همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ،سوال : 35 و 43 و 46 و 47 و 56 و 59 و 61 و 62 و 67 و 72 و 80

مربوط به سال 91

سوال
35------------------->3

43------------------->4

46------------------->2

47------------------->4

56------------------->3

59------------------->2

61------------------->2

62------------------->2

67------------------->1

72------------------->2

80------------------->1

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا برسی خونه دوباره باید یرگردی که ...
من که سر ازمون از ترس این که وقت کم میارم نمیتونم هیچی بخورم

اره.. سر اسکیس کی وقت میکنه بشینه چیزی بخوره..همینجوری هم وقت کم میاریم!!

فعالا بیخیال روز امتحان... بگید الان دارید چیکار میکنید... میخونین؟...یا اسکیس کار میکنین ؟ من که فعلا دارم تاسیسات میخونم... بعدشم باید درک بخونم... از هفته دیگه هم میرم سر اسکیس.

منم فعلا فقط سوالات سال های پیش رو میخونم...اگه بشه یه دوره رو تاریخ کنم.با درسا هفته دیگه هم اسکیس

بچه ها یکی من روشن کنه.........سوالای بازسازی رو جواب ندیم یا بدیم؟انگار ضریبش صفره:confused:

نیازی نیست سوالات بازسازی رو جواب بدی..سفید بزار

سلام دوستان ....
من ک سراسری خراب کردم با همون اطلاعات اونجا ازادم میزنم ولی تست هاش واقعا عجیب غریبه ینی تومنی صنار فرق میکنه با سراسری مثل امتحان فنی حرفه ای میمونه...
یه چیزی من انتخاب اولمو تهران زدم اونوقت حوزه امتحانی م شهر خودمه یا تهران؟؟؟؟؟؟

ایشالا ازاد قبول میشی..
با اطلاعات سراسری راحت میتونی ازاد قبول بشی...تو این فرصت باقیمونده سوالات سالهای پیش رو بخون...
حوزه امتحانی رو زمان ثبت نام مشخص کردی دیگه...
همون شهری که خودت هستی میشه..کاری به اولویت های دانشگاهیت ندارن..

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هاا ببخشید من دوباره این سوال میپرسم ..یکی از دوستام میگفت برا کارشناسی 1600ایناست ارشد آزاد2.5میلیون ایناست
من واقعا اگه بدونم شهریه اش چ مقداره میتونم تصمیم بگیرم ..خب

ممنون میشم جواب بدید همه ک مثل شما بچه مایه دار نیستن حححح

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هاا ببخشید من دوباره این سوال میپرسم ..یکی از دوستام میگفت برا کارشناسی 1600ایناست ارشد آزاد2.5میلیون ایناست
من واقعا اگه بدونم شهریه اش چ مقداره میتونم تصمیم بگیرم ..خب

ممنون میشم جواب بدید همه ک مثل شما بچه مایه دار نیستن حححح

درسته واسه کارشناسی حدودا ترمی 1,600 هست...چون اونجا 20 واحد بر میداری و تو دوره کارشناسی واحد عملی یا عملی تئوری زیاد داری...
درصورتی که تو ارشد ترمی 8 واحد یا 10 بر میداری واسه همینه که ارشد هم حدودا 1800 میشه ترمی..فقط ترم اخر حدود 2.5 شاید بشه..اونم بخاطر پایان نامه هست.
شهریه ثابت کارشناسی حدود 600 هست(معماری)
شهریه ثابت ارشد حدود 1100 هست(معماری)
اینو توجه کن که شهریه متغییر دوره کارشناسی بیشتر از دوره ارشد میشه...واسه همینه که کارشناسی و ارشد زیاد تفاوتی نداره

faeze dey

عضو جدید
سلام دوستان ی سوال در مورد تاریخ داشتم.طرح 4 ایوانی پس از اسلام از چه دوره ای شروع شد؟ مگه غزنوی نیس؟ کاخ لشگری بازار؟ ولی پاسخ نامه نوشته سلجوقی

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی میدونه سوال 24 ازمون ازاد 92 (پهنای اتصال درز) از کدوم کتابه و فرمولش از کجا اومده ؟

سوال 72 ازمون ازاد 92
4 برابر کاغذ A4 چی میشه ؟(با استدلال )

Thearchi

عضو جدید
دوستان کسی میدونه سوال 24 ازمون ازاد 92 (پهنای اتصال درز) از کدوم کتابه و فرمولش از کجا اومده ؟

سوال 72 ازمون ازاد 92
4 برابر کاغذ A4 چی میشه ؟(با استدلال )

جواب میشه A0 ...
دقت کنید که سوال میگه اگر "نقشه ای" به ابعاد A4 را...
اگر میگفت کاغذ A4 را 4 برابر کنیم چی میشه ... جواب میشد A2
از اونجایی که ابعاد A4 برابر 21x29.7 هست اگر 4 برابر بشه برابر میشه با 118.9x84.1 که ابعاد A0 هست...

