هزینه ساخت یک سایت

ali_pa

عضو جدید
سلام دوستان آیا کسی از هزینه لازم برای 1الی 2مگابایت هاست و دامنه .com و سایر هزینه های لازم برای ایجاد یک سایت اطلاع رسانی خبر داره؟
آیا به نظر شما برای ساخت این سایت اقدام بکنم یا نه؟
آیا در آینده احتمال داره که شروع به کسب در آمد بکنه یانه؟با مطالب متوسط

Dota_Eng

کاربر فعال
1-2 مگابایت ؟
تو این 4 تا عکس هم که جا نمیشه
توصیه من اینه از هر جا میگیری از شرکت مایاهاست نگیری این شرکت واقعا وضع بدی داره
اگه از چیزی هم شک داری اول از میهنبلاگ یا persiangig یا ... شروع کن

Sarp

مدیر بازنشسته
تا ایده جدیدی نداشته باشی به فکر کسب درآمد از سایت نباش

mhmodroz

عضو جدید
موافقم. اما دوست عزیز یادت باشه اگر چیزی رو بلد نباشی ایده ها هم به ذهنت کمتر میان پس به نظر من کارت رو بکن ولی اصلا امیدی به در آمدش نداشته باش تا یه ایده جدید به ذهنت برسه

موفق و پیروز و سربلند باشی
تا ایده جدیدی نداشته باشی به فکر کسب درآمد از سایت نباش

starnetsat

عضو جدید
شما با حدود 60 یا 70 هزار تومن هم میتونی یه سایت متوسط دم دستی ایجاد کنی که خیلیم کارا میشه باهاش انجام داد بعد که را افتادی یه هاست با فضای بالا اجاره میکنی و ....
دامنه .com ارزونتره ولی گرفتن و پشتیبانیش دردسر داره ir بهتره....زیادم قیمتشون فرقی نمیکنه...

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
شما با حدود 60 یا 70 هزار تومن هم میتونی یه سایت متوسط دم دستی ایجاد کنی که خیلیم کارا میشه باهاش انجام داد بعد که را افتادی یه هاست با فضای بالا اجاره میکنی و ....
دامنه .com ارزونتره ولی گرفتن و پشتیبانیش دردسر داره ir بهتره....زیادم قیمتشون فرقی نمیکنه...

سلام

دوست عزیز دامنه .com گرونتره الان 33 هزار تومنه اما .ir حدود 7 هزار تومنه

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
سلام

دوست عزیز دامنه .com گرونتره الان 33 هزار تومنه اما .ir حدود 7 هزار تومنه

1-2 مگابایت ؟
تو این 4 تا عکس هم که جا نمیشه
توصیه من اینه از هر جا میگیری از شرکت مایاهاست نگیری این شرکت واقعا وضع بدی داره
اگه از چیزی هم شک داری اول از میهنبلاگ یا persiangig یا ... شروع کن

.
.
.

سلام!!

دوستان شرکت خاصی مد نظرتونه؟!!

اگر امکانش هست معرفی کنید ... :redface:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
به نظر من سایت پرشین سرویسز هم قیمتاش مناسبه هم خداییش پشتیبانی خیلی خوبی داره

persianservices.com