هر کتاب الکترونیکی مکانیک که میخواهید در خدمتم

Armagedon1

عضو جدید
سلام وقت بخیر ، من حل المسایل کتاب theory of machines میخوام نویسندش khurmi (خورمی)
اگه پیدا کنید واسم خیلی ممنون میشم.
همچنین کتاب زبان اصلی خوب و جدید برای درس casting and welding thechnology . اگه جدا هم باشه عیبی نداره یعنی یه کتاب مفصل و جامع در مورد ریخته گری و یک کتاب کامل در مورد جوشکاری
خیلی ممنون از لطفتون و وقتی که میزارید.

سلام من دارمش. هر فصل فایل جداگانه دارد اما جایی برای اپلود ندارم

mehdibaghaee

عضو جدید
حل المسائل کتاب اجزا محدود کوک لطفاً:
solutions manual for concepts and applications of finite element analysis (4th ed., cook, malkus, plesha & witt).

arminebadi

عضو جدید
مکانیک محیط های پیوسته باترا

مکانیک محیط های پیوسته باترا

elements of continum mechanics batra
حل مسئله رو میخوام

*ENGINEER*

عضو جدید
سلام دوست عزیز میشه کتاب فارسی رباتیک سعید نیکو رو برام ایمیل کنید ممنون میشم.matin_z68@yahoo.com

hossein-77

عضو جدید
سلام
وقت بخیر
کتاب compact heat exchangers kays & London رو نیاز دارم اما هرجا پیدا میکنم لینکش پاک شده
ممنون میشم کمک کنید

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
وقت بخیر
کتاب compact heat exchangers kays & London رو نیاز دارم اما هرجا پیدا میکنم لینکش پاک شده
ممنون میشم کمک کنید

سلام
دانلود

سلام
[FONT=yekan !important]Titanium (Engineering Materials and Processes), Gerd Lutjering, Springer, Ed 2, (2007) اگه باشه ممنون میشم
لطف می کنی
saeid59y@gmail.com
[/FONT]

سلام دانلود

mohsen man

عضو جدید
این کتابارو میخوام

این کتابارو میخوام

با سلام من تازه عضو شدم من چند تا کتاب هست که خیلی تو نت دنبالش گشتم (اصلا تو ایران نیست ) این کتاب ها به زبان انگلیسی هست لطفا اگه کسی داره یا جایی سراغ داره به من بگه این کتاب راجع به simolation solid work هست اگه 2015 نبود هم مشکلی نیست

Introduction to
Finite Element Analysis Using
SOLIDWORKS Simulation 2015

Engineering Analysis
Paul M. Kurowski
with SOLIDWORKS Simulation 2015

SolidWorks 2015

Part II - Advanced Techniques

Engineering
Dynamics Labs
with SOLIDWORKS Motion 2015

meysi

عضو جدید
اگر لطف کنید این کتابهارو برام، ممنون میشم
[FONT=tahoma !important]1-A.Bejan,Advanced Thermodynmic ,3nd Edition,Willy,2006[/FONT]
[FONT=tahoma !important]2-Efficiency Use of Energy[/FONT]
[FONT=tahoma !important]3-N.Khartchenko,N.V.Khartchenko and V.m.Kharchenko,Advanced Energy Systems, 3nd Edition,CRC Press,2012

اگر ترجمه فارسیشم باشه که خیلی عالیه
با تشکر[/FONT]

olfati

عضو جدید
هر کتاب الکترونیکی مکانیک که میخواهید reply بزنید تا براتون پیدا کنم
حل التمرین سعی کنین نخواین ولی میزارم حد اقل اسم انگلیسیشو یاد بگیرین و بنویسین
اسم کتابارو دقیق بنویسین. درضمن هركتابي هم تو اينترنت نيست.

Entropy generation through heat and fluid flow

by :adrian bejan
Wiley, 1982 - Science - 248 pages

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
من دنبال این کتابم، تو اینترنت هست ولی پولیه!!! ممنون میشم پیداش کنید.
Momentum Transfer in Boundary Layers Cebeci, Tuncer;Bradshaw, P

rahim raki

عضو جدید
با سلام
نسخه الکترونیکیه کتاب راهیان ارشد مکانیک سیالات 1 مهندسی مکانیک
با تشکر

Armagedon1

عضو جدید
با سلام خدمت اساتید بزرگوار
مدتی است در اینترنت دنبال کتاب زیر می گردم. یک جا پیدا کردم ولی هم پولی بود هم اینکه مطمئن نبودم حتی بعد از پرداخت پول آیا به کتا میرسیم یا خیر. از دوستانی که در این زمینه فعالیت دارند. خواهشمند است بزرگواری کنند یا لینک دانلود را براب همگان قرار دهند یا راهنمایی کنند چگونه میشه تهیه کرد. حتی شنیدم سایت های ایرانی هستند که با پرداخت ریالی بعضا آن ایبوک را برای شخص می خرند. در هر صورت اگر کسی کمکی میتواند بکند بسم الله
Engineering Optimization ،Theory and Practice by S S Rao, 4th Edition Solution Manual

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت اساتید بزرگوار
مدتی است در اینترنت دنبال کتاب زیر می گردم. یک جا پیدا کردم ولی هم پولی بود هم اینکه مطمئن نبودم حتی بعد از پرداخت پول آیا به کتا میرسیم یا خیر. از دوستانی که در این زمینه فعالیت دارند. خواهشمند است بزرگواری کنند یا لینک دانلود را براب همگان قرار دهند یا راهنمایی کنند چگونه میشه تهیه کرد. حتی شنیدم سایت های ایرانی هستند که با پرداخت ریالی بعضا آن ایبوک را برای شخص می خرند. در هر صورت اگر کسی کمکی میتواند بکند بسم الله
Engineering Optimization ،Theory and Practice by S S Rao, 4th Edition Solution Manual
سلام
دانلود

Armagedon1

عضو جدید
جناب n!hat
با سلام
آن بالا نوشته بودم Solution Manual نه خود کتاب. اگر بتوانید آنرا گیر بیاورید که کمک زیادی کرده اید.
با تشکر فراوان

ariax77

کاربر فعال
کتاب Theory of vibrations از Mclachlan رو میخواستم. هرچی گشتم نسخه ی رایگانی گیر نیاوردم.

mehrdad torabi

عضو جدید
Entropy generation through heat and fluid flow

by :adrian bejan
Wiley, 1982 - Science - 248 pages
سلام.
مهندس جان این کتاب فقط paperback داره. برای خریدن هم باید به سایتهایی مثل آمازون با ورلدکت مراجعه کنید.
ولی مطالب مرتبط با کتاب رو میتونید توی مقالات و کتابهای دیگه بیژن پیدا کنید.
این لینک شاید کمک کنه:
https://scholar.google.com/citations...j70AAAAJ&hl=en

بالا