همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
من جزوه های مدرسان شریف و پارسه رو دارم....کلی هم کتاب زبان ...و کلی کتاب که هیچ کدوم رو نخوندم!
اگر مطلبی خواستید حتماً بگین بهم
یه خواهش دارم یک کم هولم بدید که شروع کنم

وقتی نخونده باشی نمیدونی چی به چیه و چیکار باید بکنی..پیشنهادم اینه که چند تا کتاب رو به عنوان رفرنس در نظر بگیری و رو اونا متمرکز شی و همچنین رو تستها...یکی از دوستای من فقط تست زد تهران شمال قبول شد...

دوست جونم منم دارم سوالات سراسری وازاد عصر کنکاش رو می خونم اما باسرعت مورچه ای:biggrin:
خوبه که همزمان کار هم میکنی دوست خوبم.حالا شغلت مرتبطه یا غیرمرتبط؟

هر سال رو تو یه روز تست بزن...به مرور دستت میاد که تیپ سوالات چطوریه و چجوری باید بخونی و چیو بخونی که حد نصاب رو بیاری...مرتبطه دوست جوون:D;)

سلام دوستان من رشتم عمران هست اما برای آزاد می خوام معماری تو کنکور شرکت کنم. از چه کتابی شروع کنم؟ :)
پ.ن: همین جزوه هایی که دوست عزیز، همراهی گفتن کفایت می کنه؟

10 صفحه قبل رو بخون دستگیرت میشه چی بخونی.ضمنا اگه برا مشاوره کلاس کنکور بری بهتر و بیشتر راهنمایی میشی..مشاوره هاشونم رایگانه.

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
10 صفحه قبل رو بخون دستگیرت میشه چی بخونی.ضمنا اگه برا مشاوره کلاس کنکور بری بهتر و بیشتر راهنمایی میشی..مشاوره هاشونم رایگانه.
[/QUOTE]

من نگاه کردم ولی چیزی ندیدم :cry: میشه یه زحمت بکشی یه بار دیگه بگید منابع ارشد چیه ؟؟

معمارباشی

عضو جدید
باران تو تو این تاپیک چکار می کنی ؟
الان باید تو تاپیک اسکیس باشی !!!
ای باباااااااااااا

معمارباشی

عضو جدید
نه خیر ... !
بعضیا رو باید زد !
زور بالا سرشون باید باشی !!!
باااااااااااااااااراااااااااااااااااااان کجا رفتی !!!؟؟؟ بیا جواب منو بده !!!

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نه خیر ... !
بعضیا رو باید زد !
زور بالا سرشون باید باشی !!!
باااااااااااااااااراااااااااااااااااااان کجا رفتی !!!؟؟؟ بیا جواب منو بده !!!
مینو جان با هم اومدیم پیاده روی...رفته بستنی بخره الان میاد....خخخخخ

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلوممممممممممم!
من هم هستما!نه این که سراسری رو ندادم یا بد دادم !
نمی خواهم این کنکورو از دست بدم.هر روز 2 ساعت می خونم و الانش کل منابع سراسری رو آماده هستم.
درضمن کتاب تست واسه این چی می زنین دوستان؟
منابعش متفاوته؟

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
باران تو تو این تاپیک چکار می کنی ؟
الان باید تو تاپیک اسکیس باشی !!!
ای باباااااااااااا

اونجا راهم ندادن :cry: خب چکار کنم من نمیدونم باید از کجا شروع کنم توی بوشهر هم اصلا خبری از کلاس اسکیس و این چیزها نیست اگه باشه هم میزارن نزدیکای اسکیس :crying: منم تا الان هیچ کاری نکردم اینم تجربه اولمه واسه همین اومدم اینجا :lol:

erfan4877

عضو جدید
2013-148-131918-memazad.jpg
دوستان عزیز کتاب تست عصر کنکاش (تست های دانشگاه آزاد ) رو بگیرم؟ به درد میخوره یا کتابی که سراسری و آزاد رو داره بگیرم. با تشکر. من بیشتر کتاب های عصر کنکاش رو دارم اینا رو بخونم قبولم؟؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلوممممممممممم!
من هم هستما!نه این که سراسری رو ندادم یا بد دادم !
نمی خواهم این کنکورو از دست بدم.هر روز 2 ساعت می خونم و الانش کل منابع سراسری رو آماده هستم.
درضمن کتاب تست واسه این چی می زنین دوستان؟
منابعش متفاوته؟

پس بگو اومدین بترکونین...ما رفتیم رتبه های اخر!!اصن دیگه ظرفیت واسه ما نمیمونه تا وقتی بچه های سراسری تو ازاد هم شرکت میکنن:D
اخرم قبول میشن و نمیرن!!
کتاب تست سوالات ارشد ازاد عصر کنکاش بگیروخوبه

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 197602
دوستان عزیز کتاب تست عصر کنکاش (تست های دانشگاه آزاد ) رو بگیرم؟ به درد میخوره یا کتابی که سراسری و آزاد رو داره بگیرم. با تشکر. من بیشتر کتاب های عصر کنکاش رو دارم اینا رو بخونم قبولم؟؟

اره خوبه.همینو بگیر
در کل انتشارات عصر کنکاش و گروه اموزشی روحی زاده خوبه
تو این کتاب هم سوالات رو به صورت تشریحی پاسخ داده

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونجا راهم ندادن :cry: خب چکار کنم من نمیدونم باید از کجا شروع کنم توی بوشهر هم اصلا خبری از کلاس اسکیس و این چیزها نیست اگه باشه هم میزارن نزدیکای اسکیس :crying: منم تا الان هیچ کاری نکردم اینم تجربه اولمه واسه همین اومدم اینجا :lol:

هر سال که کلاس اسکیس برگزار میشه ..یادمه پارسال صدیق اومد بوشهر...
اساتیدی مثل دکتر عشرتی و... هم اسکیس ارشد اموزش میدن.با هزینه مناسب

holooooooo

کاربر ممتاز
مینو جان با هم اومدیم پیاده روی...رفته بستنی بخره الان میاد....خخخخخ

ببین مسئولین با جوانااااااااان این مملکت چه ها که نمیکننددددددددددددد!!! عارفه مسئولین مقررات ملی مثل اینکه کلا زدن نابودت کردن که بیخیال اسکیس شدی بابا اینکارو با خودت نکن.....

arefeh

کاربر ممتاز
عااااااااااااااارفه ! من با تو هم کار دارم !!!!
شما ها چتونه اخه ؟
چرا بی خیال اسکیس شدین ؟

:(
بیخیال که نهههههه...اما نیاز به یه مشاور دارم...سال بعد امتحان آزاد دارم...نظارت نظام دارم...طراحی نظام دارم ...مجاز هم میشم سراسری برا همین اسکیس سراسری هم دارم....الان هنگم نمی دونم کدومو و چجور شروع کنم.....:confused:
:w07:
:w07:

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
پس اینا چرا اینجوری کردن؟!!میخوان منفجرمون کنند مثل اینکه:biggrin: کنکور آزاد و اسکیس و امتحان نظام همه باهم..چه شوووووود!

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس اینا چرا اینجوری کردن؟!!میخوان منفجرمون کنند مثل اینکه:biggrin: کنکور آزاد و اسکیس و امتحان نظام همه باهم..چه شوووووود!

سلام دوست جووون با این وضعیت منم دارم ناامید میشم دوستان سراسری دارن میترکونن.
پس ما چی؟:cry:

erfan4877

عضو جدید
اره خوبه.همینو بگیر
در کل انتشارات عصر کنکاش و گروه اموزشی روحی زاده خوبه
تو این کتاب هم سوالات رو به صورت تشریحی پاسخ داده

دوست عزیز این کتاب رو بگیرم یا اونی که هم سراسری داره هم آزاد؟

TARANE-ARCH

عضو جدید
دوست عزیز من سراسری وازادشو دارم به نظرم خیلی بهتره نکاتشم خیلی زیاده.
بچه ها سلام یه سوال؟
علوم تحقیقات با ازاد چه فرقی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط کنکاشو بخونیم حله؟؟
راسی ما ها قبول بشیم میتونیم هم دانشجوی ازاد هستیم سراسری دوباره شرکت کنیم ایاااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

TARANE-ARCH

عضو جدید
بچه ها سلام یه سوال؟
علوم تحقیقات با ازاد چه فرقی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط کنکاشو بخونیم حله؟؟
راسی ما ها قبول بشیم میتونیم هم دانشجوی ازاد هستیم سراسری دوباره شرکت کنیم ایاااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

یکیم من الان تازه درسم دی ماه تموم شد من می میتونم نظام شرکت کنم شماها مگه کی تموم کردینن که امتحانای نظام شرکت میکنین مگه 2 سال بعد کارشناسی نمیشه؟؟؟؟؟//
یعنی همه اینجا دوساله درستون تموم شده که امتحانای نطامم میرین

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکیم من الان تازه درسم دی ماه تموم شد من می میتونم نظام شرکت کنم شماها مگه کی تموم کردینن که امتحانای نظام شرکت میکنین مگه 2 سال بعد کارشناسی نمیشه؟؟؟؟؟//
یعنی همه اینجا دوساله درستون تموم شده که امتحانای نطامم میرین
3 سال یعد کارشناسی
2 سال بعد از ارشد
1 سال بعد از دکتری

مهديه مقدم

عضو جدید
دقیقا منظورشون همینه ما فقط پول بریزیم به حساب اینا بعد نرسیم هیچ کدومو بخونیم،من خودم هم نظام طراحی می خوام شرکت کنم هم آزاد ارشد،اسکیسم شوتم،با این اوصاف تهران هم باید قبول شم یا اطرافش،شرکت و خونه زندگی هم اضافه کنیم این وضع منه الان:confused::mad::w22:،همش میام اینجا سرک میکشم صب تا شب 20 بار که بلکه یکی یه راه حل ارائه بده ی خاکی بریزم رو سرم،اینجام که هیییییچ خبری نیس،برنامه ریزیم در حد آقای استیو جابز مرحوم برا این همه کار اجرای برنامه در حد حلزون!!!

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا منظورشون همینه ما فقط پول بریزیم به حساب اینا بعد نرسیم هیچ کدومو بخونیم،من خودم هم نظام طراحی می خوام شرکت کنم هم آزاد ارشد،اسکیسم شوتم،با این اوصاف تهران هم باید قبول شم یا اطرافش،شرکت و خونه زندگی هم اضافه کنیم این وضع منه الان:confused::mad::w22:،همش میام اینجا سرک میکشم صب تا شب 20 بار که بلکه یکی یه راه حل ارائه بده ی خاکی بریزم رو سرم،اینجام که هیییییچ خبری نیس،برنامه ریزیم در حد آقای استیو جابز مرحوم برا این همه کار اجرای برنامه در حد حلزون!!!
سلام دوست جونی منم دقیقا وضعم مثل توام اما سرعتم در حد مورچه س
روزی 100دفعه هم اینجا سرمیزنم اما خبری نیست.
استرس گرفتم شدید:confused::cry:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
استرس نداره...شروع کنین به خوندن.
من از امروز استارت زدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا