همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا شماها هم خیلی آزاد رو دست کم گرفتین!!! الان دیگه دوساله که روند عوض شده ... نمیخوام تو دل بچه ها رو خالی کنم ولی قول میدم امسال یه جوری می پیچونن که خیلی ها توش بمونن... اگه دورقوز تپه رو بزنیم بله قبولیم... ولی من که خودم فقط تهرانو زدم الان نگرانم....!

دقیقا...
بچه دیگه ازاد مثل قبل نیست که سوالاتش راحت باشه...الان شما نگاه سه سال قبل تا اینجا بکنین..واقعا روند طرح سوالات تغییر کرده و خیلی سخت ترشده..
شما نگاه به درصد ها بکنین..اگه ازاد اسون بود که همه بالای 50 درصد هر درسی رو میزدیم..ولی اینجوری نیست

میدونینننننن به نظر من پرسپکتیو المانو مقبره سخت میشهههههه!!!! رسما دهنمون ..... فالت میشه ، چون نمیشه 4 تا مکعب گذاشت رو هم که بالا خره باید یه فرمی بزنی مثل مقبره ی خیام :biggrin:

وااای دیگه اسم مقبره و المان که میاد یه جوری میشم..بهش الرژی پیدا کردم...فقط امیدوارم ندن

Thearchi

عضو جدید
باباااااااااااااااااا میخواد روحیهههههههههههههه بدههههههههه روحیهههههههههههههههههه روحیه :smile:
فایده نداشت پستمو پاک کردم

بابااااااااااااااااااااااااااا.... منم میخوام روحیــــــــــــــــــــــــــــــــــــه کاذب رو از بین ببرم بچه ها تو این فرصت باقیمونده بخونن یکم!!

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دقیقا...
بچه دیگه ازاد مثل قبل نیست که سوالاتش راحت باشه...الان شما نگاه سه سال قبل تا اینجا بکنین..واقعا روند طرح سوالات تغییر کرده و خیلی سخت ترشده..
شما نگاه به درصد ها بکنین..اگه ازاد اسون بود که همه بالای 50 درصد هر درسی رو میزدیم..ولی اینجوری نیست

وااای دیگه اسم مقبره و المان که میاد یه جوری میشم..بهش الرژی پیدا کردم...فقط امیدوارم ندن

بابااااااااااااااااااااااااااا.... منم میخوام روحیــــــــــــــــــــــــــــــــــــه کاذب رو از بین ببرم بچه ها تو این فرصت باقیمونده بخونن یکم!!

من از طرف ایشون
karanka از دوستان در جمع عذر خواهی میکنم :D
بابااااااا اعتماد به نفس کاذبووو غیر کاذب دیگه تو یک هفته ی آخر جواب نمیده اینجوری بدتر آدم میپاچه، فقط میخوام بگم دوستان گلم این یک هفته ی آخر خیلی حیاتیه، لطفا دوستان به مرور تست های سال های گذشته بپردازند، چون اینکه بخواید کتابی بخونید از محالات خواهد بود یا اگه خلاصه نویسی ای چیزی دارید مرور کنید از روش

Thearchi

عضو جدید
من از طرف ایشون
بابااااااا اعتماد به نفس کاذبووو غیر کاذب دیگه تو یک هفته ی آخر جواب نمیده اینجوری بدتر آدم میپاچه، فقط میخوام بگم دوستان گلم این یک هفته ی آخر خیلی حیاتیه، لطفا دوستان به مرور تست های سال های گذشته بپردازند، چون اینکه بخواید کتابی بخونید از محالات خواهد بود یا اگه خلاصه نویسی ای چیزی دارید مرور کنید از روش

میپاچه رو خوب اومدی...
راستی بچه ها شما کجاها رو زدید؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

این هفته اخر رو فقط تست و مرور خلاصه ...این هفته دیگه نمیشه اساسی و زیر بنایی خوند چون استرس نمیزاره..
با اسکلت درسا رو قبلا خونده باشیم و الان فقط مرور...که شاید خیلی ها نکردیم..به هر حال هرکی شرایط خودشو بهتر میدونه..همونطور این هفته رو بگذرونید...
هفته دیگه همچین ساعتی هممون خوابیم و صبحش پا میشیم واسه کنکور...

karanka

عضو جدید
من از طرف ایشون

:eek:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
میپاچه رو خوب اومدی...
راستی بچه ها شما کجاها رو زدید؟

من شیراز- اصفهان- یزد
اونم به خاطر ویژگی های معماری خاص این شهر ها...
دوست داشتم یه کنکاشی و ماجراجویی تو یکی از این شهر ها داشته باشم و 2سالی رو تجربه جدید پیدا کنم..
به شخصه دوس دارم اصفهان باشه..
الان اگه بتونم اولویت هامو تغییر بدم اول اصفهان میزارم..

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا...

مقبره و المان تنها خوبیش اینه که زیاد روی پلان نمیخواد کار کنی بیشتر وقتتو میزاری برا پرسپکتیو مه براشون خیلی اهمیت داره

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقبره و المان تنها خوبیش اینه که زیاد روی پلان نمیخواد کار کنی بیشتر وقتتو میزاری برا پرسپکتیو مه براشون خیلی اهمیت داره

من دوس داشتم پلان میبود تا این!!
شاید واسه تو مقبره راخت تر باشه....

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوس داشتم پلان میبود تا این!!
شاید واسه تو مقبره راخت تر باشه....

من کلا پرسپکتیو کشیدنم داغونه به خاطر همین میگم که باعث میشه 80-70 درصد وقتمو بزارم پرسپکتیو بکشم چون مطمنم که با پلان و نما و دیتیلی که میخوان نمیرسم بخوام پرسپکتیو بزنم و شیت اول خالی :(

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلا پرسپکتیو کشیدنم داغونه به خاطر همین میگم که باعث میشه 80-70 درصد وقتمو بزارم پرسپکتیو بکشم چون مطمنم که با پلان و نما و دیتیلی که میخوان نمیرسم بخوام پرسپکتیو بزنم و شیت اول خالی :(

خب منم همینو میگم...چون پرسپکتیو کشیدنمون داغونهه بهتره طرحی بدن که حداقل نمره ای از پلان و برش و نما بگیریم...از این جور طرح ها پرسپکتیو کشیدنش هم به مراتب از المان و مقبره اسون تره

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب منم همینو میگم...چون پرسپکتیو کشیدنمون داغونهه بهتره طرحی بدن که حداقل نمره ای از پلان و برش و نما بگیریم...از این جور طرح ها پرسپکتیو کشیدنش هم به مراتب از المان و مقبره اسون تره

اره خوب پلان کشیدن خیلی خوبه
از پرسپکتیو بدتر کشیدن اون مقطع 1.10 بود که پارسال داده بودند امیدوارم فقط اونو ندن :( اعصاب دیتیل کشیدن سر جلسه رو ندارم اصلا

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره خوب پلان کشیدن خیلی خوبه
از پرسپکتیو بدتر کشیدن اون مقطع 1.10 بود که پارسال داده بودند امیدوارم فقط اونو ندن :( اعصاب دیتیل کشیدن سر جلسه رو ندارم اصلا

به نظرم المان و مقبره نباشه..هر چی میخوان بدن...چون المان و مقبره رو نمیشه یهو فکر کرد و کشید

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم المان و مقبره نباشه..هر چی میخوان بدن...چون المان و مقبره رو نمیشه یهو فکر کرد و کشید

یه المان حفظ کن برو سر جلسه هر موضوعی دادن همونو بکش با نوشته یه جور ربطش بده به همین سادگی ، به همین خوشمزگی :)

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین بنای چهار ایوانه بعد اسلام چه دوره ای ؟؟
غزنوی یا سلجوقی ؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
اولین بنای چهار ایوانه بعد اسلام چه دوره ای ؟؟
غزنوی یا سلجوقی ؟؟
فکر کنم غزنوی میشه کاخ لشگری بود/؟؟یه چی تووو این مایه ها...گزینه رو بدی میگم...:D

arefeh

کاربر ممتاز
فکر کنم غزنوی میشه کاخ لشگری بود/؟؟یه چی تووو این مایه ها...گزینه رو بدی میگم...:D

البته اولین بنای غیر مذهبی هست....اولین بنای مذهبی اگه اشتباه نکنم مدرسه غیاثیه بودش

mh.memar

عضو جدید
تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد آزاد 93 اعلام شد

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد آزاد 93 اعلام شد

آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی آخر این هفته برگزار می گردد

آزمون سراسری کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه ازاد اسلامی در روز پنج شنبه و جمعه و شنبه 8 و 9 و 10 خرداد سال جاری برگزار خواهد شد.

دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر به روابط عمومی آزمون گفت: آزمون ارشد امسال در 6 نوبت صبح و عصر در روزهای پنجشنبه و جمعه و شنبه برگزار خواهد شد. در این آزمون بیش از 550 هزار نفر داوطلب با یکدیگر به رقابت می پردازند.

اقبالی در مورد تعداد رشته / محل های انتخابی داوطلبان این دوره آزمون ارشد گفت: در این دوره داوطلبان از 120 مجموعه و 3741 رشته / محل را برای ادامه تحصیل انتخاب کردند.

اقبالی در خصوص رشته هایی که آزمون آنها بصورت تشریحی برگزار خواهد شد گفت: سوالات برخی از مجموعه های آزمون هنر و معماری مثل نوازندگی ساز جهانی، طراحی پارچه و لباس، طراحی فضاهای آموزشی، برنامه ریزی شهری و منطقه ای، طراحی شهری، معماری، طراحی صنعتی، تصویرسازی، نقاشی، هنرهای نمایشی دارای آزمون تشریحی است، اما سایر مجموعه های امتحانی به شکل تستی برگزار خواهد شد.

اقبالی خاطر نشان کرد: هیچ یک از رشته های مقطع کارشناسی ارشد دارای مصاحبه نخواهد بود. وی در پایان اعلام کرد: پیرترین و جوان ترین شرکت کننده آزمون ارشد امسال مردی 71 ساله از تهران و خانمی 14 ساله از تهران است.

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 93 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد .

دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر به روابط عمومی آزمون گفت : داوطلبان می توانند از ساعت 11 صبح روز یکشنبه مورخ 4/3/93 با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.azmoon.org و وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

اقبالی در ادامه افزود: چنانچه داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه مغایرتی در مندرجات آن از نظر مشخصات فردی، دین، زبان خارجه و یا عکس ملاحظه نمودند، لازم است بلافاصله به باجه رفع نقص در واحد دانشگاهی که به عنوان حوزه برگزاری انتخاب نموده اند، مراجعه نمایند.

رئیس مرکز آزمون در خصوص زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه گفت : زمان رفع نقص روزهای دوشنبه 5/3/93 و چهارشنبه 7/3/93 از صبح ساعت 9 الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 14الی 18 می باشد. اقبالی افزود : مراکز رفع نقص کارت ورود به جلسه حوزه تهران برای برادران به آدرس میدان امام حسین ، خیابان دماوند، جنب بیمارستان بوعلی واحد تهران مرکزی (مجتمع دانشگاهی ولیعصر) است و حوزه خواهران به آدرس شهرک قدس(غرب سابق)، میدان صنعت، ابتدای خیابان ایران زمین، رو به روی اداره برق، واحد تهران مرکزی (دانشکده تربیت بدنی) است.

اقبالی به داوطلبان توصیه کرد : داوطلبان در نظر داشته باشند از زمانی که کارت ورود به جلسه خود را دریافت می کنند، می بایست شماره داوطلبی خود را یادداشت نموده و آن را تاپایان زمان اعلام نتایج نگهداری کنند تا برای دریافت کارنامه از پایگاه اینترنتی مرکزآزمون دچار مشکل نشوند .

وی در پایان اعلام کرد :آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته امسال در 6 نوبت صبح و عصر در روزهای پنج شنبه و جمعه و شنبه مورخ 8 ، 9 و 10 خرداد ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد .

منبع : پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی www.pubr-azmoon.com

آخرین ویرایش:

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز

البته اولین بنای غیر مذهبی هست....اولین بنای مذهبی اگه اشتباه نکنم مدرسه غیاثیه بودش

سوال 46 کنکور ازاد 91
کاربرد طرح چهار ایوانی پس از اسلام از چه دوره ای آغاز شده است ؟
1. غزنوی 2. سلجوقی 3. تیموری 4. صفوی

اینو میدونم که اولین بنای چهار ایوانه غیر مدهبی کاخ لشکری در دوره غزنوی و اولین بنای مذهبی غیاثیه خردگرد در دوره سلجوقی هستش ولی الان تو این سوال نمیدونم مذهبی میخواسته یا غیر مذهبی چون دو گزینه درسته ...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال 46 کنکور ازاد 91
کاربرد طرح چهار ایوانی پس از اسلام از چه دوره ای آغاز شده است ؟
1. غزنوی 2. سلجوقی 3. تیموری 4. صفوی

اینو میدونم که اولین بنای چهار ایوانه غیر مدهبی کاخ لشکری در دوره غزنوی و اولین بنای مذهبی غیاثیه خردگرد در دوره سلجوقی هستش ولی الان تو این سوال نمیدونم مذهبی میخواسته یا غیر مذهبی چون دو گزینه درسته ...

