همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*green*

عضو جدید
بچه ها منم کتاب عصر کنکاشو خریدم سوالای سال های پیش اما هنوز شروعش نکردم...
کلا من از رو تست و پاسخ تشریحی تست ها بهتر یاد میگیریم تا یه کتابیو کلشو بخوونم. شماها برای آزاد کتاب خوب سوال تالیفی سراغ دارین؟ جزوه های خلاصه چی؟
راستی واسه اسکیسش میخواین چیکار کنین؟ من دستم ضعیفه، همیشه پروژه هامو با نرم افزار تحویل دادم :(
جزوات موسسات خوبه. منتها تازه سراسری تموم شده. باید ببینیم جزوه میدن یا تا کلاساشونو ثبت نام نکنیم جزوه هم خبری نیست... البته آکادمی جزوات آزادو داره. فک کنم بدون کلاسم بدن به بچه ها.
کلاس اسکیس که 100% باید بریم. از اول اسفند دیگه کلاسا شروع میشه.

آخرین ویرایش:

erfan4877

عضو جدید
منابع زبان برای معماری ارشد دانشگاه ازاد.

زبان تخصصی پیشرفته برآی دآنشجویان معماری - مهدوی نژاد- فصل دوم

لغات کتاب ربان تخصصی معماری - رستگارپور

لغات کتاب زبان تخصصی معماری - فرهادی

Mahdis & Hamid

عضو جدید
بچه ها قیمت آکادمی و مرکزو گرفتم

آکادمی: 2،850،000 با کلاس اسکیس .... اسکیس تنها: 900،000

مرکز: با اسکیس 1،960،000 .... اسکیس تنها: 968،0000

*green*

عضو جدید

a.jpgm.jpg
شما میری؟ ساعتاشم دقت کن ها. بعضی درسا مث اسکیس و فن ، ساعت آکادمی خیلی بیشتره. نزدیک دو برابر.

erfan4877

عضو جدید

خوشبحال شما.برای کسی که میخواد دانشگاه شهر خوب قبول بشه خیلی خوبه. شهر ما نداره متاسفانه .

Mahdis & Hamid

عضو جدید
مشاهده پیوست 231403مشاهده پیوست 231404
شما میری؟ ساعتاشم دقت کن ها. بعضی درسا مث اسکیس و فن ، ساعت آکادمی خیلی بیشتره. نزدیک دو برابر.
نمیدونم هنوز عزیرم دارم فکر میکنم :( اسکیس اکادمی پنجشنبه هاست، منم پنجشنبه ها از صبح تا شب دانشگاهم :( حالا فردا آکادمی سمینار اسکیس داره گفتن هرکی مایله بیاد که روزو همه باهم تعیین کنیم، به نظر من جمعه ها خیلی مناسب تره...
آخه من قبلا برای کاردانی به کارشناسی از بچه های آکادمی بودم، صدام جلوی استاد زهره وند و استاد سعیدی پور دربیاد که میخوام برم آزاد میکشنم =))) خدایی 2،800،000 خیلی زیاد دارن میگیرن واسه دانشگاه آزاد...

معمار فرناز

عضو جدید
بچه ها منم کتاب عصر کنکاشو خریدم سوالای سال های پیش اما هنوز شروعش نکردم...
کلا من از رو تست و پاسخ تشریحی تست ها بهتر یاد میگیریم تا یه کتابیو کلشو بخوونم. شماها برای آزاد کتاب خوب سوال تالیفی سراغ دارین؟ جزوه های خلاصه چی؟
راستی واسه اسکیسش میخواین چیکار کنین؟ من دستم ضعیفه، همیشه پروژه هامو با نرم افزار تحویل دادم :(
من بين كتاباي عصر كنكاش و مركز سردرگمم نميدونم كدومو بگيرم!!!

Mahdis & Hamid

عضو جدید
به مرکز زنگ زدم گفتم جزوات دانشگاه آزادتونو جدا میفروشین؟ گفتن نه.... کتاب که به نظرم خیلی سنگین میشه، اون برای سراسری خوبه.

