هدفت از عضو شدن در باشگاه چی بودش؟

فاطمه محبی

عضو جدید
من دنبال یه مطالبی تو گوگل بودم برای اینکه بتونم از مطالب بیشتری استفاده کنم عضو شدم:thumbsup2:

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اول برای دانلود مجبور شدم عضو بشم
اما بعد انتخابات استفاده های دیگه ای هم کردم
بعد کلا استفاده هام غیر درسی شد :d

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا من قبل کارشناسی ارشد بود عضو شدم تا بتونم از اطلاعاتش و مشورت با دوستان استفاده کنم ولی بعدش به جاهای دیگه هم کشونده شدم و تقریباً پای ثابت تالار اخبار (خدابیامرز) شدم!!!

MAHSA3+*

عضو جدید
اولش چندتا جزوه میخواستم دانلود کنم واسه همین باید عضو میشدم.. بعدش مشاوره واسه ارشد و این حرفا... بعد تالارای دیگه رو هم دیدیم خوشم اومد .. بعضی وقتا یه سر میزنم....

GILMARD

عضو جدید
من دنبال یکسری نرم افزار تخصصی رشته خودم بودم که سر از ا ینجا در اوردم..

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو اینجا به دنبال تالاره قبلی که معلوم نیست چه بلایی سرش اومد "گفتمان" بودم ولی خوب زهی خیاله باطل....... ولی خوب از هیچی بهتره........:gol:

Saman007Spy

عضو جدید
هدف...

اولا كه دوستم معرفي كرد ، بعد هم كه من جامعه هاي مجازي مثل فروم رو دوس دارم و به كلوب ترجيح ميدم .

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
قالبش شبیه سایتی بود که عضوم...منم خوشم اومد عضو شدم

nena_921

عضو جدید
تنها بودم خیلییییییییییییییی، تویه گوگل می چرخیدم رسیدم به این تایپیک از اینکه در این تایپیک عضو شدم خیلی خوشحالم چون دوستایه خیلی خوبی پیدا کردم

daneshjoo_1361

عضو جدید
تنها بودم خیلییییییییییییییی، تویه گوگل می چرخیدم رسیدم به این تایپیک از اینکه در این تایپیک عضو شدم خیلی خوشحالم چون دوستایه خیلی خوبی پیدا کردم
منم خوشحال بودم ولی از وقتی تو رو دیدم خیلی نا امید شدم تو هنوز زنده هستی چی چی میخوای از این دنیا