از دوره سلجوقی اغاز میشه...تو پاسخنامه ها همه همین زده...
مساجدی مثل زواره.اردستان.گلپایگان.جامع اصفهان اینا همه چهار ایوانه هستن و از دوره سلجوقی رواج پیدا کرد طرح چهار ایوانه...
تو سال های قبل سوال اومده که طرح 4ایوانه قبل و بعد از اسلام...اینجا میشه کاخ اشور و کاخ لشکری بازار

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دوره سلجوقی اغاز میشه...تو پاسخنامه ها همه همین زده...
مساجدی مثل زواره.اردستان.گلپایگان.جامع اصفهان اینا همه چهار ایوانه هستن و از دوره سلجوقی رواج پیدا کرد طرح چهار ایوانه...
تو سال های قبل سوال اومده که طرح 4ایوانه قبل و بعد از اسلام...اینجا میشه کاخ اشور و کاخ لشکری بازار

زواره مگه قبل از اسلام نیست ؟؟

کاخ لشکری مگه غزنوی نمیشه پس چرا سلجوقی ؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
زواره مگه قبل از اسلام نیست ؟؟

کاخ لشکری مگه غزنوی نمیشه پس چرا سلجوقی ؟

مسجد جامع زواره اولین مسجد چهار ایوانه مربوط به دوره سلجوقی هست..
کاخ لشکری بازار هم غزنوی هست
ولی درکل طرح 4ایوانه از دوره سلجوقی رواج پیدا کرد...

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسجد جامع زواره اولین مسجد چهار ایوانه مربوط به دوره سلجوقی هست..
کاخ لشکری بازار هم غزنوی هست
ولی درکل طرح 4ایوانه از دوره سلجوقی رواج پیدا کرد...

توی این سوال گفته بعد از اسلام پس به زواره کار نداره
توی پاسخ نامه اکادمی معماری زده غزنوی

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس اگه اینجوریه سوال دادن اولین بنای 4ایوانه بعد از اسلام میزنیم: غزنوی(کاخ لشکری بازار)
حالا اگه اولین بنای 4ایوانه مذهبی بعداسلام بود میزنیم:سلجوقی(مسجد زواره)
اولین بنای مذهبی هم:غیاثیه خرگرد

arefeh

کاربر ممتاز

غزنوی درسته....چون نگفته اوج 4 ایوانی...اگه میگفت اوج میشد سلجوقی....
مسجد گلپایگان فکر کنم دو ایوانی بوده هاااا...من اینهارو 6 5 ماه پیش خوندم...اما گلپایگان 4 ایوانی؟؟؟!!!!:confused:
زواره از اول 4 ایوانی بود..اردستان و جامع اصفهان تبدیل بود به تقلید از زواره...

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس اگه اینجوریه سوال دادن اولین بنای 4ایوانه بعد از اسلام میزنیم: غزنوی(کاخ لشکری بازار)
حالا اگه اولین بنای 4ایوانه مذهبی بعداسلام بود میزنیم:سلجوقی(مسجد زواره)
اولین بنای مذهبی هم:غیاثیه خرگرد

غزنوی درسته....چون نگفته اوج 4 ایوانی...اگه میگفت اوج میشد سلجوقی....
مسجد گلپایگان فکر کنم دو ایوانی بوده هاااا...من اینهارو 6 5 ماه پیش خوندم...اما گلپایگان 4 ایوانی؟؟؟!!!!:confused:
زواره از اول 4 ایوانی بود..اردستان و جامع اصفهان تبدیل بود به تقلید از زواره...

خب الان سوال من اینه از کجا بدونیم مذهبی میخواد یا غیر مذهبی

اره گلپایگان دو ایوانی

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب الان سوال من اینه از کجا بدونیم مذهبی میخواد یا غیر مذهبی

اره گلپایگان دو ایوانی

خب تو سوال میگه چی میخواد دیگه...اگه گفت مذهبی میزنیم سلجوقی(زواره) اگه مذهبی نگفت میزنیم غزنوی(لشکری بازار)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا