هر کسی کمک میخواد بیاد اینجا بپرسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من بی سواد رو چه به ارشد!
من همین لیسانس رو هم نوشیروان مرزی مرزی قبول میشم
من مکانیک رو میخوام انتخاب کنم
۵۰۴۹ منطقه ۱ و ۹۷۰۰ کشوری

دلیل اصلی ام محیط به کل علمی اونجا هست از جمله پارک علم و فناوری اش

خیییلی خییلی ممنون برای اینکه پاسخ سوال هام رو دادید تقریبا جواب همه سوال هام رو لطف کردید جواب دادید

بی سواد چیه ؟؟!!...
اگه مکانیک بدون گرایش اونجارو فک میکنین نمیارین حتما مکانیک ساخت نوشیروانیو بزنین چون هم میتونین بعدا کارنامه سبزتونو بگیرین هم اگه معدلتون خوب باشه دانشگاه امکان تغییر رشته رو بهتون میده البته نمیدون کجا زندگی میکنن برای بومی ها شرایط بهتره...
بله تنها خوبی دانشگاه محیط علمی و آزمایشگاه های خوبشه
خواهش میکنم کاری نکردم...موفق باشید

mamad74

عضو جدید
بین رشته های مکانیک و برق و عمران و صنایع و شیمی کدوم بازار کار بهتری داره؟

پری 111

عضو جدید
کسی راجع به رشته معماری شهری میدونه؟ آیا حق امضای نظارت و حق امضای طرح رو میگیرن؟

m.mansourpour

عضو جدید
گزارش آماری حقوق و دستمزد در سال 1392

گزارش آماری حقوق و دستمزد در سال 1392

سلام.شاید این فایل برای دونستن حدود حقوق و دستمزد و یه سری اطلاعات دیگه به دردتون بخوره.البته نمیگم 100 درصد به داده هاش اعتماد کنین.ولی مطالعه ش میتونه خیلی مفید باشه.
http://www.irantalent.com/home/Iran-Salary-Report-1392-Report-3.html

shokoufeh94

عضو جدید
سلام دوستان یه راهنمایی میخواستم
کسی درمورد رشته مهندسی تکنولوژی عمران_آب فاضلاب آشنایی داره؟!!! به نظرتون صنایع بهتره یا همین رشته؟ممنون میشم یه راهنمایی بکنید؟!!
شک نکن که صنایع بهتره

alimack

عضو جدید
سلام دوستان چندتا سوال داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدید
1-آینده شغلی مهندسی کامپیوتر تو ایران و جهان چه طوریه؟
2-آیا لازمه قبل از ورود به این رشته برنامه نویسی چند تا زبان رو مثل ++c بلد باشیم یا تو دانشگاه میشه یاد گرفت؟
3-مهندسی کامپیوتر خواجه نصیر بهتره یا صنعتی اصفهان؟

Niloofar93

عضو جدید
سلام به همگی لطفا کمک کنید حیاتی است،حرف یه عمر زندگی است!!

من نیلوفرم متولد 74 و اهل اصفهان:smile: اما سال پیش اومدیم مازندران.

امسال کنکور دادم و میخوام رشته کامپیوتر رو در شهرهای شمالی انتخاب کنم ولی جز سهمیه من نیستند ،البته انتخاب هام رو انجام دادم ولی الان یکم شک کردم درسته یا نه؟؟؟

من دانشگاهی میخوام برم که گروه های فعال کامپیوتر و رباتیک داشته باشه.

انتخاب ها به ترتیب زیر است

بابل

بابلسر

بهشهر

گیلان

گلستان

البته این یک سالی که شمال بودم بعضی دانشگاهها رو دیدم ولی اطلاعات مفیدی هنوز بدست نیاووردم،میشه کمکم کنید،مهلت تغییر تا فرداست.

uhnali

عضو جدید
2-آیا لازمه قبل از ورود به این رشته برنامه نویسی چند تا زبان رو مثل ++c بلد باشیم یا تو دانشگاه میشه یاد گرفت؟

1- آينده شغلي عالي هست فقط فقط فقط بايد علاقه داشته باشي و پشتكار

2- صد درصد شما بايد اين زبون رو ياد بگيري تو دانشگاه ميشه ياد گرفت ولي پيشنهاد مي كنم تو همين تابستون ياد بگير بعد هم اينكه چون به object c نزديك هست خيلي راحت تو همين تابستون مي توني نرم افزار هاي Ios بنويسي به همين سادگي

3- بستگي به شهرت داره اگه تهراني راه دور من ميگم نرو همين خواجه نصير رو بزن وگرنه از نظر سحط علمي اصفهان خيلي بهتره

Sonrisa

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام اگه قبل از ورود به دانشگاه زبان های برنامه نویسی رو بلد باشی خب به نفعته و بهتر درسو متوجه میشه اما لزومی نداره که قبلش حتما بلد باشی چون تو دانشگاه میشه یاد گرفت ..البته کامل یاد نمیگیری اما درحد نمره خوب گرفتن یاد میگیری.جواب اون سوالای دیگتو نمیدونستم

uhnali

عضو جدید

امسال کنکور دادم و میخوام رشته کامپیوتر رو در شهرهای شمالی انتخاب کنم ولی جز سهمیه من نیستند ،البته انتخاب هام رو انجام دادم ولی الان یکم شک کردم درسته یا نه؟؟؟

بابل

بابلسر

بهشهر

گیلان

گلستان

البته این یک سالی که شمال بودم بعضی دانشگاهها رو دیدم ولی اطلاعات مفیدی هنوز بدست نیاووردم،میشه کمکم کنید،مهلت تغییر تا فرداست.

تا جايي كه كلا من تحقيق كردم صنعتي بابل(نوشيروان) خيلي دانشگاه خوبي هست
رتبه تون رو بگيد دوستان مي تونند دقيق تر راهنمايي كنند

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بابل

بابلسر

بهشهر

گیلان

گلستان

انتخابت تقریبا خوب بود
بابا تنها دانشگاه صنعتی تو شماله
بعدش مازندرانو گیلان خوبن
بعدش بهشهر و سرآخر گرگان

Niloofar93

عضو جدید
تا جايي كه كلا من تحقيق كردم صنعتي بابل(نوشيروان) خيلي دانشگاه خوبي هست
رتبه تون رو بگيد دوستان مي تونند دقيق تر راهنمايي كنند

من چون شمال هستم میخوام شمال برم و رتبم حدود 2000 منطقه 2 است

shokoufeh94

عضو جدید
کسی نظر دیگه ای نداره؟؟:cry:
دانشکده کامپیو تر با برق یکیه اگه اشتباه نکنم فقط سخت افزار داره اما بابلسر تو دانشکده فنی نرم افزار و itداره شاید جو نوشیروانی بهتر باشه ولی معمولا کامپیوتر نرم افزار که بدرد می خوره سخت افزار فوقش استاد بشی با این حال خودت باید انتخاب کنی

Niloofar93

عضو جدید
دانشکده کامپیو تر با برق یکیه اگه اشتباه نکنم فقط سخت افزار داره اما بابلسر تو دانشکده فنی نرم افزار و itداره شاید جو نوشیروانی بهتر باشه ولی معمولا کامپیوتر نرم افزار که بدرد می خوره سخت افزار فوقش استاد بشی با این حال خودت باید انتخاب کنی

من هم میخوام نرم افزار برم

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم میخوام نرم افزار برم
به نظر من با رتبه 2000 منطقه دو بهتره برق بابلو بزنین تا نرم افزارشو...چون نرم افزار امسال تو دانشگاه نوشیروانی سال دومشه و هم اینکه با توجه به علاقتون به رباتیک برق برید بهتره

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانشگاه پارسال چقدر رشته جدید آورده از معماری انقدر تو شوک بودیم که خبر از نرم افزار نداشتیم...
شما بابلین؟؟....
معماریو حالا واقع آورده ؟؟...
الان اسم صنعتی از دانشگامون گرفته شده یا هنوز اسم دانشگاه صنعتی بابله؟؟...

shokoufeh94

عضو جدید
شما بابلین؟؟....
معماریو حالا واقع آورده ؟؟...
الان اسم صنعتی از دانشگامون گرفته شده یا هنوز اسم دانشگاه صنعتی بابله؟؟...

آره منم بابلم نیمسال دوم 92 آورده ترم پیش که کلاسا شون تو رسم فنی عمران بود نه اسم دانشگاه که همونه

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره منم بابلم نیمسال دوم 92 آورده ترم پیش که کلاسا شون تو رسم فنی عمران بود نه اسم دانشگاه که همونه

من شنیدم معماری بیاد اسم صنعتی گرفته میشه دیگه دانشگاه جزو صنعتیا نیست واسه شاهرودم همینطوری شد!!!

aida.ti

عضو جدید
شک نکن که صنایع بهتره

میشه لطفا بیش تر توضیح بدید مخصوصا درمورد مهندسی عمران-آب وفاضلاب چون زیاد آشنایی ندارم درباره ش
ولی از یه عمرانی دیگه سوال کردم این رشته رو بهتر میدونست نسبت به صنایع!!!!! میخواستم دلایل شما روهم بدونم؟
ممنون

mamad74

عضو جدید
کسی درباره دانشگاه علم و فناوری بهشهر اطلاعاتی داره؟
من شنیدم دانشگاه غیرانتفایی علوم و فنون بابل از این بهتره! درسته؟

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی درباره دانشگاه علم و فناوری بهشهر اطلاعاتی داره؟
من شنیدم دانشگاه غیرانتفایی علوم و فنون بابل از این بهتره! درسته؟
جواب شمارو تو تاپیک مازندرانی ها دادم ...لطفا مطالعه کنید
موفق باشید

Alidorost

عضو جدید
سلام بروبچز
دو خواهر بنده سوال داشتن که خدمتتون میذارم لطفا جواب بدید فوری، هر دو برای ارشد دو جا قبول شدن که سوالشون در این باره هس، خیلی هم مهم و فوریه:

1 من شدیدا به کم احتیاج دارم.لطفا منو راهنمایی کنید.من دانشگاه علم و فرهنگ تهران ارشد سلولی قبول شدم اما متاسفانه کسی و پیدا نکردم که حتی یه کم در موردش بدونه.توی دفترچه طوری نوشته که انگار رتبه های خوب اونجا میخونن درسته؟واقعا بچه های اونجا استخدام پروهشگاه میشن؟سطح استادا چطوره؟خوابگاه داره؟در کل اونجا بخونی بهتره یا دانشگاه های دولتی به خصوص دانشگاههای تهران؟توی مدرک مینویسن غیرانتفاعی؟و هر اطلاعت دیگه ایکه دارید ممنون.

2. من موسسه غیرانتفاعی نوردانش میمه برای ارشد سلولی مولکولی (زیست) قبول شدم، دوستان کسی در مورد این موسسه چیزی می دونه؟ از لحاظ سطح دانشگاهی، اساتید، خوابگاه، امکانات چطوریه؟ لطفا اگه اطلاعاتی دارید بگید
میارزه آدم بره اینجا ارشد بخونه؟ آزاد بهتر نیس؟

رفقا دیگه خواهش می کم ده روز دیگه بیشتر نمونده به ثبت نام به این جمع خانوادگی کمک کنید!
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/smile.gif

ممنون

آخرین ویرایش:

shokoufeh94

عضو جدید
میشه لطفا بیش تر توضیح بدید مخصوصا درمورد مهندسی عمران-آب وفاضلاب چون زیاد آشنایی ندارم درباره ش
ولی از یه عمرانی دیگه سوال کردم این رشته رو بهتر میدونست نسبت به صنایع!!!!! میخواستم دلایل شما روهم بدونم؟
ممنون

5 واحد از این درس های پاس کردم واقعا بی خود بود

behnamy

عضو جدید
سلام دوستان
یک سوال داشتم که فکر کنم شما جوابش رو بدونید. من یک کارت اعتباری واسه ثبت نام ارشد امسال خریدم ولی پشیمون شدم که شرکت کنم و هنوز کامل ثبت نام نکردم، میتونم این کارت رو بدم به دوستم که بره استفاده کنه؟ چون شاید نام و نام خانوادگی رو وقت خرید پرسید نمیشه به کس دیگه داد!!
سوال بعدیم هم اینه که توی دفترچه ثبت نام واسه ثبت نام ارشد در مورد دانشجوی غیر سال آخر هیچی نگفته. اینجور که اینجا گفته کلا آدما به دو دسته تقسیم میشن یا دانشجوی سال آخری هستن یا که فارق التحصیل هستن و در مورد دانشجوی غیر سال آخری هیچی نگفته! اونی که سال سومه یا اونی که سال چهارمه و پنج ساله تمومه میکنه میتونه آزمون بده؟ حتما باید تیک المپیاد رو بزنه که آزمون براش آزمایشی بشه یا همینجوری آزمون بده و فقط انتخاب رشته نکنه؟

blackhacking21

عضو جدید
سلام دوستان
یک سوال داشتم که فکر کنم شما جوابش رو بدونید. من یک کارت اعتباری واسه ثبت نام ارشد امسال خریدم ولی پشیمون شدم که شرکت کنم و هنوز کامل ثبت نام نکردم، میتونم این کارت رو بدم به دوستم که بره استفاده کنه؟ چون شاید نام و نام خانوادگی رو وقت خرید پرسید نمیشه به کس دیگه داد!!
سوال بعدیم هم اینه که توی دفترچه ثبت نام واسه ثبت نام ارشد در مورد دانشجوی غیر سال آخر هیچی نگفته. اینجور که اینجا گفته کلا آدما به دو دسته تقسیم میشن یا دانشجوی سال آخری هستن یا که فارق التحصیل هستن و در مورد دانشجوی غیر سال آخری هیچی نگفته! اونی که سال سومه یا اونی که سال چهارمه و پنج ساله تمومه میکنه میتونه آزمون بده؟ حتما باید تیک المپیاد رو بزنه که آزمون براش آزمایشی بشه یا همینجوری آزمون بده و فقط انتخاب رشته نکنه؟
کارت رو میتونی بدی دوستت استفاده کنه مشکلی نداره ، اون اطلاعات رو میگیره صرفا جهت انجام پرداخت ...
فکر کنم به شرطی میشه تو ارشد شرکت کرد که حداکثر تا تاریخ 94/06 فارق التحصیل بشین
موفق باشین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا