همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید این سوال ابتدایی رو میکنم ولی میشه بگید دفترچه این آزمون کی میاد و کی امتحان میگیرن و کی اسکیس؟ البته من نمیخوام شرکت کنم فقط تو فکرم که احتمالا میدم اردیبهشت امتحان باشه و زمان خیلی کمه و چرا این تاپیک دیر باز شده :)

mahfo

کاربر بیش فعال
راست میگیااا...الان رفتم کتابش رو دیدم...واقعا میشه از این کتاب کلی سوال درک در اورد...خیییلی خوبه(گذاشتمش جز برنامه)
اسمش : نقشه کشی معماری

C359-78.jpgC499-6.jpgاین کتاب نارنجیرو من دارم ولی چیز به درد بخوری توش نداره

mahfo

کاربر بیش فعال
ببخشید این سوال ابتدایی رو میکنم ولی میشه بگید دفترچه این آزمون کی میاد و کی امتحان میگیرن و کی اسکیس؟ البته من نمیخوام شرکت کنم فقط تو فکرم که احتمالا میدم اردیبهشت امتحان باشه و زمان خیلی کمه و چرا این تاپیک دیر باز شده :)

مهلت ثبتنامش که تا 21 بهمن بود...آزمونشم هفته اول خرداده...اسکیسشم یا همون روز میگیرن یا مثل پارسال بعد از اعلام نتایج....

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من امسال هم ارشد سراسری شرکت کردم هم ازاد البته سراسری رو فقط واسه اشنا شدن با سوالات رفتم اما واقعا سوالاش سخت بود تقریبا از هر کتاب مرتبط با معماری سوال داده بودن .
به نظر شما امتحان ازاد هم اینقدر مشکله ومنابع سوالاتش اینقدر زیاده؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان آزادی...لطفا میشه منابع کنکور آزاد رو بزارید...ما ک معلوم نی سراسری چ کردیم...با اون همه شایعه...آزاد رو یه نیمچه نگاهی کنیم بریم سر جلسه...منابع رو محبت میکنید بگید...
در ضمن جزوه تنظیم شرایط مفیدی رو از کجا میشه تهیه کرد؟

TARANE-ARCH

عضو جدید
دوستان آزادی...لطفا میشه منابع کنکور آزاد رو بزارید...ما ک معلوم نی سراسری چ کردیم...با اون همه شایعه...آزاد رو یه نیمچه نگاهی کنیم بریم سر جلسه...منابع رو محبت میکنید بگید...
در ضمن جزوه تنظیم شرایط مفیدی رو از کجا میشه تهیه کرد؟

سلام بچه ها من سراسری رو خراب کردم ولی امیدم به ازاده اخه ارشد معماری تو شهر ما فقط تو علوم تحقیقاتش هست ساسری نداره باید حتما قبول بشم ولی من پارسال که ترم 7 بودم اصلا ازاد ثبت نام نکردم ونمیدونم چی بخونم برا سراسری خیلی خوندم و کتابای پارسه رو خوب خوب خوندم الان نمیدوم چی بخونم کمکم کنید خواهشا و جزواتی که میگینو از کجا بیداکنیم برا ماها که امکان دسترسی به تهرانو نداریم مثل جزوه مفیدی وحاج سقطی که میگین خوبه از کتابای هنرااستان همه گفتن برا درک سواال میاد از کدوم کتابش؟
ممنون میشم کمکم کنین من دیگه از وقتی اینسراسری رو خراب کردم ناامید شدم به کل حتی به ازاد راستی
برا اسکیس اگه تو یه روز باشه حند روز هفته برا اسکیس و جند رزوشو برا تئوری میزارین؟:confused::confused:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
شماها تازه از سراسری اومدین با کلی خوندن...الان مغزتون پره...میزنین میترکونین کنکور ازاد رو

TARANE-ARCH

عضو جدید
شماها تازه از سراسری اومدین با کلی خوندن...الان مغزتون پره...میزنین میترکونین کنکور ازاد رو

اخه میگن منابع ازادو سراسری فرق داره م دقیق میدونم چی بخونم و برا درک و ایستایی به خصوص راسی الات معماری اسلامی میخونین من زبانم افتضاحه زبان چی بخونم کتاب کنکاش خوبه

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه میگن منابع ازادو سراسری فرق داره م دقیق میدونم چی بخونم و برا درک و ایستایی به خصوص راسی الات معماری اسلامی میخونین من زبانم افتضاحه زبان چی بخونم کتاب کنکاش خوبه

من الان هیچی نمیخونم...استارت از شنبه 10 اسفند
عصر کنکاش هم خوبه
درک و ایستایی کنکاش بگیر.کتاب ایستایی به بیان ساده

TARANE-ARCH

عضو جدید
عصر کنکاش هم خوبه

سلام بچه ها من سراسری رو خراب کردم ولی امیدم به ازاده اخه ارشد معماری تو شهر ما فقط تو علوم تحقیقاتش هست ساسری نداره باید حتما قبول بشم ولی من پارسال که ترم 7 بودم اصلا ازاد ثبت نام نکردم ونمیدونم چی بخونم برا سراسری خیلی خوندم و کتابای پارسه رو خوب خوب خوندم الان نمیدوم چی بخونم کمکم کنید خواهشا و جزواتی که میگینو از کجا بیداکنیم برا ماها که امکان دسترسی به تهرانو نداریم مثل جزوه مفیدی وحاج سقطی که میگین خوبه از کتابای هنرااستان همه گفتن برا درک سواال میاد از کدوم کتابش؟
ممنون میشم کمکم کنین من دیگه از وقتی اینسراسری رو خراب کردم ناامید شدم به کل حتی به ازاد راستی
برا اسکیس اگه تو یه روز باشه حند روز هفته برا اسکیس و جند رزوشو برا تئوری میزارین؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا اسکیس اگه تو یه روز باشه حند روز هفته برا اسکیس و جند رزوشو برا تئوری میزارین؟

کلی جزوه تو باشگاه هست...ولی هیچکی نمیدونه کدوم واسه ازاد خوبه.چون معمولا همه واسه سراسری میزاشتن.
در کل ازاد نمیشه گفت از چه چیزی میاد..یهو یه سال یه سوالایی میدن که ادم شوکه میشه..اصلا نمیشه روش حساب باز کرد.
کنکور ازاد به سختی سراسری نیست.حداقل فن سراسری که امسال خیلی سخت بود.
واسه ازاد باید تو انتخاب رشته محل هم جاهای تراز بالا متوسط و پایین رو میزدی..که اگه کنکور تو هر سطحی دادی یکی از اونا قبول شی.
واسه اسکیس هم بستگی به خودت داره...اول ببین توانایی و مهارت خودت چقدره بعد برنامه ریزی کن.
موفق باشی

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
عصر کنکاش هم خوبه

سلام دوست عزیز حالا چرا شنبه 10اسفند شروع میکنی؟مگه اون روز قراره اتفاق خاصی بیفته ما ها خبرنداریم:biggrin:

berlan1

عضو جدید
دوستان کسی میدونه امتحان تستی و اسکیس با هم برگزار میشه یا مثل پارسال جداست؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی میدونه امتحان تستی و اسکیس با هم برگزار میشه یا مثل پارسال جداست؟

طبق گفته مرکز ازمون همزمان برگزار میشه.
ولی خودتون میدونید دیگه یهو دیدید جدا شد!
ولی طبق مکاتبات من و دیگر دوستان با روابط عمومی مرکز ازمون اونا گفتن که همزمان هست.ولی بازم...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنکور سخته...فکر نکنین اسونه!!!!
من الان داشتم کتاب سوالات کنکاش رو میخوندم خیلی از سوالات واسم مبهم بود...پس باید منابع رو جدی بخونم.
اونایی که سراسری خوندن و کنکور دادن واسشون راحتهخوش به حالتون

faeze dey

عضو جدید
کنکور سخته...فکر نکنین اسونه!!!!
من الان داشتم کتاب سوالات کنکاش رو میخوندم خیلی از سوالات واسم مبهم بود...پس باید منابع رو جدی بخونم.
اونایی که سراسری خوندن و کنکور دادن واسشون راحتهخوش به حالتون

منم سوال سال های قبل دیدم سخت بود.شما از چه کتاب یا منبعی شروع کردین به خوندن؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه چیز یعنی چی؟من نمیدونم از کجا باید شروع کنم.

بیا دوست عزیز اینم منابع اصلی کنکور ارشد معماری دانشگاه ازاد.(برگرفته از دکتر سعیدی پور)

زبان
:

زبان تخصصی پیشرفته برآی دآنشجویان معماری - مهدوی نژاد- فصل دوم

لغات کتاب ربان تخصصی معماری - رستگارپور

لغات کتاب زبان تخصصی معماری - فرهادی

تاریخ و مبانی نظری :

سیری در مبانی نظری معماری - دکتر معماریان

مبانی نظری معماری - دکتر یاران ) انتشارات دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات

معماری ایرانی- دکتر معماریان

سبک شناسی معماری ایرانی- پیرنیا

معماری آسلامی- پیرنیا

کتابهای بانی مسعود