هر کتاب الکترونیکی مکانیک که میخواهید در خدمتم

ehsansls

عضو جدید
با سلام
من نیاز شدید به کتاب زیر دارم ، ممنون می شوم اگر کسی بتوند یک لینک دانلود معرفی نمایید
The complete swimming pool refrence, by Tom Griffiths, second edition
با تشکر

smz123

عضو جدید
سلام مهندس جان میدونید سیالات مغناطیسی یا سیالات MR جز سر فصل کدوم کتاب سیالات هستش ؟ لطفا اگه میدونید کتاب رو برام بذارین .
ممنون با تشکر

iranahvaz

عضو جدید

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من به سختی دنبال کتاب Metal Forming process and analysis نوشته Avitzur هستم. لطفاً دوستانی که این کتاب یا لینکش رو دارن بنده رو راهنمایی کنن.

:gol:

ramin6441

عضو جدید
سلام خسته نباشی. آیا کتابهای زیر را دارید؟
Sonderverfahren des SpritzgießensSonderverfahren des Spritzgießens
Moderne Spritzgießfertigung
Handbuch Spritzgießen
Tipps zum Spritzgießen 1000
همگی به زبان آلمانی در باره قالبسازی می باشند.

arash1447

عضو جدید
[h=1]Russell C. Hibbeler - Solution Manual Mechanics of Materials (6th Edition)[/h]سلام این کتاب با هر ویرایش که باشه 6 ، 7 یا 8 ولی به صورت غیر اسکن پیدا می شه؟ قربان شما

sama009

عضو جدید
سلام دوستان
حل المسائل ترموديناميك پيشرفته وينتربون رو مي خوام
كسي ميتونه كمكم كنه ؟

mohsenjigar2002

عضو جدید
من حل المسائل دینامیک جانسون ویرایش 9 رو میخواستم خواهشا این یکی رو برام بزارین خیلی فوری نیاز دارم

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اگر کتاب زیر را کسی بتونه برام جور کنه ممنونش میشم خبلب لازمش دارم دمتون گرم :gol::gol::gol::gol::gol:

Shakedown of elastic-plastic structures

نویسنده

Jan A. König

لینک گوگل
http://books.google.com/books/about/Shakedown_of_elastic_plastic_structures.html?id=zltpAAAAMAAJ

لینک الزویر
http://store.elsevier.com/Shakedown-of-Elastic-Plastic-Structures/J_A_-König/isbn-9780080983844/

دانلود
[
QUOTE=محمودپور;7710121]دوستان من به سختی دنبال کتاب Metal Forming process and analysis نوشته Avitzur هستم. لطفاً دوستانی که این کتاب یا لینکش رو دارن بنده رو راهنمایی کنن.

:gol:[/QUOTE]
اين كتاب از اين نويسنده هست شايد به دردتون خورد.

دانلود

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آنالیز عددی ویژه رشته‌های مهندسی
نام نویسنده:منصور برزگری

SHELLBY

کاربر بیش فعال
سلام.
دنبال منبع یا منابع،سایت و ... که مطالب کلی و اولیه در مورد روشهای حل عددی FEM, BEM , FDM , FVM ,meshless داشته باشه هستم.
مرسی

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
لطفا.....

[h=1]Solar Humidification Dehumidification Desalination System[/h]http://www.amazon.com/Solar-Humidification-Dehumidification-Desalination-System/dp/3659336653

سپاس

V.AZARIFAR

عضو جدید
سلام دوست عزیز .....اگه امکانش هست حل المسایل "Cook R., Malkus D. Plesha M., Witt R., Concept and applications of finite element analysis" چاپ چهارم یا سوم را برای من پید کنین.....خیلی لنگ این کتابم......متشکرم

ho_a

عضو جدید
سلام
کتاب مبدل حرارتی میخواستم ( خیلی دنبال اسکن رستمی گشتم پیدا نکردم) اگه میشه کمک کنین.

sunsunsun

عضو جدید
سلام اگه لینک دانلود این کتاب ها رو بدین ممنون میشم
The continuum mechanics book from Green and Adkins on Large elastic deformations and non-linear continuum

Elasticity book by Martin Sadd

komeil...7

عضو جدید
سلام،خسته نباشید،واقعا دست گلتون درد نکنه
دنبال یک کتاب زبان اصلی و معتبر در مورد مکانیک شکست(مواد نرم) میگردم،خیلی نیاز دارم
:( ،اگه لطف کنین خود کتاب یا لینکشو برام بزارین ممنون میشم

farahafshan

عضو جدید
سلام. دوست عزیز من کتاب منیزیم و آلیاژ های منیزیم رو از کتابای asm میخاستم.ممنون

HOSSEIN_GH7

عضو جدید
با سلام
کتاب زیرو میخاستم اگه کسی لینک pdf اش یا خودش رو داره ممنون میشم کمکم کنه
Die Maintenance Handbook

بالا