*green*

عضو جدید
نمیدونم هنوز عزیرم دارم فکر میکنم :( اسکیس اکادمی پنجشنبه هاست، منم پنجشنبه ها از صبح تا شب دانشگاهم :( حالا فردا آکادمی سمینار اسکیس داره گفتن هرکی مایله بیاد که روزو همه باهم تعیین کنیم، به نظر من جمعه ها خیلی مناسب تره...
آخه من قبلا برای کاردانی به کارشناسی از بچه های آکادمی بودم، صدام جلوی استاد زهره وند و استاد سعیدی پور دربیاد که میخوام برم آزاد میکشنم =))) خدایی 2،800،000 خیلی زیاد دارن میگیرن واسه دانشگاه آزاد...
آره خدایی زیاده. من اگه جای شما بودم فقط اسکیس و فن رو میرفتم. تاریخو درکو جزوه بقیه رو میگرفتم.

به مرکز زنگ زدم گفتم جزوات دانشگاه آزادتونو جدا میفروشین؟ گفتن نه.... کتاب که به نظرم خیلی سنگین میشه، اون برای سراسری خوبه.
به نظرم جزوه مخصوص دانشگاه آزاد باید باشه.کنکاش کلاً برا سراسریه. حالا کتاب درکش شاید به درد بخوره. یا تاریخش. اما فن آزاد کلاً فرق داره. اگه میتونین جزوات آکادمی رو بگیرین. یا اگه از کسی که کلاسارو میره بتونین جزوه بگیرین که فبها.

Mahdis & Hamid

عضو جدید
بچه ها برای دانشگاه آزاد تاپیک جزوه جداگونه نداره؟ اون تاپیک جزوات بیشتر منابع سراسریه، خیلی گیج کنندس! :confused:

Mahdis & Hamid

عضو جدید
بچه ها! این پست رو توی یکی از تاپیکای مربوط به ارشد 2 سال پیش خووندم استرس گرفتم!!!
یعنی منی که 94/6 فارغ التحصیل میشم نمی تونم قبول شم؟!!!
لطفاً عکس رو ببینید.

پیوست ها

• 14200944730671004914.jpg
    14200944730671004914.jpg
    22.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه هااااا..
من میگم اسکیسو الان میتونیم با بچه های سراسری شروع کنیم ...اسککیسووو دستم کم نگیریدددد مهمترین موردم تو اسکیس کامل بودن مدارکههههه من اینوو به چشمم دیدممم ترازو خیلی میکشونه بالاااا اسکیس...
سوالا هر بار آدمو غافل گیر میکنه ... اسکککییییییس مهمهههههههه
تراز 6304
1
زبان تخصصي انگليسي
15.00

2
دروس فني ساختمان(تنظيم شرايط محيطي،ايستايي،شناخت مواد،عناصروجزئيات،تاسيسات)
33.40

3
دروس تاريخ ومباني نظري(تاريخ معماري جهان،معماري معاصر،مباني نظري معماري)
1.70

4

درک عمومي معماري
21.70

5
مباني بازسازي پس از سانحه ( گونه شناسي و طراحي اسکان موقت و دائم ، واژگان و تعاريف بلايا و سوانح ، مديريت و برنامه ريزي و مديريت بحران )
0

14

پروژه عملي طراحي(اسکيس معماري)
50.00

آخرین ویرایش:

mahsa noori a

عضو جدید
سلام خسته نباشید همگی.
بچه ها کسی تراز قبولی دانشگاه آزاد قزوین(باراجین) رو داره؟
و اینکه کسی کلاس اسکیس خوب تو قزوین میشناسه؟
چون من میخوام از زیر صفر شروع کنم.

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه هااااا..
من میگم اسکیسو الان میتونیم با بچه های سراسری شروع کنیم ...اسککیسووو دستم کم نگیریدددد مهمترین موردم تو اسکیس کامل بودن مدارکههههه من اینوو به چشمم دیدممم ترازو خیلی میکشونه بالاااا اسکیس...
سوالا هر بار آدمو غافل گیر میکنه ... اسکککییییییس مهمهههههههه
تراز 6304
1
زبان تخصصي انگليسي
15.00

2
دروس فني ساختمان(تنظيم شرايط محيطي،ايستايي،شناخت مواد،عناصروجزئيات،تاسيسات)
33.40

3
دروس تاريخ ومباني نظري(تاريخ معماري جهان،معماري معاصر،مباني نظري معماري)
1.70

4

درک عمومي معماري
21.70

5
مباني بازسازي پس از سانحه ( گونه شناسي و طراحي اسکان موقت و دائم ، واژگان و تعاريف بلايا و سوانح ، مديريت و برنامه ريزي و مديريت بحران )
0

14

پروژه عملي طراحي(اسکيس معماري)
50.00

منم باهات موافقم باید از الان شروع کنیم :(

*green*

عضو جدید
سلام خسته نباشید همگی.
عزیزم رفتم واست تو سایت مرکز معماری نگاه کردم. قزوین نمایندگی داره. تراز قزوین هم یه کم پایین تر از تهرانه. تاپیک رتبه های پارسال آزادو بخون دستت میاد.
اینم آدرس مرکز معماری قزوین:
9
قزوین
قزوین
نمایندگی مرکز معماری ایران استان قزوین
آقای مهندس حاجی محمدی ها
02833359569
02833359321
قزوین- خیابان فردوسی شمالی، بالاتر از میدان عدل، کوچه یاقوت، ساختمان آوا، واحد 6/1

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید همگی.
آخرین نفرش 5970
همین درصدا که گذاشتم دوستم باراجین قبول شده 6300

*green*

عضو جدید
بچه ها شما خبر دارین که آیا امکان تغییر انتخابای دانشگاه آزاد وجود داره یا نه؟ من بعد از تهران مرکز و علوم تحقیقات ، تهران جنوبو زدم ، بعد شمال و غرب. اما میخوام جنوب بره بعد همه اینا.

مهديه مقدم

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان عزیز که قصد شرکت تو آزمونه امسال آزاد رو دارن:gol:،امیدوارم همه تون از هر کجا که مدنظرتونه قبول بشید همون مرحله ی اول و واقعا با تکمیل ظرفیتای بلاتکلیف اعصابتون خرد نشه،پارسال که خودم در شرایط شما عزیزان بودم خیلی از جمله "آزاد که راحته اصلا نخونید،بابا قبولید"!!!!ناراحت میشدم چون میدیدم که زیادم آسون نیس و هر امتحانی نیازمند مطالعه است اما به نظرم بهتره این جمله کلیشه ای رو بشه با جمله "کنکور آزاد اگه مطالعه هوشمندانه ای داشته باشیم،نتیجه ی قابل قبولی داره"جایگزین کرد;) منظور من از مطالعه هوشمندانه اینه که مثل کنکور سراسری نیایم مطالب رو از روی منابع اصلی و عمیق بخونیم،به نظرم کار درستی نیس و بهتره از همه موضوعات ذهنیت کلی داشته باشیم و این ذهنیت به نظرم با تست زنی سوالات کنکور آزاد و سراسری(البته هر دو با پاسخ تشریحی) سالهای قبل میسره شاید اگه زمان کافی داشتید چه بهتر که هر تست رو در چند بازه زمانی چند بار بخونید با پاسخ تشریحی اش،و اسکیس تاثیر خیلی زیادی داره اما چون اسکیس خودم زیاد تعریفی نداشت در حدی که حداقل بتونید طرحتونو بیان کنید هم سعی کنید تمرین داشته باشید و سر امتحان هم در هر حدی که بلدید سعی کنید تمام مدارک رو بکشید نگید نمیتونم بلد نیستم چون نصف بیشتر جلسه حتی سوال اسکیس رو هم درست روخوانی نکرده برگه رو خالی تحویل میدن و این یه امتیاز بزرگه برا شما که با اسکیس هر چند ضعیف هم شانس پیروزی داشته باشید:w16:،برای همه ی شما آرزوی موفقیت دارم،همه ی حرفام نظر و تجربه شخصی بنده بود.

Mahdis & Hamid

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان عزیز که قصد شرکت تو آزمونه امسال آزاد رو دارن:gol:،امیدوارم همه تون از هر کجا که مدنظرتونه قبول بشید همون مرحله ی اول و واقعا با تکمیل ظرفیتای بلاتکلیف اعصابتون خرد نشه،پارسال که خودم در شرایط شما عزیزان بودم خیلی از جمله "آزاد که راحته اصلا نخونید،بابا قبولید"!!!!ناراحت میشدم چون میدیدم که زیادم آسون نیس و هر امتحانی نیازمند مطالعه است اما به نظرم بهتره این جمله کلیشه ای رو بشه با جمله "کنکور آزاد اگه مطالعه هوشمندانه ای داشته باشیم،نتیجه ی قابل قبولی داره"جایگزین کرد;) منظور من از مطالعه هوشمندانه اینه که مثل کنکور سراسری نیایم مطالب رو از روی منابع اصلی و عمیق بخونیم،به نظرم کار درستی نیس و بهتره از همه موضوعات ذهنیت کلی داشته باشیم و این ذهنیت به نظرم با تست زنی سوالات کنکور آزاد و سراسری(البته هر دو با پاسخ تشریحی) سالهای قبل میسره شاید اگه زمان کافی داشتید چه بهتر که هر تست رو در چند بازه زمانی چند بار بخونید با پاسخ تشریحی اش،و اسکیس تاثیر خیلی زیادی داره اما چون اسکیس خودم زیاد تعریفی نداشت در حدی که حداقل بتونید طرحتونو بیان کنید هم سعی کنید تمرین داشته باشید و سر امتحان هم در هر حدی که بلدید سعی کنید تمام مدارک رو بکشید نگید نمیتونم بلد نیستم چون نصف بیشتر جلسه حتی سوال اسکیس رو هم درست روخوانی نکرده برگه رو خالی تحویل میدن و این یه امتیاز بزرگه برا شما که با اسکیس هر چند ضعیف هم شانس پیروزی داشته باشید:w16:،برای همه ی شما آرزوی موفقیت دارم،همه ی حرفام نظر و تجربه شخصی بنده بود.

مرسی از راهنماییت دوست گلم :gol:

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها شما خبر دارین که آیا امکان تغییر انتخابای دانشگاه آزاد وجود داره یا نه؟ من بعد از تهران مرکز و علوم تحقیقات ، تهران جنوبو زدم ، بعد شمال و غرب. اما میخوام جنوب بره بعد همه اینا.

چرا میخوای تغییر بدی؟ جنوب بهتر از شمالو غربه...
ولی درهرصورتم نمیتونی تغییر بدی

Sh_Ans

عضو جدید
میتونی تغییر بدی. امروز دکتر سعیدی پور توی همایش کرجشون گفتن میتونید برید مرکز آزمون و حضوری تغییر بدید
موفق باشید

holooooooo

کاربر ممتاز
میتونی تغییر بدی. امروز دکتر سعیدی پور توی همایش کرجشون گفتن میتونید برید مرکز آزمون و حضوری تغییر بدید
موفق باشید

دیگه چه چیزایی گفتن دکتر سعیدی پور؟
راجب منابع چیزی نگفتن؟
آره. از آقای ایرانشاهی هم پرسیدم گفت درست انتخاب کردی :) ممنونم عزیزم. فک میکردم شمال بهتر از جنوبه.

نمیدونم آقای ایرانشاهی کی هستن ولی درست گفتن :)

الی جووون

عضو جدید
سلاااام
بچه ها کسی می دونه از بین کلاس اسکیس الناز عباسیان در ایوان خانه و داوود صلواتی کدوم بهتره؟ واقعا بین این 2 تا موندم :razz:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالی بود-استفاده کردیم;)تشکر مهدیه جان:gol:

*green*

عضو جدید
دیگه چه چیزایی گفتن دکتر سعیدی پور؟
راجب منابع چیزی نگفتن؟

نمیدونم آقای ایرانشاهی کی هستن ولی درست گفتن :)
آقای ایرانشاهی مدیر آکادمی تخصصیه که تو تاپیک ارشد دولتی به بچه ها مشاوره میده و آموزش پرسپکتیوو گذاشته تو سایت آکادمی.

holooooooo

کاربر ممتاز
آقای ایرانشاهی مدیر آکادمی تخصصیه که تو تاپیک ارشد دولتی به بچه ها مشاوره میده و آموزش پرسپکتیوو گذاشته تو سایت آکادمی.

آره متوجه شدم، من بالاخره امروز رفتم ابهر و مهمان گرفتم برا باراجین!! فردا باید برم باراجین ثبت نام کنم، ولی میخوام کنکور بدم و حتما باراجین قبول شم برا ترم بعد، چون فکر نکنم دیگه مهمان بدم بهممم!!
ولی با این وضع سوالای لعنتی نمیدونم منابع چی هست اصلا، پارسال خیر سرم نشستم سبک پیرنیا خوندم اصلا بدرد نخوووردددد..
من نمیییییییییدونم باید چیکارکنم :cry:
اگ میشد یه سری جزوه بهم معرفی کنن دانلود کنم بگن اینارو بخون کافیه چقدر خوووب میشد...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا