هر کی مقاله در مورده نیروگاه میخواد درخواست بده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kardikola

عضو جدید
سلام مهندس عزیز

سلام مهندس عزیز

saeed.homayoni@gmail.com

سلام مهندس این مقاله را هم برای ما ارسال کن

خیلی ممنون از لطف شما;)

حمید مفرد

عضو جدید
مهندس تعداد مقالات زیاده چه جوری همشو آپلود کنم؟ هر موضوعی رو که درخواست بدید، اگه داشتم، چشم آپلود میکنم

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم یکیشه، اگه موضوع رو بگید واستون آپلود میکنم. امیدوارم تونسته باشم ذره ای بهتون کمک کرده باشم:smile:

حمید جون. قربون شکل ماهت برم اقلا لیست موضوعات رو تهیه کن. اینطوری هرکس به چیزی نیاز داشت میگه شما هم آپلود میکنی. ضمن اینکه میتونی همشو زیپ کنی یه دفه تو 4shared آپ کنی.

حمید مفرد

عضو جدید
حمید جون. قربون شکل ماهت برم اقلا لیست موضوعات رو تهیه کن. اینطوری هرکس به چیزی نیاز داشت میگه شما هم آپلود میکنی. ضمن اینکه میتونی همشو زیپ کنی یه دفه تو 4shared آپ کنی.
نمیدونم چرا همه این روزا طلبکارن:que::que::que:، من چندی پیش همین موضوع رو بعلاوه درخواست یک پروژه جامداتی گذاشتم، اما هیچکس حتی یه نفر هم نظرشو ننوشت.:(

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا همه این روزا طلبکارن:que::que::que:، من چندی پیش همین موضوع رو بعلاوه درخواست یک پروژه جامداتی گذاشتم، اما هیچکس حتی یه نفر هم نظرشو ننوشت.:(

به خدا من طلبکار نیستم. اگه بخوای من کمکت میکنم که اینکارو با هم انجام بدیم. شما که داری زحمتشو میکشی. پس بهتره که درست و حسابی انجام بشه. :gol::gol::gol:

khafan_3113

عضو جدید
سلام مهندس
بشدت نیازمند مقاله در مورد توربین بخار و اورهال توربین بخار و طراحی پره هاشم.مخصوصا اورهال و تعمیرات
abdolreza.ka@gmail.com
ممنون

pm1

عضو جدید
با سلام و عرض تشکر از شما آقا حمید .من دنبال یه سری مطلب تخصصی راجع به سوخت رسانی و مشعل ها و محفظه احتراق توربین های گازی هستم .اگه بتونید کمکم کنید عالی میشه .ممنون میشم
ایمیلم : shah.parham@gmail.com

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام بدلیل نقض قوانین باشگاه تاپیک قفل و سپس حذف خواهد شد(ارسال ایمیل در پست های متعدد و تایپ فینگلیش )لطفا ار قرار دادن ایمیل در تاپیک ها جدا خودداری کنید فایل ها را آپلود و لینک قرار بدید با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.