TARANE-ARCH

عضو جدید
دوستان عزیزم. هرکدومتون که جزوه درک عمومی معماری میخواید ایمیلتون رو به من بدبد تا براتون ایمیل کنم
سلام من میخوام ول ایمیلمو همین جا میارم ممنون میشم دستتون دردنکنه
world_architect@yahoo.com
راسی یه سوال داشتم دقیقا روز کنکور چیا ببریم اگه بعد از ظهر باشه وسایل اسکیس ببریم یانه؟
بعد هم اینکه اگه همون بلافاصله باشه چی ببریم کلا من شنیدم زیراندازو ایناهم ببریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
برا هفته اخر چیا میخونین؟
اینکه میگین سوالا تکراری میاد چجوری میخونین سوالارو فقط سوالارو میخونین و از پاسخ نامه برمیدارین جواباشو حفظ میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ یانه تحیلی میکنین و میرین به منبع نگاه میکنین؟
ممنون میشم همشو جواب بدین

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
راسی یه سوال داشتم دقیقا روز کنکور چیا ببریم اگه بعد از ظهر باشه وسایل اسکیس ببریم یانه؟
بعد هم اینکه اگه همون بلافاصله باشه چی ببریم کلا من شنیدم زیراندازو ایناهم ببریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
برا هفته اخر چیا میخونین؟
اینکه میگین سوالا تکراری میاد چجوری میخونین سوالارو فقط سوالارو میخونین و از پاسخ نامه برمیدارین جواباشو حفظ میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ یانه تحیلی میکنین و میرین به منبع نگاه میکنین؟
ممنون میشم همشو جواب بدین

فک کنم تو کارت ورود به جلسه مینویسه واسه اسکیس چیا مجاز هست ببری...وگرنه چیزای معمول نیازته رو میبری دیگه...
.
اره یه زیر انداز ببر..چون احتمالا اگه رو صندلی باشه که نمیتونی.سخته...البته اگه کنکور تو سالن های ورزشی باشه که معمولا کفپوش هست و تقریبا تمیز پسرا راحت میشینن رو زمین;):D
.
هفته اخر هم دوره سبک و تست فقط...هفته اخر اصلا خوب نیست سنگین بخونی و حجم انبوه مطالب...اینو مشاورین میگن..روز جمعه(قبل از کنکور) هم کلا استراحت کامل به مغز..البته تا قبل از نهار میتونین یه دوره ای کنین..ولی بعدش استراحت به مغز تا فردا...
.
اره دیگه..اینجوری که بریم دنبال منابع اصلی بگیردم که کلی طول میده..کتاب کنکاش رو گرفتیم که همونجا بخونیم...من یه بار سوال میخونم اگه نیاز بود پاسخ تشریحی هم میخونم اگر نه هم که هیچ...اگه بخوای تحلیلی بخونی که هر سال یک روز تمام از صبح تا شب گیر هستی

TARANE-ARCH

عضو جدید
فک کنم تو کارت ورود به جلسه مینویسه واسه اسکیس چیا مجاز هست ببری...وگرنه چیزای معمول نیازته رو میبری دیگه...
.
اره یه زیر انداز ببر..چون احتمالا اگه رو صندلی باشه که نمیتونی.سخته...البته اگه کنکور تو سالن های ورزشی باشه که معمولا کفپوش هست و تقریبا تمیز پسرا راحت میشینن رو زمین;):D
.
هفته اخر هم دوره سبک و تست فقط...هفته اخر اصلا خوب نیست سنگین بخونی و حجم انبوه مطالب...اینو مشاورین میگن..روز جمعه(قبل از کنکور) هم کلا استراحت کامل به مغز..البته تا قبل از نهار میتونین یه دوره ای کنین..ولی بعدش استراحت به مغز تا فردا...
.
اره دیگه..اینجوری که بریم دنبال منابع اصلی بگیردم که کلی طول میده..کتاب کنکاش رو گرفتیم که همونجا بخونیم...من یه بار سوال میخونم اگه نیاز بود پاسخ تشریحی هم میخونم اگر نه هم که هیچ...اگه بخوای تحلیلی بخونی که هر سال یک روز تمام از صبح تا شب گیر هستی
مرسی دستت دردنکنه مهندس بابات جوابا راس اخه اینجامن خوندم بچه ها نوشته بودن برا اسکیس میشه خودمون بکشیم ببریم برا همین منظور از وسایل خاص اینجور وساییل کمکی بود:D

مهديه مقدم

عضو جدید
بچه ها به نظرتون موضوع اسکیس چیا میتونه باشه؟بیاین کمک کنیم با هم همه هر نظری به ذهنش میادو بگه بریم دنبال اون موضوع ها حداقل تو اینت نگا کنیم یه چیزایی تو ذهنمون یاشه...
اول خودم نظرمو مینویسم به نظرم یه جای فرهنگی باشه برا جوانان جاشم منطقه آزاد باشه مثل جلفا(نمیدونم چرا!!!)

Thearchi

عضو جدید
بچه ها به نظرتون موضوع اسکیس چیا میتونه باشه؟بیاین کمک کنیم با هم همه هر نظری به ذهنش میادو بگه بریم دنبال اون موضوع ها حداقل تو اینت نگا کنیم یه چیزایی تو ذهنمون یاشه...
اول خودم نظرمو مینویسم به نظرم یه جای فرهنگی باشه برا جوانان جاشم منطقه آزاد باشه مثل جلفا(نمیدونم چرا!!!)

یه حسی بهم میگه المانی ، مقبره ای ... یه چیزی تو این مایه هاست...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

من به شخصه دوس دارم بگن یه مدرسه طراحی کنین...
خیلی راحت و ساده بدون استرس:D;)
والا..یهو میان میگن یه المان عجیب غریب طراحی کن..یا اینکه تو دل کوه یه چیزی بزن..یا موضوعات دیگه..یه موضوع راحت بدن بزنیم دیگه

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

من به شخصه دوس دارم بگن یه مدرسه طراحی کنین...
خیلی راحت و ساده بدون استرس:D;)
والا..یهو میان میگن یه المان عجیب غریب طراحی کن..یا اینکه تو دل کوه یه چیزی بزن..یا موضوعات دیگه..یه موضوع راحت بدن بزنیم دیگه
یکی یجا که نمیدونم کی بود تو یکی ازاین پیجای معماری نوشته بود
مقبره ی شهدای هسته ای!!!!!!!!!

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

جالبه!! همه جا شایعه شده که مقبره..
حالا بچه ها به نظرتون چه کانسپتی واسه این طرح خوبه؟؟اصلا چی بزنیم
----------------------
میگم این تاریخ 92 چقد سخته:cry:
میترسم امسال هم این رویه ای که شروع کردن رو ادامه بدن..

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره..حس منم میگه..
امروز یکی از دوستانم هم گفت مقبره

به نظر منم مقبره میدن (مثل مقبره استاد لطفی)

یا که طراحی نگارخانه هنرهای تصویری یا خانه عکس در اقلیم معتدل

وای نه تورو خــــــــــــــدا هیچی نمیشه کشید

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر منم مقبره میدن (مثل مقبره استاد لطفی)

یا که طراحی نگارخانه هنرهای تصویری یا خانه عکس در اقلیم معتدل

وای نه تورو خــــــــــــــدا هیچی نمیشه کشید

شهدای هسته ای از استاد لطفی راحت تر نیست؟؟!!
حالا شهید همه اشنایی دارن و میدونن با مفاهیمی همچون پایداری ایستادگی ایثار مقاومت و ... سر کار داریم حالا اگه شهدای هسته ای باشه مفاهیم هسته ای ایران مثل همین شعار انرژی هسته ای حق مسلم ماست:D;) یا بحث ملی گرایی و انرژی پاک سر و کار داریم...
استاد لطفی رو شاید همه نشناسن..یعنی ندونن اصلا استاد چی است...!! یا اینکه استاد چی بوده که طرحمون به اون نزدیک باشه...
.
واسه طراحی نگارخانه هنرهای تصویری یا خانه عکس در اقلیم معتدل ایده ای داری؟نمونه دیدی تا حالا؟

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهدای هسته ای از استاد لطفی راحت تر نیست؟؟!!
حالا شهید همه اشنایی دارن و میدونن با مفاهیمی همچون پایداری ایستادگی ایثار مقاومت و ... سر کار داریم حالا اگه شهدای هسته ای باشه مفاهیم هسته ای ایران مثل همین شعار انرژی هسته ای حق مسلم ماست:D;) یا بحث ملی گرایی و انرژی پاک سر و کار داریم...
استاد لطفی رو شاید همه نشناسن..یعنی ندونن اصلا استاد چی است...!! یا اینکه استاد چی بوده که طرحمون به اون نزدیک باشه...
.
واسه طراحی نگارخانه هنرهای تصویری یا خانه عکس در اقلیم معتدل ایده ای داری؟نمونه دیدی تا حالا؟

من کلا امروز زدم تو فاز موسیقی و شعر (از صبح خبر فوت نیما وارسته رو شنیدم حالم گرفته شده )

به خدا اگه شهدای هسته ای اسون تر باشه:surprised: !! یه کم بیشتر دقت کن هیچی نمیشه براشون کشید بازم استادد لطفی یه چی راجع به موسیقی و ساز هست راحت تر میشه طراحی کرد ..
من اگه شهدای هسته ای بدن فقط می نویسم انرژی هسته ای حق مسلم ماست . مثل اون کسی که کنار کار دیبا برای اسکیس هیچی نکشیده بود :D

تو کتاب صدیق بود فک کنم یه کار میگردم پیدا کردم میزارم این جا همه ببینن ولی خیلی ایده وجود داره براش خیلی موضوع خوبی

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلا امروز زدم تو فاز موسیقی و شعر (از صبح خبر فوت نیما وارسته رو شنیدم حالم گرفته شده )

به خدا اگه شهدای هسته ای اسون تر باشه:surprised: !! یه کم بیشتر دقت کن هیچی نمیشه براشون کشید بازم استادد لطفی یه چی راجع به موسیقی و ساز هست راحت تر میشه طراحی کرد ..
من اگه شهدای هسته ای بدن فقط می نویسم انرژی هسته ای حق مسلم ماست . مثل اون کسی که کنار کار دیبا برای اسکیس هیچی نکشیده بود :D

تو کتاب صدیق بود فک کنم یه کار میگردم پیدا کردم میزارم این جا همه ببینن ولی خیلی ایده وجود داره براش خیلی موضوع خوبی

به نظر من مقبره و المان کشیدن پرسپکتیوش سخته...خیلی سخته...
اخه اینجور کارها نمیشه ساده داد..طراح سوال هم یه چیز کانسپت وار و مفهومی میخواد...طرح عملکردی نیست که فضا داشته باشیم...کلا با فرم سرو کار داریم..
و زدن پرسپکتیو این فرم ها خیلی سخته..حالا فک کن کارت منحنی باشه بعد بخوای پرسپکتیو بزنی!!
.
راستی واسه تو هم تاریخ 92 سخته یا فقط من اینجوریم؟

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من مقبره و المان کشیدن پرسپکتیوش سخته...خیلی سخته...
اخه اینجور کارها نمیشه ساده داد..طراح سوال هم یه چیز کانسپت وار و مفهومی میخواد...طرح عملکردی نیست که فضا داشته باشیم...کلا با فرم سرو کار داریم..
و زدن پرسپکتیو این فرم ها خیلی سخته..حالا فک کن کارت منحنی باشه بعد بخوای پرسپکتیو بزنی!!
.
راستی واسه تو هم تاریخ 92 سخته یا فقط من اینجوریم؟

خب دیگه چون مفهومی نمیشه چیز خاصی طراحی کرد که نشون دهنده هسته ای باشه نمیدونم
تاریخ خوبه به نظرم
من مشکلم با فن یه جوریه

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دیگه چون مفهومی نمیشه چیز خاصی طراحی کرد که نشون دهنده هسته ای باشه نمیدونم
تاریخ خوبه به نظرم
من مشکلم با فن یه جوریه

تاریخ 92 به نظرم سخت داده بودن..یه جورایی پیچونده بودن..
در کل کنکوره دیگه بایدم سخت باشه...ولی خدایی از 81 تا 89 خیلی خوب بود سوالات تاریخ..ولی این دو سه ساله...
.
راستی یه پا شاعرم هستی;)

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاریخ 92 به نظرم سخت داده بودن..یه جورایی پیچونده بودن..
در کل کنکوره دیگه بایدم سخت باشه...ولی خدایی از 81 تا 89 خیلی خوب بود سوالات تاریخ..ولی این دو سه ساله...
.
راستی یه پا شاعرم هستی;)

یعنی ازسال 81 به بعدو خوندی ؟ افریــــــــن
شاعر
من سر ملات خشک و هوایی و ابی هنگ کردم :surprised: :eek:
ملات خشک چیه ؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی ازسال 81 به بعدو خوندی ؟ افریــــــــن
شاعر
من سر ملات خشک و هوایی و ابی هنگ کردم :surprised: :eek:
ملات خشک چیه ؟
اره یه مرور کردم...واقعا تو 2 سال گذشته شیوه سوال دادنشون متفاوت شده...فک کن درک معماری از سال 91 به کنکور ازاد اضافه شده
متاسفانه هنوز مصالح نخوندم...ولی اینو میدونم که ملات گچ و اهک ملات هوایی میشه:) تو سوالات فن 92 بود

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره یه مرور کردم...واقعا تو 2 سال گذشته شیوه سوال دادنشون متفاوت شده...فک کن درک معماری از سال 91 به کنکور ازاد اضافه شده
متاسفانه هنوز مصالح نخوندم...ولی اینو میدونم که ملات گچ و اهک ملات هوایی میشه:) تو سوالات فن 92 بود

واقعا ؟؟ خوبه منظر نیست اون خیلی بده
نه دیگه اشتباه کردی گچ و اهک ملات ابیه . منم سر همین سوال هنگ کردم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا