هر کسی کمک میخواد بیاد اینجا بپرسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محبوبه.ط

عضو جدید

من پرسیدم که : اگه یه رشته ای رو توی کارنامه سبز قبول شده باشیم می تونیم بریم اونو بخونیم.؟؟یعنی در واقع همون رشته...همون شهر...یه دانشگاه دیگه.!!!میشه.؟گفتن برم صحبت کنم.رفتم صحبت کردم.اون دانشگاه بهم گفتن :همین رشته نمیشه بیای.اگه رشته دیگه ای زدی میشه.
چیکار کنم.؟؟؟:cry::cry::crying2::crying2::crying::crying:

danaye

عضو جدید
من پرسیدم که : اگه یه رشته ای رو توی کارنامه سبز قبول شده باشیم می تونیم بریم اونو بخونیم.؟؟یعنی در واقع همون رشته...همون شهر...یه دانشگاه دیگه.!!!میشه.؟گفتن برم صحبت کنم.رفتم صحبت کردم.اون دانشگاه بهم گفتن :همین رشته نمیشه بیای.اگه رشته دیگه ای زدی میشه.

راستش من هر دانشگاهیی میرم
شرطشون همینیه که تو داریشش
/
من که میگم هیچ مشکلی نداری
به نظرم یه مکاتبه با وزارت داشته باشی از همه چی بهترهه

محبوبه.ط

عضو جدید
مشکل چیه رفیخ؟ توضیح بده
دوستمون گفتن با وزارت علوم مکاتبه کنم.منم گفتم چی بگم؟؟؟ :crying2::crying2::crying2::crying2::crying::crying:

m.asn

عضو جدید
دوستمون گفتن با وزارت علوم مکاتبه کنم.منم گفتم چی بگم؟؟؟ :crying2::crying2::crying2::crying2::crying::crying:

پرینت کارنامه سبزتو داری؟ فکر نمیکنم مشکلی باشه ازشون بپرس چرا نمیشه؟ اگر بخش نامه ای دارن که تصویب شده باشه نمیشه کاری کرد اما اگر از خودشون یه چیزی بگن با چندبار رفتنو سیریش شدن میتونی. اگرم یه پارتی پیدا کنی که دیگ حل حل

m.asn

عضو جدید
پرینت کارنامه سبزتو داری؟ ببین اگر چیزی که اونا گفتن یه چیزی باشه که از وزارت بخش نامه شده باشه نمیشه کاری کرد اما اگر از خودشون بگن باید سیریش بشی یا اینکه یه پارتی پیدا کنی

محبوبه.ط

عضو جدید
پرینت کارنامه سبزتو داری؟ فکر نمیکنم مشکلی باشه ازشون بپرس چرا نمیشه؟ اگر بخش نامه ای دارن که تصویب شده باشه نمیشه کاری کرد اما اگر از خودشون یه چیزی بگن با چندبار رفتنو سیریش شدن میتونی. اگرم یه پارتی پیدا کنی که دیگ حل حل

پرینتشو دارم.پرسیدم بازم میگه همین رشته رونمیتونی بیای.اگه رشته ی دیگه قبول شدی میشه.بخش نامه ایم راجع به این که در مورد رشته محدودیتی وجود داره در دست نیست!!!سیریشم شدم ولی جواب نمیده!پارتیم در دسترس نیست متاسفانه!!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

danaye

عضو جدید
چیجوری بهشون بگم؟؟؟چی بگم اصن.؟؟؟تورو خدا کمک:cry::cry::cry::cry::cry::crying::crying::crying::crying::crying::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:

من خودممم مشکل دارم
ولی جواب نمیدنن
جالبه شمارشو که از 118 تهران میگیری
به جا وزارت وصل میشی به شرکت
/
من که میگم یه اشنا بفرست اگه داری
اگرم نه خودت برو وزارت تا دیر نشده

محبوبه.ط

عضو جدید
من خودممم مشکل دارم
ولی جواب نمیدنن
جالبه شمارشو که از 118 تهران میگیری
به جا وزارت وصل میشی به شرکت
/
من که میگم یه اشنا بفرست اگه داری
اگرم نه خودت برو وزارت تا دیر نشده

جاش میدون صنعته؟؟؟
ایمیل جواب نمیدن.؟؟؟آخه تو سایت وزارت آدرس ایمیلم داده.

محبوبه.ط

عضو جدید
ایمییل
بیخیال مگه بیکارن
جواب بدن
اونو برا سرگرمی ملت گزاشتننن
/
اصلا منتظر ایمیل نباش که من 2 ساله منتظرم
تو سایتش این ۲تا آدرسو داده :
تهران شهرک قدس میدان صنعت-خیابان خوردین -خیابان هرمزان نبش خیابان پیروزان جنوبی
تهران، میدان فردوسی، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان شهید موسوی(فرصت جنوبی) ، پلاک 27
حالا واقعا کدومشه؟؟!!!!

danaye

عضو جدید
تهران، میدان فردوسی، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان شهید موسوی(فرصت جنوبی) ، پلاک 27
حالا واقعا کدومشه؟؟!!!!

راستششش نمی دونممم تا حالا نرفتمممم
ولی یه سر برو گوگل ارث احتمالا اونجا پیداش کنی
/
یا یه سرچه کوچولو تو یاهوو

m.asn

عضو جدید
حالا واقعا کدومشه؟؟!!!!
فکر کنم هردوتاش هست باید ببنی وزارت علوم کدوم قسمتش

jentle man

عضو جدید
slm azizan man foghe diplome memari daram mikham beram omran omran bekhonam baz bayad az ava shoro konam dorosesh tatbigh mikhore

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا