هديه چي ميخريد؟

AM_mech

عضو جدید
سلام
هميشه خريدن هديه واسم سخت بوده واسه شما چطور؟
بنظر شما واسه پسره 20-21 ساله چه هديه ايي مناسبه؟البته با توجه به جيب دانشجويي!:biggrin::)

AM_mech

عضو جدید
اخ گفت كاش ميشد حيف كه يكم ....كمكككككككككك چ بگيرممممممممممم

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بنظر شما واسه پسره 20-21 ساله چه هديه ايي مناسبه؟البته با توجه به جيب دانشجويي!:biggrin::)

یه دونه بزن پس گردنش! :D

شما سقف قیمت رو مشخص کن من نظر بدم.

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

يه لبتاپ بگير واسش

اگه ام نتونستي يه موتوري ماشيني چيزي ديگه:D

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوب بستگی به خصوصیاتش داره. چه تیپیه یکی کتاب دوست داره یکی چیزای فانتزی یکی بازی فکر ( مثلا پازل) یکی لباس. چطور آدمیه ؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه قدیما بود میگفتم براش یه انگشتر نقره یا یه خودنویس بخری . اما برای پسرای امروزی میتونی لوسیون یا ژل مو یا ادکلن زنانه و یا از اون دستگاههایی که باهاش ابرو را بشکل نیمدایره در میارن بخری.
در ضمن میتونی سوهان ناخن یا کرم ضد افتاب هم براش بخری.
شایدم یه پیرهن گل من گلی دخترانه براش بخر . مطمئن باش خوشش میاد و میپوشه. آخه پسرای امروزی عاشق این چیزان :biggrin:

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرا تو این سنو سال عاشق لباسن یا یه گردنبند خوشگل

یه گوشواره با یه دستبند با یه گردنبند بخر
خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه قدیما بود میگفتم براش یه انگشتر نقره یا یه خودنویس بخری . اما برای پسرای امروزی میتونی لوسیون یا ژل مو یا ادکلن زنانه و یا از اون دستگاههایی که باهاش ابرو را بشکل نیمدایره در میارن بخری.
شایدم یه پیرهن گل من گلی دخترانه براش بخر . مطمئن باش خوشش میاد و میپوشه. آخه پسرای امروزی عاشق این چیزان :biggrin:

با سلام

پسرا اصلا از چیزایی مثل گردنبند, انگشتر, تابلو و هر چیز غیر کاربردی سر ذوق نمیان, پسرا چیزی میخوان که بدردشون بخوره, ازش استفاده کنن, باهاش پز بدن, پس پیشنهاد میکنم یه چیز الکترونیکی مثل ,mp4 ,موبایل, flash disck 32gb , ماوس کامپیوتر جالب و... یا چیزای پوششی مارکدار مثل کفش اندوان, ساعت رولکس سواچ مونبلان و... یا یه تیشرت گرون قیمت با طرح خاص, شلوار لی, کروات و ... یا چیزهای متفرقه یه بسته شکلات سوییسی, گیتار, سی دی, فیلم, وسایل جانبی خودرو و یا حتی تسبیح! و...

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

پسرا اصلا از چیزایی مثل گردنبند, انگشتر, تابلو و هر چیز غیر کاربردی سر ذوق نمیان, پسرا چیزی میخوان که بدردشون بخوره, ازش استفاده کنن, باهاش پز بدن, پس پیشنهاد میکنم یه چیز الکترونیکی مثل ,mp4 ,موبایل, flash disck 32gb , ماوس کامپیوتر جالب و... یا چیزای پوششی مارکدار مثل کفش اندوان, ساعت رولکس سواچ مونبلان و... یا یه تیشرت گرون قیمت با طرح خاص, شلوار لی, کروات و ... یا چیزهای متفرقه یه بسته شکلات سوییسی, گیتار, سی دی, فیلم, وسایل جانبی خودرو و یا حتی تسبیح! و...
پسرا مواظب باشن ترش نکنن

AM_mech

عضو جدید
پسرا تو این سنو سال عاشق لباسن یا یه گردنبند خوشگل
اينقدر واسش گردنبند خريدن و خريدم.... طفلي واسه اينكه ضايع نشيم هربارميگه واييييييييييي اين بهترين گردنبنده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin:

لباسم باورت ميشه هر بار يه سايزه ....هميشه لباس واسش يا تنگ ميشه يا توش شنا ميكنه! مرسي

AM_mech

عضو جدید
من معمولا کتاب هدیه میدم....
من عاشق اينم كه كتاب هديه بدم يا بگيرم اما ايشون كتاب درسي شونا مطالعه نميكنن!(خدا ميدونه چطور پاس ميشه) چه برسه به كتاباي ديگه!يه كتاب 30صفحه اي رو سه ماه درگيرش بود اخرم تموم نكرد! اما شايد كتاب خريدم مرسي

AM_mech

عضو جدید
اممممممممممممممم چطوريه؟!!! امممم ساكت ساده زورگو ا اينا كه به همه اميد ميده ... اخه ميدوني سابقه نداشته هديه ايي بگيره و نگه واو محشره!يه بار يكي يه لباس زشت واسش خريده بود من نديده بودم گفتم لباست چطوريه؟گفت واو محشره اينقدر خوشگله فرداش اورد ديدم اووووع افتضاح بودددد گفتم واقعا به اين ميگي خوشگل راس بگو؟! گفت نه تا حالا لباس به اين شتي نديده بودم اما اينكه به يادم بوده مهمه منم به همه گفتم لباس محشره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

AM_mech

عضو جدید
خب ميدونم اگه همچين هده اييي بگيرم بايد قرص قلب و فشارم روش بخرم چون احتمال انواع سكته ها هست...
يه بار يه دوستاش لباس دخترونه گل گلي پوشيده بود اينقدر از دست دوستش حرص خورد و بش گير داد طرف رفت 2ساعت ديگه اومد لباسشو عوض كرده بود!

AM_mech

عضو جدید
بيشتر يه دونه زدم ....اخه من مي زنم اون بجاش محبت ميكنه ديگه شرمنده شدم از رو رفتم ديگه!

AM_mech

عضو جدید
با سلام

خوب شما پسرا هوا همو داريداااااااااااااااااا من كه ميخرم حرفي ني اما فكر جيب اونم باش بايد 10برابر بهتر جبران كنه ها!

بچه ها ببشخين جواب هر كدوما جدا دادم چند گانه واسم غير فعال بود