هدفتون از دیدن سریال های ماهواره ای چیه؟؟

هدفتون از دیدن سریال های ماهواره ای چیه؟؟

• بله ... به صورت جدی

رای: 4 11.8%
  • بله ... گهگاهی

رای: 10 29.4%
  • خیر .. اصلا حوصلشونو ندارم

رای: 5 14.7%
  • خیر .. از موضوع و محتواشون خوشم نمیاد

رای: 15 44.1%

• مجموع رای دهندگان
    34
  • نظرسنجی بسته .

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمی دونم شما چجوری 7000 و یا 4200 و یا حداقل 3600 ساله رو 1400 تعبیر میکنید./

من خیلی از تاریخ سر رشته ندارم اما به سخنان امام جمعه کشورم کاملا اعتماد دارم حجت الاسلام خاتمی خودشون گفتند تو نماز جمعه

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیر از موقعی ماهواره نگاهیدید بی مزه شدید :D

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از موقعی ک ماهواره نگاه کردم :Dاز دستم در میره رو پسرا تیکه میندازم خخخ به همین برکت
تقصیر ماهواره هستا

این آواتار فکر میکنید چجوری شده مورد علاقتون؟ الان میدونید چند نفر تحریک میشند با این عکس؟

f-15c

عضو جدید
جهت تقویت زبان انگلیسی

الکی مثلا میخوام ایلتس بگیرم :)

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
دمت گرم توضیحت خیلی خوب بود و استفاده کردم ولی....................... اولش لعنت به این فیلم اینسپشن که واقعا تاثیرات بدش خیلی بیشتر از ماهواره است ( بحثش بماند . چون من خودم بد ازش تاثیر گرفتم..بماند) ............ ببینید یه نمونش مثلا اینه .. از بس تو فیلم هاشون بی بند و باری رو ترویج میکنن و خیلی راحت باهاش برخورد میکنن که اصلا انگار هیچ مشکلی نداره .. حالا پیامد این چی میشه >>>> یه پرونده بود برا یه روستایی بود ( روستایی مثال زدم که بفهمی عمق تاثیر رو ) ( خودمم دقیقا متوجه نشدم مال کجا بودن..لطفا در مورد مکان و شهر اون روستا نپرسید) یه مرده بود که با خواهر زنش رابطه داشت و حاملشم کرده بود و بچه هم بدنیا اومده بود .. اینا تو دادگاه که اومده بودن من فک کردم الان که خونواده دختره فهمیدن حداقل 10 نفرو میکشن .. در کمال تعجب و خونسردی گفتن اشکال نداره تو شوهر اون دخترمون بودی با اینم رابطه داشتی .حالا کاریه که شده یه 1 تومن بده و برو .. بعد داماده میگفت نمیدم این مادره خودش با فلان شخص رابطه داره و منم دیدم هر کی هرکیه این کارو کردم و اصلنم پشیمون نیستم<<<< ............................... دیدی این یه نمونه خیلی خیلی ساده بود
من چند صفحه گذشته هر چند زیاد مینوشتی ولی تا اخر متن هاتو میخوند چون فک میکردم تمام حرفات حساب شده است . حالا جوابم به این پستت ...............................................>>> ببین 1- که تمام شبکه های فارسی زبان خیلی سرشناس که زد حکومت ایران هستتن مستقیما بودجشونو از همون دولت میگیرن .. 2- این فیلم هایی که میلیاردی هزینه میکنن با قدرت رسانه ای که دستشونه 100 برابرشو در میارن و بفروش میرسونن .. 3- فیلم هایی هم که مستقیما علیه ما میسازن تامین کننده مالی شون دقیقا از ادما یا موسسات و شرکت های مورد دارهو و یا دولت 4- پروژه هایی که اونا دارن مث پروژه های ما برا 5 سال نیست که هی میگن برنامه توسعه N ام . برنامه اونا بلند مدت و اهسته است برا همینه خیلی ها متوجه نمیشن .نمونه خیلی خیلی بارزش >> وهابیت .... 5-بد نیست یه نگاهی به هرم قدرتی که خودشون منتشر کردن بندازین 6-پروژه خاورمیانه جدیدم که جای خود 7- ظهور اسرائیل و محبوبیتش چجوری شد؟؟ ...قدرت رسانه
اشکال نداره فکر کن حرف هام حساب نشدس مهم اینه بازخورد تو رو به حرفهام ببینم،من هدفم اینه و دوست دارم بدونم تو در مورد من چی فکر میکنی با این طرز فکرم؟
قربون اینسپشن که هرچی منطق زیباس درش گنجونده بودن
برو فیلم MeMenTo هم ببین که قشنگ به راه راست هدایت شی :D مال همون کارگردان و نویسندس،نه وجدانن فیلمش زیباس ببین بی شوخی نه سیاسی ـه نه مورد دار،واقعا عاشقانه و دیوانه کننده.

ببخشید زیاد مینویسم،امیدوارم بخونیش »
ببین تصور میکنی یه نفر تو روستا رفته فلان کرده؟ فلانی تو چادر فلان کرده؟ از ماهوارس؟
انسان خودش با دستای خودش ذاتشو میسازه.طرف از 15سالگی دم مدرسه دخترونه وای میسته،بعد بزرگ میشه هزار کار با دخترا مردم میکنه بعد هم میشه پدر یا شوهر یه نفر دیگه فک کردی از ماهوارس؟
خو شخصیت این پسر رو کی آفریده؟ پدر همین پسر که یا اهمیتی بش نمیداده یا تو روستا کار کشاورزی میکرده مثلا اهمیت نمیداده بهش یا میلیارد میلیارد مورد دیگه شاید مورد اخلاقی از خانوادش به ارث رسیده به قولی

تو فکر میکنی ماهواره اینجوری شخصیت و روان تو تاثیر میزاره؟

تو فکر میکنی من بچمو تربیت کنم،24 ساعت روز بزارمش جلو فیلمای بسیار بد ماهواره،فوقش چارتا چیز یاد میگیره ولی میره عمل کنه؟
عمل با یاد گرفتن یا دونستن میلیارد ها میلیارد کیلومتر فرق داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در مورد مثلا بی غیرتی،واقعا نباید قضاوت کنی.چکار به کار خانواده داری من شخصا با چشمام تو پارک دیدم یه دعوایی شد چنان زنش رو میزد چون چی بود؟
بخون »
شب ساعت 3 شب بود مرد ـه بیرون خوابیده بود،زن ـه و بچه هاش داخل چادر خوابیده بودن،بعد پسر فامیل نمیدونم کی کیشون سردش شد رفت تو چادر بیچاره خوابید،مرد ـه صبح بیدار شد واسه نماز (من تمام مدت بیدار بودم چون خوابم نمیبره تو جاهای عمومی) اینا رو دید تو چادرن (ناموسن تو چادر 14نفر بودن چادر ـه ازین 5متری گنده ها بود) بلند شد اینقدر زنش رو جلو همه زد

خو این خوبه؟!؟!!؟

غیرت رو بره بزار لب کوزه آبشو بخوره
مثلا این الآن با غیرت ـه؟ مفید بود؟
خیلی حال داد؟
الآن مرد شد؟
جمع کنه بره بمیره با این مرد بودنش،خاک بر سرش،جوری زنش رو میزد من اینقدر ناراحت شدم اینقدر غــُــصه خوردم تا مدت ها اون صحنه تو ذهنم بود.بیچار پسر فامیل چقدر شرمنده شده بود بخاطر هیچ

اینکه میگن خارجی ها غیرت ندارن ما داریم یه حرف فوق العاده زشت،نژاد پرستانه،توهین آمیز و بی اساس ـه
غیرت رو ما توی شلوار معنی کردیم متاسفانه غیرت یه چیز کلی و پایه دار و اساسی ـه یعنی هم خون ـی و عشق خالص نسبت به خوبی یک نفر.
ولی وقتی برادر مثلا فلان دختر میبینه خواهرش احساس میکنه با فلانی به خوشبختی میرسه ،جلوگیری نمیکنه از این حس خواهرش.و اسمشو میزاره "احترام به خواهرم"
بعد هم غیرت رو پسر و هم رو دختره مثلا همین حس رو خواهر هم نسبت به برادرش داره و ازش حمایت میکنه مثل ما

خیلی جاها تو همین خارج تو همون ایالت تگزاس،از ما صد برابر غیرتی ترن
طرف سر میبره،میکشه اگر فلانی دست به خواهرش بزنه
مثلا میزنم ها

شما نباید احساس کنی مثلا خارج فلان فرهنگ رو بزور میخواد به ما بقبولونه،طرف فیلمسازه تو این جامعه بزرگ شده همین رو از خودش معرفی میکنه.ما هم فیلم ساختیم جدایی نادر از سیمین ،همه رو محجبه و جامعه ی خودمون نشون دادیم.

در مورد مورد هایی که گفتی شبکه ها پول میگیرن،بخدا تا این حد نیست شاید 5% باشه ولی کل شبکه بیبیسی رو که من تاریخچشو زیر و رو میکردم،مال عهد عتیقه حمایت مالیش هیچ دخل و تصرفی روی محتوای کاربردیش نداره واصلا محتوا نداره،بخدا محتوا نداره این شبکه ، این شبکه شامل مجموعه ای از زیر شبکه ها و فیلم ها و مستند ها هستن که نود در صد بدون محتوای سیاسی و فرهنگی هستن!!

مثلا همون فارسی وان ، والا من قبول دارم کثیف ترین مدل فیلما رو میزاره شخصا همین الآن کانال ششم تو ماهواره تو اتاقم،فارسی وان هست ولی 2بار به مدت 5 دقیقه بیشتر نیگاش نکردم
اینا شبکه های ارزون هستن یه سری فیلم های فوق قدیمی یا تمام شده یا مال مکزیک و فیلمای ارزون که محتوا ندارن و غیره میان میدن به خورد ملتی که دوست دارن اینجور چیزا رو
خو دوست دارن خانواده هایی که ته ذاتش این جور رفتارا و خیانت و احساسات ـو دوست داره.
پ من میشینم نگاه میکنم؟
کسیکه دوست داره میشینه نگاه میکنه

مثلا الآن گفتی اینسپشن میبینی،تابلوئه ازون مدلا هستی که میشینی فیلم منطقی و پر از معنی نیگاه میکنی،خو تو جذب این فیلما میشی مث من،ولی جذب فیلم های مسخره و بی مفهوم ترکی و مزکیکی و کوالالامپوری و صثقصثقثبق هم میشی که پر از عشوه و خیانت و مسخره بازی هست؟
من که نمیشم چون هیچ جذابیتی واسم نداره میدونم تو هم خوشت نمیاد

ولی اونیکه خوشش میاد میره میبینه.
میخوام بگم» یه نفر بخواد یه کاری بکنه،خدا هم میزنه کنار و کارشو انجام میده،یه فیلم و شبکه شاید یه کاتالیزور باشه واسش ولی تا طرف خودش مشکل نداشته باشه اصلن جذب این مدل فیلم و بدبختیا نمیشه.

وهابیت و اسرائیل و غیره،ما اومدیم با همین حرفا ازشون غول ساختیم.بخدا اینا نه فرهنگ و نه سطحشون در حدی هست که بتونن با 4تا شبکه و فیلم تغییری در ما ایجاد کنن.شخصا کانال اسرائیلی هم دیدم،کانال با محتوای جنگ طلبی محض هم دیدم.کانال وهابی هم میشستم میدیدم و افکار رو چک میکردم.در حدی نبودن که تاثیری بزارن.

بخدا اگر بحث فرهنگ غالب و برتر،بحث تاثیر گذاری باشه،بقرآن مجید اگر به فیلم سازای ایرانی اجازه میدادن هر چی میخوان بسازن،چنان تاثیری میتونست روی هالیوود بزاره که اون سرش ناپیدا
همین فیلم جدائی نادر از سیمین،میدونم ممکنه قبولش نداشته باشید،امتیاز 96 از صد منتقد جهان گرفته و رتبش در متاکریتیک جزء 50 فیلم برتر جهان OF ALL TIME شده.در لیستی از بهترین های جهان (پدر خوانده،پالپ فیکشن و.....!!)

میخوام بگم ما اومدیم گندشون کردیم الکی میگیم تاثیر گذارن،بخدا نیستن.در حدی نیستن که تاثیر بزارن.و واقعا محتواشون ضعیفه.اصلن شبکه ها محتوا ندارنننننننننننننننن!!

بازم ببخشید زیاد شد.

من یه مدت فکر کردم گفتم چرا اینا این همه هزینه میکنند و برای ما سریال درست میکنند فهمیدم اینا هدفشون اینه من رو چاق کنند و متاسفانه به هدفشون رسیدن-اما من پی به نقشه کثیفشون بردم اما دیر الان فقط آی فیلم نگاه میکنم و از وزنم راضی ام :D
کی گفته دشمن وجود نداره؟ پس کی من رو چاق کرد؟ هان؟
جون من نیار پایین من میترسم -گوشتم ریخت اصلا
خخخخخخ :D همینه دیگه
بشین زلال احکام ببین که قشنگ شونصد کیلو کم کنی والا
:D
7 سال؟!!!!!!! تو این 7 سال میدونی چند تا اختراع میتونستی بکنی؟ چند تا زن میتونستی بگیری؟ دیوونه تا 4 تا مجازه :D
اختراعاتم در روش های بدست آوردن فیلم و سریال رایگان،میتونه زبان زد خاص و عام باشه :D

من باید این اقای m.a رو به اغوش اسلام برگردونم -به زور شمشیر میخوام بفرستمش بهشت
آقا وجدانن بزارید برم جهنم ببینم چطوره؟ترو خدا....
تروو خخخخخدا

eng.bahar

عضو جدید
فیلمای ایرانی مگه چی کم دارن که بریم فیلمای ماهواره نگاه کنیم...:biggrin:

خدایی فاز عشق و عاشقی هایی که تو فیلمای ایرانی هس از ماهواره بدتره.....:thumbsdown:

دختر بهاری

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ادم خودش ذاتش خراب باشه
از ماهواره بدترم هست
من که جدیدا حال ای فیلما رو ندارم همش معلومه اخرش چی میشه
دو هفته م که نبینی میفهمی
خخخخ

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امگه بالم داری
تو عکست اصن معلوم دار نی

اره باو البته موقعی که این عکس و انداختم ماهواره نیگا میکردم و تپل شده بودم بال هام کوچیک بودن

الان که دیگه نیگا نمیکنم لاغر شدم پرو بال در اوردم چقدر اصلا کیف میکنی :D

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم همین جمله بود ـاااااااا ! راحت تر و خلاصه تر تو 5 خط گفته من پدرم در اومد تا بگم :D خخخخخخخ
ادم خودش ذاتش خراب باشه
از ماهواره بدترم هست
خخخخ

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ادم خودش ذاتش خراب باشه
از ماهواره بدترم هست
خخخخ

نه اشتباه نکن آی فیلم اگه نیگا نکنی کشیده میشی به سمت ماهواره و خدای نکرده از مسیر پیشرفت جا میمونی

f-15c

عضو جدید
کسی سری کامل sherlock و داره؟
سریال arrow ارزش دیدن دارد یا خیر؟

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای محسن ما هم تک بعدی نیستیم. حرفایی که تو میزنی رو میدونیم و خیلیاشو قبول داریم. و میدونیم برا کسانیکه سطح فکرشون پایینه، بستن چشم و گوش فایده نداره که بدتره!. ولی راهش این نیست که هرکی هرچی رو 24 ساعته ببینه... باید آموزش توامان باشه. باید از راه های خاص خودش وارد بشیم .
تو فکر میکنی عمل کردن فقط انجام واقعی یه سر یکاره؟؟. خبر داری از پدیده خانمان برانگیز خودارضائی که بین کودک و جوون رایجه؟!!!!!!!.... میدونی تاثیرات جسمی و روحی و مغذیش چیاست؟؟؟؟؟!!!!....

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظورم همین جمله بود ـاااااااا ! راحت تر و خلاصه تر تو 5 خط گفته من پدرم در اومد تا بگم :D خخخخخخخ

بفرمایید-کاربران توجه کنید اینا از مضرات ماهوارس دیگه واسه رسوندن مطلب ی صفحه باید بنویسه هی روزگار -تف به این زندگی-این ماهواره چی میخاد از جون جوونای ما-

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی سری کامل sherlock و داره؟
سریال arrow ارزش دیدن دارد یا خیر؟

شرلوک رو ببین فوق العادست.عالی عالی عالی.

نه Arrow اصلا لحظه ای رو وقفش نکن،فوق العاده بی محتوا و بی سر و ته هست
هرکسی تو فیلم میبینی مُرد،پس فرداش زنده میشه
همه هم آخر سر میمیرن

تا این حد چرته
بعد ازون مدلاس که 5دقیقه اول رو میبینی،یه سیزن رو میتونی حدس بزنی :|

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راجبش ک نوشته بود درام کمدی
خوب بود خبرشو بده برم بخرم

من فیلمای ماجراجویی رو خیلی دوس دارم این سبک فیلما کلا کم ساخته میشن-تو ژانر های دیگه هر چی میخای بگو بهترین هایی رو که دیدم معرفی کنم
بخری؟ خو برو دان کن-بخری سانسور شدشه؟

f-15c

عضو جدید
شرلوک رو ببین فوق العادست.عالی عالی عالی.

نه Arrow اصلا لحظه ای رو وقفش نکن،فوق العاده بی محتوا و بی سر و ته هست
هرکسی تو فیلم میبینی مُرد،پس فرداش زنده میشه
همه هم آخر سر میمیرن

تا این حد چرته
بعد ازون مدلاس که 5دقیقه اول رو میبینی،یه سیزن رو میتونی حدس بزنی :|

اره شرلوک و خیلی دوس دارم
فک کنم تا سری 7 یا 8 شو دیدم محشر بود
از این سریالای توهمی بدم میاد

سریال رمانتیک و قشنگ سراغ نداری؟ به همون قشنگی بازی تاج و تخت و چگونه مادرت را ملاقات کردم و اینا

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهان راستی اینو بگم منظورم این نیس من فیلم خارجی نمیبینم! اتفاقاً خیلی دوست دارم! البته از نوع بی موردش !!!. و هیجانی.. پلیسی.

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای محسن ما هم تک بعدی نیستیم. حرفایی که تو میزنی رو میدونیم و خیلیاشو قبول داریم. و میدونیم برا کسانیکه سطح فکرشون پایینه، بستن چشم و گوش فایده نداره که بدتره!. ولی راهش این نیست که هرکی هرچی رو 24 ساعته ببینه... باید آموزش توامان باشه. باید از راه های خاص خودش وارد بشیم .
تو فکر میکنی عمل کردن فقط انجام واقعی یه سر یکاره؟؟. خبر داری از پدیده خانمان برانگیز خودارضائی که بین کودک و جوون رایجه؟!!!!!!!.... میدونی تاثیرات جسمی و روحی و مغذیش چیاست؟؟؟؟؟!!!!....

خب گل دختر من که مخصوص تو توضیح نمیدم،کلی میگم پس فردا یکی دیگه میخونه بهتره کامل بگم
میفهمم خیلی چیزا رو میفهمی،باهات برخورد داشتم تو خیلی از بحثا باهات صحبت داشتم میفهمم.ولی مدلم اینه یه چیزی رو خیلی زیاد توضیح بدم.

آره،هر عملی عکس العملی دارد.چیزی به اسم حذف وجود ندارد.این 2تا قانون رو بهش فکر کنی میفهمی ازون مدل پدیده ها کاملن هم در جامعه ایران قابل پیش بینی بود.وقتی سن ازدواج بره بالا،محدودیت در روابط باشه.حیوان هم باشی به اون مسائل کشیده میشی
تحمل آدم هم حدی داره
و نمیشه این احساس رو در یک جوون حذف کرد متاسفانه خدا ما رو آفرید تو 14-15سالگی به بلوغ و در 18-20 سالگی ازدواج کنیم،نه 30سالگی نامزد و 32 سالگی ازدواج کنیم.
هست و هیچ ربطی هم به ماهواره و کانال و فلان فیلم ها نداره
عهد عتیق هم بوده من یه مستند ازین موضوع میدیدم شاخ در آوردم و کاملا مطمئنم این فیلم ها و غیره هیچ تاثیری در این موضوع نداشتن :D از قدیییییییییم بوده

f-15c

عضو جدید
من فیلمای ماجراجویی رو خیلی دوس دارم این سبک فیلما کلا کم ساخته میشن-تو ژانر های دیگه هر چی میخای بگو بهترین هایی رو که دیدم معرفی کنم
بخری؟ خو برو دان کن-بخری سانسور شدشه؟

نه وقت و نه حوصله ی دانلود و ندارم
من بدون سانسور اورجینال میخرم :) اونم چ کیفیتی اینه خخخ

یه لیست پس از فیلمایی که دیدی و قشنگ بوده و حتما امریکن یا برتیش باشه بفرس برام

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره شرلوک و خیلی دوس دارم
فک کنم تا سری 7 یا 8 شو دیدم محشر بود
از این سریالای توهمی بدم میاد

سریال رمانتیک و قشنگ سراغ نداری؟ به همون قشنگی بازی تاج و تخت و چگونه مادرت را ملاقات کردم و اینا

فریندز رو ببین،این سریال بعد از سه سیزن،عاشق تک تک کاراکتراش میشی.این 6نفر فوق العاده این.بعد مدل اون دوره از آمریکا سالای 1994 تا 2004 مثل الآن خودمون ایرانیاس

ولی عشقی رمانتیکی مدل خانوادگی، Gilmore Girls خوبه این خانوادگیه در مورد یه مادر و دختره اگر دوس داری ببین

سریال عشقی رمانتیکی فوق العاده زیبا مدل مجردی با چاشنی هیجان،فکر میکنم الآن Chicago Fire خوبه.هم یه مقدار هیجان آتش نشانی،هم پسرای خوش قلب توشه هم عاشقی.قشنگه خوشت میاد.

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه وقت و نه حوصله ی دانلود و ندارم
من بدون سانسور اورجینال میخرم :) اونم چ کیفیتی اینه خخخ

یه لیست پس از فیلمایی که دیدی و قشنگ بوده و حتما امریکن یا برتیش باشه بفرس برام

همه فیلمایی ک دان میکنم با کیفیت HD اند-باوشه برات میفرستم فعلا برم ی چیزی بزنم به بدن