نیاز فوری به گروه خونی ab منفی

امیر افشار

عضو جدید
کاربر ممتاز
اميرجان تاريخ اولين پست مال ٢٠١٠ بوده و مطمئنا الآن فايده نداره ولي يه بنده خدايي هست براي دختر ٢٢ ماهه اش نياز به خون ٧ نفر ab- داره كه در به در دنبال اين هفت نفره و فردا قراره دخترشو بستري كنه بيمارستان شريعتي ( ١٩ فروردين ٩١) . قضيه سركاري نيست من خودم امروز با اين فرد تماس گرفتم . حالا توضيحات بيشترو برات پيام خصوصي مي فرستم. مرسي

قربونه معرفت هموتن برم به خصوص افشین و سیهل که واقعا قلبشون برای سلامتی هموطنونشون میتپه
واقعا دموتون گرم دست مریزاد خیلی مهم آدم این همه احساس مسئولیت داشته باشه در برابر یه فردیکه تا حالا ندیدتش ایشالله خودتون و خانوادتون همیشه سالم باشید

soheil192

عضو جدید
قربونه معرفت هموتن برم به خصوص افشین و سیهل که واقعا قلبشون برای سلامتی هموطنونشون میتپه
واقعا دموتون گرم دست مریزاد خیلی مهم آدم این همه احساس مسئولیت داشته باشه در برابر یه فردیکه تا حالا ندیدتش ایشالله خودتون و خانوادتون همیشه سالم باشید

دم شما و بقيه دوستان با معرفت اين صفحه گرم . من كه به واسطه رشته ام از اين موارد زياد ديدم ولي احساس مسئوليت شماها كه اين شرايطو از نزديك نديديد خيلي با ارزش تر و قابل تحسينه. سلامتي نعمت بزرگيه كه اميدوارم تن همگي و خانوادتون سلامت باشه. :gol: