هر کتاب الکترونیکی مکانیک که میخواهید در خدمتم

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
باسلام کتاب معادلات دیفرانسیل معمولی نیکوکار رو میخواستم
ممنون

سلام کتابهای نقشه کشی محمود مرجانی انتشارات دانشگاه یزد هم خوبه

سلام.توروخدا اگه میشه لینک دانلود کتاب دینامیک برداری منور نیکخواه بهرامی رو بزارین.اگر نبود لطفا نسخه فارسی دینامیک مریام رو بزارین.خیییییییلیییییییییی ممنون میشم اگه سریع تر بزارین.با تشکر

کتاب های فارسی به دلیل داشتن حق چاپ و حقوق مولف و مترجم در سایت قرار داده نمیشن.

aghsin

عضو جدید
سلام
کسی میتونه این کتاب گیر بیاره ممنون میشم:
[h=1]CATIA V5 FEA Tutorials BY NADER G. ZAMANI[/h]

I_Q_SUN

عضو جدید
سلام.من دنبال کتاب دینامیک ماشین مارتین میگردم.اگه دارید ممنون میشم

a2002reza

عضو جدید
با سلام
من خيلي دنبال اين كتاب گشتم ولي نتونستم پيداش كنم :
Handbook of railway vehicle dynamics. By Simon Iwnicki

mehdi1356

عضو جدید
با سلام
داشتم تایپیکهای دوستان عزیز رو می خوندم که پاسخی تحت عنوان کتاب های فارسی به دلیل داشتن حق چاپ و حقوق مولف و مترجم در سایت قرار داده نمیشن نظرم رو جلب کرد.اقای محترمی که این جوابو دادین چطور به راحتی تمام کتابهای رفرنس مهندسی دنیا رو به راحتی و بدون هیچ اجازه ای تو سایت قرار می دی ولی حتی یه راهنمائی نمی کنی به کسی که به کتاب دانشگاهی زبان فارسی نیاز داره .
با تشکر

basafa

عضو جدید
سلام، شما کتاب Numerical heat transfer and Fluid Flow نوشته Suhaz V. Patankar رو به زبان اصلی داره

1356216

عضو جدید
کسی از مهندسان عزیز پیدا نشد که بما کمک کنه که فصل 57 استاندارد اشری را برامون بزاره

a1l2i3z4a5h6r7

عضو جدید
سوال مهم اساتید کمک کنید

سوال مهم اساتید کمک کنید

سلام دوستان من حل مسایل دینامیک مریام میخوام بگیرم میخوام ببینم کدوم مترجم به زبان ساده مسایل دینامیک رو حل کرده که برم بگیرم اگه میشه راهنمایی کنید
و کتاب مکانیک سیالات 2 استرتر
وانتقال حرارت اینکوپرا
مقاومت مصالح مریام

اگه ممکنه حل مسایل مترجمای که به زبان ساده توضیح دادن رو معرفی کنید که من از انقلاب تهیه کنم یا اگه دارین بزارین ممنون

gharibistudent

عضو جدید
درخواست کتاب ( فوری )

درخواست کتاب ( فوری )

بچه ها اگه میشه این کتاب ها رو هر کی داره برای دانلود بذاره یا پیام خصوص بده ممنون میشم برای پایان نامه می خوام.

1- Damage initiation and failure of polymer matrix composites due to manufacturing induced defects. PHD thesis, Texas A&M University 2004.

. Advanced composite manufacturing , John-Wiley & Sons, 1997- 2

3- ژییر ام اچ ، ترجمه محمود شکریه و بهروز طاهری "کنترل کیفیت مواد کامپوزیت " انتشارات مهکامه ، 1385

رضا g

عضو جدید
L. Wang, B. Sunden, R. M. Manglik, Plate Heat Exchangers: Design, Application and Performance, WIT press, 2007سلام من نياز شديدي به اين كتاب دارم كمكم كنيد بايد تا اول مهر فارغالتحصيل بشم.

رضا g

عضو جدید
L. Wang, B. Sunden, R. M. Manglik, Plate Heat Exchangers: Design, Application and Performance, WIT press, 2007سلام من خيلي دنبال اين كتاب گشتم كمكم كنيد.

gharibistudent

عضو جدید
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/pdf.gif درخواست کتاب ( فوری )[/h] بچه ها اگه میشه این کتاب ها رو هر کی داره برای دانلود بذاره یا پیام خصوص بده ممنون میشم برای پایان نامه می خوام.

1- Damage initiation and failure of polymer matrix composites due to manufacturing induced defects. PHD thesis, Texas A&M University 2004.

3- ژییر ام اچ ، ترجمه محمود شکریه و بهروز طاهری "کنترل کیفیت مواد کامپوزیت " انتشارات مهکامه ،

gharibistudent

عضو جدید
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/pdf.gif درخواست کتاب ( فوری )[/h]
بچه ها اگه میشه این کتاب ها رو هر کی داره برای دانلود بذاره یا پیام خصوص بده ممنون میشم برای پایان نامه می خوام.

3- ژییر ام اچ ، ترجمه محمود شکریه و بهروز طاهری "کنترل کیفیت مواد کامپوزیت " انتشارات مهکامه ،

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/pdf.gif درخواست کتاب ( فوری )

کتاب سومی رو از سایت فروزش میتونی بخری

emshy

عضو جدید
خل المسایل طراحی اجزا شیگلی
کتاب و حل المسایل مبانی مهندسی برق
ببخشید...

gharibistudent

عضو جدید
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/pdf.gif درخواست کتاب ( فوری )[/h]

hamed118

عضو جدید
درخواست کتاب

درخواست کتاب

اگه کتاب زیر رو واسم پیدا کنید ممنون میشم.
Elevator Mechanical Design 3rd Ed by Lubomir Janovsky .

tmeysam92

عضو جدید
کمککککککککککککککککککککککک

کمککککککککککککککککککککککک

با سلام خواهش مندم اگر می تونید این کتاب را برای من بذارید شدیدا نیازمندم .
متشکرم
[h=1]Foundations of biomedical ultrasound[/h]
[h=1]Richard S.C. Cobbold[/h]

tmeysam92

عضو جدید
با سلام خواهشمندم کتاب زیر را برای بذارید متشکرم
foundation of biomedical ultrasound
[h=1]by cobbold[/h]

raminbabak

اخراجی موقت
با سلام
داشتم تایپیکهای دوستان عزیز رو می خوندم که پاسخی تحت عنوان کتاب های فارسی به دلیل داشتن حق چاپ و حقوق مولف و مترجم در سایت قرار داده نمیشن نظرم رو جلب کرد.اقای محترمی که این جوابو دادین چطور به راحتی تمام کتابهای رفرنس مهندسی دنیا رو به راحتی و بدون هیچ اجازه ای تو سایت قرار می دی ولی حتی یه راهنمائی نمی کنی به کسی که به کتاب دانشگاهی زبان فارسی نیاز داره .
با تشکر
کاملا با شما موافقم م م م م .

ashakibi

عضو جدید
با سلام
لطفا در مورد پرس های هیدرولیکو هر نوع کتابی داری برام بزارو از مقدماتی تا پیشرفته

ahmad890

عضو جدید
با سلام، منم دنبال این کتاب میگردم، اگه کمکم کنید ممنون میشم
Modern Welding Technology (6th Edition)

by Howard B. Cary , Scott Helze

بالا