هر کی می خواد برا ISIمقاله بده بیاد تو!

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
اينم يه موضوع ديگه كه استاد شبكه مون خيلي تاييدش كرده... لطفا اين رو شروع كنيم...من از همين لحظه شروع به ترجمه كردم هر كي پايه هست پيام بده تا بقيه جاهاش رو برا ترجمه و ادامه كار مشخص كنيم موضوع مقاله:
كنترل ازدحام اولويت دار در شبكه هاي مالتي مديا حسگر بي سيم
در پايان در وصف ارزش مقاله مذكور ياد آور مي شوم كه مقاله پولي است و با سرچ در وب نمي تونيد گيرش بياريد

سلام
این هم میتونه موضوع خوبی باشه
راستی مولفش یه ایرانی بوده , ببین میتونی ازش اطلاعی کسب کنی !!

درضمن من داشتم خودم رو برای یه پروژه دیگه ایی (MPLS رو میگم) آماده میکردم
در واقع دنبال چند تا از مقاله های توپش بودم ولی باید با یه استاد خوب حرف بزنم و روی یه قسمت خواسی ازش زوم کنم . شما به استادتون میتونید بگید یه سری مقاله توپ مثل این مقاله هایی که اینجا گذاشتی در مورد MPLS داره برای ما هم بزاره
دستت درد نکنه

sahragol

عضو جدید
mpls مخفف چیه؟ باشه روز تحویل پروژه می پرسم..... و مقاله های مرتبط رو خودم پیدا می کنم استادها که وقت ندارن برند برا ما مقاله بخرن....سایت دانشگاهمون به شبکه کتابخانه دیجیتال وصله از اونجا مقاله های پولی را دانلود می کنم.... راستی مقاله بالا 15 صفحه هست که 4 صفحش رو ترجمه کردم....2 صفحش رو تایپ کردم بقیه مونده.....می تونی کمک کنی؟

Adamak

عضو جدید
mpls مخفف چیه؟ باشه روز تحویل پروژه می پرسم..... و مقاله های مرتبط رو خودم پیدا می کنم استادها که وقت ندارن برند برا ما مقاله بخرن....سایت دانشگاهمون به شبکه کتابخانه دیجیتال وصله از اونجا مقاله های پولی را دانلود می کنم.... راستی مقاله بالا 15 صفحه هست که 4 صفحش رو ترجمه کردم....2 صفحش رو تایپ کردم بقیه مونده.....می تونی کمک کنی؟

همین مقاله ای بود که گذاشتی؟ این 15 صفحه نبود که ! بخوای می تونی رو کمک منم حساب کنی :)

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

دوست گلم ببخشید ولی باید روی این ارشد تمرکز کنم ولی بعدش میتونم کمکی اگر بتونم برات بکنم

multi protocol label switching هست که کار برچسب زدن روی پروتکلها رو انجام میده
در ضمن شبکه های ATM و MPLS معروفه

آخرین ویرایش:

sahragol

عضو جدید
برا ATM يه اسلايدهايي دارم كه مطمئنا به دردتون مي خوره ايميل بديد براتون بفرستم....

mj3169

عضو جدید
سلام به همگی و به خصوص sahragol که واقعا از این ایده ای که دادید لذت بردم;)
من ازتون یه سوالی دارم که این مقاله ای رو که می خواین ارائه بدید، بالاخره یه ایده ی جدید رو ارائه می کنه و باید از نظر عملی هم بررسی بشه، مثلا خیلی از مسائل شبکه نیاز به شبیه سازی داره، این کارها رو هم باید انجام داد یا این که فقط با دادن یه ایده می شه یه مقاله داد. این سوال خیلی مهمی برای منه. لطفا هرچه زودتر پاسخ بدید. مرسی:gol:

dina_123

عضو جدید
سلام دوستان عزيز
منم خيلي دوست دارم توي گروه شما فعاليت داشته باشم.
البته بايد بگم كه تا حالا مقاله ندادم اما تصميم جدي گرفتم كه توي زمينه مقاله نويسي فعاليت كنم.
آدرس ايميلمو بايد به كي بدم؟

neteng

کاربر فعال
البته بچه ها کاربرد mpls واقعا وسیعه که یکیش carrier کردن مخابراته:smile:

asal_s

عضو جدید
سلام،من میخوام برای رزومه مقاله کار کنم ولی نمیدونم رو چه موضوعی در مهندسی نرم افزار میشه کار کرد،کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم خيلي دوست دارم كار كنم يه ساعتي هماهنگ كنين كه بتونيم با هم آنلاين كار كنيم.;)

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم خيلي دوست دارم باشم يه ساعتي هماهنگ كنيد با هم آنلاين كار كنيم.

baharmandegar

عضو جدید
سلام
منم دوست دارم فعالیت کنم اما خیلی پراکنده ایین به نظرم
اول باید تقسیم بر اساس سطح علمی انجام بشه.
دوم اینکه بعد از تقسیم بندی دیگه هر چند نفری که تو یه گروه هستن باهم و به صورت خصوصی در مورد موضوعی که می خوان تحقیق کنن به توافق برسن.

computer_soft

اخراجی موقت
منم دوست دارم تو تیمتون باشم
اما باید اول یه سری چیزا رو یاد بگیرم یه سری فوت و فن های مقاله دادن
که ممنون میشم منو هم تو تیمتون شریک بدونین و منو راهنمایی کنین

it-man88

عضو جدید
سلام.دوستان منم دوست دارم باهاتون کار کنم و در زمینه ترجمه هم میتونم کمک کنم و در زمینه جمع آوری مطالب و .... لطفا روی منم حساب کنید صحراگل این هم ایمیل منهa.mohammadisaee@gmail.com
ممنون منتظرم:):)

naimi ali

عضو جدید
سلام تبریک می گم برا اینکه چنین تصمیمی گرفتی ... من هم دارم واسه اینکار تلاش می کنم که بتونم یه ثبت بگیرم .... ام بذار تجربیات رو بهت بدم... اول اینکه با یه با تجربه که تا بحال ثبت کرده یه مشورت داشته باش ... دوم اینکه توی ای اس ای برای ثبت کردن باید به دنبال یه ایده باشی نه اینکه یه چیزی رو مثل ما ایرانی ها از کسی کپی کنی و اونجا هم اینو قبول کنن... سوم اینکه یه چیزی از خیلی باید زبان یاد داشته باشی ... اخه اگه فارسی جستجو کنی جز یکی دو تا مقاله که همه کپی کردن و تو وب خودشون گذاشتن چیزه دیگه از این بشی گیرتون نمی یاد... و اینکه خیلی باید مطالعه داشته باشی... و در آخر اینکه شما نمی تونی مستقیما بری ای اس ای ثبت کنید... باید تو یکی از دانشگاه های معتبر ایران ارائه بدی و اصطلاحا اینجا accept بگیری و این دانشگاه معتبر شما رو معرفی می کنی برای ثبت در ای اس ای ... اینکه این کارو کردی من واقعا پسندیدم... آرزوی موفقیت برای شما... پیروز باشید

ehsan momeni

عضو جدید
jalebe manam dust daram tu in zamine fa'aliat konam amma hanuz vasam kheili zude man daneshjuye terme 3 narm afzarae daneshgahe gilanam.
amma mikham az tajrobiatetun estefade konam tu in zamine.
rasti vase un linki k gozashtin mamnun sahra gol khanoom.
movafagh bashin.

fotohireza

عضو جدید
نرم افزار
مقاله نویسی در زمینه شبکه های ونت و منت و .....
معماری سرویس گرا
شما چطور ؟

sahragol

عضو جدید
سلام بالاخره بعد از چند وقت فرصت کردم به این تاپیک سر بزنم ... من موضوعی رو شروع کردم و کم کم دارم به انتها می رسونم ولی احساس می کنم جا داره که تکمیلتر بشه!
در این مدت هم کلی اطلاعات راجع به مقالات ISI بدست آوردم...
موضوع من داده کاوی محتوا محور در صفحات وب فارسی هست هر کی در این باره اطلاعاتی داره بسم ا...
البته چیز دیگه یی که باید یاد آوری کنم اینه که مطالبتون باید از مقالات سال 2010 و 2011 باشه که مقالات معتبر معمولا مقالات پولی هستند که در سایتهایی مثل springer .science direct وجود دارند و برای دانلود رایگانشون می تونید از سایتهای دانشگاهها کمک بگیرید.

amin.star

عضو جدید
سلام خانم صحراگل , من پایه هستم بالاخره باید از یه جایی استارت زد
مهم هدفیه که دنبال میکنیم و اگه تلاش کافی داشته باشیم مطمئنا جواب میگیریم
من تو 2تا زمینه میخوام کار کنم 1.شبکه های حسگر 2.بانک های اطلاعاتی
پایه بودی بهم ایمیل بزن اگه عنوانی هم داشتی در میان بزار
سپاس

mary324

عضو جدید
سلام به تمامی دوستان من باید یه مقاله به یه استاد تحویل بدم البته معتبر
از همه میخوام کمکم کنید که یه مو ضوع درست حسابی پیدا کنم.مرسی

بالا