اینه که بییایم از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم به جای اینکه به همدیگه جزوات ناقص و اطلاعات ناقصی بدیم بییان خودمون مطالب رو دسته بندی کنیم نسبت به سر فصل موضوع ها اطلاعات درستی به همدیگه بدیم
منظور من مثلا تو مبحث تاریخ کتاب ریشه و مفاهیم معماری غرب ( بانی مسعود ) خیلی خیلی مهمه و از اول تاریخ تا به امروز کاملا توش توضیح داده شده و هر کسی بتونه یه فصل از اون کتاب رو خلاصه کنه و بتونه خلاصه ها رو اینجا بنویسه یا بتونه عکس بندازه و اینجا آپلود کنه خیلی بهمون کمک میشه و به ترتیب با برنامه مثلا بگیم فلانی فردا نوبت تو هست که بخش معماری مصر و یا ... رو خلاصه کنی و بزار ی اینجا پس فردا یکی دیگه و... خواهیم دید در عرض 27 روز کتاب بانی مسعود رو کاملا خلاصه کردیم و همه هم می تونن از این مطالب خلاصه شده استفاده کنن و تو اینجوری هست که این تاپیک تبدیل به یه تاپیک خوب پیش فعالی میشه که به درد همه می خوره و الا با آرزو و دعا کردن کسی به جایی نمی رسه
البته همچینین میشه اون یکی درسا هم این کار کرد ( البته در حد یه پیشنهاد بود )
كاملا موافقم متاسفانه خيلي سوت و كوره از تبادله اطلاعات خبري نيست....

veritaaa

عضو جدید
همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

setare.blue;8146899 [COLOR=#0000cd گفت:

امسال تفاوتی در الویت بندی انتخاب ها نیست ، یعنی به طور مثال من انتخاب اولم قزوینه ، ولی ترازم به دانشگاه تهران شمال که در انتخابام هستش میخوره، پس دردانشگاه تهران شمال قبول میشم. و مثل سال های گذشته نیست.

:gol::gol:

دوستان این درسته ؟

baris25akarsu

عضو جدید
كاملا موافقم متاسفانه خيلي سوت و كوره از تبادله اطلاعات خبري نيست....

خوب شما که پس موافق پیشنهاد من هستید و در واقع فعلا 2 نفریم تا فردا هرکسی مایله برای خلاصه کردنه مطالب و تبادل اطلاعات معرفی کنه تا زود تر بتونیم برنامه ریزی کنیم و برای اینکه زیاد هم خسته آور و کسل کننده نباشه حداقل باید 6-7 نفری باشیم که هر کدوم 3 یا 4 فصل و خلاصه کنیم واقعا خیلی به دردمون می خوره
و یا اصلا تو بحث ایستایی من خودمم موندم اصلا از کجا شروع کنم چجوری نمودار های برشی و خمشی و فشاری اصلا کشیده میشه فقط یکم اطلاعات از کتاب درک و رفتار سازه کسب کردم اونم فقط این نیروها رو توضیح داده که چجوریه دیگه محاسبه و یا رسم نمودارش چیزی نگفته تو این زمینه ها بتونیم به همدیگه کمک کنیم باور کنین خیلی موفقیت آمیز تر خواهد بود تا این که من بگم فلانی برام دعا کن که قبول شم فلانی هم بگه باشه تو هم برای من دعا کن و...

معمار فرناز

عضو جدید
خوب شما که پس موافق پیشنهاد من هستید و در واقع فعلا 2 نفریم تا فردا هرکسی مایله برای خلاصه کردنه مطالب و تبادل اطلاعات معرفی کنه تا زود تر بتونیم برنامه ریزی کنیم و برای اینکه زیاد هم خسته آور و کسل کننده نباشه حداقل باید 6-7 نفری باشیم که هر کدوم 3 یا 4 فصل و خلاصه کنیم واقعا خیلی به دردمون می خوره
و یا اصلا تو بحث ایستایی من خودمم موندم اصلا از کجا شروع کنم چجوری نمودار های برشی و خمشی و فشاری اصلا کشیده میشه فقط یکم اطلاعات از کتاب درک و رفتار سازه کسب کردم اونم فقط این نیروها رو توضیح داده که چجوریه دیگه محاسبه و یا رسم نمودارش چیزی نگفته تو این زمینه ها بتونیم به همدیگه کمک کنیم باور کنین خیلی موفقیت آمیز تر خواهد بود تا این که من بگم فلانی برام دعا کن که قبول شم فلانی هم بگه باشه تو هم برای من دعا کن و...
دوستان من برا كتاب معاصر غرب درسنامه هاي عصر كنكاش رو گرفتم يعني اين بدرد نميخوره

baris25akarsu

عضو جدید
دوستان من برا كتاب معاصر غرب درسنامه هاي عصر كنكاش رو گرفتم يعني اين بدرد نميخوره
نگاه کنید بچه ها تو کنکور دانشگاه آزاد مهم نیست که چه کتابی رو می خونید مهم اینه که چقدر اطلاعات دارین اطلاعات عمومیتون تا چه حدیه یعنی منظورم همه کتاب های مثلا تو مبحث تاریخ یه کتاب کمتر درباره یکی از دوره های معماری توضیح داده یکی بیشتر و مفصل یکی بصورت گزینه و تیتر وار توضیح داده یکی با عکس اطلاعات کامل پس از نظر به د خور بودن یا نبودن مهم نیست فقط مهم اینه که اون چیزایی که می خونیمو اونقدر تکرار کنیم که لااقل 60% مطالب تو ذهنمون بمونه ولی همیشه مراجعه به رفرنس اصلی بهتره چون این شمایید که میگید کدوم مطلب مهمه و باید خوند کدوم یکی زیاد مهم نیست و در رابطه با جزوه هم اصلا پیشنهاد نمی کنم چون نویسنده جزوه هر کی هم باشه تصورش نسبت به خواننده اینه که خواننده لااقل تسلطی بر موضوع داره و با خوندن این جزوه هم می خواد اطلاعات بیشتری کسب کنه اطلاعاتش جامع تر شه ولی کسی تسلطی برموضوع نداشته باشه و مستقیم بره جزوه بخونه به غیر از گیج شدن چیزه دیگری بدست نمی یاره

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من فکر نکنم برسم بانی مسعودو خلاصه شو بنویسم،فقط بتونم بخونم..
اما جهان زارعیو یادمه قبلنا خلاصه کردم،بتونم عکس میگیرم میذارم

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم هستم
برا منم مشخص کنید روزشو بگین بزارم
خیلی خوب میشه اینطوریییییییییییییییییییییییییی
من با کلاسا و پایان نامم نمیتونم کامل بخونم :(

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان این درسته ؟

سلام ، من اینطور از صحبت های دکتر سعید پور برداشت کردم..

همینطور که گفتم یعنی به طور مثال اگر انتخاب اول من قزوین باشه و انتخاب ها بعدی من تهران مرکز، اگر تراز من به تهران مرکز بخوره حتما تهران مرکز قبول میشم ، مگر اینکه در انتخاب هام نباشه...

البته میتونید سوالتون رو در سایت دکتر سعید پور به طور مستقیم بپرسید.

*green*

عضو جدید

همینطور که گفتم یعنی به طور مثال اگر انتخاب اول من قزوین باشه و انتخاب ها بعدی من تهران مرکز، اگر تراز من به تهران مرکز بخوره حتما تهران مرکز قبول میشم ، مگر اینکه در انتخاب هام نباشه...

یعنی اولویت مهم نیست؟ الان مثلاً سیستم خودش اولویت ما رو تشخیص میده؟؟؟ اگه همه انتخاباتو قبول شی چی؟؟ خودت انتخاب میکنی کجا بری؟

holooooooo

کاربر ممتاز

اما من فکر نمیکنم اینطور باشع!
مطمئنم اینطوری نیس،اصلا من شهرم مثلا اهوازه دلم میخواد اهواز قبول شم،اما تو اولویتها م مثلا شیراز هست انتخاب سوم و ترازشم بالاتره،چرا باید شیراز قبول شم

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی اولویت مهم نیست؟ الان مثلاً سیستم خودش اولویت ما رو تشخیص میده؟؟؟ اگه همه انتخاباتو قبول شی چی؟؟ خودت انتخاب میکنی کجا بری؟

اما من فکر نمیکنم اینطور باشع!
مطمئنم اینطوری نیس،اصلا من شهرم مثلا اهوازه دلم میخواد اهواز قبول شم،اما تو اولویتها م مثلا شیراز هست انتخاب سوم و ترازشم بالاتره،چرا باید شیراز قبول شم

من اینطور برداشت کردم، کاملا خاطرمه گفتن تفاوتی در الویت بندی انتخاب ها نیست. شاید من اشتباه برداشت کردم ، به خاطر همین گفتم در سایتشون سوالتون رو بپرسید.

آخرین ویرایش:

baris25akarsu

عضو جدید
سلام بچه ها کسی هست اینجا ایستایی بلد باشه ؟؟؟؟ و بتونه 1 2 سوالی که از نمودار تیری که می دن رو حل کنهههههه ؟؟؟

Mahdis & Hamid

عضو جدید
دوستان درباره کلاس اسکیس پرسیده بودن...
خواهش میکنم کسای دیگه ای هم که کلاس میرن اطلاعاتشونو اینجا بگن که فقط سود یه طرفه نباشه.

ما جلسه اول که دو ساعت بود تمرین خط داشتیم
جلسه دوم هم ترکیب حجم ها بود.

میتونید کتاب آقای منصورپور که تازه منتشر شده به اسم "خط معماری" بخرید تا با نحوه کارشون و سبک آموزششون آشنا شید.

holooooooo

کاربر ممتاز
خواهش میکنم کسای دیگه ای هم که کلاس میرن اطلاعاتشونو اینجا بگن که فقط سود یه طرفه نباشه.

میتونید کتاب آقای منصورپور که تازه منتشر شده به اسم "خط معماری" بخرید تا با نحوه کارشون و سبک آموزششون آشنا شید.
چنده کتابشون؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال

تركيب حجم چجوري ميشه كاملتر توضيح بديد دوسته عزيز.؟

Mahdis & Hamid

عضو جدید
امكانش هست تصويري از تمرينا تونو بزاريد.؟
استادتون منصورپور بود.؟
شرمنده عزیزم، میخواستم از کلاس برای خودم فیلم بگیرم اما استاد ناراضی بودن، به خاطر همین عکس کارهایی که کردیم هم فکر نکنم مجاز باشم بذارم.
واقعا ببخشید نمیتونم بیشتر از این کمک کنم، وگرنه خیلی دلم میخواست :(

*green*

عضو جدید
بچه ها کلاسای شما چند ساعته؟ چند ساعت خود استاد و چند ساعت اسیسته؟ کلاً چند جلسه و هر جلسه چند ساعته؟
آخه واسه ما چون شهرستانیم میخوان کلاً 5 جلسه 7ساعته خود استادو بیارن. باقیش اسیستش بیاد. به نظر من اون اسیسته خیلی مهم نیست. مهم خود استاده. کلاسمونم تازه امروز اولین جلسشه! هزینه شم 850 تومنه. به نظرم خیلی نا عادلانس. هر جلسه 7 ساعت بشینی سر کلاس از ظهر تا شب. مگه آدم چقد کشش داره؟ الکی سروته قضیه رو میخوان هم بیارن. من که راضی نیستم. خیلی مسخره س. میخوام بدونم واسه شما چجوریه.

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کلاسای شما چند ساعته؟ چند ساعت خود استاد و چند ساعت اسیسته؟ کلاً چند جلسه و هر جلسه چند ساعته؟
آخه واسه ما چون شهرستانیم میخوان کلاً 5 جلسه 7ساعته خود استادو بیارن. باقیش اسیستش بیاد. به نظر من اون اسیسته خیلی مهم نیست. مهم خود استاده. کلاسمونم تازه امروز اولین جلسشه! هزینه شم 850 تومنه. به نظرم خیلی نا عادلانس. هر جلسه 7 ساعت بشینی سر کلاس از ظهر تا شب. مگه آدم چقد کشش داره؟ الکی سروته قضیه رو میخوان هم بیارن. من که راضی نیستم. خیلی مسخره س. میخوام بدونم واسه شما چجوریه.

در مورد کلاس اسکیسی که میرم در تاپیک تمرین گروهی آزمون اسکیس 94 اگرموردی باشه میگم، خیلی مشغولم، چون کلاسای سراسری رو میرم، هم تعداد جلساتش بیشتره ، هم کارامون خیلی زیاده ، تقریبا میشه گفت کل هفته مشغولیم واسه تمرینایی که بهمون داده میشه.

برخی نکات هم همینطور که در اون تاپیک گفتم، در این ویدئوها هستش: http://www.sketch.arch-house.com/
مثل کشیدن حجم های شیبدار، سایه زدن با ماژیک ،استفاده از صفحات برای ترسیم حجم ها ، راندوو...
..........

ببین یکم اذیت میشی 7ساعت سرکلاسی ولی مطمئن باش نتایج این سختی ها رو میبینی ..;)

*green*

عضو جدید
در مورد کلاس اسکیسی که میرم در تاپیک تمرین گروهی آزمون اسکیس 94 اگرموردی باشه میگم، خیلی مشغولم، چون کلاسای سراسری رو میرم، هم تعداد جلساتش بیشتره ، هم کارامون خیلی زیاده ، تقریبا میشه گفت کل هفته مشغولیم واسه تمرینایی که بهمون داده میشه.

برخی نکات هم همینطور که در اون تاپیک گفتم، در این ویدئوها هستش: http://www.sketch.arch-house.com/
مثل کشیدن حجم های شیبدار، سایه زدن با ماژیک ،استفاده از صفحات برای ترسیم حجم ها ، راندوو...
..........

من منظورم اینه که کلاً با 5تا جلسه 7ساعته کار آدم راه میفته؟ من که فک نمیکنم. میخوام بدونم واسه شماها چجوریه.

b_arch_5

کاربر بیش فعال

..........

استاد منصورپور و ميشناسيد.؟
چجور استادي هستن.؟؟

Mahdis & Hamid

عضو جدید
کلاس ما 150 ساعته،
10 ساعت در هفته
که 7 ساعتش استاده، 3 ساعت اسیست...
هزینشم 930 برای بچه های غیر آکادمی
از این 150 ساعت مثل اینکه دوتا ورک شاپ از صبح تا شب هم شامل میشه که توی خرداده.
ولی طولانی بودن جلسه واقعا اذیت میکنه، هر جلسه ما 5 ساعته، من به شخصه 2 ساعت آخر دیگه توان نداشتم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا