هر کی ایرانسل داره بیاد تو........

m.ie

عضو جدید
سلام دوستان روز بخیر ...اقا ی مشکلی واسم پیش اومد ....کارت شارژو گرفتم بعد ک اومدم بخونم رمزوو اون قسمت لاکو ک پاک کردم دیدم 4رقم اول اصن معلوم نیس الان چیکارش میشه کرد ؟از رو شماره سریال میشه کاریش کرد ؟:huh:مرسی..

mehrshad67

کاربر فعال
اگر خودتون رمز رو مخدوش کردید امکانش نیست ... می توانید با تماس با اپراتور و پیگیری از طریق بخش شکایات درخواست تعویض کارت شارژ رو بدید ...اما در هر صورت نه ارزش وقت و هزینه برقراری تماس رو نداره .

chinir

عضو جدید
سلام من شاتل دارم ولی خیلی پر هزینه است.روزی دوتا شارژ می خرم.این بسته های ایرانسل که میگن چیه

!Tinaaa

عضو جدید
سلام ، با خط ایرانسل میشه تماس تلفنی بدون هزینه با حجاج عربستان داشت ؟ کلا برای اینکه اصلا پولی نیفته یا کمترین هزینه رو داشته باشه چیکار باید کرد ؟ مرسی

mehrshad67

کاربر فعال
سلام ، با خط ایرانسل میشه تماس تلفنی بدون هزینه با حجاج عربستان داشت ؟ کلا برای اینکه اصلا پولی نیفته یا کمترین هزینه رو داشته باشه چیکار باید کرد ؟ مرسی
از طرح های رومینگ ایرانسل استفاده کنید ...برای اطلاعات بیش تر به سایت ایرانسل مراجعه کنید .

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
m.ie

سلام دوستان روز بخیر ...اقا ی مشکلی واسم پیش اومد ....کارت شارژو گرفتم بعد ک اومدم بخونم رمزوو اون قسمت لاکو ک پاک کردم دیدم 4رقم اول اصن معلوم نیس الان چیکارش میشه کرد ؟از رو شماره سریال میشه کاریش کرد ؟:huh:مرسی.

بله میشه... تماس بگیرید با اپراتور و با خوندن شماره سریال و باقیمانده رمز خودشون براتون شارژ می کنند...برای خودم قبلا پیش اومده و تو 5 دقیقه تلفنی حل شده ...

نفس شیمی

عضو جدید
سلام دوستان روز بخیر ...اقا ی مشکلی واسم پیش اومد ....کارت شارژو گرفتم بعد ک اومدم بخونم رمزوو اون قسمت لاکو ک پاک کردم دیدم 4رقم اول اصن معلوم نیس الان چیکارش میشه کرد ؟از رو شماره سریال میشه کاریش کرد ؟:huh:مرسی..
سلام
مشکلی نیستا واسه خودمم پیش اومده.باید زنگ بزنی 700.به اوپراتور که وصل شد.مشکلتوبگو
اونم ش گوشیتو باشماره سریالشو با 4تا شماره اول یا آخر یاوسطی
هرکدوم که مشخصه بگیوآنلاین میاد تو گوشیت

mehrshad67

کاربر فعال

[h=3]خدمات ویژه ایرانسل برای حجاج ایرانی[/h]ایرانسل همانند سالهای گذشته از عرضه ارزان‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین تعرفه مکالمات و پیام کوتاه به حجاج ایرانی بیت الله الحرام و همچنین امکان استفاده رایگان از خدمات اینترنت همراه در موسم حج ابراهیمی امسال، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکین سیم کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل از صبح روز دوشنبه ۲۵ شهریور و تا زمان بازگشت آخرین کاروان حجاج به کشور، با استفاده از سیم کارت ایرانسل و انتخاب شبکه تلفن همراه "موبایلی (Mobily)" یا "زین (Zain)"، از طریق بخش تنظیمات شبکه گوشی تلفن همراه خود در کشور عربستان، میتوانند از تعرفه ۵۹۹ تومانی به ازای هر دقیقه تماس ورودی و یا خروجی به هر مقصدی در داخل ایران و تعرفه ۲۴۹ تومانی به ازای ارسال هر پیام کوتاه به هر نقطه از دنیا، بعنوان ارزان‌ترین تعرفه خدمات ارتباطی حجاج ایرانی برخوردار شوند.

به این ترتیب، مشترکین ایرانسل در کشور عربستان با انتخاب شبکه تلفن همراه "موبایلی (Mobily)" یا "زین (Zain)"، در طی موسم حج ابراهیمی امسال، به ازای هر دقیقه تماس با استفاده از سیم کارت ایرانسل به هر مقصدی در داخل ایران ۵۹۹ تومان و برای هر دقیقه تماس ورودی از ایران و هر نقطه جهان نیز تنها ۵۹۹ تومان پرداخت خواهند کرد.

ضمن آنکه امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه نیز برای حجاج مشترک ایرانسل با انتخاب شبکه تلفن همراه "موبایلی (Mobily)" یا "زین (Zain)"، عربستان به صورت کاملا رایگان و نامحدود فراهم شده است.

روشن کردن، فعال سازی سیم کارت و دریافت پیام کوتاه با استفاده از خدمات رومینگ ایرانسل در تمامی نقاط جهان رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای مشترکین ایرانسل در بر ندارد.

براساس این گزارش، کلیه مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل زائر خانه خدا، لازم است برای اطمینان از فعال‌سازی رایگان خدمات رومینگ بین‌الملل برروی سیم‌کارت خود، حداقل بیست و چهار ساعت قبل از خروج از کشور، کد دستوری #۱*۱۱۱* را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری کنند. مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل نیز، برای فعال سازی خدمات رومینگ، می بایست با شماره ۷۰۰ تماس بگیرند.

همچنین حجاج در صورت نیاز می‌توانند پس از فعال‌سازی سرویس رومینگ بین‌الملل، با "مرکز خدمات مشترکین ویژه حجاج ایرانسل" به شماره ۷۱۱ و یا ۰۰۹۸۹۳۷۷۱۱۰۰۰۰ و همچنین نشانی پست الکترونیک
haj@mtnirancell.ir تماس گرفته و سوالات و مشکلات احتمالی خود را با کارشناسان خدمات مشترکین ایرانسل مطرح و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند.

بنا بر اعلام، شارژ سیم‌کارت‌های ایرانسل حجاج علاوه بر کارت شارژ، از طریق روش‌هایی مختلفی از جمله شارژ اینترنتی از طریق وب سایت بانک‌های طرف قرارداد، خرید اعتبار و شارژ مستقیم از وب سایت ایرانسل
و کنترل حساب اینترنتی، شارژ مستقیم با تلفن همراه، سرویس ارسال شارژ و همچنین سرویس خط به خط از سوی اقوام و آشنایان حجاج و از داخل ایران یا عربستان ممکن می‌باشد.

علاوه بر این، ایرانسل با ارائه یک سرویس جدید این امکان را برای کلیه مشترکین سیم کارتهای اعتباری خود فراهم کرده تا با دریافت رمز دوم کارت های عضو شبکه شتاب خود و با شماره گیری کد دستوری #۷*، در هر لحظه و هر کجا شارژ مورد نظر خود را به قیمت واقعی و بسیار آسان از طریق گوشی تلفن همراه خود خریداری کنند.

بنابر اعلام، استفاده از شارژ شگفت انگیز، در حالت رومینگ امکان پذیر نیست.

ایرانسل با برقراری خدمات رومینگ بین الملل با ۴۱۹ اپراتور تلفن همراه برای مشترکین سیم کارت‌های دائمی، ۱۶۸ اپراتور برای مشترکین سیم کارت‌های اعتباری و ۲۹۹ اپراتور برای خدمات دیتا، گسترده ترین شبکه رومینگ تلفن همراه کشور را به مشترکین خود عرضه کرده است.

fatemeh.en

عضو جدید
سلام.چرا با گوشی هو آوی-y- نمیشه شارژ فرستاد؟
چطوری میتونم mmsموفعال کنم؟

mushibutusi

عضو جدید
سلام
سوالی داشتم سه روزه هر اس ام اسی به دستم میرسه ازش دو تا میاد چه از سمت همه کانتکت هام چه از سمت خود ایرانسل
گوشیم هوواوی مشکل از گوشیمه یا از خط ایرانسلم؟؟؟

نیما ندایی

عضو جدید
مکان یابی

مکان یابی

حغسلام. از مهندسین و دوستان اگه بتونن یه نرم افزار دقیق مکانیاب از طریق شماره موبال برام بدن از خجالتشو در میامن م

tene30

عضو جدید
با سلام
من یکسالی هست ایرانسلم خاموشه و پین کد میخاست که فراموش کردم
حالا دیدم از همون شماره بهم زنگ میزنن (به خط ثابتم)
حتی خودکار یک اسمس از گوشی من به اون خط رفته بود
مگه میشه اون خط رو به کسی دیگه بفروشن!!!!!!؟؟؟؟؟

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام

سیمکارت یه مدت که بدونه استفاده بمون سلب امتیاز میشه و به شخص دیگه واگذار میشه

jamnaj

عضو
nama.irancell.ir
برای مکانیابی شماره دوستان و خانواده ویا هرکسی که عضو سایت و اجازه مکانیابی داده باشد
اما اگر منظورتان تجسس هر شماره ای است که بخواد یا نخواد مکانیابی اش کنید ؛ من یکی تو اینجور کارا نیستم ؛
بهتره از سازمانهای جاسوسی دنیا و سایتهای جاسوسی مثل گوگل بپرسین:warn::warn::warn:

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
برا اینکه این مسیج های تبلیغاتی برام نیاد باید چیکار کنم؟:confused:

masha1

عضو جدید
سلام ، بـــــــــــبــــخشـــــید ، تورو خدا کمک کنید ، ایرانسل هی شارژ منو میخوره ، وقتی وای فای گوشیم خاموش می کنم ، اگه کسی تو وایبر مسیج بده ، واسم میاد، یعنی خودش متصل میشه به اینترنت، باید چیـــــــــــــــکار کنم؟؟؟؟ توروخدا کمک کنید ، اگه کسی میدونه به این آدرس میل کنه لطفا : m.p_omran@yahoo.com]

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام ، بـــــــــــبــــخشـــــید ، تورو خدا کمک کنید ، ایرانسل هی شارژ منو میخوره ، وقتی وای فای گوشیم خاموش می کنم ، اگه کسی تو وایبر مسیج بده ، واسم میاد، یعنی خودش متصل میشه به اینترنت، باید چیـــــــــــــــکار کنم؟؟؟؟ توروخدا کمک کنید ، اگه کسی میدونه به این آدرس میل کنه لطفا : m.p_omran@yahoo.com]
سلام. Cellular data رو off کنید.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام
سوالی داشتم سه روزه هر اس ام اسی به دستم میرسه ازش دو تا میاد چه از سمت همه کانتکت هام چه از سمت خود ایرانسل
گوشیم هوواوی مشکل از گوشیمه یا از خط ایرانسلم؟؟؟
یه سیمکارت دیگه بزارید رو گوشیتون ببینید باز هم مشکل هست یا خیر؟
حغسلام. از مهندسین و دوستان اگه بتونن یه نرم افزار دقیق مکانیاب از طریق شماره موبال برام بدن از خجالتشو در میامن م
چشم :surprised:

با سلام
بله سیمکارت سلب امتیاز شده
برا اینکه این مسیج های تبلیغاتی برام نیاد باید چیکار کنم؟:confused:
سیمکارتتون همراه اوله یا ایرانسل؟
مدل گوشیتون؟

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله masha1 http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
سلام ، بـــــــــــبــــخشـــــی د ، تورو خدا کمک کنید ، ایرانسل هی شارژ منو میخوره ، وقتی وای فای گوشیم خاموش می کنم ، اگه کسی تو وایبر مسیج بده ، واسم میاد، یعنی خودش متصل میشه به اینترنت، باید چیـــــــــــــــکار کنم؟؟؟؟ توروخدا کمک کنید ، اگه کسی میدونه به این آدرس میل کنه لطفا : m.p_omran@yahoo.com]

خودتون میگید وای فای رو خاموش کردید باید اینترنت سیمکارت رو غیرفعال کنید یعنی یک اس ام اس بدید به ایرانسل که gprs رو کنسل کنید یا از گوشی gprs رو غیرفعال کنید

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاخه معمولا اصحاب آیفون از این مشکل شکایت دارن :D

یعنیییییییی شارژ می خوره هاااااااااااااااااااااااااااااااااااا

راستی بسته اینترنت 2 گیگ 1 ماهه ایرانسل 10000 تومنه که معمولا توی پیشنهاداتش نمیگه ... برای آیفون جواب میده