هشدار جدي.....!!!!!!

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
طبق آخرین یافته موسسه پزشکی آمریکا نوعي سرطان جدید پوستی کشف شده است که عامل محرک و ایجاد کننده آن توسط اکسید نیترو سیلور ایجاد می شود
هنگامیکه کارتهای شارژ تلفن همراه را خریداری میکنید، قسمتی را که باید با ناخن بخراشید محتوی این ماده بوده که سرطان زا اعلام شده است
لطفا خراشیدن را با پوست انگشتان یا ناخن انجام ندهید
برای پیش گیری لطفا این ایمیل را به دوستان و عزیزان خود بفرستید تا اطلاع رسانی شود

نرگسیا

عضو جدید
واقعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

یعنی من سرطان گرفتم:cry:

anoeil

کاربر ممتاز
خدا نكنه عزيزم!!!!!!!!!!!!!

anoeil

کاربر ممتاز
آفرين دختر خوب !!!

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
من که سرطان نمیگیرم ...اخه ما از این سیمکارتای 10 تا هزارتومن نداریم

shahram1159

عضو جدید
اگه یه خورده ب تکنولوژی اشنا شده باشیم می بینیم که روش های دیگه ای هم واسه تهیه کارت شارژ هست که نیازی به خرید کاغذ سرطانی نیست

1_ عابر بانک
2- اینترنت
3-داشتن نرم افزار یه بانک رو موبایل و خرید شارژ به صورت اس ام اس
4- شماره های بانک هایی که طرف قرداد با اپراتورهای تلفن همراه هستن وم یشه با تماس با اونا کارت شارژ خرید

behzadk2019

کاربر ممتاز
اگه یه خورده ب تکنولوژی اشنا شده باشیم می بینیم که روش های دیگه ای هم واسه تهیه کارت شارژ هست که نیازی به خرید کاغذ سرطانی نیست

1_ عابر بانک
2- اینترنت
4- شماره های بانک هایی که طرف قرداد با اپراتورهای تلفن همراه هستن وم یشه با تماس با اونا کارت شارژ خرید

09602 بانک صادارت
09622 بانک ملی
09603 بانک کشاورزی

shahram1159

عضو جدید
توتمام تاپیکا چت 2 نفره هست چرا شما گیر دادین نمیدونم به خدا.....

ببین خانم محترم اگه اومدیم تاپیک بزنیم تا همه استفاده کنن پس نیازی به گفتگوی دو نفره نیست وگرنه با یاهو هم میشه اینکارو انجام داد.

واسه خودتون می گم الان اقا مدیر میاد یکی یه اخطار خوشگل به خاطر اسپم بهتون می ده.

ixabedi

کاربر فعال
اگر من الان یه کارت شارژ بهتون بدم و بگم شرط استفاده اینه که با ناخن لاک را بخراشید ینی شما اینکار را نمی کنید؟؟

behzadk2019

کاربر ممتاز
اگر من الان یه کارت شارژ بهتون بدم و بگم شرط استفاده اینه که با ناخن لاک را بخراشید ینی شما اینکار را نمی کنید؟؟

من که ندارم از این سیم کارتا ...نه

نرگسیا

عضو جدید
ببین خانم محترم اگه اومدیم تاپیک بزنیم تا همه استفاده کنن پس نیازی به گفتگوی دو نفره نیست وگرنه با یاهو هم میشه اینکارو انجام داد.

واسه خودتون می گم الان اقا مدیر میاد یکی یه اخطار خوشگل به خاطر اسپم بهتون می ده.

ممنون بابت هشدارتون

ولی این سیلورم قضیه رو خیلی بزرگ کرد واقعا به تاپیکای دیگه سرنزدین؟؟؟؟ یکی مینویسه یکی جواب میده

من موندم چرا ایشون اینقدر داغ کرده؟؟

shahram1159

عضو جدید
ممنون بابت هشدارتون

ولی این سیلورم قضیه رو خیلی بزرگ کرد واقعا به تاپیکای دیگه سرنزدین؟؟؟؟ یکی مینویسه یکی جواب میده

من موندم چرا ایشون اینقدر داغ کرده؟؟

چرا به تاپیکهای دیگه هم سر می زنم ولی اونجا دیگه اینقدر مشهود نیست. تازه بحث شما خارج موضوعه تاپیکه اومدید با هم همدردی می کنید .
از ما گفتن بود.

دانش +جو

عضو جدید

1_ عابر بانک
2- اینترنت

شما رئیس بانک بووووووووووووق نیستی احیانا!:biggrin: