هركي امتحان داره بياد تو!!!

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقلب با استفاده از وسایل دیجیتالی!
همزمان با نزدیکی فصل امتحانات آخر سال برخی سایتهای ایتالیایی اقدام به فروش فناوری‌ها و دستگاه‌های الکترونیک کوچک مصرفی کرده‌اند که تقلب کردن را دیجیتالی می‌کنند.

کمتر از 21 روز تا شروع امتحانات آخر سال در ایتالیا باقی مانده است و به همین علت این روزها بازار فروش دستگاه‌های الکترونیکی مصرفی ویژه تقلب کردن در اینترنت داغ است به طوری که سایتی به نام ScuolaZoo یک ساعت مچی ویژه تقلب را برای فروش عرضه کرده است. این ساعت مچی تقلب که 54 یورو قیمت دارد شبیه به یک ساعت مچی دیجیتالی معمولی است اما در حقیقت همانند یک کلید فلش «یو. اس. بی» عمل می‌کند.

سخت ترین بخش استفاده از این محصول، آماده کردن برگه‌های تقلب است به طوری که دانش آموز متقلب باید تمام مطالبی را که برای امتحان لازم دارد در روی یک فایل txt بنویسد و آنها را براساس مقولات و موضوعات مختلف طبقه بندی کند. به این ترتیب پیدا کردن اطلاعات مورد نظر در زمان امتحان آسانتر می‌شود.

این ساعت از طریق یک کابل «یو. اس. بی» به رایانه متصل می‌شود و تمام برگه‌های تقلب را در خود ذخیره می‌کند.

این سایت توصیه می‌کند که دانش آموز نور نمایشگر ساعت مچی دیجیتال را به گونه‌ای تنظیم کند که خاموش به نظر برسد.

به این ترتیب دانش آموز متقلب، در زمان امتحان با فشار یک دکمه ساده می‌تواند تقلبهای آماده شده را بخواند و با فشار دکمه‌های «بالا» و «پایین» صفحات را ورق بزند.

براساس گزارش آنسا، این ساعت دیجیتال، تنها بخشی از فناوری‌های تسهیل در تقلب در زمان امتحانات است به طوری که محصولات ارزانتری نیز در روی این سایت عرضه می‌شود که قیمتهای مختلفی دارند. برای مثال خودکار لیزری (14 یورو) یکی از این محصولات است. دانش آموز بر روی برگه تقلب خود نوک این خودکار را به طرف چپ می‌چرخاند و با آن مطالب تقلب را می‌نویسد اما نوشته‌ها در روی کاغذ دیده نمی‌شوند و بنابراین کاغذ کاملا سفید به نظر می‌رسد اما زمانی که نوک خودکار به سمت راست می‌چرخد در اینجا لیزر وارد عمل می‌شود و نوشته‌های نامرئی را مرئی می‌کند و به این ترتیب دانش آموز تقلب خود را به روی برگه امتحان منتقل می‌کند.

:w29::w29:

RIG

متخصص C#.net
من خودم فیزیک رو که اول دبیرستا ن داشتم . رو ی بدنه 6 ضلعی خودکار بیک با سوزن ریز ریز حککاکی میکردم فرمول ها رو . در ضمن جوهرشم پر باشه تا بتونی ببینی فرمول ها رو . از دوتا خودکار هم استفاده کن تا تابلو نشه .

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم فیزیک رو که اول دبیرستا ن داشتم . رو ی بدنه 6 ضلعی خودکار بیک با سوزن ریز ریز حککاکی میکردم فرمول ها رو . در ضمن جوهرشم پر باشه تا بتونی ببینی فرمول ها رو . از دوتا خودکار هم استفاده کن تا تابلو نشه .

:biggrin::biggrin::biggrin:

آفرين كارت درسته;)

• Like
واکنش ها: RIG

RIG

متخصص C#.net
مخلصیم . اما فقط چرا ایرانی ها همیشه تقلب و .... ازشون به نحوه احستن بر میاد .
حالا جو ایرانی بودن نمیگیره ولی خدایش استعداد خودم تو این زمینه ها در حد تیم ملی هستش

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
مخلصیم . اما فقط چرا ایرانی ها همیشه تقلب و .... ازشون به نحوه احستن بر میاد .
حالا جو ایرانی بودن نمیگیره ولی خدایش استعداد خودم تو این زمینه ها در حد تیم ملی هستش

خوب چيكار ميشه كرد از قديم گفتن

هنر نزد ايرانيان است و بس!!!!

:biggrin::biggrin::biggrin:

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا كه ...اينم از دانشجوهاي ما ....:mad:
اصلا نيازي به اين كارا نيست يه دعا ميكنيدو ميريد سر جلسه امتحان
اينم دعاش :
الهم اجلس في بغلنا تلميذا خرخونا
و اجعل اطرافنا مراقبا گاگولا ......:eek:

RIG

متخصص C#.net
هنر بله . این هنر هم تحت افراد خاصی هست اونم ایرانی ها در حد عالی و منفجر .
خوب چی میشد من یه نخبه میشدم میزدم انیشتین رو میترکوندم .
خدا دیگه پستی برای من نداشت این استعداد رو بهم داد

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا كه ...اينم از دانشجوهاي ما ....:mad:
اصلا نيازي به اين كارا نيست يه دعا ميكنيدو ميريد سر جلسه امتحان
اينم دعاش :
الهم اجلس في بغلنا تلميذا خرخونا
و اجعل اطرافنا مراقبا گاگولا ......:eek:

آفرين آفرين
ولي بهتره روي پاي خودت بايستي تا اينكه يه خر خون پيدا كني:biggrin::biggrin::biggrin:

هنر بله . این هنر هم تحت افراد خاصی هست اونم ایرانی ها در حد عالی و منفجر .
خوب چی میشد من یه نخبه میشدم میزدم انیشتین رو میترکوندم .
خدا دیگه پستی برای من نداشت این استعداد رو بهم داد

خودتو دست كم نگير از كجا معلوم :confused::confused::biggrin:

RIG

متخصص C#.net
پری روز 3 تا سوال رو جواب دادم بعدش فهمیدن دارم تقلب میکنم اما چو ن ثبتی نبود نتونستن بگیرن منو
راستش بقل دستی زرنگ بود منم کلاه گذاشته بودم و چو بقل دستیم سمت راست بود سرم رو به سمت اون چرخوندم یه مقدار بعد کلاه رو مستقیم به سمت روبرو (وایت بورد به عبارتی)که مراقب اونجا بود گذاشتم دستمم زیر پیشونیم بود . نمیدونم متوجه شدین یا نه . ممکن هست بگیرنت اما ثتی نیست نمی تونن ببرنت به اموزش یا برگه رو ازت بگیرن . چوناگه متوجشدن میتونی بگی که داشتی موهاتو دست کاری میکردی در ضمن موهای من کمی به اندازه بلنده . اگه موهاتون کوتاه باشه سخت میشه کارتون .
یعنی باسد از قبل از امتحانات همه تمهیدات ویژه اندیشیده میشد

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرين آفرين
ولي بهتره روي پاي خودت بايستي تا اينكه يه خر خون پيدا كني:biggrin::biggrin::biggrin:
نهايت مستقل بودن و اعتماد به نفس :cool: كه چيزي نخوني و هيچ فعاليتيم نكني وبا يه دعا بخواي كارت حل شه ....امتحانش ضرر نداره ..:biggrin::biggrin::biggrin:

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
پری روز 3 تا سوال رو جواب دادم بعدش فهمیدن دارم تقلب میکنم اما چو ن ثبتی نبود نتونستن بگیرن منو
راستش بقل دستی زرنگ بود منم کلاه گذاشته بودم و چو بقل دستیم سمت راست بود سرم رو به سمت اون چرخوندم یه مقدار بعد کلاه رو مستقیم به سمت روبرو (وایت بورد به عبارتی)که مراقب اونجا بود گذاشتم دستمم زیر پیشونیم بود . نمیدونم متوجه شدین یا نه . ممکن هست بگیرنت اما ثتی نیست نمی تونن ببرنت به اموزش یا برگه رو ازت بگیرن . چوناگه متوجشدن میتونی بگی که داشتی موهاتو دست کاری میکردی در ضمن موهای من کمی به اندازه بلنده . اگه موهاتون کوتاه باشه سخت میشه کارتون .
:eek::surprised:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز

زياد كاربردي نيست!!! :biggrin::biggrin::confused::confused:

نهايت مستقل بودن و اعتماد به نفس :cool: كه چيزي نخوني و هيچ فعاليتيم نكني وبا يه دعا بخواي كارت حل شه ....امتحانش ضرر نداره ..:biggrin::biggrin::biggrin:

ولي خود كفا بودن يه چيز ديگست:biggrin::biggrin:

no.1

عضو جدید
احتیاجی به این همه تکنولوژی نیست اگر یکم حرفه ای باشی همون روشای قدیمی بهتر جواب میده!

RIG

متخصص C#.net
اگه دختر باشی که کارت حل و مراقبت اگه مرد باشه ......................................

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که به این وسایل نیاز ندارم (من بعلاوه دوستانم)

چون اگر بخوایییم تقلب کنیم 300 ناظر هم بالا سرمون باشه تقلب میکنیم

یه سری ناظره انقدر پیچ شده بود روم خودم برگه ام (برگه سوال) رو بهش دادم گفتم بی زحمت این رو بده بقلی نخونده هیچی

ناظره هم خشکش زد و موند چی کار کنه خودش یواشکی خودش رو گم و گور کرد که من مشغول باشم:whistle:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که به این وسایل نیاز ندارم (من بعلاوه دوستانم)

چون اگر بخوایییم تقلب کنیم 300 ناظر هم بالا سرمون باشه تقلب میکنیم

یه سری ناظره انقدر پیچ شده بود روم خودم برگه ام (برگه سوال) رو بهش دادم گفتم بی زحمت این رو بده بقلی نخونده هیچی

ناظره هم خشکش زد و موند چی کار کنه خودش یواشکی خودش رو گم و گور کرد که من مشغول باشم:whistle:

خسته نباشيد:biggrin::biggrin:
منم يه بار داشتم جون مي كندم استادمون فرستاد يه جايي كه راحت تر مشغول جون كندن بشم:biggrin::biggrin:

ولي اين اتفاق ديگه تكرار نشد:(

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا من نمیتونم تقلب کنم ؟
همش ترس دارم:cry:

نترس پسر شجاع :biggrin:
قوي باش:cry:
من ترم اول خيلي تو اين كارا زرنگ بودم ولي رفته رفته پسرفت كردم!!!:(
ترم اول بغل دست استاد تقلب مي كردم نمي فهميد!!!:biggrin:

mehdipesse

کاربر حرفه ای