هر کتاب الکترونیکی مکانیک که میخواهید در خدمتم

hosseinyz

عضو جدید
آقا خواهش میکنم مقاومت مصالح ۳ دکتر شاکری رو بهم بدید من هفته دیگه از ۳ فصل اول این کتاب معرفی به استاد امتحان دارم .

eng mita

عضو جدید
سلام.کسی از دوستان یه جزوه خوب و کارامد از مکانیک سیالات نداره برام آپلود کنه؟ممنون میشم.

هر کتاب الکترونیکی مکانیک که میخواهید reply بزنید تا براتون پیدا کنم
حل التمرین سعی کنین نخواین ولی میزارم حد اقل اسم انگلیسیشو یاد بگیرین و بنویسین
اسم کتابارو دقیق بنویسین. درضمن هركتابي هم تو اينترنت نيست.

سلام من کتاب نیروگاه سیکل های حرارتی میخام. لطفا اگر کتاب دیگری دارین به من ایمیل بکننین . من کتابی لازم دارم که در مورد دود کش های موجود در صنعت توضیح داده باشد مرسی.
elham.naz85@yahoo.cm این ایمیل من است

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این مقاله رو کسی می تونه بگیره من از دانشگاهمون نتونستم

a note on dijkstra's sjortest path algorithm
by Johnson

reza.rahbarpoor

عضو جدید
با سلام

1- عنوان کتاب :
Friction Welding of Similar and Dissimilar Materials: PMMA and PVC.: An article from: Polymer Engineering and Science

مولف:
C. B. Lin (Author), Li Cheng Wu

لینک:
http://www.amazon.com/Friction-Weld...1_fkmr1_2?ie=UTF8&qid=1338424372&sr=8-2-fkmr1

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2- عنوان کتاب :
Computational modeling of heat transfer and visco-plastic flow in friction stir welding

مولف:
Rituraj Nandan

لینک:
http://www.amazon.com/Computational...0459/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1338423920&sr=8-1
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

zxccas

عضو جدید
با سلام
اگر ممکن هست حل المساله دینامیک پیشرفتهginsberg خیلی واجب وحیاتی
پیشاپیش از کمکتون ممنونم یا اگر بچه حل به صورت دست نوشته دارند لطفا قرار بدهند

ariax77

کاربر فعال
كتاب طراجي مكانيزم hartenberg رو ميخواستم. ممنون ميشم اگه زودتر لطف كنين

Hartenberg, R. S. and Denavit, J., Kinematic Synthesis of Linkages, McGraw-Hill, New York.

Avon

عضو جدید
آخرین ویرایش:

zxccas

عضو جدید
Numerical Optimization Techniques For Engineering Design
By: G.N. Vanderplaat
اگر لطف کنین حل این کتاب قرار بدهید خیلی نیازمندم
از زحمتتان متشکریم

بالا